Foto: UCI

Jolien d’Hoore (Mitchelton-Scott) najszybciej finiszowała na czwartym etapie kobiecego Giro Rosa. Liderką pozostała Leah Kirchmann (Team Sunweb).

Czwarty odcinek Giro d’Italia Internazionale Femminile liczył 109 kilometrów, a start i meta usytuowane były w miejscowości Piacenza. Po drodze tylko jedna lotna premia i jeden krótki podjazd, więc można się było raczej spodziewać po raz kolejny pojedynku sprinterek.

Po kilku nieudanych atakach na dłuższą akcję zdecydowała się Elena Franchi (Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti). Młoda Włoszka wygrała jedyną dzisiaj lotną premię, ale już podczas pokonywania podjazdu w Rivergaro peleton zdołał ją dogonić.

Ładną walkę zaprezentowały zawodniczki na jedynym dziś podjeździe, a zwycięsko z niej wyszła Elisa Longo Borghini (Wiggle High5). 30 kilometrów przed metą zaatakowała Olena Pavlukhina (BTC City Ljubljana). Zawodniczka z Azerbejdżanu wypracowała sobie w pewnym momencie nawet minutę przewagi, ale peleton zdawał się kontrolować sytuację.

Dziewięć kilometrów przed metą Pavlukhina została doścignięta, a chwilę później doszło do sporej kraksy w peletonie. Finiszowy sprint na ulicach Piacenzy najlepiej rozegrała Jolien d’Hoore (Mitchelton-Scott), która powtórzyła swój wczorajszy sukces.

Druga była Marta Bastianelli (Alé Cipollini), a trzecia Lotta Lepistö (Cervélo-Bigla Pro Cycling).

Wyniki czwartego etapu:

1 Jolien D’Hoore (Bel) Mitchelton – Scott 2:42:25
2 Marta Bastianelli (Ita) Alé Cipollini 0:00:00
3 Lotta Lepistö (Fin) Cervélo – Bigla Pro Cycling Team 0:00:00
4 Barbara Guarischi (Ita) Team Virtu Cycling 0:00:00
5 Leah Kirchmann (Can) Team Sunweb 0:00:00
6 Roxane Fournier (Fra) FDJ – Nouvelle-Aquitaine – Futuroscope 0:00:00
7 Kirsten Wild (Ned) Wiggle – High5 0:00:00
8 Amy Pieters (Ned) Boels – Dolmans Cycling Team 0:00:00
9 Emilia Fahlin (Swe) Wiggle – High5 0:00:00
10 Claudia Koster (Ned) Team Virtu Cycling 0:00:00
11 Alexis Ryan (USA) Canyon SRAM Racing 0:00:00
12 Maria Vittoria Sperotto (Ita) BePink 0:00:00
13 Lucinda Brand (Ned) Team Sunweb 0:00:00
14 Martina Fidanza (Ita) Eurotarget – Bianchi – Vitasana 0:00:00
15 Ruth Winder (USA) Team Sunweb 0:00:00
16 Christine Majerus (Lux) Boels – Dolmans Cycling Team 0:00:00
17 Gracie Elvin (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
18 Chiara Consonni (Ita) Valcar – PBM 0:00:00
19 Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle – High5 0:00:00
20 Annemiek Van Vleuten (Ned) Mitchelton – Scott 0:00:00
21 Moniek Tenniglo (Ned) FDJ – Nouvelle-Aquitaine – Futuroscope 0:00:00
22 Martina Alzini (Ita) Astana Women’s Team 0:00:00
23 Ilaria Sanguineti (Ita) Valcar – PBM 0:00:00
24 Amanda Spratt (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
25 Nadia Quagliotto (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 0:00:00
26 Cecilie Uttrup Ludwig (Den) Cervélo – Bigla Pro Cycling Team 0:00:00
