Wyniki 7 etapu z dnia 15.05.2009, Innsbruck (Aut) – Chiavenna, dystans 244 km

Nazwisko Kraj Drużyna Czas Strata
1 BOASSON HAGEN Edvald NOR THR 5:56:53 0:00 20″
2 HUNTER Robert RSA BAR 5:56:53 0:00 12″
3 BRUTT Pavel RUS KAT 5:56:53 0:00 8″
4 VIGANO’ Davide ITA FUJ 5:56:53 0:00
5 BERTOLINI Alessandro ITA SDA 5:56:53 0:00
6 GRIVKO Andriy UKR ISD 5:57:24 0:31
7 GOSS Matthew Harley AUS SAX 5:57:33 0:40
8 DAVIS Allan AUS QST 5:57:33 0:40
9 FORSTER Robert GER MRM 5:57:33 0:40
10 SWIFT Ben GBR KAT 5:57:33 0:40
11 CAVENDISH Mark GBR THR 5:57:33 0:40
12 GAVAZZI Francesco ITA LAM 5:57:33 0:40
13 FARRAR Tyler USA GRM 5:57:33 0:40
14 HINAULT Sebastien FRA ALM 5:57:33 0:40
15 PETACCHI Alessandro ITA LPR 5:57:33 0:40
16 SEROV Alexander RUS KAT 5:57:33 0:40
17 VORGANOV Eduard RUS XGZ 5:57:33 0:40
18 HADDOU Said FRA BBO 5:57:33 0:40
19 MORI Manuele ITA LAM 5:57:33 0:40
20 ROHREGGER Thomas AUT MRM 5:57:33 0:40
21 TIRALONGO Paolo ITA LAM 5:57:33 0:40
22 POPOVYCH Yaroslav UKR AST 5:57:33 0:40
23 GATTO Oscar ITA ISD 5:57:33 0:40
24 HAEDO Juan Jose’ ARG SAX 5:57:33 0:40
25 LOVKVIST Thomas SWE THR 5:57:33 0:40
26 ROGERS Michael AUS THR 5:57:33 0:40
27 JACOBS Pieter BEL SIL 5:57:33 0:40
28 MARTINEZ ACEVEDO Serafin ESP XGZ 5:57:33 0:40
29 HORNER Christopher USA AST 5:57:33 0:40
30 DEVENYNS Dries BEL QST 5:57:33 0:40
31 MALACARNE Davide ITA QST 5:57:33 0:40
32 CUNEGO Damiano ITA LAM 5:57:33 0:40
33 ESKOV Nikita RUS KAT 5:57:33 0:40
34 PIETROPOLLI Daniele ITA LPR 5:57:33 0:40
35 LONGO BORGHINI Paolo ITA BAR 5:57:33 0:40
36 LASTRAS GARCIA Pablo ESP GCE 5:57:33 0:40
37 MASCIARELLI Andrea ITA ASA 5:57:33 0:40
38 CESAR VELOSO Gustavo ESP XGZ 5:57:33 0:40
39 JEANNESSON Arnold FRA GCE 5:57:33 0:40
40 FOTHEN Thomas GER MRM 5:57:33 0:40
41 REDA Francesco ITA QST 5:57:33 0:40
42 DOCKX Bart BEL SIL 5:57:33 0:40
43 RENSHAW Mark AUS THR 5:57:33 0:40
44 GERRANS Simon AUS CTT 5:57:33 0:40
45 DE GROOT Bram NED RAB 5:57:33 0:40
46 STANGELJ Gorazd SLO LIQ 5:57:33 0:40
47 BRANDT Christophe BEL SIL 5:57:33 0:40
48 GILBERT Philippe BEL SIL 5:57:33 0:40
49 DA DALTO Mauro ITA LAM 5:57:33 0:40
50 GASPAROTTO Enrico ITA LAM 5:57:33 0:40
51 DE GREEF Francis BEL SIL 5:57:33 0:40
52 KRIVTSOV Yuriy UKR ALM 5:57:51 0:58
53 SOKOLOV Evgeny RUS BBO 5:57:33 0:40
54 MARZANO Marco ITA LAM 5:57:33 0:40
55 QUINZIATO Manuel ITA LIQ 5:57:33 0:40
56 PELLIZOTTI Franco ITA LIQ 5:57:33 0:40
57 EFIMKIN Alexander RUS ALM 5:57:33 0:40
58 SONNERY Blaise FRA ALM 5:57:33 0:40
