Wyniki 3 edycji “Czwartku Kolarskiego” kategorie: elita, orlik, junior, junior młodszy, młodzik, kobiety, masters.

Kategoria Elite i oznaczona * Kategoria Orlik

KLASYFIKACJA KRYTERIUM  Czas 49.21
 1 43 POL19890629*PAWELEC       Kamil      PTC PRUSZKÓW                25pkt   9pkt
 2 40 POL19890710*STACHOWIAK    Adam       PTC PRUSZKÓW                25      7
 3 47 POL19731109 JASTRZĘBSKI   Andrzej    KK LEGIA 1928               12      6
 4  1 POL19900101*TOMKIEWICZ    Jakub      WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI     7      5
 5 41 POL19731211 ROGULSKI      Maciej     KK LEGIA 1928                6      4
 6  2 POL19750122 MICHNIAK      Andrzej    WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI     5      3
 7 30 POL19841016 GÓRECKI       Jarosław   PKG VITESSE BERGAMNONT BIKE  3      2
 8 12 POL19890302*LEWANDOWSKI   Kamil      WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI     2      1
 9 22 POL19890222*ZIEMKA        Łukasz     BANASZEK TEAM NOSIR N.DWÓR M 1
10 18 POL19800901 BRUKALSKI     Baltazar   MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ.     1
11 33 POL19901103*SKARŻYŃSKI    Piotr      WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI     1
12 46 POL19780703 MIODUSZEWSKI  Artur      KK LEGIA 1928                1
13 20 POL19890329*KIEBLESZ      Piotr      MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ.
14 42 POL19590827 URBAŃSKI      Andrzej    WARSZAWA
15 32 POL19881125*KOTOWSKI      Szymon     WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
16 48 POL19770527 BOCHNIA       Piotr      KK LEGIA 1928
17 27 POL19840602 WAŻNY         Adam       NIESTOWARZYSZONY
18 13 POL19891130*LESIŃSKI      Marcin     WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
19 11 POL19870617*RYTEL         Grzegorz   BANASZEK TEAM NOSIR N.DWÓR M
   35 POL19890131*PERZYNA       Jakub      WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI     Aban
   44 POL19870723*ALMONKARI     Jan        NIESTOWARZYSZONY             Aban
   45 POL19730731 MICHALCZEWSKI Marcin     KK LEGIA 1928                Aban
   50 POL19900317*MAZUREK       Bartłomiej KS WILANÓW                   Aban
   60 POL19780331 OBRĘBSKI      Krzysztof  KK LEGIA 1928                Aban
zawodnicy nie klasyfikowani
17 POL19690818 SĘK        Jacek    MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ.
34 POL19880124*MYSZKOWSKI Karol    MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ.
10 POL19781009 KACPERSKI  Piotr    WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
14 POL19871220*WOJDAL     Marcin   WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
19 POL19800916 CZARNECKI  Paweł    MKK OLSH TEAM
28 POL19870423*CZARNECKI  Sławomir NIESTOWARZYSZONY

Kategoria Junior

KLASYFIKACJA KRYTERIUM
1 65 POL19920825 MICHALSKI     Karol     WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 2pkt   9pkt
2 58 POL19920322 WIEWIÓRA      Krzysztof LUKS TRÓJKA PIASECZNO           7
3 64 POL19910506 BRZESZKIEWICZ Janusz    WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI        6
4 54 POL19910705 KWIATEK       Wojciech  KK LEGIA 1928                   5
5 53 POL19920209 TOMASZEWSKI   Karol     LUKS TRÓJKA PIASECZNO           4
6 66 POL19920809 JEZIERSKI     Maciej    WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI        3
7 63 POL19920819 TOMKIEWICZ    Paweł     WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI        2
  55 POL19920421 SUŁECKI       Andrzej   KK LEGIA 1928            Aban
  56 POL19920203 PIWOWSKI      Łukasz    PTC PRUSZKÓW             Aban
  57 POL19910729 BŁOŃSKI       Borys     NIESTOWARZYSZONY         Aban
  59 POL19920206 KOWALSKI      Adrian    MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ. Aban
  67 POL19911012 BRZEZIŃSKI    Maciej    WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI N.Wy
  68 POL19921222 GRODOWSKI     Jan       WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI N.Wy

Kategoria Junior Młodszy

KLASYFIKACJA KRYTERIUM Czas 38.21
 1 112 POL19940630 KOZAK       Piotr      ZKS ELPIS LUBLIN             18pkt   9pkt
 2 111 POL19930715 ZEGADŁO     Kacper     GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M 14      7
 3 106 POL19930701 LECH        Dominik    GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M 12      6
 4 103 POL19931221 BANASZEK    Adrian     BANASZEK TEAM NOSIR N.DWÓR M  9      5
 5 107 POL19930804 KOK         Dominik    GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M  6      4
 6 114 POL19940608 GORZELAK    Konrad     WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI      2      3
 7 113 POL19940421 KIETLIŃSKI  Wojciech   WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI      2      2
 8 125 POL19930114 KRZYKAWSKI  Damian     PTC PRUSZKÓW                  1      1
 9 118 POL19930416 TOMASZEWSKI Michał     LUKS TRÓJKA PIASECZNO         1
10 124 POL19940111 KARŚKIEWICZ Patryk     MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ.
11 122 POL19940812 PRZYSTUPA   Jan        WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
11 123 POL19940615 CIEŚLAK     Mikołaj    MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ.
13 101 POL19940328 KIBITLEWSKI Przemysław ULKS JÓZEFINA
14 108 POL19941121 MICHALAK    Daniel     GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M