27 Ashleigh Moolman-Pasio (RSA) Cervélo – Bigla Pro Cycling Team 0:00:00
28 Eugenia Bujak (Slo) BTC City Ljubljana 0:00:00
29 Sarah Roy (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
30 Megan Guarnier (USA) Boels – Dolmans Cycling Team 0:00:00
31 Maria Giulia Confalonieri (Ita) Valcar – PBM 0:00:00
32 Sofia Bertizzolo (Ita) Astana Women’s Team 0:00:00
33 Ellen Van Dijk (Ned) Team Sunweb 0:00:07
34 Lara Vieceli (Ita) Astana Women’s Team 0:00:07
35 Arianna Fidanza (Ita) Eurotarget – Bianchi – Vitasana 0:00:07
36 Soraya Paladin (Ita) Alé Cipollini 0:00:07
37 Silvia Persico (Ita) Valcar – PBM 0:00:07
38 Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling 0:00:07
39 Katarzyna Niewiadoma (Pol) Canyon SRAM Racing 0:00:07
40 Tayler Wiles (USA) Trek – Drops 0:00:07
41 Eva Buurman (Ned) Trek – Drops 0:00:07
42 Alice Maria Arzuffi (Ita) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 0:00:07
43 Hannah Payton (GBr) Trek – Drops 0:00:07
44 Yevgeniya Vysotska (Ukr) S.C. Michela Fanini 0:00:07
45 Danielle Christmas (GBr) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 0:00:07
46 Liane Lippert (GER) Team Sunweb 0:00:07
47 Abby-Mae Parkinson (GBr) Trek – Drops 0:00:07
48 Elizabeth Holden (GBr) Trek – Drops 0:00:07
49 Ane Santesteban Gonzalez (Esp) Alé Cipollini 0:00:07
50 Carmela Cipriani (Ita) Conceria Zabri – Fanini – Guerciotti 0:00:07
51 Sara Penton (Swe) Team Virtu Cycling 0:00:07
52 Laura Tomasi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 0:00:07
53 Shara Gillow (Aus) FDJ – Nouvelle-Aquitaine – Futuroscope 0:00:07
54 Anna Plichta (Pol) Boels – Dolmans Cycling Team 0:00:07
55 Eri Yonamine (Jpn) Wiggle – High5 0:00:07
56 Juliette Labous (Fra) Team Sunweb 0:00:07
57 Chantal Blaak (Ned) Boels – Dolmans Cycling Team 0:00:07
58 Michela Balducci (Ita) Aromitalia – Vaiano 0:00:07
59 Lucia Gonzalez Blanco (Esp) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 0:00:07
60 Rasa Leleivyte (Ltu) Aromitalia – Vaiano 0:00:07
61 Alice Gasparini (Ita) Eurotarget – Bianchi – Vitasana 0:00:07
62 Alessia Bulleri (Ita) Aromitalia – Vaiano 0:00:18
63 Eider Merino Cortazar (Esp) Movistar Women’s Team 0:00:18
64 Dalia Muccioli (Ita) Valcar – PBM 0:00:18
65 Kathrin Hammes (GER) Trek – Drops 0:00:18
66 Sandra Alonso (Esp) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 0:00:18
67 Anna Potokina (Rus) Servetto – Stradalli Cycle – Alurecycling 0:00:18
68 Erica Magnaldi (Ita) BePink 0:00:18
69 Kseniia Dobrynina (Rus) Servetto – Stradalli Cycle – Alurecycling 0:00:18
70 Sabrina Stultiens (Ned) WaowDeals Pro Cycling 0:00:18
71 Asja Paladin (Ita) Valcar – PBM 0:00:18
72 Suzanne Verhoeven (Bel) Eurotarget – Bianchi – Vitasana 0:00:18
73 Beatrice Rossato (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 0:00:18
74 Tatiana Guderzo (Ita) BePink 0:00:18
75 Rozanne Slik (Ned) FDJ – Nouvelle-Aquitaine – Futuroscope 0:00:18
76 Natalya Saifutdinova (Kaz) Astana Women’s Team 0:00:18