59 STANNARD Ian GBR ISD 5:57:33 0:40
60 BASSO Ivan ITA LIQ 5:57:33 0:40
61 FERNANDEZ CRUZ Delio ESP XGZ 5:57:33 0:40
62 GARZELLI Stefano ITA ASA 5:57:33 0:40
63 VISCONTI Giovanni ITA ISD 5:57:33 0:40
64 CARLSTROM Kjell FIN LIQ 5:57:33 0:40
65 BONO Matteo ITA LAM 5:57:33 0:40
66 BRUSEGHIN Marzio ITA LAM 5:57:33 0:40
67 DEAN Julian NZL GRM 5:57:33 0:40
68 BRAJKOVIC Janez SLO AST 5:57:33 0:40
69 CODOL Massimo ITA ASA 5:57:33 0:40
70 VALJAVEC Tadej SLO ALM 5:57:33 0:40
71 ARROYO DURAN David ESP GCE 5:57:33 0:40
72 BONNAFOND Guillaume FRA ALM 5:57:33 0:40
73 RODRIGUEZ Joaquin ESP GCE 5:57:33 0:40
74 VANOTTI Alessandro ITA LIQ 5:57:33 0:40
75 SOLER Juan M. COL BAR 5:57:33 0:40
76 BAK Lars Ytting DEN SAX 5:57:33 0:40
77 HULSMANS Kevin BEL QST 5:57:33 0:40
78 BARRY Michael CAN THR 5:57:33 0:40
79 ZEITS Andrey KAZ AST 5:57:33 0:40
80 RUBIERA VIGIL Jose’ Luis ESP AST 5:57:33 0:40
81 HORRILLO MUNOZ Pedro ESP RAB 5:57:33 0:40
82 GRABOVSKYY Dmytro UKR ISD 5:57:33 0:40
83 NAVARRO GARCIA Daniel ESP AST 5:57:33 0:40
84 LEIPHEIMER Levi USA AST 5:57:33 0:40
85 PETROV Evgeni RUS KAT 5:57:33 0:40
86 TEN DAM Laurens NED RAB 5:57:33 0:40
87 SIUTSOU Kanstantsin BLR THR 5:57:33 0:40
88 SEELDRAYERS Kevin BEL QST 5:57:33 0:40
89 OCHOA Carlos Jose’ VEN SDA 5:57:33 0:40
90 POZZATO Filippo ITA KAT 5:57:33 0:40
91 DEIGNAN Philip IRL CTT 5:57:33 0:40
92 BARLA Luca ITA MRM 5:57:33 0:40
93 MAZZANTI Luca ITA KAT 5:57:33 0:40
94 MENCHOV Denis RUS RAB 5:57:33 0:40
95 STAMSNIJDER Tom NED RAB 5:57:33 0:40
96 HUNT Jeremy GBR CTT 5:57:33 0:40
97 KING Edward USA CTT 5:57:33 0:40
98 SASTRE CANDIL Carlos ESP CTT 5:57:33 0:40
99 VAN EMDEN Jos NED RAB 5:57:33 0:40
100 LLOYD Daniel GBR CTT 5:57:33 0:40
101 GARCIA Marcos ESP XGZ 5:57:33 0:40
102 DONATI Alessandro ITA ASA 5:57:51 0:58
103 CARDENAS Felix Rafael COL BAR 5:57:33 0:40
104 MASCIARELLI Francesco ITA ASA 5:57:33 0:40
105 TJALLINGII Maarten NED RAB 5:57:33 0:40
106 WIGGINS Bradley GBR GRM 5:57:33 0:40
107 BOSISIO Gabriele ITA LPR 5:57:33 0:40
108 RABUNAL RIOS Gonzalo ESP XGZ 5:57:51 0:58
109 MAYOZ ECHEVERRIA Iban ESP XGZ 5:57:33 0:40
110 DI LUCA Danilo ITA LPR 5:57:33 0:40
111 BERTAGNOLLI Leonardo ITA SDA 5:57:33 0:40
112 POSSONI Morris ITA THR 5:57:33 0:40
113 SCARPONI Michele ITA SDA 5:57:33 0:40
114 BERTOGLIATI Rubens SUI SDA 5:57:33 0:40
115 CIONI Dario David ITA ISD 5:57:33 0:40
116 RODRIGUEZ Jackson VEN SDA 5:57:33 0:40
117 KOZONTCHUK Dmitry RUS RAB 5:57:51 0:58
