Wyniki 4 etapu z dnia 12.05.2009, Padova – San Martino di Castrozza, dystans 162 km

Nazwisko Kraj Drużyna Czas Strata Bonifikata
1 DI LUCA Danilo ITA LPR 4:15:04 0:00 20″
2 GARZELLI Stefano ITA ASA 4:15:04 0:00 12″
3 PELLIZOTTI Franco ITA LIQ 4:15:04 0:00 8″
4 SOLER Juan M. COL BAR 4:15:04 0:00
5 SIMONI Gilberto ITA SDA 4:15:04 0:00
6 LEIPHEIMER Levi USA AST 4:15:04 0:00
7 LOVKVIST Thomas SWE THR 4:15:04 0:00
8 BASSO Ivan ITA LIQ 4:15:04 0:00
9 MENCHOV Denis RUS RAB 4:15:04 0:00
10 ARROYO DURAN David ESP GCE 4:15:04 0:00
11 POPOVYCH Yaroslav UKR AST 4:15:04 0:00
12 HORNER Christopher USA AST 4:15:04 0:00
13 VALJAVEC Tadej SLO ALM 4:15:04 0:00
14 CUNEGO Damiano ITA LAM 4:15:04 0:00
15 BRUSEGHIN Marzio ITA LAM 4:15:04 0:00
16 SASTRE CANDIL Carlos ESP CTT 4:15:04 0:00
17 VANENDERT Jelle BEL SIL 4:15:10 0:06
18 CARDENAS Felix Rafael COL BAR 4:15:10 0:06
19 RODRIGUEZ Joaquin ESP GCE 4:15:10 0:06
20 ROGERS Michael AUS THR 4:15:10 0:06
21 SCARPONI Michele ITA SDA 4:15:10 0:06
22 KESSIAKOFF Fredrik SWE FUJ 4:15:10 0:06
23 TEN DAM Laurens NED RAB 4:15:10 0:06
24 SEELDRAYERS Kevin BEL QST 4:15:10 0:06
25 BERTAGNOLLI Leonardo ITA SDA 4:15:10 0:06
26 MASCIARELLI Francesco ITA ASA 4:15:10 0:06
27 SIUTSOU Kanstantsin BLR THR 4:15:14 0:10
28 ROHREGGER Thomas AUT MRM 4:15:17 0:13
29 AUGUSTYN John Lee RSA BAR 4:15:17 0:13
30 BRAJKOVIC Janez SLO AST 4:15:19 0:15
31 NAVARRO GARCIA Daniel ESP AST 4:15:19 0:15
32 ARMSTRONG Lance USA AST 4:15:19 0:15
33 GUSTOV Volodymir UKR CTT 4:15:19 0:15
34 PETROV Evgeni RUS KAT 4:15:32 0:28
35 WIGGINS Bradley GBR GRM 4:15:36 0:32
36 RODRIGUEZ Jackson VEN SDA 4:15:43 0:39
37 TSCHOPP Johann SUI BBO 4:15:51 0:47
38 BAK Lars Ytting DEN SAX 4:15:55 0:51
39 BOSISIO Gabriele ITA LPR 4:15:55 0:51
40 WEGELIUS Charles GBR SIL 4:15:55 0:51
41 LOPEZ GARCIA David ESP GCE 4:15:55 0:51
42 CIONI Dario David ITA ISD 4:15:59 0:55
43 CAPECCHI Eros ITA FUJ 4:16:03 0:59
44 TIRALONGO Paolo ITA LAM 4:16:19 1:15
45 VISCONTI Giovanni ITA ISD 4:16:24 1:20
46 DE GREEF Francis BEL SIL 4:16:24 1:20
47 VORGANOV Eduard RUS XGZ 4:16:35 1:31
48 FROOME Christopher KEN BAR 4:16:35 1:31
49 PIDGORNYY Ruslan UKR ISD 4:16:35 1:31
50 SERPA PEREZ Jose Rodolfo COL SDA 4:16:41 1:37
51 SZMYD Sylwester POL LIQ 4:16:41 1:37
52 GRABOVSKYY Dmytro UKR ISD 4:16:41 1:37
53 GONZALEZ BAEZA Hector ESP FUJ 4:16:41 1:37