77 Rossella Ratto (Ita) Cylance Pro Cycling 0:00:18
78 Katrine Aalerud (Nor) Team Virtu Cycling 0:00:18
79 Henrietta Colborne (GBr) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 0:00:18
80 Audrey Cordon-Ragot (Fra) Wiggle – High5 0:00:18
81 Silvia Pollicini (Ita) Valcar – PBM 0:00:18
82 Lauren Kitchen (Aus) FDJ – Nouvelle-Aquitaine – Futuroscope 0:00:18
83 Cristina Martinez Bonafe (Esp) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 0:00:18
84 Vania Canvelli (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 0:00:18
85 Mónika Király (Hun) S.C. Michela Fanini 0:00:18
86 Debora Silvestri (Ita) Eurotarget – Bianchi – Vitasana 0:00:18
87 Anna Ceoloni (Ita) S.C. Michela Fanini 0:00:18
88 Lorena Llamas Garcia (Esp) Movistar Women’s Team 0:00:18
89 Karol-Ann Canuel (Can) Boels – Dolmans Cycling Team 0:00:18
90 Martina Ritter (AUT) Wiggle – High5 0:00:18
91 Clara Koppenburg (GER) Cervélo – Bigla Pro Cycling Team 0:00:18
92 Urska Pintar (Slo) BTC City Ljubljana 0:00:18
93 Anna Christian (GBr) Trek – Drops 0:00:28
94 Nicole Nesti (Ita) Aromitalia – Vaiano 0:00:28
95 Lija Laizane (Lat) Aromitalia – Vaiano 0:00:28
96 Greta Marturano (Ita) S.C. Michela Fanini 0:00:28
97 Ana Cristina Sanabria Sanchez (Col) Servetto – Stradalli Cycle – Alurecycling 0:00:28
98 Ana Maria Covrig (Rou) Eurotarget – Bianchi – Vitasana 0:00:28
99 Olena Pavlukhina (Aze) BTC City Ljubljana 0:00:28
100 Elena Franchi (Ita) Conceria Zabri – Fanini – Guerciotti 0:00:28
101 Francesca Pisciali (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 0:00:28
102 Sofia Beggin (Ita) Astana Women’s Team 0:00:28
103 Jessica Marcela Parra Rojas (Col) Servetto – Stradalli Cycle – Alurecycling 0:00:28
104 Silvia Valsecchi (Ita) BePink 0:00:35
105 Olga Shekel (Ukr) S.C. Michela Fanini 0:00:37
106 Doris Schweizer (SUI) Team Virtu Cycling 0:00:37
107 Giulia Marchesini (Ita) Aromitalia – Vaiano 0:00:37
108 Lisa De Ranieri (Ita) Aromitalia – Vaiano 0:00:37
109 Skylar Schneider (USA) Boels – Dolmans Cycling Team 0:00:37
110 Sheyla Gutierrez Ruiz (Esp) Cylance Pro Cycling 0:00:49
111 Chiara Perini (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 0:00:53
112 Urška Žigart (Slo) BTC City Ljubljana 0:00:56
113 Louise Norman Hansen (Den) Team Virtu Cycling 0:01:04
114 Giorgia Bronzini (Ita) Cylance Pro Cycling 0:01:08
115 Jelena Eric (Srb) Cylance Pro Cycling 0:01:08
116 Polona Batagelj (Slo) BTC City Ljubljana 0:01:12
117 Enara Lopez Gallastegi (Esp) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 0:01:16
118 Margarita Victo Garcia Cañellas (Esp) Movistar Women’s Team 0:01:29
119 Aude Biannic (Fra) Movistar Women’s Team 0:01:29
120 Jessica Allen (Aus) Mitchelton – Scott 0:01:32
121 Nicole Steigenga (Ned) BePink 0:01:32
122 Anouska Koster (Ned) WaowDeals Pro Cycling 0:01:36
123 Danielle Rowe (GBr) WaowDeals Pro Cycling 0:01:36
124 Gloria Rodriguez Sanchez (Esp) Movistar Women’s Team 0:01:49
