-1 C
Polska
wtorek, Styczeń 17, 2017

Szukasz skutecznej reklamy?

Prawie 700 tysięcy unikalnych użytkowników i 10 milionów wyświetleń rocznie *

Naszosie.pl jest wiodącym portalem kolarskim w Polsce. Naszą specjalnością jest kolarstwo szosowe, które od lat zyskuje na popularności. Rynek potencjalnych klientów rośnie w ogromnym tempie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pragniemy zaoferować najlepszą szansę na promocję Twojej imprezy, firmy czy produktu. Nie zmarnuj swojej szansy!

*Dane za rok 2016

Główne statystyki

MIESIĘCZNIE

  • Odsłony (PV): 300 000
  • Unikalni Użytkownicy (UU): 55 000
  • Średni czas spędzony na stronie: 02:20 min

SOCIAL MEDIA – FANI

  • Facebook: 25 000
  • Twitter: 2 800
  • Instagram: 3 800

Profil czytelników

profil uzytkownikow

CIEKAWOSTKI

Ponad 70% naszych użytkowników czyta nasze teksty codziennie, a 52% z nich przegląda nasz serwis na urządzeniach mobilnych. W Top 10 urządzeń mobilnych naszych czytelników jest aż 6 urządzeni Apple i 2 topowe smartfony Samsunga. Nasi czytelnicy interesują się sportem i nowymi technologiami.

NATURALNY PODZIAŁ RUCHU

zrodlo_ruchu2

Możliwe modele współpracy

Reklama display (banerowa)

Oferujemy wiele formatów reklamy banerowej. Dostępne są modele rozliczeń CPM, CPC oraz stałe banery, co umożliwia prowadzenie kampanii sprzedażowych oraz wizerunkowych.

Cena: do uzgodnienia

Reklama Mobilna

Daje możliwość dotarcia do użytkowników przeglądających serwis naszosie.pl z urządzeń mobilnych. To rosnący kanał, dający możliwości ciekawych interakcji z użytkownikiem.

Cena: do uzgodnienia

Wpis sponsorowany

Opracujemy artykuł dla Ciebie na wskazany temat powiązany z tematyką naszego portalu. Może zawierać zdjęcia produktów, infografiki, filmy oraz logo i link do Twojej strony.

Cena: od 1000 zł netto

Mailing do czytelników

Twoja kampania może dotrzeć bezpośrednio do naszych czytelników. Pełne raportowanie, kreacje html z linkami śledzącymi. Do realizacji zleceń wykorzystujemy narzędzie MailChimp.

Cena: do uzgodnienia

Konkurs

Przedstaw swój produkt lub usługę w wyjątkowy sposób, połączona reklama wszystkim oferowanymi kanałami, artykuł sponsorowany, banery, mailingi oraz social media.

Cena: do uzgodnienia

Post sponsorowany – social media

Post na naszym facebook, instagram oraz Twitter. Materiał musi być zgodny z tematyką naszego portalu, dotrzyj do naszych czytelników z których, aż 38% pochodzi z social media.

Cena: 500 zł netto

Skontaktuj się z nami:

Marek Bala
Redaktor Naczelny
marek.bala@naszosie.pl