54 OCHOA Carlos Jose’ VEN SDA 4:16:44 1:40
55 GRIVKO Andriy UKR ISD 4:16:49 1:45
56 BOASSON HAGEN Edvald NOR THR 4:17:03 1:59
57 VOECKLER Thomas FRA BBO 4:17:39 2:35
58 MAZZANTI Luca ITA KAT 4:17:49 2:45
59 MARZANO Marco ITA LAM 4:18:06 3:02
60 RUBIERA VIGIL Jose’ Luis ESP AST 4:18:06 3:02
61 GARCIA Marcos ESP XGZ 4:18:06 3:02
62 ZEITS Andrey KAZ AST 4:18:06 3:02
63 EFIMKIN Alexander RUS ALM 4:18:06 3:02
64 CATALDO Dario ITA QST 4:18:18 3:14
65 MARZOLI Ruggero ITA ASA 4:18:18 3:14
66 PAUWELS Serge BEL CTT 4:18:52 3:48
67 GERRANS Simon AUS CTT 4:18:52 3:48
68 VOIGT Jens GER SAX 4:18:52 3:48 2″
69 SONNERY Blaise FRA ALM 4:19:18 4:14
70 DEVENYNS Dries BEL QST 4:19:18 4:14
71 JEANNESSON Arnold FRA GCE 4:19:18 4:14
72 BERTOGLIATI Rubens SUI SDA 4:19:18 4:14
73 FOTHEN Markus GER MRM 4:19:18 4:14
74 CODOL Massimo ITA ASA 4:19:18 4:14
75 GOLCER Jure SLO LPR 4:19:18 4:14
76 BELLOTTI Francesco ITA BAR 4:19:29 4:25 4″
77 MIHOLJEVIC Vladimir CRO LIQ 4:19:54 4:50
78 MCCARTNEY Jason USA SAX 4:20:02 4:58
79 LASTRAS GARCIA Pablo ESP GCE 4:20:02 4:58
80 KONOVALOVAS Ignatas LTU CTT 4:20:02 4:58
81 PIETROPOLLI Daniele ITA LPR 4:21:09 6:05
82 ARDILA CANO Mauricio Alberto COL RAB 4:21:20 6:16
83 GAVAZZI Francesco ITA LAM 4:21:20 6:16
84 GOMEZ GOMEZ Angel ESP FUJ 4:21:33 6:29
85 DE BONIS Francesco ITA SDA 4:21:36 6:32
86 GASPAROTTO Enrico ITA LAM 4:21:49 6:45
87 CAMANO ORTUZAR Iker ESP FUJ 4:21:51 6:47
88 AGNOLI Valerio ITA LIQ 4:22:31 7:27
89 BRANDT Christophe BEL SIL 4:22:31 7:27
90 POZZATO Filippo ITA KAT 4:22:54 7:50
91 BONNAFOND Guillaume FRA ALM 4:22:54 7:50
92 DONATI Alessandro ITA ASA 4:22:54 7:50
93 SCHOLZ Ronny GER MRM 4:22:54 7:50
94 KOZONTCHUK Dmitry RUS RAB 4:22:54 7:50
95 CHEULA Giampaolo ITA BAR 4:23:19 8:15
96 MORI Manuele ITA LAM 4:23:19 8:15
97 MAYOZ ECHEVERRIA Iban ESP XGZ 4:23:49 8:45
98 PINOTTI Marco ITA THR 4:25:58 10:54
99 MALACARNE Davide ITA QST 4:25:58 10:54
100 MARTINEZ ACEVEDO Serafin ESP XGZ 4:25:58 10:54
101 CARLSTROM Kjell FIN LIQ 4:25:58 10:54
102 STANGELJ Gorazd SLO LIQ 4:25:58 10:54
103 PALUMBO Giuseppe ITA ASA 4:25:58 10:54
104 DANIELSON Tom USA GRM 4:25:58 10:54
105 HUZARSKI Bartosz POL ISD 4:25:58 10:54
106 GILBERT Philippe BEL SIL 4:25:58 10:54
107 HULSMANS Kevin BEL QST 4:25:58 10:54
108 DEIGNAN Philip IRL CTT 4:25:58 10:54
109 ESKOV Nikita RUS KAT 4:25:58 10:54
