Wyniki 5 etapu z dnia 13.05.2009, San Martino Di Castrozza – Alpe di Siusi, dystans 125 km


Nazwisko Kraj
Drużyna
Czas
Strata

1 MENCHOV Denis RUS RAB 3:15:24 0:00 20″
2 DI LUCA Danilo ITA LPR 3:15:26 0:02 12″
3 LOVKVIST Thomas SWE THR 3:15:29 0:05 8″
4 BASSO Ivan ITA LIQ 3:15:29 0:05
5 LEIPHEIMER Levi USA AST 3:15:33 0:09
6 HORNER Christopher USA AST 3:15:33 0:09
7 SASTRE CANDIL Carlos ESP CTT 3:15:43 0:19
8 ARROYO DURAN David ESP GCE 3:15:46 0:22
9 ROGERS Michael AUS THR 3:15:46 0:22
10 KESSIAKOFF Fredrik SWE FUJ 3:15:46 0:22
11 TEN DAM Laurens NED RAB 3:15:48 0:24
12 SOLER Juan M. COL BAR 3:16:09 0:45
13 PELLIZOTTI Franco ITA LIQ 3:16:11 0:47
14 SIMONI Gilberto ITA SDA 3:16:11 0:47
15 MASCIARELLI Francesco ITA ASA 3:16:14 0:50
16 VALJAVEC Tadej SLO ALM 3:16:17 0:53
17 SEELDRAYERS Kevin BEL QST 3:16:32 1:08
18 RODRIGUEZ Joaquin ESP GCE 3:16:41 1:17
19 GUSTOV Volodymir UKR CTT 3:17:07 1:43
20 CARDENAS Felix Rafael COL BAR 3:17:11 1:47
21 WEGELIUS Charles GBR SIL 3:17:11 1:47
22 WIGGINS Bradley GBR GRM 3:17:11 1:47
23 BOSISIO Gabriele ITA LPR 3:17:11 1:47
24 SERPA PEREZ Jose Rodolfo COL SDA 3:17:18 1:54 2″
25 POPOVYCH Yaroslav UKR AST 3:17:20 1:56
26 CIONI Dario David ITA ISD 3:17:25 2:01
27 ROHREGGER Thomas AUT MRM 3:17:29 2:05
28 FROOME Christopher KEN BAR 3:17:41 2:17
29 RODRIGUEZ Jackson VEN SDA 3:17:41 2:17
30 BRUSEGHIN Marzio ITA LAM 3:17:50 2:26
31 SIUTSOU Kanstantsin BLR THR 3:17:52 2:28
32 CUNEGO Damiano ITA LAM 3:18:03 2:39
33 GOLCER Jure SLO LPR 3:18:11 2:47
34 RUBIERA VIGIL Jose’ Luis ESP AST 3:18:22 2:58
35 ARMSTRONG Lance USA AST 3:18:22 2:58
36 CATALDO Dario ITA QST 3:18:22 2:58
37 BRAJKOVIC Janez SLO AST 3:18:22 2:58
38 NAVARRO GARCIA Daniel ESP AST 3:18:22 2:58
39 BAK Lars Ytting DEN SAX 3:18:22 2:58
40 AUGUSTYN John Lee RSA BAR 3:18:22 2:58
41 BERTAGNOLLI Leonardo ITA SDA 3:18:22 2:58
42 DE GREEF Francis BEL SIL 3:18:22 2:58
43 GARCIA Marcos ESP XGZ 3:18:40 3:16
44 PETROV Evgeni RUS KAT 3:19:12 3:48
45 MARZANO Marco ITA LAM 3:19:36 4:12
46 KIRYIENKA Vasil BLR GCE 3:19:36 4:12
47 PAUWELS Serge BEL CTT 3:19:45 4:21
48 SCARPONI Michele ITA SDA 3:20:10 4:46
49 GRABOVSKYY Dmytro UKR ISD 3:20:10 4:46
50 SZMYD Sylwester POL LIQ 3:20:37 5:13
51 SONNERY Blaise FRA ALM 3:20:48 5:24
52 VANENDERT Jelle BEL SIL 3:20:48 5:24
53 VORGANOV Eduard RUS XGZ 3:20:48 5:24
54 ZEITS Andrey KAZ AST 3:20:48 5:24