Kategoria Młodzik

KLASYFIKACJA KRYTERIUM czas 31.14
 1 151 POL19950413 STANKOWSKI   Patryk    ULKS JÓZEFINA               11pkt   9pkt
 2 173 POL19951022 WOJDASZKA    Krzysztof KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY   11      7
 3 153 POL19950420 RZEŻNICKI    Michał    ULKS JÓZEFINA                9      6
 4 163 POL19951106 STECKO       Jakub     PTC PRUSZKÓW                 8      5
 5 174 POL19950518 BAJEW        Mikołaj   KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY    5      4
 6 176 POL19950106 RYCHLICKI    Dominik   DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELC 3      3
 7 166 POL19950104 WIELOGÓRSKI  Filip     LUKS BŁĘKITNI PACYNA         2      2
 8 172 POL19950715 KAZIMIERCZAK Mateusz   UKS JAGUAR OPTY MAZOWSZE     1      1
 9 167 POL19960204 CZARNECKI    Kamil     UKS JAGUAR OPTY MAZOWSZE GR. 1
10 161 POL19951209 ZAWIŚLAK     Piotr     GOSIR PIASECZNO              1
11 159 POL19950519 TOMASZEWSKI  Grzegorz  GOSIR PIASECZNO
12 154 POL19961029 GUTEK        Mikołaj   ZKS ELPIS LUBLIN
13 168 POL19950327 ROMANOWICZ   Marcin    UKS OPTY MAZOWSZE GRODZISK M
14 157 POL19970618 BANASZEK     Norbert   BANASZEK TEAM NOSIR N.DWÓR M
14 158 POL19960625 KRZACZEK     Artur     GOSIR PIASECZNO
14 160 POL19960525 GÓRECKI      Patryk    GOSIR PIASECZNO
14 183 POL19950204 MACIEC       Patryk    ZKS ELPIS LUBLIN
18 178 POL19951127 FIRLEJ       Wojciech  KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
19 184 POL19951127 TOMASZEWSKI  Krzysztof LUKS TRÓJKA PIASECZNO
20 152 POL19950515 PANKOWSKI    Adam      ULKS JÓZEFINA
21 171 POL19960409 STRÓZIK      Alan      LUKS TRÓJKA PIASECZNO
22 191 POL19960911 LEWANDOWSKI  Łukasz    LUKS TRÓJKA PIASECZNO
   164 POL19960912 GIERULA      Maciej    GOSIR PIASECZNO              Aban
   179 POL19950102 KACZKOWSKI   Adam      KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY    Aban

Kategoria Kobiety Elite oraz oznaczona * Kategoria Kobiety Juniorka

KLASYFIKACJA KRYTERIUM
1 10 POL19801026 MAZUR             Natalia   PTC PRUSZKÓW 0 39 20  9pkt
2 23 POL19750722 KIZERWETTER-ŚWIDA Magdalena WARSZAWA     0 39 20  7

Kategoria Kobiety Juniorki Młodsze oraz oznaczona * Kategoria Młodziczki

1 38 POL19930410 MORYTKO     Natalia    GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M 0 34 15   9pkt
2 37 POL19930709 TOMASZEWSKA Agata      GOSIR PIASECZNO              0 34 15   7
3 36 POL19941129 SAPIEJA     Aleksandra ULKS JÓZEFINA                0 34 15   6
4 21 POL19931106 SĘDEK       Klaudia    LUKS PELETON KĘTRZYN KOZŁOWO 0 34 15   5
5 24 POL19940719 FARYN       Milena     PTC PRUSZKÓW                 0 34 15   4
6 23 POL19940218 ŁOŚ         Urszula    PTC PRUSZKÓW                 0 34 15   3
7 25 POL19951227*MIRGOS      Monika     ULKS JÓZEFINA                0 34 15   2
8  6 POL19960223*POWIERŻA    Aleksandra ULKS JÓZEFINA                0 34 15   1

Kategoria MASTERS OPEN

KLASYFIKACJA KRYTERIUM  Czas 34.23
 1 61 POL19770905 CHĄDZYŃSKI  Daniel   DANIELO.PL                  30pkt   9pkt
 2 74 POL19761001 WIDZIEWICZ  Andrzej  HOUSE OF DENIM              15      7
 3 93 POL19740124 GÓRALEWSKI  Wojciech KS START WYSZKÓW             7      6
 4 85 POL19540511 NIELESZCZUK Sławomir KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY    7      5
 5 66 POL19740327 WRÓBEL      Wojciech DANIELO.PL                   3      4
 6 81 POL19700619 KOZŁOWSKI   Andrzej  WARSZAWA                     3      3
 7 92 POL19490305 RAMZA       Andrzej  NIESTOWARZYSZONY             1      2
 8 63 POL19541227 RYCHTER     Wiesław  BUCHALTER ELBLĄG                    1
 9 88 POL19670907 SĘDEK       Tomasz   LUKS PELETON KĘTRZYN KOZŁOWO
10 77 POL19700307 SIKORSKI    Tomasz   ULKS JÓZEFINA
11 79 POL19740621 ŻÓŁCIK      Rafał    HOUSE OF DENIM
11 83 POL19660624 TOMKIEWICZ  Jacek    WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
13 87 POL19680906 REGULSKI    Dariusz  MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ.
   84 POL19711102 GRZYB       Grzegorz FIZJOTECH                    Aban