125 Sara Casasola (Ita) Servetto – Stradalli Cycle – Alurecycling 0:02:04
126 Marianne Vos (Ned) WaowDeals Pro Cycling 0:02:10
127 Blanca Liliana Moreno Canchon (Col) Astana Women’s Team 0:02:10
128 Nicole Hanselmann (SUI) Cervélo – Bigla Pro Cycling Team 0:02:10
129 Chloe Hosking (Aus) Alé Cipollini 0:02:10
130 Roxane Knetemann (Ned) Alé Cipollini 0:02:10
131 Lilibeth Chacon (Ven) S.C. Michela Fanini 0:02:10
132 Jeanne Korevaar (Ned) WaowDeals Pro Cycling 0:02:10
133 Ann-Sophie Duyck (Bel) Cervélo – Bigla Pro Cycling Team 0:02:10
134 Paulien Rooijakkers (Ned) WaowDeals Pro Cycling 0:02:10
135 Hannah Barnes (GBr) Canyon SRAM Racing 0:03:22
136 Elena Cecchini (Ita) Canyon SRAM Racing 0:03:34
137 Amy Cure (Aus) Wiggle – High5 0:03:34
138 Marion Bessone (Fra) Servetto – Stradalli Cycle – Alurecycling 0:03:34
139 Małgorzata Jasińska (Pol) Movistar Women’s Team 0:03:34
140 Eugénie Duval (Fra) FDJ – Nouvelle-Aquitaine – Futuroscope 0:03:34
141 Riejanne Markus (Ned) WaowDeals Pro Cycling 0:03:34
142 Charlotte Bravard (Fra) FDJ – Nouvelle-Aquitaine – Futuroscope 0:03:34
143 Katia Ragusa (Ita) BePink 0:03:34
144 Emma Cecilie Norsgaard Jørgensen (Den) Cervélo – Bigla Pro Cycling Team 0:03:34
145 Alice Barnes (GBr) Canyon SRAM Racing 0:03:34
146 Alena Amialiusik (Blr) Canyon SRAM Racing 0:03:34
147 Tiffany Cromwell (Aus) Canyon SRAM Racing 0:06:12
148 Sara Pillon (Ita) Servetto – Stradalli Cycle – Alurecycling 0:10:11
149 Francesca Balducci (Ita) S.C. Michela Fanini 0:10:11
150 Clemilda Fernandes Silva (Bra) Conceria Zabri – Fanini – Guerciotti 0:10:11
151 Basei Marzia Salton (Ita) Conceria Zabri – Fanini – Guerciotti 0:10:11
152 Elena Leonardi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 0:10:11
153 Manuela De Iuliis (Ita) Conceria Zabri – Fanini – Guerciotti 0:10:11
154 Daniela Magnetto Allietta (Ita) Conceria Zabri – Fanini – Guerciotti 0:10:11
155 Francesca Pattaro (Ita) BePink 0:10:11
156 Sofia Cilenti (Ita) Conceria Zabri – Fanini – Guerciotti 0:10:11
157 Lauren Stephens (USA) Cylance Pro Cycling 0:10:11
158 Anisha Vekemans (Bel) Alé Cipollini 0:10:11
DNF Nicole D’Agostin (Ita) Eurotarget – Bianchi – Vitasana
DNF Rachel Neylan (Aus) Movistar Women’s Team
DNS Lucy Kennedy (Aus) Mitchelton – Scott

Klasyfikacja generalna po czwartym etapie:

1 Leah Kirchmann (Can) Team Sunweb 9:38:31
2 Lucinda Brand (Ned) Team Sunweb 0:00:06
3 Ruth Winder (USA) Team Sunweb 0:00:10
4 Amanda Spratt (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:11
5 Annemiek Van Vleuten (Ned) Mitchelton – Scott 0:00:11
6 Gracie Elvin (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:11
7 Ellen Van Dijk (Ned) Team Sunweb 0:00:17
8 Amy Pieters (Ned) Boels – Dolmans Cycling Team 0:00:18
9 Lotta Lepistö (Fin) Cervélo – Bigla Pro Cycling Team 0:00:24
10 Kirsten Wild (Ned) Wiggle – High5 0:00:26
11 Chantal Blaak (Ned) Boels – Dolmans Cycling Team 0:00:29
12 Alexis Ryan (USA) Canyon SRAM Racing 0:00:32