55 GARZELLI Stefano ITA ASA 3:20:48 5:24
56 GRIVKO Andriy UKR ISD 3:21:00 5:36
57 GERRANS Simon AUS CTT 3:21:06 5:42
58 ARDILA CANO Mauricio Alberto COL RAB 3:21:06 5:42
59 DEIGNAN Philip IRL CTT 3:21:06 5:42
60 KONOVALOVAS Ignatas LTU CTT 3:21:06 5:42
61 BOASSON HAGEN Edvald NOR THR 3:21:19 5:55
62 CODOL Massimo ITA ASA 3:21:55 6:31
63 OCHOA Carlos Jose’ VEN SDA 3:22:31 7:07
64 MCCARTNEY Jason USA SAX 3:22:43 7:19
65 TIRALONGO Paolo ITA LAM 3:22:57 7:33
66 DEVENYNS Dries BEL QST 3:23:25 8:01
67 SERRANO Ricardo ESP FUJ 3:25:02 9:38
68 TSCHOPP Johann SUI BBO 3:25:07 9:43
69 BONNAFOND Guillaume FRA ALM 3:25:07 9:43
70 LASTRAS GARCIA Pablo ESP GCE 3:25:07 9:43
71 PINOTTI Marco ITA THR 3:25:07 9:43
72 GOMEZ GOMEZ Angel ESP FUJ 3:25:07 9:43
73 POSSONI Morris ITA THR 3:25:07 9:43
74 BERTOGLIATI Rubens SUI SDA 3:25:07 9:43
75 CHEULA Giampaolo ITA BAR 3:25:07 9:43
76 LOPEZ GARCIA David ESP GCE 3:25:07 9:43
77 PIDGORNYY Ruslan UKR ISD 3:25:21 9:57
78 TJALLINGII Maarten NED RAB 3:25:28 10:04
79 VAN GOOLEN Jurgen BEL SAX 3:25:42 10:18
80 CAMANO ORTUZAR Iker ESP FUJ 3:25:42 10:18
81 GASPAROTTO Enrico ITA LAM 3:26:02 10:38
82 EFIMKIN Alexander RUS ALM 3:26:12 10:48
83 SPEZIALETTI Alessandro ITA LPR 3:26:27 11:03
84 PIETROPOLLI Daniele ITA LPR 3:26:27 11:03 4″
85 GAVAZZI Francesco ITA LAM 3:26:27 11:03
86 GILBERT Philippe BEL SIL 3:26:44 11:20
87 MAYOZ ECHEVERRIA Iban ESP XGZ 3:27:02 11:38
88 MIHOLJEVIC Vladimir CRO LIQ 3:27:29 12:05
89 AGNOLI Valerio ITA LIQ 3:27:29 12:05
90 HUZARSKI Bartosz POL ISD 3:28:10 12:46
91 CAPECCHI Eros ITA FUJ 3:28:10 12:46
92 VISCONTI Giovanni ITA ISD 3:28:10 12:46
93 MAZZANTI Luca ITA KAT 3:29:12 13:48
94 POZZATO Filippo ITA KAT 3:29:12 13:48
95 BRANDT Christophe BEL SIL 3:29:12 13:48
96 CARLSTROM Kjell FIN LIQ 3:29:12 13:48
97 DANIELSON Tom USA GRM 3:29:12 13:48
98 MILLAR David GBR GRM 3:29:12 13:48
99 STANGELJ Gorazd SLO LIQ 3:29:12 13:48
100 SPRICK Matthieu FRA BBO 3:29:12 13:48
101 STAMSNIJDER Tom NED RAB 3:29:12 13:48
102 FOTHEN Markus GER MRM 3:29:12 13:48
103 FERNANDEZ RAMOS Alberto ESP FUJ 3:29:12 13:48
104 SCHRODER Bjorn GER MRM 3:29:12 13:48
105 VOECKLER Thomas FRA BBO 3:29:44 14:20 6″
106 MASCIARELLI Andrea ITA ASA 3:31:10 15:46
107 KLIMOV Serguei RUS KAT 3:31:10 15:46
108 KRIVTSOV Yuriy UKR ALM 3:31:10 15:46
109 DION Renaud FRA ALM 3:31:10 15:46
110 BELGY Julien FRA BBO 3:31:10 15:46
111 MULLER Martin GER MRM 3:31:10 15:46