118 SERPA PEREZ Jose Rodolfo COL SDA 5:57:33 0:40
119 PERGET Mathieu FRA GCE 5:57:33 0:40
120 FROOME Christopher KEN BAR 5:57:33 0:40
121 VAN GOOLEN Jurgen BEL SAX 5:57:51 0:58
122 ARDILA CANO Mauricio Alberto COL RAB 5:57:33 0:40
123 KESSIAKOFF Fredrik SWE FUJ 5:57:33 0:40
124 DANIELSON Tom USA GRM 5:57:33 0:40
125 KLOSTERGAARD Kasper DEN SAX 5:57:33 0:40
126 VOIGT Jens GER SAX 5:57:33 0:40
127 CAMANO ORTUZAR Iker ESP FUJ 5:57:33 0:40
128 IGNATIEV Mikhail RUS KAT 5:57:51 0:58
129 DION Renaud FRA ALM 5:57:51 0:58
130 SIMONI Gilberto ITA SDA 5:57:33 0:40
131 FOTHEN Markus GER MRM 5:57:51 0:58
132 SERRANO Ricardo ESP FUJ 5:57:33 0:40
133 GOLCER Jure SLO LPR 5:57:33 0:40
134 SPRICK Matthieu FRA BBO 5:57:51 0:58
135 AUGUSTYN John Lee RSA BAR 5:57:51 0:58
136 MIHOLJEVIC Vladimir CRO LIQ 5:57:33 0:40
137 CANCELLARA Fabian SUI SAX 5:57:33 0:40
138 SCARSELLI Leonardo ITA ISD 5:57:51 0:58
139 ERMETI Giairo ITA LPR 5:57:33 0:40
140 GENE Yohann FRA BBO 5:57:51 0:58
141 SZMYD Sylwester POL LIQ 5:57:51 0:58
142 ARMSTRONG Lance USA AST 5:57:51 0:58
143 FAILLI Francesco ITA ASA 5:57:51 0:58
144 MORABITO Steve SUI AST 5:57:51 0:58
145 CHAINEL Steve FRA BBO 5:57:51 0:58
146 ANDRIOTTO Dario ITA ASA 5:57:51 0:58
147 TSCHOPP Johann SUI BBO 5:57:51 0:58
148 MILLAR David GBR GRM 5:57:33 0:40
149 DE BONIS Francesco ITA SDA 5:58:16 1:23
150 MARZOLI Ruggero ITA ASA 5:58:16 1:23
151 CATALDO Dario ITA QST 5:58:16 1:23
152 MONTAGUTI Matteo ITA LPR 5:58:16 1:23
153 PINOTTI Marco ITA THR 6:02:43 5:50
154 KLIMOV Serguei RUS KAT 6:02:43 5:50 2″
155 FACCI Mauro ITA QST 6:02:43 5:50 6″
156 PALUMBO Giuseppe ITA ASA 6:02:43 5:50
157 CAPECCHI Eros ITA FUJ 6:02:43 5:50
158 AGNOLI Valerio ITA LIQ 6:02:43 5:50
159 ISAICHEV Vladimir RUS XGZ 6:02:43 5:50
160 SPEZIALETTI Alessandro ITA LPR 6:02:43 5:50
161 PAUWELS Serge BEL CTT 6:02:22 5:29
162 MULLER Martin GER MRM 6:02:43 5:50
163 SCHRODER Bjorn GER MRM 6:02:43 5:50
164 LOPEZ GARCIA David ESP GCE 6:02:43 5:50
165 SCHOLZ Ronny GER MRM 6:02:43 5:50
166 LE FLOCH Guillaume FRA BBO 6:02:43 5:50
167 FERNANDEZ RAMOS Alberto ESP FUJ 6:02:43 5:50
168 GOMEZ GOMEZ Angel ESP FUJ 6:02:43 5:50
169 LJUNGBLAD Jonas SWE SIL 6:02:43 5:50
170 SENAC Jean Charles FRA ALM 6:02:43 5:50
171 VOECKLER Thomas FRA BBO 6:02:43 5:50
172 VANENDERT Jelle BEL SIL 6:02:43 5:50
173 CHARTEAU Anthony FRA GCE 6:02:43 5:50
174 KIRYIENKA Vasil BLR GCE 6:02:43 5:50
175 LUND Anders DEN SAX 6:02:43 5:50
