Walka o koszulkę z orłem rozpocznie się już w piątek, a na starcie staną największe gwiazdy naszego peletonu!
Tegoroczne mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym odbędą się w Grunwaldzie-Ostródzie. Analizując krótko listę startową wygląda na to, że kibice mogą liczyć na udział najlepszych zawodników naszego kraju – swój start zapowiedzieli m.in. Maciej Bodnar (BORA-hansgrohe), Michał Kwiatkowski (Team Sky), Marek Rutkiewicz i Maciej Paterski (Wibatech Merx 7R), Przemysław Niemiec (UAE Team Emirates) czy brązowy medalista mistrzostw świata w Bergen Filip Maciejuk (Leopard)!
Jak wiadomo wstępne listy startowe zazwyczaj są niepełne – na tegorocznej brakuje m.in. wszystkich zawodników CCC Sprandi Polkowice, w tym broniącego tytułu Adriana Kurka.
W wyścigu elity kobiet faworytkami ponownie będą reprezentantki MAT Atom Deweloper. W zeszłym roku Monika Brzeźna znalazła się w „zwycięskiej” ucieczce, ale na finiszu nie dała rady ograć Karoliny Karasiewicz (TKK Pacific Nestle Fitness Toruń); nie da się ukryć, że w czołówce powinna się znaleźć bardzo mocna w tym sezonie Małgorzata Jasińska (Team Movistar). Na liście brakuje m.in. Katarzyny Niewiadomej (Canyon-SRAM) czy brązowej przed rokiem Anny Plichty (Boels-Dolmans).
Wstępne listy startowe mistrzostw Polski 2018 Grunwald-Ostróda:
Jazda indywidualna na czas:
Juniorki:
Bralińska Sandra | MLKS WIELUŃ |
Ciarkowska Dominika | ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Ciesielczuk Oliwia | BCM Nowatex Ziemia Darłowska |
Dominika Bykowska | ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Dymek Ewa | UKKS IMIELIN TEAM |
Gałas Alicja | UKKS IMIELIN TEAM |
Grosicka Weronika | WLKS KRAKUS bbc CZAJA |
Hałubińska Patrycja | LSKK Bełchatów |
Jackiewicz Aleksandra | NOSiR BDC |
Jaskulska Marta | BCM Nowatex Ziemia Darłowska |
Kalembkiewicz Kinga | Kolarski Klub Sportowy”Azalia”Brzóza Królewska |
Kierat Wiktoria | BCM Nowatex Ziemia Darłowska |
Klaudia Królikowska | Klub Sportowy Społem Ulisse Central Łódz |
Kolinko Marianna | LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW |
Kowalska Julia | KTK KALISZ |
Majewska Oliwia | UKS Copernicus – SMS Toruń |
Masiowska Maja | LKS Trasa Zielona Góra |
Niedźwiecka Kamila | Warmińsko Mazurski Klub SportowyOlsztyn |
Ostojska Nicole | LKS POM SPARTHERM Strzelce Krajeńskie |
Pastuszek Kamila | TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Pastuszek Paulina | TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Piekorz Monika | UKKS IMIELIN TEAM |
Piersiak Brygida | Kolarski Klub Sportowy”Azalia”Brzóza Królewska |
Polak Wiktoria | KTK KALISZ |
Średnicka Katarzyna | NOSiR BDC |
Średzińska Agata | BCM Nowatex Ziemia Darłowska |
Steć Eliza | OSIR Sokołów Podlaski |
Stecka Martina | WLKS KRAKUS bbc CZAJA |
Stępień Karolina | LSKK Bełchatów |
Szymczak Natalia | UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK |
Trzebińska Aleksandra | UKS Koźminianka |
Węgrzynowska Wiktoria | LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE |
Wójcik Laura | LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW |
Zborowska Wiktoria | LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW |
Juniorzy:
Baszczyński Jakub | RK ALUMINIUM |
Bielak Jakub | KTK KALISZ |
Bojarczak Dawid | NOSiR BDC |
Borkowski Maciej | UKKS IMIELIN TEAM |
Byczkowski Jakub | UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE |
Bzdak Cezary | MLKS WIELUŃ |
Cichy Jakub | RK ALUMINIUM |
Dąbski Patryk | GKK OPTY-Mazowsze |
Damian Bieniek | UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE |
Długaś Adam | KTK KALISZ |
Domin Krzysztof | Kolarski Klub Sportowy Gostyń |