112 VOIGT Jens GER SAX 3:31:10 15:46
113 MORI Manuele ITA LAM 3:31:14 15:50
114 DONATI Alessandro ITA ASA 3:31:16 15:52
115 SEROV Alexander RUS KAT 3:31:16 15:52
116 FAILLI Francesco ITA ASA 3:31:16 15:52
117 CHAINEL Steve FRA BBO 3:31:16 15:52
118 KOZONTCHUK Dmitry RUS RAB 3:31:16 15:52
119 MORABITO Steve SUI AST 3:31:16 15:52
120 ESKOV Nikita RUS KAT 3:31:16 15:52
121 BELLOTTI Francesco ITA BAR 3:31:16 15:52
122 LJUNGBLAD Jonas SWE SIL 3:31:16 15:52
123 HULSMANS Kevin BEL QST 3:31:16 15:52
124 PETACCHI Alessandro ITA LPR 3:31:16 15:52
125 LE FLOCH Guillaume FRA BBO 3:31:16 15:52
126 SCHOLZ Ronny GER MRM 3:31:16 15:52
127 SCARSELLI Leonardo ITA ISD 3:31:16 15:52
128 JEANNESSON Arnold FRA GCE 3:31:16 15:52
129 GONZALEZ BAEZA Hector ESP FUJ 3:31:27 16:03
130 DA DALTO Mauro ITA LAM 3:32:17 16:53
131 QUINZIATO Manuel ITA LIQ 3:32:17 16:53
132 FACCI Mauro ITA QST 3:32:17 16:53
133 VANOTTI Alessandro ITA LIQ 3:32:17 16:53
134 BARLA Luca ITA MRM 3:32:17 16:53
135 MALACARNE Davide ITA QST 3:32:17 16:53
136 HORRILLO MUNOZ Pedro ESP RAB 3:32:17 16:53
137 SENAC Jean Charles FRA ALM 3:32:17 16:53
138 KAISEN Olivier BEL SIL 3:32:17 16:53
139 DE GROOT Bram NED RAB 3:32:17 16:53
140 LLOYD Daniel GBR CTT 3:32:17 16:53
141 BONO Matteo ITA LAM 3:32:17 16:53
142 STANNARD Ian GBR ISD 3:32:17 16:53
143 DAVIS Allan AUS QST 3:32:17 16:53
144 MONTAGUTI Matteo ITA LPR 3:32:17 16:53
145 FOTHEN Thomas GER MRM 3:32:17 16:53
146 GOSS Matthew Harley AUS SAX 3:32:17 16:53
147 KLOSTERGAARD Kasper DEN SAX 3:32:17 16:53
148 RABUNAL RIOS Gonzalo ESP XGZ 3:32:17 16:53
149 PALUMBO Giuseppe ITA ASA 3:32:17 16:53
150 ANDRIOTTO Dario ITA ASA 3:32:17 16:53
151 CESAR VELOSO Gustavo ESP XGZ 3:32:17 16:53
152 HUNTER Robert RSA BAR 3:32:17 16:53
153 GATTO Oscar ITA ISD 3:32:17 16:53
154 FERNANDEZ CRUZ Delio ESP XGZ 3:32:17 16:53
155 DEL NERO Jesus ESP FUJ 3:32:17 16:53
156 LONGO BORGHINI Paolo ITA BAR 3:32:17 16:53
157 CACCIA Diego ITA BAR 3:32:17 16:53
158 PERGET Mathieu FRA GCE 3:32:17 16:53
159 IGNATIEV Mikhail RUS KAT 3:32:17 16:53
160 HINAULT Sebastien FRA ALM 3:32:17 16:53
161 LUND Anders DEN SAX 3:32:17 16:53
162 FARRAR Tyler USA GRM 3:32:17 16:53
163 FORSTER Robert GER MRM 3:32:17 16:53
164 JACOBS Pieter BEL SIL 3:32:17 16:53
165 SWIFT Ben GBR KAT 3:32:17 16:53
166 CHARTEAU Anthony FRA GCE 3:32:17 16:53
167 ISAICHEV Vladimir RUS XGZ 3:32:17 16:53