176 WEGELIUS Charles GBR SIL 6:02:43 5:50
177 LOUBET Julien FRA ALM 6:03:02 6:09
178 ENGELS Addy NED QST 6:02:43 5:50
179 KAISEN Olivier BEL SIL 6:02:43 5:50
180 CACCIA Diego ITA BAR 6:02:43 5:50
181 MCCARTNEY Jason USA SAX 6:02:43 5:50
182 PIDGORNYY Ruslan UKR ISD 6:02:43 5:50
183 GONZALEZ BAEZA Hector ESP FUJ 6:02:43 5:50
184 GUSTOV Volodymir UKR CTT 6:02:43 5:50
185 CHIARINI Riccardo ITA LPR 6:02:43 5:50
186 KONOVALOVAS Ignatas LTU CTT 6:02:43 5:50
187 ZABRISKIE David USA GRM 6:02:43 5:50
188 BELLOTTI Francesco ITA BAR 6:02:43 5:50
189 CHEULA Giampaolo ITA BAR 6:02:43 5:50
190 PATE Danny USA GRM 6:02:43 5:50
191 BELGY Julien FRA BBO 6:04:04 7:11
192 HUZARSKI Bartosz POL ISD 6:05:35 8:42 4″
193 MEYER Cameron AUS GRM 6:05:35 8:42

Klasyfikacja generalna po 7 etapie:

Nazwisko Kraj Drużyna Czas Strata
1 DI LUCA Danilo ITA LPR 28:08:48 0:00
2 LOVKVIST Thomas SWE THR 28:08:53 0:05
3 ROGERS Michael AUS THR 28:09:24 0:36
4 LEIPHEIMER Levi USA AST 28:09:31 0:43
5 MENCHOV Denis RUS RAB 28:09:38 0:50
6 BASSO Ivan ITA LIQ 28:09:54 1:06
7 SASTRE CANDIL Carlos ESP CTT 28:10:04 1:16
8 HORNER Christopher USA AST 28:10:05 1:17
9 PELLIZOTTI Franco ITA LIQ 28:10:15 1:27
10 ARROYO DURAN David ESP GCE 28:10:29 1:41
11 SIMONI Gilberto ITA SDA 28:10:49 2:01
12 POPOVYCH Yaroslav UKR AST 28:11:18 2:30
13 VALJAVEC Tadej SLO ALM 28:11:24 2:36
14 TEN DAM Laurens NED RAB 28:11:29 2:41
15 SEELDRAYERS Kevin BEL QST 28:11:37 2:49
16 CARDENAS Felix Rafael COL BAR 28:11:43 2:55
17 RODRIGUEZ Joaquin ESP GCE 28:11:49 3:01
18 ROHREGGER Thomas AUT MRM 28:12:03 3:15
19 BRUSEGHIN Marzio ITA LAM 28:12:04 3:16
20 BOSISIO Gabriele ITA LPR 28:12:09 3:21
21 CUNEGO Damiano ITA LAM 28:12:17 3:29
22 SIUTSOU Kanstantsin BLR THR 28:12:23 3:35
23 KESSIAKOFF Fredrik SWE FUJ 28:12:39 3:51
24 RODRIGUEZ Jackson VEN SDA 28:12:58 4:10
25 ARMSTRONG Lance USA AST 28:13:19 4:31
26 BERTAGNOLLI Leonardo ITA SDA 28:13:19 4:31
27 WIGGINS Bradley GBR GRM 28:13:25 4:37
28 SOLER Juan M. COL BAR 28:13:52 5:04
29 CIONI Dario David ITA ISD 28:13:57 5:09
30 BRAJKOVIC Janez SLO AST 28:14:00 5:12
31 NAVARRO GARCIA Daniel ESP AST 28:14:05 5:17
32 MASCIARELLI Francesco ITA ASA 28:14:06 5:18
33 SCARPONI Michele ITA SDA 28:14:11 5:23
34 AUGUSTYN John Lee RSA BAR 28:14:11 5:23
35 FROOME Christopher KEN BAR 28:14:30 5:42
36 PETROV Evgeni RUS KAT 28:14:33 5:45
37 SERPA PEREZ Jose Rodolfo COL SDA 28:15:14 6:26
38 BAK Lars Ytting DEN SAX 28:15:18 6:30
39 GARZELLI Stefano ITA ASA 28:15:29 6:41