110 TJALLINGII Maarten NED RAB 4:25:58 10:54
111 MEYER Cameron AUS GRM 4:25:58 10:54
112 ENGELS Addy NED QST 4:25:58 10:54
113 STAMSNIJDER Tom NED RAB 4:25:58 10:54
114 MASCIARELLI Andrea ITA ASA 4:25:58 10:54
115 SPEZIALETTI Alessandro ITA LPR 4:25:58 10:54
116 BONO Matteo ITA LAM 4:28:21 13:17
117 VIGANO Davide ITA FUJ 4:28:21 13:17 6″
118 STANNARD Ian GBR ISD 4:33:09 18:05
119 FACCI Mauro ITA QST 4:34:54 19:50
120 CHIARINI Riccardo ITA LPR 4:34:54 19:50
121 PETACCHI Alessandro ITA LPR 4:34:54 19:50
122 LJUNGBLAD Jonas SWE SIL 4:34:54 19:50
123 QUINZIATO Manuel ITA LIQ 4:34:54 19:50
124 VANOTTI Alessandro ITA LIQ 4:34:54 19:50
125 DE GROOT Bram NED RAB 4:34:54 19:50
126 FERNANDEZ CRUZ Delio ESP XGZ 4:34:54 19:50
127 JACOBS Pieter BEL SIL 4:34:54 19:50
128 KRIVTSOV Yuriy UKR ALM 4:34:54 19:50
129 HORRILLO MUNOZ Pedro ESP RAB 4:34:54 19:50
130 CHAINEL Steve FRA BBO 4:34:54 19:50
131 BARLA Luca ITA MRM 4:34:54 19:50
132 FOTHEN Thomas GER MRM 4:34:54 19:50
133 SENAC Jean Charles FRA ALM 4:34:54 19:50
134 HINAULT Sebastien FRA ALM 4:34:54 19:50
135 LE FLOCH Guillaume FRA BBO 4:34:54 19:50
136 GARCIA DA PENA David ESP XGZ 4:34:54 19:50
137 GOSS Matthew Harley AUS SAX 4:34:54 19:50
138 IGNATIEV Mikhail RUS KAT 4:34:54 19:50
139 SCARSELLI Leonardo ITA ISD 4:34:54 19:50
140 LONGO BORGHINI Paolo ITA BAR 4:34:54 19:50
141 HUNTER Robert RSA BAR 4:34:54 19:50
142 FORSTER Robert GER MRM 4:34:54 19:50
143 MULLER Martin GER MRM 4:34:54 19:50
144 DAVIS Allan AUS QST 4:34:54 19:50
145 RABUNAL RIOS Gonzalo ESP XGZ 4:34:54 19:50
146 KLIMOV Serguei RUS KAT 4:34:54 19:50
147 DION Renaud FRA ALM 4:34:54 19:50
148 BARRY Michael CAN THR 4:34:54 19:50
149 REDA Francesco ITA QST 4:34:54 19:50
150 CAVENDISH Mark GBR THR 4:34:54 19:50
151 LLOYD Daniel GBR CTT 4:34:54 19:50
152 KING Edward USA CTT 4:34:54 19:50
153 POSSONI Morris ITA THR 4:34:54 19:50
154 CESAR VELOSO Gustavo ESP XGZ 4:34:54 19:50
155 KLOSTERGAARD Kasper DEN SAX 4:34:54 19:50
156 SCHRODER Bjorn GER MRM 4:34:54 19:50
157 CANCELLARA Fabian SUI SAX 4:34:54 19:50
158 HAEDO Juan Jose’ ARG SAX 4:34:54 19:50
159 BERTOLINI Alessandro ITA SDA 4:34:54 19:50
160 DOCKX Bart BEL SIL 4:34:54 19:50
161 KAISEN Olivier BEL SIL 4:34:54 19:50
162 ISAICHEV Vladimir RUS XGZ 4:34:54 19:50
163 VAN EMDEN Jos NED RAB 4:34:54 19:50