168 ZABRISKIE David USA GRM 3:32:17 16:53
169 REDA Francesco ITA QST 3:32:17 16:53
170 ENGELS Addy NED QST 3:32:17 16:53
171 DE BONIS Francesco ITA SDA 3:32:17 16:53
172 PATE Danny USA GRM 3:32:17 16:53
173 KING Edward USA CTT 3:32:17 16:53
174 MARTINEZ ACEVEDO Serafin ESP XGZ 3:32:17 16:53
175 MARZOLI Ruggero ITA ASA 3:32:17 16:53
176 SOKOLOV Evgeny RUS BBO 3:32:17 16:53
177 MEYER Cameron AUS GRM 3:32:17 16:53
178 HUNT Jeremy GBR CTT 3:32:17 16:53
179 DEAN Julian NZL GRM 3:32:17 16:53
180 GENE Yohann FRA BBO 3:32:17 16:53
181 ERMETI Giairo ITA LPR 3:32:17 16:53
182 DOCKX Bart BEL SIL 3:32:17 16:53
183 VAN EMDEN Jos NED RAB 3:32:43 17:19
184 HAEDO Juan Jose’ ARG SAX 3:33:12 17:48
185 BRUTT Pavel RUS KAT 3:33:12 17:48
186 CHIARINI Riccardo ITA LPR 3:33:12 17:48
187 BARRY Michael CAN THR 3:33:12 17:48
188 LOUBET Julien FRA ALM 3:33:12 17:48
189 VIGANO Davide ITA FUJ 3:33:12 17:48
190 BERTOLINI Alessandro ITA SDA 3:33:12 17:48
191 RENSHAW Mark AUS THR 3:33:12 17:48
192 CAVENDISH Mark GBR THR 3:33:12 17:48
193 CANCELLARA Fabian SUI SAX 3:33:12 17:48
194 HADDOU Said FRA BBO 3:33:12 17:48

Klasyfikacja generalna po 5 etapie:

Nzawisko Kraj Drużyna Czas Strata
1 DI LUCA Danilo ITA LPR 16:20:44 0:00
2 LOVKVIST Thomas SWE THR 16:20:49 0:05
3 ROGERS Michael AUS THR 16:21:20 0:36
4 LEIPHEIMER Levi USA AST 16:21:27 0:43
5 MENCHOV Denis RUS RAB 16:21:34 0:50
6 BASSO Ivan ITA LIQ 16:21:50 1:06
7 SASTRE CANDIL Carlos ESP CTT 16:22:00 1:16
8 HORNER Christopher USA AST 16:22:01 1:17
9 PELLIZOTTI Franco ITA LIQ 16:22:11 1:27
10 ARROYO DURAN David ESP GCE 16:22:25 1:41
11 SIMONI Gilberto ITA SDA 16:22:45 2:01
12 POPOVYCH Yaroslav UKR AST 16:23:14 2:30
13 VALJAVEC Tadej SLO ALM 16:23:20 2:36
14 TEN DAM Laurens NED RAB 16:23:25 2:41
15 SEELDRAYERS Kevin BEL QST 16:23:33 2:49
16 CARDENAS Felix Rafael COL BAR 16:23:39 2:55
17 RODRIGUEZ Joaquin ESP GCE 16:23:45 3:01
18 ROHREGGER Thomas AUT MRM 16:23:59 3:15
19 BRUSEGHIN Marzio ITA LAM 16:24:00 3:16
20 BOSISIO Gabriele ITA LPR 16:24:05 3:21
21 CUNEGO Damiano ITA LAM 16:24:13 3:29
22 ARMSTRONG Lance USA AST 16:24:18 3:34
23 SIUTSOU Kanstantsin BLR THR 16:24:19 3:35
24 KESSIAKOFF Fredrik SWE FUJ 16:24:35 3:51
25 WIGGINS Bradley GBR GRM 16:24:42 3:58
26 SOLER Juan M. COL BAR 16:24:45 4:01
27 RODRIGUEZ Jackson VEN SDA 16:24:54 4:10
28 AUGUSTYN John Lee RSA BAR 16:25:10 4:26
