Giro Rosa

Annemiek van Vleuten (Mitchelton-Scott) najszybciej przejechała górską czasówkę podczas kobiecego Giro Rosa i przejęła koszulkę liderki. Katarzyna Niewiadoma (Canyon SRAM Racing) zajęła siódme miejsce.

Siódmym etapem Giro d’Italia Internazionale Femminile była bardzo trudna górska czasówka ze startem w miejscowości Lanzada. Po ponad 15 kilometrach i średnim nachyleniu 6,6 % panie miały przejechać linię mety na Alpe Gera di Campo Moro.

Jako pierwsza z Polek do mety dojechała Anna Plichta (Boels Dolmans) – 57’15”. Jednak w rywalizacji prowadziła Kolumbijka Blanca Liliana Moreno (Astana Womens Team) – 52’28”.

Oprócz tego, że trasa prowadziła cały czas pod górę, to jeszcze ciekawą opcją był bruk pokonywany w…tunelu.

Jadąca ze słoweńską licencją Eugenia Bujak (BTC City Ljubljana) straciła do Kolumbijki tylko 21 sekund, jednak już wtedy zawodniczki „na gorącym krześle” dość często się zmieniały. Małgorzata Jasińska (Movistar) pokonała dzisiejszą trasę w czasie ponad godziny i pięciu minut.

Z pierwszej 15 klasyfikacji generalnej świetnie pojechała Elisa Longo Borghini (Wiggle High5) – 49’34” i objęła prowadzenie. Włoszkę pokonała dopiero o dziesięć sekund Megan Guarnier (Boels – Dolmans). Ładnie pojechała Katarzyna Niewiadoma (Canyon SRAM Racing), ale Polka przegrała z Amerykanką o ponad 21 sekund.

Zgodnie z oczekiwaniami piękny wynik uzyskała Ashleigh Moolman (Cervélo-Bigla Pro Cycling) – 48’35”, która oczywiście objęła prowadzenie. Jednak to co zrobiła Annemiek van Vleuten (Mitchelton-Scott) było po prostu fenomenalne. Holenderka wyprzedziła Moolman o prawie dwie i pół minuty!

Ostatecznie czasu van Vleuten nikt już nie pobił i mogła ona się cieszyć ze zwycięstwa i przejęcia koszulki liderki. Druga Ashleigh Moolman (Cervélo-Bigla Pro Cycling), a trzecia Lucinda Brand (Sunweb). Bardzo dobre, siódme miejsce dla Kasi Niewiadomej.

Wyniki siódmego etapu:

1 Annemiek Van Vleuten (Ned) Mitchelton – Scott 0:46:06,74
2 Ashleigh Moolman-Pasio (RSA) Cervélo – Bigla Pro Cycling Team 0:02:28,50
3 Lucinda Brand (Ned) Team Sunweb 0:02:54,18
4 Megan Guarnier (USA) Boels – Dolmans Cycling Team 0:03:16,72
5 Amanda Spratt (Aus) Mitchelton – Scott 0:03:26,15
6 Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle – High5 0:03:27,55
7 Katarzyna Niewiadoma (Pol) Canyon SRAM Racing 0:03:37,94
8 Cecilie Uttrup Ludwig (Den) Cervélo – Bigla Pro Cycling Team 0:04:05,83
9 Alice Maria Arzuffi (Ita) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 0:04:17,28
10 Tayler Wiles (USA) Trek – Drops 0:04:29,90
11 Sabrina Stultiens (Ned) WaowDeals Pro Cycling 0:04:38,24
12 Katrine Aalerud (Nor) Team Virtu Cycling 0:04:42,88
13 Ane Santesteban Gonzalez (Esp) Alé Cipollini 0:04:47,97