164 VAN GOOLEN Jurgen BEL SAX 4:34:54 19:50
165 BELGY Julien FRA BBO 4:34:54 19:50
166 LUND Anders DEN SAX 4:34:54 19:50
167 HADDOU Said FRA BBO 4:34:54 19:50
168 RENSHAW Mark AUS THR 4:34:54 19:50
169 GENE Yohann FRA BBO 4:34:54 19:50
170 CACCIA Diego ITA BAR 4:34:54 19:50
171 SWIFT Ben GBR KAT 4:34:54 19:50
172 FARRAR Tyler USA GRM 4:34:54 19:50
173 BRUTT Pavel RUS KAT 4:34:54 19:50
174 PERGET Mathieu FRA GCE 4:34:54 19:50
175 MORABITO Steve SUI AST 4:34:54 19:50
176 SPRICK Matthieu FRA BBO 4:34:54 19:50
177 CHARTEAU Anthony FRA GCE 4:34:54 19:50
178 MONTAGUTI Matteo ITA LPR 4:34:54 19:50
179 ERMETI Giairo ITA LPR 4:34:54 19:50
180 ANDRIOTTO Dario ITA ASA 4:34:54 19:50
181 FAILLI Francesco ITA ASA 4:34:54 19:50
182 FERNANDEZ RAMOS Alberto ESP FUJ 4:34:54 19:50
183 KIRYIENKA Vasil BLR GCE 4:34:54 19:50
184 SEROV Alexander RUS KAT 4:34:54 19:50
185 DEAN Julian NZL GRM 4:34:54 19:50
186 ZABRISKIE David USA GRM 4:34:54 19:50
187 MILLAR David GBR GRM 4:34:54 19:50
188 DEL NERO Jesus ESP FUJ 4:34:54 19:50
189 SERRANO Ricardo ESP FUJ 4:34:54 19:50
190 LOUBET Julien FRA ALM 4:34:54 19:50
191 SOKOLOV Evgeny RUS BBO 4:34:54 19:50
192 PATE Danny USA GRM 4:34:54 19:50
193 GATTO Oscar ITA ISD 4:34:54 19:50
194 HUNT Jeremy GBR CTT 4:34:54 19:50
195 DA DALTO Mauro ITA LAM 4:35:11 20:07

Klasyfikacja generalna po 4 etapach:


Nazwisko Kraj
Drużyna
Czas
Strata
1 LOVKVIST Thomas SWE THR 13:05:28 0:00
2 DI LUCA Danilo ITA LPR 13:05:30 0:02
3 ROGERS Michael AUS THR 13:05:34 0:06
4 POPOVYCH Yaroslav UKR AST 13:05:54 0:26
5 LEIPHEIMER Levi USA AST 13:05:54 0:26
6 ARMSTRONG Lance USA AST 13:05:56 0:28
7 PELLIZOTTI Franco ITA LIQ 13:06:00 0:32
8 CUNEGO Damiano ITA LAM 13:06:10 0:42
9 BRUSEGHIN Marzio ITA LAM 13:06:10 0:42
10 SASTRE CANDIL Carlos ESP CTT 13:06:17 0:49
11 BASSO Ivan ITA LIQ 13:06:21 0:53
12 SIUTSOU Kanstantsin BLR THR 13:06:27 0:59
13 HORNER Christopher USA AST 13:06:28 1:00
14 CARDENAS Felix Rafael COL BAR 13:06:28 1:00
15 ROHREGGER Thomas AUT MRM 13:06:30 1:02
16 MENCHOV Denis RUS RAB 13:06:30 1:02
17 SIMONI Gilberto ITA SDA 13:06:34 1:06
18 GARZELLI Stefano ITA ASA 13:06:37 1:09
19 ARROYO DURAN David ESP GCE 13:06:39 1:11
20 AUGUSTYN John Lee RSA BAR 13:06:48 1:20
21 SCARPONI Michele ITA SDA 13:06:53 1:25
22 BERTAGNOLLI Leonardo ITA SDA 13:06:53 1:25
23 BOSISIO Gabriele ITA LPR 13:06:54 1:26