29 BERTAGNOLLI Leonardo ITA SDA 16:25:15 4:31
30 NAVARRO GARCIA Daniel ESP AST 16:25:22 4:38
31 MASCIARELLI Francesco ITA ASA 16:25:23 4:39
32 FROOME Christopher KEN BAR 16:25:47 5:03
33 CIONI Dario David ITA ISD 16:25:53 5:09
34 BRAJKOVIC Janez SLO AST 16:25:56 5:12
35 PETROV Evgeni RUS KAT 16:26:29 5:45
36 SERPA PEREZ Jose Rodolfo COL SDA 16:26:31 5:47
37 GUSTOV Volodymir UKR CTT 16:26:42 5:58
38 SCARPONI Michele ITA SDA 16:27:03 6:19
39 BAK Lars Ytting DEN SAX 16:27:14 6:30
40 GARZELLI Stefano ITA ASA 16:27:25 6:41
41 DE GREEF Francis BEL SIL 16:28:10 7:26
42 CATALDO Dario ITA QST 16:28:18 7:34
43 RUBIERA VIGIL Jose’ Luis ESP AST 16:28:30 7:46
44 GRIVKO Andriy UKR ISD 16:28:40 7:56
45 WEGELIUS Charles GBR SIL 16:28:46 8:02
46 VORGANOV Eduard RUS XGZ 16:29:06 8:22
47 GRABOVSKYY Dmytro UKR ISD 16:29:07 8:23
48 BOASSON HAGEN Edvald NOR THR 16:30:11 9:27
49 SZMYD Sylwester POL LIQ 16:30:36 9:52
50 MARZANO Marco ITA LAM 16:30:49 10:05
51 TIRALONGO Paolo ITA LAM 16:31:11 10:27
52 VANENDERT Jelle BEL SIL 16:31:42 10:58
53 GERRANS Simon AUS CTT 16:32:10 11:26
54 ZEITS Andrey KAZ AST 16:33:08 12:24
55 CODOL Massimo ITA ASA 16:33:11 12:27
56 OCHOA Carlos Jose’ VEN SDA 16:33:16 12:32
57 KONOVALOVAS Ignatas LTU CTT 16:33:25 12:41
58 PAUWELS Serge BEL CTT 16:33:27 12:43
59 SONNERY Blaise FRA ALM 16:33:43 12:59
60 ARDILA CANO Mauricio Alberto COL RAB 16:34:53 14:09
61 LOPEZ GARCIA David ESP GCE 16:34:53 14:09
62 PIDGORNYY Ruslan UKR ISD 16:34:59 14:15
63 DEVENYNS Dries BEL QST 16:35:46 15:02
64 VISCONTI Giovanni ITA ISD 16:36:27 15:43
65 MCCARTNEY Jason USA SAX 16:36:33 15:49
66 LASTRAS GARCIA Pablo ESP GCE 16:36:54 16:10
67 BERTOGLIATI Rubens SUI SDA 16:37:33 16:49
68 DEIGNAN Philip IRL CTT 16:38:17 17:33
69 CAPECCHI Eros ITA FUJ 16:38:28 17:44
70 PIETROPOLLI Daniele ITA LPR 16:38:31 17:47
71 GAVAZZI Francesco ITA LAM 16:38:45 18:01
72 MAZZANTI Luca ITA KAT 16:38:47 18:03
73 TSCHOPP Johann SUI BBO 16:38:53 18:09
74 VOECKLER Thomas FRA BBO 16:38:55 18:11
75 GASPAROTTO Enrico ITA LAM 16:38:57 18:13
76 GOLCER Jure SLO LPR 16:39:31 18:47
77 GOMEZ GOMEZ Angel ESP FUJ 16:40:19 19:35
78 GARCIA Marcos ESP XGZ 16:40:22 19:38
79 MIHOLJEVIC Vladimir CRO LIQ 16:40:26 19:42
80 FOTHEN Markus GER MRM 16:41:08 20:24
81 CAMANO ORTUZAR Iker ESP FUJ 16:41:12 20:28
82 BONNAFOND Guillaume FRA ALM 16:43:03 22:19
83 EFIMKIN Alexander RUS ALM 16:43:03 22:19