40 GRIVKO Andriy UKR ISD 28:16:35 7:47
41 DE GREEF Francis BEL SIL 28:16:53 8:05
42 BOASSON HAGEN Edvald NOR THR 28:16:59 8:11
43 VORGANOV Eduard RUS XGZ 28:17:10 8:22
44 GRABOVSKYY Dmytro UKR ISD 28:17:11 8:23
45 RUBIERA VIGIL Jose’ Luis ESP AST 28:17:13 8:25
46 CATALDO Dario ITA QST 28:17:44 8:56
47 MARZANO Marco ITA LAM 28:18:53 10:05
48 TIRALONGO Paolo ITA LAM 28:19:15 10:27
49 GUSTOV Volodymir UKR CTT 28:19:56 11:08
50 GERRANS Simon AUS CTT 28:20:14 11:26
51 SZMYD Sylwester POL LIQ 28:21:17 12:29
52 SONNERY Blaise FRA ALM 28:21:47 12:59
53 ZEITS Andrey KAZ AST 28:21:51 13:03
54 OCHOA Carlos Jose’ VEN SDA 28:21:59 13:11
55 WEGELIUS Charles GBR SIL 28:23:03 14:15
56 CODOL Massimo ITA ASA 28:23:34 14:46
57 LASTRAS GARCIA Pablo ESP GCE 28:24:58 16:10
58 VISCONTI Giovanni ITA ISD 28:25:10 16:22
59 ARDILA CANO Mauricio Alberto COL RAB 28:25:16 16:28
60 DEIGNAN Philip IRL CTT 28:26:21 17:33
61 PIETROPOLLI Daniele ITA LPR 28:26:35 17:47
62 BERTOGLIATI Rubens SUI SDA 28:26:48 18:00
63 MAZZANTI Luca ITA KAT 28:26:51 18:03
64 GASPAROTTO Enrico ITA LAM 28:26:57 18:09
65 GOLCER Jure SLO LPR 28:27:35 18:47
66 LOPEZ GARCIA David ESP GCE 28:28:46 19:58
67 GARCIA Marcos ESP XGZ 28:29:05 20:17
68 DEVENYNS Dries BEL QST 28:29:10 20:22
69 CAMANO ORTUZAR Iker ESP FUJ 28:29:16 20:28
70 TSCHOPP Johann SUI BBO 28:29:34 20:46
71 FOTHEN Markus GER MRM 28:30:09 21:21
72 MCCARTNEY Jason USA SAX 28:30:26 21:38
73 PIDGORNYY Ruslan UKR ISD 28:30:32 21:44
74 MIHOLJEVIC Vladimir CRO LIQ 28:30:49 22:01
75 POZZATO Filippo ITA KAT 28:31:05 22:17
76 EFIMKIN Alexander RUS ALM 28:31:07 22:19
77 VOIGT Jens GER SAX 28:31:57 23:09
78 VOECKLER Thomas FRA BBO 28:32:09 23:21
79 GILBERT Philippe BEL SIL 28:32:28 23:40
80 MAYOZ ECHEVERRIA Iban ESP XGZ 28:32:55 24:07
81 TJALLINGII Maarten NED RAB 28:33:01 24:13
82 VANENDERT Jelle BEL SIL 28:33:24 24:36
83 BRANDT Christophe BEL SIL 28:33:42 24:54
84 MORI Manuele ITA LAM 28:33:43 24:55
85 GAVAZZI Francesco ITA LAM 28:35:17 26:29
86 BONNAFOND Guillaume FRA ALM 28:35:20 26:32
87 GOMEZ GOMEZ Angel ESP FUJ 28:35:52 27:04
88 DE BONIS Francesco ITA SDA 28:35:53 27:05
89 STANGELJ Gorazd SLO LIQ 28:36:56 28:08
90 PINOTTI Marco ITA THR 28:37:00 28:12
91 SPEZIALETTI Alessandro ITA LPR 28:37:20 28:32
92 CARLSTROM Kjell FIN LIQ 28:37:33 28:45
93 DANIELSON Tom USA GRM 28:37:50 29:02
94 ESKOV Nikita RUS KAT 28:38:00 29:12
95 KOZONTCHUK Dmitry RUS RAB 28:40:09 31:21
96 AGNOLI Valerio ITA LIQ 28:40:24 31:36