13 Cecilie Uttrup Ludwig (Den) Cervélo – Bigla Pro Cycling Team 0:00:32
14 Ashleigh Moolman-Pasio (RSA) Cervélo – Bigla Pro Cycling Team 0:00:32
15 Sarah Roy (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:32
16 Juliette Labous (Fra) Team Sunweb 0:00:38
17 Liane Lippert (GER) Team Sunweb 0:00:38
18 Katarzyna Niewiadoma (Pol) Canyon SRAM Racing 0:00:43
19 Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle – High5 0:00:49
20 Clara Koppenburg (GER) Cervélo – Bigla Pro Cycling Team 0:01:11
21 Megan Guarnier (USA) Boels – Dolmans Cycling Team 0:01:18
22 Roxane Fournier (Fra) FDJ – Nouvelle-Aquitaine – Futuroscope 0:01:19
23 Maria Giulia Confalonieri (Ita) Valcar – PBM 0:01:25
24 Chiara Consonni (Ita) Valcar – PBM 0:01:25
25 Martina Ritter (AUT) Wiggle – High5 0:01:28
26 Ilaria Sanguineti (Ita) Valcar – PBM 0:01:29
27 Claudia Koster (Ned) Team Virtu Cycling 0:01:42
28 Sara Penton (Swe) Team Virtu Cycling 0:01:44
29 Sofia Bertizzolo (Ita) Astana Women’s Team 0:01:48
30 Eri Yonamine (Jpn) Wiggle – High5 0:01:52
31 Jolien D’Hoore (Bel) Mitchelton – Scott 0:01:57
32 Sabrina Stultiens (Ned) WaowDeals Pro Cycling 0:01:57
33 Audrey Cordon-Ragot (Fra) Wiggle – High5 0:01:58
34 Alice Gasparini (Ita) Eurotarget – Bianchi – Vitasana 0:01:59
35 Kathrin Hammes (GER) Trek – Drops 0:02:07
36 Asja Paladin (Ita) Valcar – PBM 0:02:08
37 Dalia Muccioli (Ita) Valcar – PBM 0:02:08
38 Tatiana Guderzo (Ita) BePink 0:02:08
39 Barbara Guarischi (Ita) Team Virtu Cycling 0:02:12
40 Christine Majerus (Lux) Boels – Dolmans Cycling Team 0:02:17
41 Tayler Wiles (USA) Trek – Drops 0:02:29
42 Soraya Paladin (Ita) Alé Cipollini 0:02:30
43 Abby-Mae Parkinson (GBr) Trek – Drops 0:02:31
44 Eider Merino Cortazar (Esp) Movistar Women’s Team 0:02:35
45 Lorena Llamas Garcia (Esp) Movistar Women’s Team 0:02:35
46 Lucia Gonzalez Blanco (Esp) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 0:02:40
47 Ane Santesteban Gonzalez (Esp) Alé Cipollini 0:02:40
48 Anouska Koster (Ned) WaowDeals Pro Cycling 0:02:42
49 Erica Magnaldi (Ita) BePink 0:02:43
50 Giorgia Bronzini (Ita) Cylance Pro Cycling 0:02:47
51 Marianne Vos (Ned) WaowDeals Pro Cycling 0:02:47
52 Yevgeniya Vysotska (Ukr) S.C. Michela Fanini 0:02:51
53 Katrine Aalerud (Nor) Team Virtu Cycling 0:02:56
54 Eugenia Bujak (Slo) BTC City Ljubljana 0:02:57
55 Rossella Ratto (Ita) Cylance Pro Cycling 0:03:03
56 Ann-Sophie Duyck (Bel) Cervélo – Bigla Pro Cycling Team 0:03:03
57 Olena Pavlukhina (Aze) BTC City Ljubljana 0:03:06
58 Shara Gillow (Aus) FDJ – Nouvelle-Aquitaine – Futuroscope 0:03:06
59 Emilia Fahlin (Swe) Wiggle – High5 0:03:07
60 Lara Vieceli (Ita) Astana Women’s Team 0:03:11
61 Margarita Victo Garcia Cañellas (Esp) Movistar Women’s Team 0:03:11
62 Aude Biannic (Fra) Movistar Women’s Team 0:03:11
63 Karol-Ann Canuel (Can) Boels – Dolmans Cycling Team 0:03:11
64 Danielle Rowe (GBr) WaowDeals Pro Cycling 0:03:17