14 Shara Gillow (Aus) FDJ – Nouvelle-Aquitaine – Futuroscope 0:04:48,35
15 Yevgeniya Vysotska (Ukr) S.C. Michela Fanini 0:04:48,95
16 Margarita Victo Garcia Cañellas (Esp) Movistar Women’s Team 0:04:52,96
17 Erica Magnaldi (Ita) BePink 0:04:56,19
18 Eider Merino Cortazar (Esp) Movistar Women’s Team 0:05:06,41
19 Leah Kirchmann (Can) Team Sunweb 0:05:07,47
20 Urska Pintar (Slo) BTC City Ljubljana 0:05:17,05
21 Anna Christian (GBr) Trek – Drops 0:05:24,98
22 Ruth Winder (USA) Team Sunweb 0:05:54,30
23 Blanca Liliana Moreno Canchon (Col) Astana Women’s Team 0:06:22,09
24 Lorena Llamas Garcia (Esp) Movistar Women’s Team 0:06:28,50
25 Kathrin Hammes (GER) Trek – Drops 0:06:29,34
26 Nadia Quagliotto (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 0:06:30,23
27 Urška Žigart (Slo) BTC City Ljubljana 0:06:40,29
28 Eugenia Bujak (Slo) BTC City Ljubljana 0:06:42,70
29 Christine Majerus (Lux) Boels – Dolmans Cycling Team 0:06:53,17
30 Mónika Király (Hun) S.C. Michela Fanini 0:06:59,82
31 Sofia Bertizzolo (Ita) Astana Women’s Team 0:07:07,01
32 Asja Paladin (Ita) Valcar – PBM 0:07:18,58
33 Silvia Valsecchi (Ita) BePink 0:07:28,51
34 Danielle Christmas (GBr) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 0:07:29,79
35 Anna Potokina (Rus) Servetto – Stradalli Cycle – Alurecycling 0:07:37,21
36 Soraya Paladin (Ita) Alé Cipollini 0:07:38,96
37 Amy Pieters (Ned) Boels – Dolmans Cycling Team 0:07:40,58
38 Martina Ritter (AUT) Wiggle – High5 0:07:58,96
39 Tatiana Guderzo (Ita) BePink 0:08:16,22
40 Lara Vieceli (Ita) Astana Women’s Team 0:08:21,67
41 Lilibeth Chacon (Ven) S.C. Michela Fanini 0:08:28,68
42 Lija Laizane (Lat) Aromitalia – Vaiano 0:08:29,73
43 Marianne Vos (Ned) WaowDeals Pro Cycling 0:08:42,86
44 Beatrice Rossato (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 0:08:46,29
45 Ellen Van Dijk (Ned) Team Sunweb 0:08:46,45
46 Olena Pavlukhina (Aze) BTC City Ljubljana 0:08:52,33
47 Cristina Martinez Bonafe (Esp) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 0:08:58,61
48 Eri Yonamine (Jpn) Wiggle – High5ol 0:09:05,19
49 Polona Batagelj (Slo) BTC City Ljubljana 0:09:06,51
50 Anouska Koster (Ned) WaowDeals Pro Cycling 0:09:10,19
51 Olga Shekel (Ukr) S.C. Michela Fanini 0:09:13,22
52 Roxane Knetemann (Ned) Alé Cipollini 0:09:26,62
53 Alice Gasparini (Ita) Eurotarget – Bianchi – Vitasana 0:09:37,03
54 Katia Ragusa (Ita) BePink 0:09:45,91
55 Lotta Lepistö (Fin) Cervélo – Bigla Pro Cycling Team 0:09:46,21
56 Carmela Cipriani (Ita) Conceria Zabri – Fanini – Guerciotti 0:09:55,26
57 Dalia Muccioli (Ita) Valcar – PBM 0:09:56,65
58 Karol-Ann Canuel (Can) Boels – Dolmans Cycling Team 0:09:56,88
59 Marta Bastianelli (Ita) Alé Cipollini 0:10:05,85
60 Eugénie Duval (Fra) FDJ – Nouvelle-Aquitaine – Futuroscope 0:10:06,44