97 PAUWELS Serge BEL CTT 28:40:59 32:11
98 CHEULA Giampaolo ITA BAR 28:41:16 32:28
99 KONOVALOVAS Ignatas LTU CTT 28:41:18 32:30
100 JEANNESSON Arnold FRA GCE 28:41:53 33:05
101 MALACARNE Davide ITA QST 28:42:40 33:52
102 KIRYIENKA Vasil BLR GCE 28:43:08 34:20
103 BONO Matteo ITA LAM 28:43:46 34:58
104 PETACCHI Alessandro ITA LPR 28:44:20 35:32
105 BELLOTTI Francesco ITA BAR 28:45:06 36:18
106 VAN GOOLEN Jurgen BEL SAX 28:45:16 36:28
107 HULSMANS Kevin BEL QST 28:45:28 36:40
108 HUZARSKI Bartosz POL ISD 28:45:34 36:46
109 CAPECCHI Eros ITA FUJ 28:46:21 37:33
110 MARZOLI Ruggero ITA ASA 28:47:11 38:23
111 POSSONI Morris ITA THR 28:48:05 39:17
112 DAVIS Allan AUS QST 28:48:06 39:18
113 GOSS Matthew Harley AUS SAX 28:48:08 39:20
114 VANOTTI Alessandro ITA LIQ 28:48:45 39:57
115 MASCIARELLI Andrea ITA ASA 28:49:02 40:14
116 QUINZIATO Manuel ITA LIQ 28:49:33 40:45
117 FOTHEN Thomas GER MRM 28:49:57 41:09
118 SEROV Alexander RUS KAT 28:50:10 41:22
119 MILLAR David GBR GRM 28:50:44 41:56
120 SWIFT Ben GBR KAT 28:51:31 42:43
121 JACOBS Pieter BEL SIL 28:51:43 42:55
122 STAMSNIJDER Tom NED RAB 28:51:58 43:10
123 GONZALEZ BAEZA Hector ESP FUJ 28:53:10 44:22
124 HUNTER Robert RSA BAR 28:53:26 44:38
125 SERRANO Ricardo ESP FUJ 28:53:45 44:57
126 LONGO BORGHINI Paolo ITA BAR 28:54:03 45:15
127 CHARTEAU Anthony FRA GCE 28:54:16 45:28
128 MEYER Cameron AUS GRM 28:54:38 45:50
129 SPRICK Matthieu FRA BBO 28:55:24 46:36
130 LUND Anders DEN SAX 28:55:35 46:47
131 DA DALTO Mauro ITA LAM 28:56:00 47:12
132 MORABITO Steve SUI AST 28:56:00 47:12
133 GATTO Oscar ITA ISD 28:57:43 48:55
134 MARTINEZ ACEVEDO Serafin ESP XGZ 28:57:50 49:02
135 LJUNGBLAD Jonas SWE SIL 28:58:41 49:53
136 BRUTT Pavel RUS KAT 28:59:25 50:37
137 KLOSTERGAARD Kasper DEN SAX 28:59:53 51:05
138 FARRAR Tyler USA GRM 29:00:08 51:20
139 ZABRISKIE David USA GRM 29:01:04 52:16
140 RABUNAL RIOS Gonzalo ESP XGZ 29:01:11 52:23
141 BARLA Luca ITA MRM 29:01:12 52:24
142 PATE Danny USA GRM 29:01:17 52:29
143 FAILLI Francesco ITA ASA 29:02:00 53:12
144 KRIVTSOV Yuriy UKR ALM 29:02:09 53:21
145 LLOYD Daniel GBR CTT 29:02:11 53:23
146 CAVENDISH Mark GBR THR 29:02:24 53:36
147 DION Renaud FRA ALM 29:02:42 53:54
148 SCHOLZ Ronny GER MRM 29:02:46 53:58
149 KLIMOV Serguei RUS KAT 29:02:48 54:00
150 ERMETI Giairo ITA LPR 29:03:09 54:21
151 MONTAGUTI Matteo ITA LPR 29:03:39 54:51
152 KING Edward USA CTT 29:04:36 55:48
153 DONATI Alessandro ITA ASA 29:04:59 56:11