65 Kseniia Dobrynina (Rus) Servetto – Stradalli Cycle – Alurecycling 0:03:24
66 Danielle Christmas (GBr) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 0:03:34
67 Alice Maria Arzuffi (Ita) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 0:03:34
68 Rasa Leleivyte (Ltu) Aromitalia – Vaiano 0:03:35
69 Beatrice Rossato (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 0:03:36
70 Anna Christian (GBr) Trek – Drops 0:03:43
71 Cristina Martinez Bonafe (Esp) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 0:03:47
72 Polona Batagelj (Slo) BTC City Ljubljana 0:03:50
73 Elena Cecchini (Ita) Canyon SRAM Racing 0:04:10
74 Alena Amialiusik (Blr) Canyon SRAM Racing 0:04:10
75 Anna Ceoloni (Ita) S.C. Michela Fanini 0:04:10
76 Anna Potokina (Rus) Servetto – Stradalli Cycle – Alurecycling 0:04:24
77 Marta Bastianelli (Ita) Alé Cipollini 0:04:32
78 Carmela Cipriani (Ita) Conceria Zabri – Fanini – Guerciotti 0:04:33
79 Doris Schweizer (SUI) Team Virtu Cycling 0:04:33
80 Lija Laizane (Lat) Aromitalia – Vaiano 0:04:36
81 Nadia Quagliotto (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 0:04:45
82 Urska Pintar (Slo) BTC City Ljubljana 0:04:49
83 Laura Tomasi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 0:04:59
84 Małgorzata Jasińska (Pol) Movistar Women’s Team 0:05:15
85 Jeanne Korevaar (Ned) WaowDeals Pro Cycling 0:05:16
86 Sheyla Gutierrez Ruiz (Esp) Cylance Pro Cycling 0:05:20
87 Katia Ragusa (Ita) BePink 0:05:24
88 Lilibeth Chacon (Ven) S.C. Michela Fanini 0:05:29
89 Anna Plichta (Pol) Boels – Dolmans Cycling Team 0:05:51
90 Eugénie Duval (Fra) FDJ – Nouvelle-Aquitaine – Futuroscope 0:05:53
91 Riejanne Markus (Ned) WaowDeals Pro Cycling 0:05:55
92 Hannah Barnes (GBr) Canyon SRAM Racing 0:06:06
93 Tiffany Cromwell (Aus) Canyon SRAM Racing 0:06:48
94 Gloria Rodriguez Sanchez (Esp) Movistar Women’s Team 0:07:02
95 Charlotte Bravard (Fra) FDJ – Nouvelle-Aquitaine – Futuroscope 0:07:14
96 Rozanne Slik (Ned) FDJ – Nouvelle-Aquitaine – Futuroscope 0:07:16
97 Marion Bessone (Fra) Servetto – Stradalli Cycle – Alurecycling 0:08:09
98 Chloe Hosking (Aus) Alé Cipollini 0:09:11
99 Moniek Tenniglo (Ned) FDJ – Nouvelle-Aquitaine – Futuroscope 0:13:06
100 Eva Buurman (Ned) Trek – Drops 0:13:18
101 Silvia Persico (Ita) Valcar – PBM 0:13:38
102 Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling 0:13:39
103 Suzanne Verhoeven (Bel) Eurotarget – Bianchi – Vitasana 0:14:11
104 Hannah Payton (GBr) Trek – Drops 0:14:14
105 Michela Balducci (Ita) Aromitalia – Vaiano 0:14:22
106 Silvia Pollicini (Ita) Valcar – PBM 0:14:43
107 Ana Maria Covrig (Rou) Eurotarget – Bianchi – Vitasana 0:14:59
108 Silvia Valsecchi (Ita) BePink 0:15:15
109 Chiara Perini (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 0:15:25
110 Francesca Pisciali (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 0:15:29
111 Elena Franchi (Ita) Conceria Zabri – Fanini – Guerciotti 0:15:41
112 Nicole Nesti (Ita) Aromitalia – Vaiano 0:15:52