61 Juliette Labous (Fra) Team Sunweb 0:10:20,83
62 Lucia Gonzalez Blanco (Esp) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 0:10:22,72
63 Lisa De Ranieri (Ita) Aromitalia – Vaiano 0:10:31,56
64 Alexis Ryan (USA) Canyon SRAM Racing 0:10:37,63
65 Vania Canvelli (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 0:10:54,13
66 Paulien Rooijakkers (Ned) WaowDeals Pro Cycling 0:10:54,37
67 Abby-Mae Parkinson (GBr) Trek – Drops 0:10:54,96
68 Amy Cure (Aus) Wiggle – High5 0:10:56,05
69 Maria Giulia Confalonieri (Ita) Valcar – PBM 0:10:57,63
70 Clara Koppenburg (GER) Cervélo – Bigla Pro Cycling Team 0:10:59,46
71 Anna Plichta (Pol) Boels – Dolmans Cycling Team 0:11:09,05
72 Danielle Rowe (GBr) WaowDeals Pro Cycling 0:11:13,97
73 Elena Franchi (Ita) Conceria Zabri – Fanini – Guerciotti 0:11:24,34
74 Rozanne Slik (Ned) FDJ – Nouvelle-Aquitaine – Futuroscope 0:11:26,46
75 Natalya Saifutdinova (Kaz) Astana Women’s Team 0:11:28,21
76 Silvia Pollicini (Ita) Valcar – PBM 0:11:38,01
77 Elena Cecchini (Ita) Canyon SRAM Racing 0:11:42,48
78 Jeanne Korevaar (Ned) WaowDeals Pro Cycling 0:11:45,59
79 Audrey Cordon-Ragot (Fra) Wiggle – High5 0:12:06,18
80 Riejanne Markus (Ned) WaowDeals Pro Cycling 0:12:06,83
81 Claudia Koster (Ned) Team Virtu Cycling 0:12:07,27
82 Rossella Ratto (Ita) Cylance Pro Cycling 0:12:13,90
83 Giorgia Bronzini (Ita) Cylance Pro Cycling 0:12:26,72
84 Liane Lippert (GER) Team Sunweb 0:12:27,60
85 Anna Ceoloni (Ita) S.C. Michela Fanini 0:12:33,15
86 Nicole Hanselmann (SUI) Cervélo – Bigla Pro Cycling Team 0:12:35,57
87 Tiffany Cromwell (Aus) Canyon SRAM Racing 0:12:43,24
88 Charlotte Bravard (Fra) FDJ – Nouvelle-Aquitaine – Futuroscope 0:12:44,83
89 Alessia Bulleri (Ita) Aromitalia – Vaiano 0:12:45,78
90 Eva Buurman (Ned) Trek – Drops 0:12:49,99
91 Kseniia Dobrynina (Rus) Servetto – Stradalli Cycle – Alurecycling 0:12:50,61
92 Sofia Beggin (Ita) Astana Women’s Team 0:12:53,35
93 Chiara Perini (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 0:13:02,45
94 Sara Penton (Swe) Team Virtu Cycling 0:13:03,53
95 Skylar Schneider (USA) Boels – Dolmans Cycling Team 0:13:03,57
96 Nicole Steigenga (Ned) BePink 0:13:07,59
97 Sheyla Gutierrez Ruiz (Esp) Cylance Pro Cycling 0:13:08,09
98 Sara Casasola (Ita) Servetto – Stradalli Cycle – Alurecycling 0:13:16,22
99 Giulia Marchesini (Ita) Aromitalia – Vaiano 0:13:16,88
100 Maria Vittoria Sperotto (Ita) BePink 0:13:35,78
101 Sandra Alonso (Esp) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 0:13:37,56
102 Henrietta Colborne (GBr) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 0:13:37,93
103 Marion Bessone (Fra) Servetto – Stradalli Cycle – Alurecycling 0:13:40,49
104 Laura Tomasi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 0:13:46,36
