8.1 C
Polska
wtorek, Grudzień 12, 2017

Redakcja naszosie.pl

Redakcję tworzą prawdziwi pasjonaci, którzy nie widzą świata poza kolarstwem. Poznaj nasz zespół.

marek bala

Marek Bala

Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.

Wpisy Marka na naszosie.pl: http://naszosie.pl/author/topenanta

marcin dudek

Marcin Dudek

Kolarstwem szosowym fascynuje się od 20 lat, gdy obejrzał w telewizji triumf Bjarne Riisa na Tour de France w 1996 roku. Głównym obszarem jego zainteresowań są zagraniczne wyścigi oraz profesjonalne ekipy zarejestrowane w UCI . Pasjonat wszelkiego rodzaju statystyk kolarskich i ciekawostek związanych z zawodnikami i drużynami. Miłośnik rekreacyjnej jazdy na rowerze i wszystkich rzeczy związanych z Holandią i Belgią.

Wpisy Marcina na naszosie.pl: http://naszosie.pl/author/marcin-dudek

Jarosław Dymek

Jarosław Dymek

Z kolarstwem związany od 1996 roku. Z tego okresu pozostała mu bogata wiedza i specyficzne rozumienia kolarstwa. Zawsze był w środku tego sportu. Jako asystent trenerów, fizjoterapeuta i masażysta poznawał kolarskie życie. Widział w tym sporcie już wiele i chętnie dzieli się wszystkim, czego doświadczył.
Po godzinach stara się aktywnie jeździć, tak aby nie zapominać czym jest trening i rywalizacja i móc dzięki temu pozostać blisko zawodnika. Jego celem jest osiąganie przez podopiecznych kolarskiego mistrzostwa na miarę swoich możliwości.

Wpisy Jarka na naszosie.pl: http://naszosie.pl/author/najlepszyfitterwpolsce

aleksandara gorska

Aleksandra Górska

Z wykształcenia geograf i klimatolog. Zanim odkryła dziennikarstwo sportowe i kolarstwo, trenowała jeździectwo (ujeżdżenie) i wróżyła pogodę. Przed dołączeniem do zespołu naszosie.pl związana była z CyclingQuotes, gdzie nabawiła się duńskiego akcentu. Kocha Pink Floydów, szare skandynawskie poranki i swoje boksery. Wieczorami tworzy karciane iluzje. Ulubione wyścigi: Ronde van Vlaanderen i Giro d’Italia.

Wpisy Aleksandry na naszosie.pl: http://naszosie.pl/author/aleksandra

dawid gruntkowski

Dawid Gruntkowski

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Oprócz kolarstwa jego pasja to żużel, o którym pisze na portalu przegladzuzlowy.pl. Amatorsko trenuje kolarstwo oraz próbuję swoich sił w grach online.

Wpisy Dawida na naszosie.pl: http://naszosie.pl/author/dawid-gruntkowski

andrzej gucwa

Andrzej Gucwa

W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.

Wpisy Andrzeja na naszosie.pl: http://naszosie.pl/author/andrzej

michal kapusta

Michał Kapusta

Menedżer sportu. Zajmuje się sprzętem, relacjami na żywo i wiadomościami. Miłośnik wszystkiego co słodkie, w wolnym czasie lubi wyskoczyć na rower żeby poudawać, że poważnie trenuje.

Wpisy Michała na naszosie.pl: http://naszosie.pl/author/michal-kapusta

Arek Kogut

Arek Kogut

Założyciel i trener w Way2Champ. Pierwszy w Polsce certyfikowany trener Międzynarodowej Unii Kolarskiej UCI z siedzibą w Szwajcarii. Inne certyfikaty: PZKol, Training Peaks, USA Cycling 3, Peaks Coaching Group Power Meter Advanced Coaching. Posiada 10-letnie doświadczenie zawodnicze i 5-letnie trenerskie. Zaawansowana analiza treningów z pomiarem mocy to jego specjalność. Trenuje m.in. Kasię Niewiadomą, Pawła Cieślika i Karola Domagalskiego, a także ambitnych amatorów kolarstwa. Mąż i ojciec.

Wpisy Arka na naszosie.pl: http://naszosie.pl/author/arek-kogut

Kamil Kwapich

Kamil Kwapich

Pasjonat kolarstwa szosowego. Po długiej przerwie znowu jeździ amatorsko na rowerze. Prawie dziewięć lat mieszkał we Włoszech, gdzie na własne oczy przekonał się jak wygląda jego ulubiony wyścig – Giro d’Italia. Od 2015 znowu na starych śmieciach pod Wrocławiem. Jego drugą pasją jest fotografia. Uwielbia podróże.

Wpisy Kamila na naszosie.pl: http://naszosie.pl/author/kamillo

adam-radon

Adam Radoń

Student politologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Jego pasja to od zawsze kolarstwo. Zimą dla miłej odmiany biega na nartach. Uwielbia psy i włoską kuchnię.

Wpisy Adama na naszosie.pl: http://naszosie.pl/author/adam-radon

Jacek Smyrak

Jacek Smyrak

Historyk z wykształcenia. Pasjonuje się wszelkiego rodzaju sportem, na pierwszym miejscu stawiając kolarstwo oraz tenis ziemny. Tym pierwszym zainteresował się śledząc relacje z Giro d’Italia 2009. Uważa, że uprawiając sport odkrywamy swoje drugie „ja”. Planuje studiować do 30-tki.

Wpisy Jacka na naszosie.pl: http://naszosie.pl/author/JacSmyr

jakub-szymanski

Kuba Szymański

Licencjat politologii na UAM, pracuje w sklepie rowerowym, półamatorsko jeździ rowerem. Za gadanie o dwóch kółkach chcą go wyrzucić z domu. Jeśli już nie zajmuje się rowerami, to marnuje czas na graniu w Fifę. W trakcie Tour de Pologne zazwyczaj jest na Woodstocku.

Wpisy Kuby na naszosie.pl: http://naszosie.pl/author/kuba-szymanski

arek waluga

Arek Waluga

Pismak z pasji, nie z wykształcenia. Wielbiciel scoutingu i skarbów kibica. Pisze to co myśli, a nie co wypada.

Wpisy Arka na naszosie.pl: http://naszosie.pl/author/arek

marta wisniewska

Marta Wiśniewska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W kolarstwie szosowym urzeka ją estetyka tej dyscypliny stojąca w opozycji do cierpienia. Amatorsko jeździ na rowerze górskim i szosowym, przejeżdżając kilka tysięcy kilometrów rocznie.

Wpisy Marty na naszosie.pl: http://naszosie.pl/author/marta