84 POZZATO Filippo ITA KAT 16:43:05 22:21
85 PINOTTI Marco ITA THR 16:43:07 22:23
86 MARZOLI Ruggero ITA ASA 16:43:45 23:01
87 VOIGT Jens GER SAX 16:43:53 23:09
88 SPEZIALETTI Alessandro ITA LPR 16:44:06 23:22
89 AGNOLI Valerio ITA LIQ 16:44:07 23:23
90 MAYOZ ECHEVERRIA Iban ESP XGZ 16:44:12 23:28
91 GILBERT Philippe BEL SIL 16:44:28 23:44
92 BRANDT Christophe BEL SIL 16:44:35 23:51
93 TJALLINGII Maarten NED RAB 16:44:57 24:13
94 CHEULA Giampaolo ITA BAR 16:44:59 24:15
95 MORI Manuele ITA LAM 16:45:39 24:55
96 DE BONIS Francesco ITA SDA 16:46:27 25:43
97 HUZARSKI Bartosz POL ISD 16:47:13 26:29
98 STANGELJ Gorazd SLO LIQ 16:48:13 27:29
99 KIRYIENKA Vasil BLR GCE 16:48:21 27:37
100 DANIELSON Tom USA GRM 16:48:43 27:59
101 GONZALEZ BAEZA Hector ESP FUJ 16:49:06 28:22
102 STAMSNIJDER Tom NED RAB 16:49:15 28:31
103 ESKOV Nikita RUS KAT 16:49:17 28:33
104 CARLSTROM Kjell FIN LIQ 16:49:29 28:45
105 MASCIARELLI Andrea ITA ASA 16:50:08 29:24
106 KOZONTCHUK Dmitry RUS RAB 16:51:08 30:24
107 BELLOTTI Francesco ITA BAR 16:51:13 30:29
108 MALACARNE Davide ITA QST 16:51:33 30:49
109 JEANNESSON Arnold FRA GCE 16:53:49 33:05
110 SCHOLZ Ronny GER MRM 16:54:53 34:09
111 BONO Matteo ITA LAM 16:55:03 34:19
112 HULSMANS Kevin BEL QST 16:55:05 34:21
113 MARTINEZ ACEVEDO Serafin ESP XGZ 16:55:07 34:23
114 MEYER Cameron AUS GRM 16:55:29 34:45
115 VAN GOOLEN Jurgen BEL SAX 16:56:15 35:31
116 PETACCHI Alessandro ITA LPR 16:56:16 35:32
117 FARRAR Tyler USA GRM 16:57:25 36:41
118 GATTO Oscar ITA ISD 16:58:12 37:28
119 SPRICK Matthieu FRA BBO 16:58:34 37:50
120 ENGELS Addy NED QST 16:58:40 37:56
121 KLIMOV Serguei RUS KAT 16:58:46 38:02
122 FAILLI Francesco ITA ASA 16:58:59 38:15
123 MILLAR David GBR GRM 16:59:12 38:28
124 POSSONI Morris ITA THR 16:59:22 38:38
125 DA DALTO Mauro ITA LAM 16:59:28 38:44
126 CAVENDISH Mark GBR THR 16:59:41 38:57
127 DION Renaud FRA ALM 16:59:41 38:57
128 VANOTTI Alessandro ITA LIQ 17:00:04 39:20
129 LE FLOCH Guillaume FRA BBO 17:00:04 39:20
130 GOSS Matthew Harley AUS SAX 17:00:08 39:24
131 MONTAGUTI Matteo ITA LPR 17:00:13 39:29
132 DAVIS Allan AUS QST 17:00:14 39:30
133 ERMETI Giairo ITA LPR 17:00:26 39:42
134 FACCI Mauro ITA QST 17:00:27 39:43
135 BELGY Julien FRA BBO 17:00:35 39:51
136 QUINZIATO Manuel ITA LIQ 17:00:50 40:06
137 LJUNGBLAD Jonas SWE SIL 17:00:59 40:15
138 CHARTEAU Anthony FRA GCE 17:01:02 40:18