24 NAVARRO GARCIA Daniel ESP AST 13:07:00 1:32
25 SEELDRAYERS Kevin BEL QST 13:07:01 1:33
26 VALJAVEC Tadej SLO ALM 13:07:03 1:35
27 RODRIGUEZ Joaquin ESP GCE 13:07:04 1:36
28 RODRIGUEZ Jackson VEN SDA 13:07:13 1:45
29 PETROV Evgeni RUS KAT 13:07:17 1:49
30 WIGGINS Bradley GBR GRM 13:07:31 2:03
31 BRAJKOVIC Janez SLO AST 13:07:34 2:06
32 TEN DAM Laurens NED RAB 13:07:37 2:09
33 GRIVKO Andriy UKR ISD 13:07:40 2:12
34 FROOME Christopher KEN BAR 13:08:06 2:38
35 TIRALONGO Paolo ITA LAM 13:08:14 2:46
36 VISCONTI Giovanni ITA ISD 13:08:17 2:49
37 VORGANOV Eduard RUS XGZ 13:08:18 2:50
38 CIONI Dario David ITA ISD 13:08:28 3:00
39 SOLER Juan M. COL BAR 13:08:36 3:08
40 KESSIAKOFF Fredrik SWE FUJ 13:08:49 3:21
41 BOASSON HAGEN Edvald NOR THR 13:08:52 3:24
42 BAK Lars Ytting DEN SAX 13:08:52 3:24
43 GRABOVSKYY Dmytro UKR ISD 13:08:57 3:29
44 MASCIARELLI Francesco ITA ASA 13:09:09 3:41
45 SERPA PEREZ Jose Rodolfo COL SDA 13:09:15 3:47
46 VOECKLER Thomas FRA BBO 13:09:17 3:49
47 MAZZANTI Luca ITA KAT 13:09:35 4:07
48 GUSTOV Volodymir UKR CTT 13:09:35 4:07
49 PIDGORNYY Ruslan UKR ISD 13:09:38 4:10
50 LOPEZ GARCIA David ESP GCE 13:09:46 4:18
51 DE GREEF Francis BEL SIL 13:09:48 4:20
52 CATALDO Dario ITA QST 13:09:56 4:28
53 SZMYD Sylvester POL LIQ 13:09:59 4:31
54 RUBIERA VIGIL Jose’ Luis ESP AST 13:10:08 4:40
55 CAPECCHI Eros ITA FUJ 13:10:18 4:50
56 OCHOA Carlos Jose’ VEN SDA 13:10:45 5:17
57 VANENDERT Jelle BEL SIL 13:10:54 5:26
58 GERRANS Simon AUS CTT 13:11:04 5:36
59 MARZANO Marco ITA LAM 13:11:13 5:45
60 CODOL Massimo ITA ASA 13:11:16 5:48
61 MARZOLI Ruggero ITA ASA 13:11:28 6:00
62 WEGELIUS Charles GBR SIL 13:11:35 6:07
63 LASTRAS GARCIA Pablo ESP GCE 13:11:47 6:19
64 FOTHEN Markus GER MRM 13:11:56 6:28
65 PIETROPOLLI Daniele ITA LPR 13:12:08 6:40
66 GAVAZZI Francesco ITA LAM 13:12:18 6:50
67 KONOVALOVAS Ignatas LTU CTT 13:12:19 6:51
68 ZEITS Andrey KAZ AST 13:12:20 6:52
69 DEVENYNS Dries BEL QST 13:12:21 6:53
70 BERTOGLIATI Rubens SUI SDA 13:12:26 6:58
71 VOIGT Jens GER SAX 13:12:43 7:15
72 GASPAROTTO Enrico ITA LAM 13:12:55 7:27
73 SONNERY Blaise FRA ALM 13:12:55 7:27
74 MIHOLJEVIC Vladimir CRO LIQ 13:12:57 7:29
75 PAUWELS Serge BEL CTT 13:13:42 8:14
76 TSCHOPP Johann SUI BBO 13:13:46 8:18
77 ARDILA CANO Mauricio Alberto COL RAB 13:13:47 8:19
78 MCCARTNEY Jason USA SAX 13:13:50 8:22