105 Ana Maria Covrig (Rou) Eurotarget – Bianchi – Vitasana 0:13:48,96
106 Sarah Roy (Aus) Mitchelton – Scott 0:13:52,99
107 Nicole Nesti (Ita) Aromitalia – Vaiano 0:13:56,36
108 Alice Barnes (GBr) Canyon SRAM Racing 0:13:57,89
109 Greta Marturano (Ita) S.C. Michela Fanini 0:14:14,26
110 Elizabeth Holden (GBr) Trek – Drops 0:14:14,80
111 Ilaria Sanguineti (Ita) Valcar – PBM 0:14:15,07
112 Enara Lopez Gallastegi (Esp) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 0:14:17,79
113 Lauren Kitchen (Aus) FDJ – Nouvelle-Aquitaine – Futuroscope 0:14:19,53
114 Francesca Pisciali (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 0:14:24,42
115 Ann-Sophie Duyck (Bel) Cervélo – Bigla Pro Cycling Team 0:14:32,88
116 Arianna Fidanza (Ita) Eurotarget – Bianchi – Vitasana 0:14:36,96
117 Rasa Leleivyte (Ltu) Aromitalia – Vaiano 0:14:40,18
118 Chantal Blaak (Ned) Boels – Dolmans Cycling Team 0:14:42,67
119 Emilia Fahlin (Swe) Wiggle – High5 0:14:43,15
120 Jolien D’Hoore (Bel) Mitchelton – Scott 0:14:47,91
121 Hannah Payton (GBr) Trek – Drops 0:14:50,24
122 Jessica Allen (Aus) Mitchelton – Scott 0:15:05,00
123 Silvia Persico (Ita) Valcar – PBM 0:15:07,21
124 Gloria Rodriguez Sanchez (Esp) Movistar Women’s Team 0:15:13,26
125 Louise Norman Hansen (Den) Team Virtu Cycling 0:15:13,55
126 Barbara Guarischi (Ita) Team Virtu Cycling 0:15:33,98
127 Gracie Elvin (Aus) Mitchelton – Scott 0:15:36,57
128 Michela Balducci (Ita) Aromitalia – Vaiano 0:16:01,65
129 Aude Biannic (Fra) Movistar Women’s Team 0:16:05,96
130 Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling 0:16:07,21
131 Debora Silvestri (Ita) Eurotarget – Bianchi – Vitasana 0:16:30,96
132 Francesca Pattaro (Ita) BePink 0:16:41,53
133 Kirsten Wild (Ned) Wiggle – High5 0:16:46,27
134 Basei Marzia Salton (Ita) Conceria Zabri – Fanini – Guerciotti 0:16:52,48
135 Sofia Cilenti (Ita) Conceria Zabri – Fanini – Guerciotti 0:17:20,66
136 Jessica Marcela Parra Rojas (Col) Servetto – Stradalli Cycle – Alurecycling 0:17:22,66
137 Chloe Hosking (Aus) Alé Cipollini 0:17:23,24
138 Elena Leonardi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 0:18:00,88
139 Małgorzata Jasińska (Pol) Movistar Women’s Team 0:19:18,23
140 Jelena Eric (Srb) Cylance Pro Cycling 0:19:56,64
141 Daniela Magnetto Allietta (Ita) Conceria Zabri – Fanini – Guerciotti 0:20:26,72
142 Sara Pillon (Ita) Servetto – Stradalli Cycle – Alurecycling 0:22:22,66
DNS Martina Fidanza (Ita) Eurotarget – Bianchi – Vitasana
DNS Roxane Fournier (Fra) FDJ – Nouvelle-Aquitaine – Futuroscope
DNS Moniek Tenniglo (Ned) FDJ – Nouvelle-Aquitaine – Futuroscope

Klasyfikacja generalna po siódmym etapie:

1 Annemiek Van Vleuten (Ned) Mitchelton – Scott 16:25:23
2 Amanda Spratt (Aus) Mitchelton – Scott 0:02:53