139 SEROV Alexander RUS KAT 17:01:03 40:19
140 FOTHEN Thomas GER MRM 17:01:14 40:30
141 BRUTT Pavel RUS KAT 17:01:19 40:35
142 CHIARINI Riccardo ITA LPR 17:01:42 40:58
143 PALUMBO Giuseppe ITA ASA 17:01:47 41:03
144 SWIFT Ben GBR KAT 17:01:51 41:07
145 KING Edward USA CTT 17:01:53 41:09
146 DONATI Alessandro ITA ASA 17:01:58 41:14
147 BARLA Luca ITA MRM 17:02:18 41:34
148 LUND Anders DEN SAX 17:02:21 41:37
149 STANNARD Ian GBR ISD 17:02:22 41:38
150 JACOBS Pieter BEL SIL 17:02:36 41:52
151 GENE Yohann FRA BBO 17:02:36 41:52
152 DE GROOT Bram NED RAB 17:02:37 41:53
153 RENSHAW Mark AUS THR 17:03:00 42:16
154 SCHRODER Bjorn GER MRM 17:03:00 42:16
155 LLOYD Daniel GBR CTT 17:03:17 42:33
156 REDA Francesco ITA QST 17:03:18 42:34
157 ZABRISKIE David USA GRM 17:03:22 42:38
158 PATE Danny USA GRM 17:03:35 42:51
159 HAEDO Juan Jose’ ARG SAX 17:03:36 42:52
160 KRIVTSOV Yuriy UKR ALM 17:03:56 43:12
161 CHAINEL Steve FRA BBO 17:04:01 43:17
162 CANCELLARA Fabian SUI SAX 17:04:07 43:23
163 DEAN Julian NZL GRM 17:04:15 43:31
164 VIGANO Davide ITA FUJ 17:04:17 43:33
165 DEL NERO Jesus ESP FUJ 17:04:21 43:37
166 HORRILLO MUNOZ Pedro ESP RAB 17:05:03 44:19
167 VAN EMDEN Jos NED RAB 17:05:11 44:27
168 MORABITO Steve SUI AST 17:05:19 44:35
169 ISAICHEV Vladimir RUS XGZ 17:05:40 44:56
170 SERRANO Ricardo ESP FUJ 17:05:41 44:57
171 CACCIA Diego ITA BAR 17:05:45 45:01
172 LONGO BORGHINI Paolo ITA BAR 17:05:59 45:15
173 FERNANDEZ CRUZ Delio ESP XGZ 17:06:07 45:23
174 HUNTER Robert RSA BAR 17:06:14 45:30
175 BERTOLINI Alessandro ITA SDA 17:07:15 46:31
176 KLOSTERGAARD Kasper DEN SAX 17:07:25 46:41
177 IGNATIEV Mikhail RUS KAT 17:07:36 46:52
178 MULLER Martin GER MRM 17:08:37 47:53
179 HUNT Jeremy GBR CTT 17:09:26 48:42
180 FERNANDEZ RAMOS Alberto ESP FUJ 17:10:11 49:27
181 FORSTER Robert GER MRM 17:10:17 49:33
182 RABUNAL RIOS Gonzalo ESP XGZ 17:10:30 49:46
183 CESAR VELOSO Gustavo ESP XGZ 17:10:32 49:48
184 SCARSELLI Leonardo ITA ISD 17:10:33 49:49
185 HINAULT Sebastien FRA ALM 17:10:48 50:04
186 HADDOU Said FRA BBO 17:11:25 50:41
187 BARRY Michael CAN THR 17:11:38 50:54
188 SOKOLOV Evgeny RUS BBO 17:11:44 51:00
189 KAISEN Olivier BEL SIL 17:11:58 51:14
190 ANDRIOTTO Dario ITA ASA 17:13:00 52:16
191 SENAC Jean Charles FRA ALM 17:13:05 52:21
192 LOUBET Julien FRA ALM 17:13:13 52:29
193 PERGET Mathieu FRA GCE 17:14:54 54:10
194 DOCKX Bart BEL SIL 17:15:46 55:02