154 STANNARD Ian GBR ISD 29:05:05 56:17
155 PERGET Mathieu FRA GCE 29:05:17 56:29
156 DE GROOT Bram NED RAB 29:05:20 56:32
157 GENE Yohann FRA BBO 29:05:37 56:49
158 RENSHAW Mark AUS THR 29:05:43 56:55
159 REDA Francesco ITA QST 29:06:01 57:13
160 HAEDO Juan Jose’ ARG SAX 29:06:19 57:31
161 VIGANO’ Davide ITA FUJ 29:06:20 57:32
162 ENGELS Addy NED QST 29:06:33 57:45
163 CANCELLARA Fabian SUI SAX 29:06:50 58:02
164 DEAN Julian NZL GRM 29:06:58 58:10
165 CHAINEL Steve FRA BBO 29:07:02 58:14
166 HORRILLO MUNOZ Pedro ESP RAB 29:07:46 58:58
167 VAN EMDEN Jos NED RAB 29:07:54 59:06
168 LE FLOCH Guillaume FRA BBO 29:07:57 59:09
169 FACCI Mauro ITA QST 29:08:14 59:26
170 FERNANDEZ CRUZ Delio ESP XGZ 29:08:18 59:30
171 BERTOLINI Alessandro ITA SDA 29:09:18 1:00:30
172 CHIARINI Riccardo ITA LPR 29:09:35 1:00:47
173 PALUMBO Giuseppe ITA ASA 29:09:40 1:00:52
174 SCARSELLI Leonardo ITA ISD 29:09:45 1:00:57
175 BELGY Julien FRA BBO 29:09:49 1:01:01
176 CACCIA Diego ITA BAR 29:09:49 1:01:01
177 IGNATIEV Mikhail RUS KAT 29:10:37 1:01:49
178 SCHRODER Bjorn GER MRM 29:10:53 1:02:05
179 FERNANDEZ RAMOS Alberto ESP FUJ 29:11:53 1:03:05
180 HUNT Jeremy GBR CTT 29:12:09 1:03:21
181 MULLER Martin GER MRM 29:12:41 1:03:53
182 CESAR VELOSO Gustavo ESP XGZ 29:12:43 1:03:55
183 FORSTER Robert GER MRM 29:13:00 1:04:12
184 HINAULT Sebastien FRA ALM 29:13:31 1:04:43
185 ISAICHEV Vladimir RUS XGZ 29:13:33 1:04:45
186 HADDOU Said FRA BBO 29:14:08 1:05:20
187 BARRY Michael CAN THR 29:14:21 1:05:33
188 SOKOLOV Evgeny RUS BBO 29:14:47 1:05:59
189 ANDRIOTTO Dario ITA ASA 29:16:01 1:07:13
190 KAISEN Olivier BEL SIL 29:16:02 1:07:14
191 SENAC Jean Charles FRA ALM 29:17:09 1:08:21
192 DOCKX Bart BEL SIL 29:18:29 1:09:41
193 LOUBET Julien FRA ALM 29:21:25 1:12:37

Klasyfikacja górska:

Nazwisko Kraj Drużyna Punkty
1 DI LUCA Danilo ITA LPR 25
2 MENCHOV Denis RUS RAB 15
3 SCARPONI Michele ITA SDA 13
4 GARZELLI Stefano ITA ASA 10
5 KIRYIENKA Vasil BLR GCE 8
6 PELLIZOTTI Franco ITA LIQ 7
7 LOVKVIST Thomas SWE THR 6
8 OCHOA Carlos Jose’ VEN SDA 5
9 BELLOTTI Francesco ITA BAR 5
10 BONNAFOND Guillaume FRA ALM 5
11 BASSO Ivan ITA LIQ 4
12 SOLER Juan M. COL BAR 4
13 FARRAR Tyler USA GRM 3
14 FACCI Mauro ITA QST 3
15 VOECKLER Thomas FRA BBO 3
16 DE BONIS Francesco ITA SDA 3
17 CAPECCHI Eros ITA FUJ 3
18 LEIPHEIMER Levi USA AST 2
19 SIMONI Gilberto ITA SDA 2
20 QUINZIATO Manuel ITA LIQ 2
21 GATTO Oscar ITA ISD 2