3 Ashleigh Moolman-Pasio (RSA) Cervélo – Bigla Pro Cycling Team 0:02:54
4 Lucinda Brand (Ned) Team Sunweb 0:03:01
5 Katarzyna Niewiadoma (Pol) Canyon SRAM Racing 0:04:21
6 Megan Guarnier (USA) Boels – Dolmans Cycling Team 0:04:33
7 Cecilie Uttrup Ludwig (Den) Cervélo – Bigla Pro Cycling Team 0:04:39
8 Ruth Winder (USA) Team Sunweb 0:05:52
9 Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle – High5 0:06:34
10 Sabrina Stultiens (Ned) WaowDeals Pro Cycling 0:06:36
11 Leah Kirchmann (Can) Team Sunweb 0:06:43
12 Ane Santesteban Gonzalez (Esp) Alé Cipollini 0:07:26
13 Eider Merino Cortazar (Esp) Movistar Women’s Team 0:07:43
14 Margarita Victo Garcia Cañellas (Esp) Movistar Women’s Team 0:08:02
15 Tayler Wiles (USA) Trek – Drops 0:08:31
16 Erica Magnaldi (Ita) BePink 0:08:42
17 Yevgeniya Vysotska (Ukr) S.C. Michela Fanini 0:08:47
18 Shara Gillow (Aus) FDJ – Nouvelle-Aquitaine – Futuroscope 0:08:58
19 Kathrin Hammes (GER) Trek – Drops 0:09:40
20 Asja Paladin (Ita) Valcar – PBM 0:10:30
21 Sofia Bertizzolo (Ita) Astana Women’s Team 0:11:34
22 Lorena Llamas Garcia (Esp) Movistar Women’s Team 0:11:39
23 Katrine Aalerud (Nor) Team Virtu Cycling 0:11:49
24 Eugenia Bujak (Slo) BTC City Ljubljana 0:11:53
25 Soraya Paladin (Ita) Alé Cipollini 0:12:21
26 Alice Maria Arzuffi (Ita) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 0:12:29
27 Nadia Quagliotto (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 0:12:30
28 Danielle Christmas (GBr) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 0:13:32
29 Urska Pintar (Slo) BTC City Ljubljana 0:13:36
30 Anna Potokina (Rus) Servetto – Stradalli Cycle – Alurecycling 0:14:25
31 Anna Christian (GBr) Trek – Drops 0:14:41
32 Martina Ritter (AUT) Wiggle – High5 0:14:49
33 Amy Pieters (Ned) Boels – Dolmans Cycling Team 0:14:54
34 Ellen Van Dijk (Ned) Team Sunweb 0:15:04
35 Karol-Ann Canuel (Can) Boels – Dolmans Cycling Team 0:17:29
36 Lucia Gonzalez Blanco (Esp) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 0:17:54
37 Eri Yonamine (Jpn) Wiggle – High5ol 0:18:22
38 Maria Giulia Confalonieri (Ita) Valcar – PBM 0:18:23
39 Juliette Labous (Fra) Team Sunweb 0:18:24
40 Lotta Lepistö (Fin) Cervélo – Bigla Pro Cycling Team 0:19:16
41 Polona Batagelj (Slo) BTC City Ljubljana 0:19:21
42 Dalia Muccioli (Ita) Valcar – PBM 0:19:30
43 Beatrice Rossato (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 0:19:48
44 Rossella Ratto (Ita) Cylance Pro Cycling 0:20:08
45 Cristina Martinez Bonafe (Esp) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 0:20:11
46 Tatiana Guderzo (Ita) BePink 0:20:13
47 Marianne Vos (Ned) WaowDeals Pro Cycling 0:20:36
48 Christine Majerus (Lux) Boels – Dolmans Cycling Team 0:21:25
49 Carmela Cipriani (Ita) Conceria Zabri – Fanini – Guerciotti 0:21:54