79 POZZATO Filippo ITA KAT 13:13:53 8:25
80 DE BONIS Francesco ITA SDA 13:14:10 8:42
81 MORI Manuele ITA LAM 13:14:25 8:57
82 GOMEZ GOMEZ Angel ESP FUJ 13:15:12 9:44
83 BRANDT Christophe BEL SIL 13:15:23 9:55
84 CAMANO ORTUZAR Iker ESP FUJ 13:15:30 10:02
85 AGNOLI Valerio ITA LIQ 13:16:38 11:10
86 EFIMKIN Alexander RUS ALM 13:16:51 11:23
87 MAYOZ ECHEVERRIA Iban ESP XGZ 13:17:10 11:42
88 DEIGNAN Philip IRL CTT 13:17:11 11:43
89 SPEZIALETTI Alessandro ITA LPR 13:17:39 12:11
90 GONZALEZ BAEZA Hector ESP FUJ 13:17:39 12:11
91 GILBERT Philippe BEL SIL 13:17:44 12:16
92 BONNAFOND Guillaume FRA ALM 13:17:56 12:28
93 PINOTTI Marco ITA THR 13:18:00 12:32
94 ESKOV Nikita RUS KAT 13:18:01 12:33
95 MASCIARELLI Andrea ITA ASA 13:18:58 13:30
96 STANGELJ Gorazd SLO LIQ 13:19:01 13:33
97 HUZARSKI Bartosz POL ISD 13:19:03 13:35
98 MALACARNE Davide ITA QST 13:19:16 13:48
99 TJALLINGII Maarten NED RAB 13:19:29 14:01
100 DANIELSON Tom USA GRM 13:19:31 14:03
101 CHEULA Giampaolo ITA BAR 13:19:52 14:24
102 KOZONTCHUK Dmitry RUS RAB 13:19:52 14:24
103 BELLOTTI Francesco ITA BAR 13:19:57 14:29
104 STAMSNIJDER Tom NED RAB 13:20:03 14:35
105 CARLSTROM Kjell FIN LIQ 13:20:17 14:49
106 GOLCER Jure SLO LPR 13:21:20 15:52
107 GARCIA Marcos ESP XGZ 13:21:42 16:14
108 JEANNESSON Arnold FRA GCE 13:22:33 17:05
109 BONO Matteo ITA LAM 13:22:46 17:18
110 MARTINEZ ACEVEDO Serafin ESP XGZ 13:22:50 17:22
111 MEYER Cameron AUS GRM 13:23:12 17:44
112 SCHOLZ Ronny GER MRM 13:23:37 18:09
113 HULSMANS Kevin BEL QST 13:23:49 18:21
114 PETACCHI Alessandro ITA LPR 13:25:00 19:32
115 FARRAR Tyler USA GRM 13:25:08 19:40
116 GATTO Oscar ITA ISD 13:25:55 20:27
117 ENGELS Addy NED QST 13:26:23 20:55
118 CAVENDISH Mark GBR THR 13:26:29 21:01
119 DA DALTO Mauro ITA LAM 13:27:11 21:43
120 KLIMOV Serguei RUS KAT 13:27:36 22:08
121 FAILLI Francesco ITA ASA 13:27:43 22:15
122 VANOTTI Alessandro ITA LIQ 13:27:47 22:19
123 GOSS Matthew Harley AUS SAX 13:27:51 22:23
124 MONTAGUTI Matteo ITA LPR 13:27:56 22:28
125 DAVIS Allan AUS QST 13:27:57 22:29
126 BRUTT Pavel RUS KAT 13:28:07 22:39
127 ERMETI Giairo ITA LPR 13:28:09 22:41
128 FACCI Mauro ITA QST 13:28:10 22:42
129 GARCIA DA PENA David ESP XGZ 13:28:15 22:47
130 CHIARINI Riccardo ITA LPR 13:28:30 23:02
131 DION Renaud FRA ALM 13:28:31 23:03
132 QUINZIATO Manuel ITA LIQ 13:28:33 23:05