22 SCHRODER Bjorn GER MRM 2
23 GRIVKO Andriy UKR ISD 1
24 VOIGT Jens GER SAX 1
25 KLOSTERGAARD Kasper DEN SAX 1
26 KRIVTSOV Yuriy UKR ALM 1

Klasyfikacja punktowa:

1 DI LUCA Danilo ITA LPR 56
2 PETACCHI Alessandro ITA LPR 54
3 BOASSON HAGEN Edvald NOR THR 45
4 FARRAR Tyler USA GRM 41
5 DAVIS Allan AUS QST 38
6 MENCHOV Denis RUS RAB 35
7 GAVAZZI Francesco ITA LAM 32
8 VIGANO’ Davide ITA FUJ 30
9 CAVENDISH Mark GBR THR 29
10 SCARPONI Michele ITA SDA 28
11 GARZELLI Stefano ITA ASA 26
12 LOVKVIST Thomas SWE THR 25
13 ROGERS Michael AUS THR 23
14 HUNTER Robert RSA BAR 23
15 LEIPHEIMER Levi USA AST 22
16 BASSO Ivan ITA LIQ 22
17 SWIFT Ben GBR KAT 22
18 GOSS Matthew Harley AUS SAX 21
19 GILBERT Philippe BEL SIL 20
20 PELLIZOTTI Franco ITA LIQ 19
21 HORNER Christopher USA AST 18
22 SOLER Juan M. COL BAR 18
23 GATTO Oscar ITA ISD 16
24 BRUTT Pavel RUS KAT 16
25 ARROYO DURAN David ESP GCE 14
26 SIMONI Gilberto ITA SDA 14
27 CUNEGO Damiano ITA LAM 14
28 CATALDO Dario ITA QST 14
29 GASPAROTTO Enrico ITA LAM 14
30 POZZATO Filippo ITA KAT 14
31 BERTOLINI Alessandro ITA SDA 12
32 FACCI Mauro ITA QST 10
33 GRIVKO Andriy UKR ISD 10
34 SASTRE CANDIL Carlos ESP CTT 9
35 VALJAVEC Tadej SLO ALM 9
36 VOECKLER Thomas FRA BBO 8
37 KIRYIENKA Vasil BLR GCE 8
38 PALUMBO Giuseppe ITA ASA 8
39 SCARSELLI Leonardo ITA ISD 8
40 RODRIGUEZ Jackson VEN SDA 8
41 VOIGT Jens GER SAX 7
42 MORI Manuele ITA LAM 7
43 LUND Anders DEN SAX 7
44 FORSTER Robert GER MRM 7
45 KESSIAKOFF Fredrik SWE FUJ 6
46 PIETROPOLLI Daniele ITA LPR 6
47 DEVENYNS Dries BEL QST 6
48 BELLOTTI Francesco ITA BAR 6
49 HUZARSKI Bartosz POL ISD 6
50 KLOSTERGAARD Kasper DEN SAX 6
51 IGNATIEV Mikhail RUS KAT 6
52 POPOVYCH Yaroslav UKR AST 5
53 TEN DAM Laurens NED RAB 5
54 FOTHEN Thomas GER MRM 5
55 SERPA PEREZ Jose Rodolfo COL SDA 4
56 BONNAFOND Guillaume FRA ALM 4
57 LONGO BORGHINI Paolo ITA BAR 4
58 KRIVTSOV Yuriy UKR ALM 4
59 KLIMOV Serguei RUS KAT 4
60 ROHREGGER Thomas AUT MRM 3
61 VORGANOV Eduard RUS XGZ 3
62 VISCONTI Giovanni ITA ISD 3
63 DE BONIS Francesco ITA SDA 3
64 SCHRODER Bjorn GER MRM 3
65 ISAICHEV Vladimir RUS XGZ 3
66 CAPECCHI Eros ITA FUJ 2
67 MARTINEZ ACEVEDO Serafin ESP XGZ 2
68 CHAINEL Steve FRA BBO 2
69 HINAULT Sebastien FRA ALM 2
70 BRUSEGHIN Marzio ITA LAM 1
71 MASCIARELLI Francesco ITA ASA 1
72 ARDILA CANO Mauricio Alberto COL RAB 1
73 MONTAGUTI Matteo ITA LPR 1
74 STANNARD Ian GBR ISD 1
75 CHIARINI Riccardo ITA LPR 1
76 BARRY Michael CAN THR 1