50 Alice Gasparini (Ita) Eurotarget – Bianchi – Vitasana 0:21:59
51 Eugénie Duval (Fra) FDJ – Nouvelle-Aquitaine – Futuroscope 0:23:25
52 Olena Pavlukhina (Aze) BTC City Ljubljana 0:23:39
53 Katia Ragusa (Ita) BePink 0:23:47
54 Lara Vieceli (Ita) Astana Women’s Team 0:23:48
55 Abby-Mae Parkinson (GBr) Trek – Drops 0:23:49
56 Sara Penton (Swe) Team Virtu Cycling 0:25:11
57 Alexis Ryan (USA) Canyon SRAM Racing 0:25:40
58 Danielle Rowe (GBr) WaowDeals Pro Cycling 0:26:09
59 Audrey Cordon-Ragot (Fra) Wiggle – High5 0:26:19
60 Chantal Blaak (Ned) Boels – Dolmans Cycling Team 0:26:52
61 Małgorzata Jasińska (Pol) Movistar Women’s Team 0:27:01
62 Riejanne Markus (Ned) WaowDeals Pro Cycling 0:27:05
63 Anna Ceoloni (Ita) S.C. Michela Fanini 0:27:06
64 Lilibeth Chacon (Ven) S.C. Michela Fanini 0:27:22
65 Emilia Fahlin (Swe) Wiggle – High5 0:27:27
66 Clara Koppenburg (GER) Cervélo – Bigla Pro Cycling Team 0:28:41
67 Jeanne Korevaar (Ned) WaowDeals Pro Cycling 0:28:42
68 Urška Žigart (Slo) BTC City Ljubljana 0:29:09
69 Liane Lippert (GER) Team Sunweb 0:29:36
70 Lija Laizane (Lat) Aromitalia – Vaiano 0:29:55
71 Elena Cecchini (Ita) Canyon SRAM Racing 0:30:23
72 Mónika Király (Hun) S.C. Michela Fanini 0:30:57
73 Aude Biannic (Fra) Movistar Women’s Team 0:30:57
74 Anouska Koster (Ned) WaowDeals Pro Cycling 0:30:58
75 Rozanne Slik (Ned) FDJ – Nouvelle-Aquitaine – Futuroscope 0:32:06
76 Giorgia Bronzini (Ita) Cylance Pro Cycling 0:33:44
77 Marta Bastianelli (Ita) Alé Cipollini 0:33:58
78 Blanca Liliana Moreno Canchon (Col) Astana Women’s Team 0:34:10
79 Claudia Koster (Ned) Team Virtu Cycling 0:34:20
80 Laura Tomasi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 0:35:16
81 Silvia Pollicini (Ita) Valcar – PBM 0:36:10
82 Anna Plichta (Pol) Boels – Dolmans Cycling Team 0:37:30
83 Rasa Leleivyte (Ltu) Aromitalia – Vaiano 0:38:18
84 Ann-Sophie Duyck (Bel) Cervélo – Bigla Pro Cycling Team 0:38:31
85 Tiffany Cromwell (Aus) Canyon SRAM Racing 0:38:51
86 Ilaria Sanguineti (Ita) Valcar – PBM 0:39:04
87 Elena Franchi (Ita) Conceria Zabri – Fanini – Guerciotti 0:39:05
88 Kirsten Wild (Ned) Wiggle – High5 0:40:33
89 Marion Bessone (Fra) Servetto – Stradalli Cycle – Alurecycling 0:40:48
90 Kseniia Dobrynina (Rus) Servetto – Stradalli Cycle – Alurecycling 0:41:08
91 Charlotte Bravard (Fra) FDJ – Nouvelle-Aquitaine – Futuroscope 0:42:02
92 Eva Buurman (Ned) Trek – Drops 0:42:38
93 Ana Maria Covrig (Rou) Eurotarget – Bianchi – Vitasana 0:43:18
94 Sheyla Gutierrez Ruiz (Esp) Cylance Pro Cycling 0:43:21
95 Elizabeth Holden (GBr) Trek – Drops 0:43:21
96 Gracie Elvin (Aus) Mitchelton – Scott 0:44:41
97 Sarah Roy (Aus) Mitchelton – Scott 0:44:51
98 Hannah Payton (GBr) Trek – Drops 0:45:34