133 CHARTEAU Anthony FRA GCE 13:28:45 23:17
134 KIRYIENKA Vasil BLR GCE 13:28:45 23:17
135 LE FLOCH Guillaume FRA BBO 13:28:48 23:20
136 FOTHEN Thomas GER MRM 13:28:57 23:29
137 SPRICK Matthieu FRA BBO 13:29:22 23:54
138 BELGY Julien FRA BBO 13:29:25 23:57
139 PALUMBO Giuseppe ITA ASA 13:29:30 24:02
140 SWIFT Ben GBR KAT 13:29:34 24:06
141 KING Edward USA CTT 13:29:36 24:08
142 LJUNGBLAD Jonas SWE SIL 13:29:43 24:15
143 SEROV Alexander RUS KAT 13:29:47 24:19
144 RENSHAW Mark AUS THR 13:29:48 24:20
145 MILLAR David GBR GRM 13:30:00 24:32
146 BARLA Luca ITA MRM 13:30:01 24:33
147 LUND Anders DEN SAX 13:30:04 24:36
148 STANNARD Ian GBR ISD 13:30:05 24:37
149 JACOBS Pieter BEL SIL 13:30:19 24:51
150 GENE Yohann FRA BBO 13:30:19 24:51
151 DE GROOT Bram NED RAB 13:30:20 24:52
152 HAEDO Juan Jose’ ARG SAX 13:30:24 24:56
153 VAN GOOLEN Jurgen BEL SAX 13:30:33 25:05
154 DONATI Alessandro ITA ASA 13:30:42 25:14
155 CANCELLARA Fabian SUI SAX 13:30:55 25:27
156 LLOYD Daniel GBR CTT 13:31:00 25:32
157 REDA Francesco ITA QST 13:31:01 25:33
158 VIGANO Davide ITA FUJ 13:31:05 25:37
159 ZABRISKIE David USA GRM 13:31:05 25:37
160 PATE Danny USA GRM 13:31:18 25:50
161 DEAN Julian NZL GRM 13:31:58 26:30
162 DEL NERO Jesus ESP FUJ 13:32:04 26:36
163 VAN EMDEN Jos NED RAB 13:32:28 27:00
164 CHAINEL Steve FRA BBO 13:32:45 27:17
165 KRIVTSOV Yuriy UKR ALM 13:32:46 27:18
166 HORRILLO MUNOZ Pedro ESP RAB 13:32:46 27:18
167 ISAICHEV Vladimir RUS XGZ 13:33:23 27:55
168 CACCIA Diego ITA BAR 13:33:28 28:00
169 LONGO BORGHINI Paolo ITA BAR 13:33:42 28:14
170 SCHRODER Bjorn GER MRM 13:33:48 28:20
171 FERNANDEZ CRUZ Delio ESP XGZ 13:33:50 28:22
172 HUNTER Robert RSA BAR 13:33:57 28:29
173 BERTOLINI Alessandro ITA SDA 13:34:03 28:35
174 MORABITO Steve SUI AST 13:34:03 28:35
175 POSSONI Morris ITA THR 13:34:15 28:47
176 KLOSTERGAARD Kasper DEN SAX 13:35:08 29:40
177 IGNATIEV Mikhail RUS KAT 13:35:19 29:51
178 HUNT Jeremy GBR CTT 13:37:09 31:41
179 MULLER Martin GER MRM 13:37:27 31:59
180 FORSTER Robert GER MRM 13:38:00 32:32
181 RABUNAL RIOS Gonzalo ESP XGZ 13:38:13 32:45
182 HADDOU Said FRA BBO 13:38:13 32:45
183 CESAR VELOSO Gustavo ESP XGZ 13:38:15 32:47
184 BARRY Michael CAN THR 13:38:26 32:58
185 HINAULT Sebastien FRA ALM 13:38:31 33:03
186 SCARSELLI Leonardo ITA ISD 13:39:17 33:49
