Wyniki 1 edycji “Czwartku Kolarskiego” kategorie: elita, orlik, junior, junior młodszy, młodzik, kobiety, masters.

Kategoria Elite i oznaczona * Kategoria Orlik
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
 1 23 POL19901003*ZMYSŁOWSKI Karol    MKS LEWART AGS LUBARTÓW      28pkt 9pkt
 2 25 POL19890629*PAWELEC    Kamil    PTC PRUSZKÓW                 13    7
 3  4 POL19890222*ZIEMKA     Łukasz   BANASZEK TEAM NOSIR N.DWÓR M 11    6
 4 32 POL19881125*KOTOWSKI   Szymon   WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI      4    5
 5 33 POL19901103*SKARŻYŃSKI Piotr    WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI      4    4
 6 24 POL19900420*ZDUNEK     Piotr    MKS LEWART AGS LUBARTÓW       4    3
 7 29 POL19871123*KOŁAKOWSKI Dariusz  LKS LOTOS JABŁONNA            3    2
 8 31 POL19870107*KRÓL       Paweł    WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI      3    1
 9  2 POL19750122 MICHNIAK   Andrzej  WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI      2
10 30 POL19841016 GÓRECKI    Jarosław PKG VITESSE BERGAMNONT BIKE   2

Kategoria Junior
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
1 58 POL19920918 KISTER        Paweł      KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 13pkt   9pkt
2 57 POL19920413 MAREK         Przemysław KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY  7      7
3 55 POL19920421 SUŁECKI       Andrzej    KK LEGIA 1928              1      6
4 64 POL19910506 BRZESZKIEWICZ Janusz     WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   1      5
11 22 POL19890616*KARPIŃSKI  Wojciech ZKS ELPIS LUBLIN              1

Kategoria Junior Młodszy
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
1 118 POL19940121 WARDA       Rafał    KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY    20pkt   9pkt
2 120 POL19940908 GRZEGORCZYK Hubert   KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY    14      7
3 103 POL19931221 BANASZEK    Adrian   BANASZEK TEAM NOSIR N.DWÓR M 11      6
4 114 POL19940608 GORZELAK    Konrad   WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI      6      5
5 109 POL19940805 CZARNECKI   Piotr    GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M  5      4
6 111 POL19930715 ZEGADŁO     Kacper   GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M  4      3
7 119 POL19940410 KUKIER      Patryk   KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY     3      2
8 113 POL19940421 KIETLIŃSKI  Wojciech WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI      2      1
9 121 POL19930817 KOSTECKI    Patryk   MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCIN  1

Kategoria Młodzik
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
1 183 POL19951022 WOJDASZKA   Krzysztof KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY    25pkt   9pkt
2 182 POL19950518 BAJEW       Mikołaj   KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY    10      7
3 177 POL19951016 SIUDEK      Maciej    DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELC  6      6
4 164 POL19950514 GŁOS        Rafał     MKS LEWART AGS LUBARTÓW       5      5
5 153 POL19950420 RZEŻNICKI   Michał    ULKS JÓZEFINA                 4      4
6 163 POL19950710 KAZUBEK     Marek     MKS LEWART AGS LUBARTÓW       3      3
7 176 POL19950106 RYCHLICKI   Dominik   DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELC  1      2
8 184 POL19951127 TOMASZEWSKI Krzysztof LUKS TRÓJKA PIASECZNO         1      1

Kategoria Kobiety Elite oraz oznaczona * Kategoria Kobiety Juniorka
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
1 28 POL19890208 DĄBROWSKA Renata  PTC PRUSZKÓW 30pkt   9pkt
2 27 POL19801026 MAZUR     Natalia PTC PRUSZKÓW 18      7

Kategoria Kobiety Juniorki Młodsze i oznaczona * Kategoria Kobiety Młodziczka
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
1 30 POL19940218 ŁOŚ     Urszula    PTC PRUSZKÓW  19pkt   9pkt
2  6 POL19941129 SAPIEJA Aleksandra ULKS JÓZEFINA 16      7
3 29 POL19940719 FARYN   Milena     PTC PRUSZKÓW  12      6
4 31 POL19951227*MIRGOS  Monika     ULKS JÓZEFINA  7      5

Kategoria MASTERS OPEN
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
1 82 POL19731211 ROGULSKI    Maciej   KK LEGIA 1928 19pkt   9pkt
2 84 POL19770527 BOCHNIA     Piotr    KK LEGIA 1928 18      7
3 79 POL19731109 JASTRZĘBSKI Andrzej  KK LEGIA 1928 15      6
4 74 POL19761001 WIDZIEWICZ  Andrzej  WARSZAWA       7      5
5 88 POL19711102 GRZYB       Grzegorz FIZJOTECH      6      4
6 87 POL19770905 CHĄDZYŃSKI  Daniel   DANIELO.PL     1      3