113 Alice Barnes (GBr) Canyon SRAM Racing 0:16:10
114 Lauren Kitchen (Aus) FDJ – Nouvelle-Aquitaine – Futuroscope 0:16:10
115 Jelena Eric (Srb) Cylance Pro Cycling 0:16:12
116 Urška Žigart (Slo) BTC City Ljubljana 0:16:25
117 Henrietta Colborne (GBr) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 0:16:40
118 Jessica Allen (Aus) Mitchelton – Scott 0:16:52
119 Maria Vittoria Sperotto (Ita) BePink 0:16:54
120 Elizabeth Holden (GBr) Trek – Drops 0:17:26
121 Paulien Rooijakkers (Ned) WaowDeals Pro Cycling 0:17:36
122 Nicole Hanselmann (SUI) Cervélo – Bigla Pro Cycling Team 0:18:08
123 Arianna Fidanza (Ita) Eurotarget – Bianchi – Vitasana 0:18:24
124 Debora Silvestri (Ita) Eurotarget – Bianchi – Vitasana 0:18:35
125 Olga Shekel (Ukr) S.C. Michela Fanini 0:18:51
126 Mónika Király (Hun) S.C. Michela Fanini 0:19:06
127 Greta Marturano (Ita) S.C. Michela Fanini 0:19:16
128 Emma Cecilie Norsgaard Jørgensen (Den) Cervélo – Bigla Pro Cycling Team 0:19:23
129 Sandra Alonso (Esp) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 0:19:28
130 Alessia Bulleri (Ita) Aromitalia – Vaiano 0:19:38
131 Jessica Marcela Parra Rojas (Col) Servetto – Stradalli Cycle – Alurecycling 0:19:51
132 Ana Cristina Sanabria Sanchez (Col) Servetto – Stradalli Cycle – Alurecycling 0:19:55
133 Lisa De Ranieri (Ita) Aromitalia – Vaiano 0:20:00
134 Blanca Liliana Moreno Canchon (Col) Astana Women’s Team 0:20:23
135 Louise Norman Hansen (Den) Team Virtu Cycling 0:20:29
136 Skylar Schneider (USA) Boels – Dolmans Cycling Team 0:20:35
137 Roxane Knetemann (Ned) Alé Cipollini 0:20:35
138 Sara Casasola (Ita) Servetto – Stradalli Cycle – Alurecycling 0:20:39
139 Enara Lopez Gallastegi (Esp) Bizkaia Durango – Euskadi Murias 0:21:24
140 Vania Canvelli (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 0:21:32
141 Sofia Beggin (Ita) Astana Women’s Team 0:21:59
142 Martina Fidanza (Ita) Eurotarget – Bianchi – Vitasana 0:22:46
143 Giulia Marchesini (Ita) Aromitalia – Vaiano 0:23:47
144 Natalya Saifutdinova (Kaz) Astana Women’s Team 0:25:49
145 Martina Alzini (Ita) Astana Women’s Team 0:28:12
146 Lauren Stephens (USA) Cylance Pro Cycling 0:29:43
147 Nicole Steigenga (Ned) BePink 0:31:39
148 Anisha Vekemans (Bel) Alé Cipollini 0:33:03
149 Clemilda Fernandes Silva (Bra) Conceria Zabri – Fanini – Guerciotti 0:33:14
150 Amy Cure (Aus) Wiggle – High5 0:34:47
151 Francesca Pattaro (Ita) BePink 0:39:00
152 Sara Pillon (Ita) Servetto – Stradalli Cycle – Alurecycling 0:39:51
153 Basei Marzia Salton (Ita) Conceria Zabri – Fanini – Guerciotti 0:39:58
154 Daniela Magnetto Allietta (Ita) Conceria Zabri – Fanini – Guerciotti 0:41:09
155 Elena Leonardi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo 0:41:38
156 Manuela De Iuliis (Ita) Conceria Zabri – Fanini – Guerciotti 0:41:38
157 Sofia Cilenti (Ita) Conceria Zabri – Fanini – Guerciotti 0:42:07
158 Francesca Balducci (Ita) S.C. Michela Fanini 0:44:51