187 SOKOLOV Evgeny RUS BBO 13:39:27 33:59
188 KAISEN Olivier BEL SIL 13:39:41 34:13
189 LOUBET Julien FRA ALM 13:40:01 34:33
190 SERRANO Ricardo ESP FUJ 13:40:39 35:11
191 ANDRIOTTO Dario ITA ASA 13:40:43 35:15
192 SENAC Jean Charles FRA ALM 13:40:48 35:20
193 FERNANDEZ RAMOS Alberto ESP FUJ 13:40:59 35:31
194 PERGET Mathieu FRA GCE 13:42:37 37:09
195 DOCKX Bart BEL SIL 13:43:29 38:01

Klasyfikacja górska:

1 DI LUCA Danilo ITA LPR 15
2 GARZELLI Stefano ITA ASA 10
3 PELLIZOTTI Franco ITA LIQ 6
4 BELLOTTI Francesco ITA BAR 5
5 SOLER Juan M. COL BAR 4
6 FACCI Mauro ITA QST 3
7 GARCIA DA PENA David ESP XGZ 3
8 DE BONIS Francesco ITA SDA 3
9 SIMONI Gilberto ITA SDA 2
10 CAPECCHI Eros ITA FUJ 2
11 SCHRODER Bjorn GER MRM 2
12 GRIVKO Andriy UKR ISD 1
13 VOIGT Jens GER SAX 1
14 KRIVTSOV Yuriy UKR ALM 1

Klasyfikacja punktowa:

1 PETACCHI Alessandro ITA LPR 51
2 FARRAR Tyler USA GRM 38
3 DI LUCA Danilo ITA LPR 29
4 GARZELLI Stefano ITA ASA 26
5 GAVAZZI Francesco ITA LAM 25
6 CAVENDISH Mark GBR THR 24
7 VIGANO Davide ITA FUJ 16
8 PELLIZOTTI Franco ITA LIQ 16
9 SWIFT Ben GBR KAT 16
10 CUNEGO Damiano ITA LAM 14
11 SOLER Juan M. COL BAR 14
12 CATALDO Dario ITA QST 14
13 GATTO Oscar ITA ISD 14
14 DAVIS Allan AUS QST 14
15 SIMONI Gilberto ITA SDA 12
16 LEIPHEIMER Levi USA AST 10
17 GILBERT Philippe BEL SIL 10
18 LOVKVIST Thomas SWE THR 9
19 PALUMBO Giuseppe ITA ASA 8
20 SCARSELLI Leonardo ITA ISD 8
21 ROGERS Michael AUS THR 8
22 BASSO Ivan ITA LIQ 8
23 MENCHOV Denis RUS RAB 7
24 VOIGT Jens GER SAX 7
25 MORI Manuele ITA LAM 7
26 LUND Anders DEN SAX 7
27 ARROYO DURAN David ESP GCE 6
28 DEVENYNS Dries BEL QST 6
29 BELLOTTI Francesco ITA BAR 6
30 IGNATIEV Mikhail RUS KAT 6
31 POPOVYCH Yaroslav UKR AST 5
32 GASPAROTTO Enrico ITA LAM 5
33 FOTHEN Thomas GER MRM 5
34 HORNER Christopher USA AST 4
35 KRIVTSOV Yuriy UKR ALM 4
36 LONGO BORGHINI Paolo ITA BAR 4
37 VALJAVEC Tadej SLO ALM 3
38 RODRIGUEZ Jackson VEN SDA 3
39 DE BONIS Francesco ITA SDA 3
40 SCHRODER Bjorn GER MRM 3
41 HUNTER Robert RSA BAR 3
42 VISCONTI Giovanni ITA ISD 2
43 VORGANOV Eduard RUS XGZ 2
44 MARTINEZ ACEVEDO Serafin ESP XGZ 2
45 FACCI Mauro ITA QST 2
46 CHAINEL Steve FRA BBO 2
47 BRUSEGHIN Marzio ITA LAM 1
48 ROHREGGER Thomas AUT MRM 1
49 ARDILA CANO Mauricio Alberto COL RAB 1
50 CHIARINI Riccardo ITA LPR 1
51 STANNARD Ian GBR ISD 1