-1 C
Polska
wtorek, Styczeń 17, 2017

Redakcja naszosie.pl

Redakcję tworzą prawdziwi pasjonaci, którzy nie widzą świata poza kolarstwem. Poznaj nasz zespół.

marek bala

Marek Bala

Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat.

Wpisy Marka na naszosie.pl: http://naszosie.pl/author/topenanta

andrzej gucwa

Andrzej Gucwa

W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.

Wpisy Andrzeja na naszosie.pl: http://naszosie.pl/author/andrzej

arek waluga

Arek Waluga

Pismak z pasji, nie z wykształcenia. Wielbiciel scoutingu i skarbów kibica. Pisze to co myśli, a nie co wypada.

Wpisy Arka na naszosie.pl: http://naszosie.pl/author/arek

michal kapusta

Michał Kapusta

Menedżer sportu. Zajmuje się sprzętem, relacjami na żywo i wiadomościami. Miłośnik wszystkiego co słodkie, w wolnym czasie lubi wyskoczyć na rower żeby poudawać, że poważnie trenuje.

Wpisy Michała na naszosie.pl: http://naszosie.pl/author/michal-kapusta

marta wisniewska

Marta Wiśniewska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W kolarstwie szosowym urzeka ją estetyka tej dyscypliny stojąca w opozycji do cierpienia. Amatorsko jeździ na rowerze górskim i szosowym, przejeżdżając kilka tysięcy kilometrów rocznie.

Wpisy Marty na naszosie.pl: http://naszosie.pl/author/marta

jakub-szymanski

Kuba Szymański

Licencjat politologii na UAM, pracuje w sklepie rowerowym, półamatorsko jeździ rowerem. Za gadanie o dwóch kółkach chcą go wyrzucić z domu. Jeśli już nie zajmuje się rowerami, to marnuje czas na graniu w Fifę. W trakcie Tour de Pologne zazwyczaj jest na Woodstocku.

Wpisy Kuby na naszosie.pl: http://naszosie.pl/author/kuba-szymanski

dawid gruntkowski

Dawid Gruntkowski

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Oprócz kolarstwa jego pasja to żużel, o którym pisze na portalu przegladzuzlowy.pl. Amatorsko trenuje kolarstwo oraz próbuję swoich sił w grach online.

Wpisy Dawida na naszosie.pl: http://naszosie.pl/author/dawid-gruntkowski

aleksandara gorska

Aleksandra Górska

Z wykształcenia geograf i klimatolog. Zanim odkryła dziennikarstwo sportowe i kolarstwo, trenowała jeździectwo (ujeżdżenie) i wróżyła pogodę. Przed dołączeniem do zespołu naszosie.pl związana była z CyclingQuotes, gdzie nabawiła się duńskiego akcentu. Kocha Pink Floydów, szare skandynawskie poranki i swoje boksery. Wieczorami tworzy karciane iluzje. Ulubione wyścigi: Ronde van Vlaanderen i Giro d’Italia.

Wpisy Aleksandry na naszosie.pl: http://naszosie.pl/author/aleksandra

marcin dudek

Marcin Dudek

Kolarstwem szosowym fascynuje się od 20 lat, gdy obejrzał w telewizji triumf Bjarne Riisa na Tour de France w 1996 roku. Głównym obszarem jego zainteresowań są zagraniczne wyścigi oraz profesjonalne ekipy zarejestrowane w UCI . Pasjonat wszelkiego rodzaju statystyk kolarskich i ciekawostek związanych z zawodnikami i drużynami. Miłośnik rekreacyjnej jazdy na rowerze i wszystkich rzeczy związanych z Holandią i Belgią.

Wpisy Marcina na naszosie.pl: http://naszosie.pl/author/marcin-dudek

adam-radon

Adam Radoń

Student politologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Jego pasja to od zawsze kolarstwo. Zimą dla miłej odmiany biega na nartach. Uwielbia psy i włoską kuchnię.

Wpisy Adama na naszosie.pl: http://naszosie.pl/author/adam-radon