99 Nicole Nesti (Ita) Aromitalia – Vaiano 0:46:19
100 Roxane Knetemann (Ned) Alé Cipollini 0:46:32
101 Lauren Kitchen (Aus) FDJ – Nouvelle-Aquitaine – Futuroscope 0:47:00
102 Jolien D’Hoore (Bel) Mitchelton – Scott 0:47:10
103 Nicole Hanselmann (SUI) Cervélo – Bigla Pro Cycling Team 0:47:14
104 Silvia Valsecchi (Ita) BePink 0:47:37
105 Barbara Guarischi (Ita) Team Virtu Cycling 0:48:15
106 Vania Canvelli (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 0:48:56
107 Natalya Saifutdinova (Kaz) Astana Women’s Team 0:49:32
108 Maria Vittoria Sperotto (Ita) BePink 0:49:50
109 Henrietta Colborne (GBr) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 0:50:47
110 Sofia Beggin (Ita) Astana Women’s Team 0:51:23
111 Arianna Fidanza (Ita) Eurotarget – Bianchi – Vitasana 0:52:21
112 Chiara Perini (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 0:53:24
113 Olga Shekel (Ukr) S.C. Michela Fanini 0:53:33
114 Silvia Persico (Ita) Valcar – PBM 0:53:38
115 Greta Marturano (Ita) S.C. Michela Fanini 0:54:01
116 Paulien Rooijakkers (Ned) WaowDeals Pro Cycling 0:54:15
117 Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling 0:54:42
118 Francesca Pisciali (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 0:54:52
119 Gloria Rodriguez Sanchez (Esp) Movistar Women’s Team 0:55:00
120 Chloe Hosking (Aus) Alé Cipollini 0:56:23
121 Alessia Bulleri (Ita) Aromitalia – Vaiano 0:57:17
122 Sara Casasola (Ita) Servetto – Stradalli Cycle – Alurecycling 0:57:18
123 Skylar Schneider (USA) Boels – Dolmans Cycling Team 0:59:29
124 Michela Balducci (Ita) Aromitalia – Vaiano 1:00:50
125 Jessica Allen (Aus) Mitchelton – Scott 1:00:50
126 Alice Barnes (GBr) Canyon SRAM Racing 1:04:05
127 Lisa De Ranieri (Ita) Aromitalia – Vaiano 1:04:39
128 Debora Silvestri (Ita) Eurotarget – Bianchi – Vitasana 1:06:22
129 Sandra Alonso (Esp) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 1:07:03
130 Giulia Marchesini (Ita) Aromitalia – Vaiano 1:07:30
131 Nicole Steigenga (Ned) BePink 1:09:40
132 Louise Norman Hansen (Den) Team Virtu Cycling 1:10:58
133 Enara Lopez Gallastegi (Esp) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 1:12:07
134 Jelena Eric (Srb) Cylance Pro Cycling 1:16:54
135 Amy Cure (Aus) Wiggle – High5 1:19:40
136 Jessica Marcela Parra Rojas (Col) Servetto – Stradalli Cycle – Alurecycling 1:19:57
137 Basei Marzia Salton (Ita) Conceria Zabri – Fanini – Guerciotti 1:27:17
138 Francesca Pattaro (Ita) BePink 1:29:39
139 Daniela Magnetto Allietta (Ita) Conceria Zabri – Fanini – Guerciotti 1:35:33
140 Elena Leonardi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 1:51:43
141 Sara Pillon (Ita) Servetto – Stradalli Cycle – Alurecycling 1:53:18
142 Sofia Cilenti (Ita) Conceria Zabri – Fanini – Guerciotti 2:05:39