Klasyfikacja punktowa

Nazwisko Kraj Drużyna Punkty
1 PETACCHI Alessandro ITA LPR 51
2 DI LUCA Danilo ITA LPR 49
3 FARRAR Tyler USA GRM 38
4 MENCHOV Denis RUS RAB 32
5 GAVAZZI Francesco ITA LAM 28
6 GARZELLI Stefano ITA ASA 26
7 LOVKVIST Thomas SWE THR 25
8 CAVENDISH Mark GBR THR 24
9 LEIPHEIMER Levi USA AST 22
10 BASSO Ivan ITA LIQ 22
11 PELLIZOTTI Franco ITA LIQ 19
12 SOLER Juan M. COL BAR 18
13 VIGANO Davide ITA FUJ 16
14 SWIFT Ben GBR KAT 16
15 ROGERS Michael AUS THR 15
16 HORNER Christopher USA AST 14
17 ARROYO DURAN David ESP GCE 14
18 SIMONI Gilberto ITA SDA 14
19 CUNEGO Damiano ITA LAM 14
20 CATALDO Dario ITA QST 14
21 GATTO Oscar ITA ISD 14
22 DAVIS Allan AUS QST 14
23 GILBERT Philippe BEL SIL 10
24 SASTRE CANDIL Carlos ESP CTT 9
25 VOECKLER Thomas FRA BBO 8
26 PALUMBO Giuseppe ITA ASA 8
27 SCARSELLI Leonardo ITA ISD 8
28 VOIGT Jens GER SAX 7
29 MORI Manuele ITA LAM 7
30 LUND Anders DEN SAX 7
31 KESSIAKOFF Fredrik SWE FUJ 6
32 DEVENYNS Dries BEL QST 6
33 PIETROPOLLI Daniele ITA LPR 6
34 BELLOTTI Francesco ITA BAR 6
35 IGNATIEV Mikhail RUS KAT 6
36 POPOVYCH Yaroslav UKR AST 5
37 TEN DAM Laurens NED RAB 5
38 GASPAROTTO Enrico ITA LAM 5
39 FOTHEN Thomas GER MRM 5
40 SERPA PEREZ Jose Rodolfo COL SDA 4
41 KRIVTSOV Yuriy UKR ALM 4
42 LONGO BORGHINI Paolo ITA BAR 4
43 VALJAVEC Tadej SLO ALM 3
44 RODRIGUEZ Jackson VEN SDA 3
45 VISCONTI Giovanni ITA ISD 3
46 DE BONIS Francesco ITA SDA 3
47 SCHRODER Bjorn GER MRM 3
48 HUNTER Robert RSA BAR 3
49 VORGANOV Eduard RUS XGZ 2
50 CAPECCHI Eros ITA FUJ 2
51 MARTINEZ ACEVEDO Serafin ESP XGZ 2
52 FACCI Mauro ITA QST 2
53 CHAINEL Steve FRA BBO 2
54 ROHREGGER Thomas AUT MRM 1
55 BRUSEGHIN Marzio ITA LAM 1
56 MASCIARELLI Francesco ITA ASA 1
57 ARDILA CANO Mauricio Alberto COL RAB 1
58 CHIARINI Riccardo ITA LPR 1
59 STANNARD Ian GBR ISD 1

Klasyfikacja górska

1 DI LUCA Danilo ITA LPR 25
2 MENCHOV Denis RUS RAB 15
3 GARZELLI Stefano ITA ASA 10
4 LOVKVIST Thomas SWE THR 6
5 PELLIZOTTI Franco ITA LIQ 6
6 OCHOA Carlos Jose’ VEN SDA 5
7 BELLOTTI Francesco ITA BAR 5
8 BASSO Ivan ITA LIQ 4
9 SOLER Juan M. COL BAR 4
10 FACCI Mauro ITA QST 3
11 CAPECCHI Eros ITA FUJ 3
12 VOECKLER Thomas FRA BBO 3
13 DE BONIS Francesco ITA SDA 3
14 LEIPHEIMER Levi USA AST 2
15 SIMONI Gilberto ITA SDA 2
16 SCHRODER Bjorn GER MRM 2
17 GRIVKO Andriy UKR ISD 1
18 VOIGT Jens GER SAX 1
19 KRIVTSOV Yuriy UKR ALM 1