Drobek Hubert | LKS Trasa Zielona Góra |
Gałka Michał | UKS Copernicus SMS Toruń |
Górak Dominik | Warszawski Klub Kolarski |
Grubiak Kacper | LMGKK Ziemia Brzeska |
Gruszczyński Piotr | LKS POM SPARTHERM Strzelce Krajeńskie |
Gryn Szymon | LKK Zakłady Mięsne WARMIA Biskupiec |
Grzenkowicz Nikodem | GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier |
Hercke Michał | GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier |
Jakimiuk Michał | LMGKK Ziemia Brzeska |
Jakubasz Mateusz | KTK KALISZ |
Jakubiuk Mateusz | NOSiR BDC |
Jarzyna Filip | WLKS KRAKUS bbc CZAJA |
Jaskot Michał | MKS POLKOWICE |
Jurasz Dawid | GKK OPTY-Mazowsze |
Kamiński Kamil | GK PLANET X-BOGO SZCZECIN |
Kawa Mikołaj | KLTC Konin |
Kopiwoda Dominik | LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE |
Krysztofiak Jakub | ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Kuderczak Dawid | KLTC Konin |
Kujawa Michał | LMGKK ZIEMIA BRZESKA |
Lewek Dominik | KS Stomil Poznan |
Lysak Dawid | LKK Zakłady Mięsne WARMIA Biskupiec |
Marzec Adrian | TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Marzejon Mikołaj | Klif Mtb Team |
Mendeleew-Pilecki Maksymilian | MKS Środa Wielkopolska |
Mierzyński Piotr | Kolarski klub Sportowy Gostyń |
Modliński Marcel | GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier |
Muzalewski Robert | UKS Copernicus SMS Toruń |
Nakonieczny Krzysztof | MKS Środa Wielkopolska |
Nikiel Aleksander | TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Noceń Maciej | GKK OPTY-Mazowsze |
Olszar Antoni | Grupa KolarskaGLIWICE |
Ortmann Szymon | GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier |
Papierski Damian | UKS Koźminianka |
Plasota Patryk | Kolarski Klub Sportowy”Azalia”Brzóza Królewska |
Pluta Dawid | UKS Koźminianka |
Potasznik Szymon | UKS Koźminianka |
Potrykus Filip | K.S Klif Chłapowo |
Prokopyszyn Filip | LKS Trasa Zielona Góra |
Raducki Maciej | LKS „Baszta” Golczewo |
Richter Wiktor | UKS Koźminianka /SMS Świdnica |
Rutkowski Jakub | UKS Copernicus SMS Toruń |
Ryszewski Kamil | UKS Copernicus SMS Toruń |
Sazanowicz Adam | LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE |
Sierżant Bartosz | KS STOMIL POZNAŃ |
Socha Maciej | |
Sosiński Konrad | KLTC Konin |
Soszka Jakub | GKK OPTY-Mazowsze |
Szary Jan | UKKS IMIELIN TEAM |
Tomulik Patryk | LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE |
Tryc Jakub | GKK OPTY-Mazowsze |
Walaszczyk Mateusz | LKS „Baszta” Golczewo |
Walkowiak Kacper | UKS Copernicus SMS Torun |
Wawrzyniak Karol | TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Wieczorek Paweł | NOSiR BDC |
Wiśniewski Dawid | KS SPOŁEM ŁÓDŹ |
Wojtasik Mateusz | LSKK BEŁCHATÓW |
Wypych Adam | LKS „Baszta” Golczewo |
Zabłocki Bartłomiej | KS Pogoń Mostostal Puławy |
Żurek Sebastian | Mayday Team Lublin |
Kobiety OPEN:
Brewińska Katarzyna | TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Brzeźna Monika | MAT ATOM DEWELOPER |
Ciesielczuk Wiktoria | BCM Nowatex Ziemia Darłowska |
Dabrowska Małgorzta | LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW |
Fajkowska Ewa | ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Golec Joanna | UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK |
Góralska Aleksandra | OKS Warmia i Mazury |
Graczewska Monika | UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK |
Harkowska Anna | Giant-Liv O.K.S. ” Warmia i Mazury” |
Humelt Weronika | UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK |
Jasińska Małgorzata | Movistar Women Team |
Kaczkowska Justyna | MAT ATOM DEWELOPER |
Karasiewicz Karolina | TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Kowalska Aleksandra | BCM Nowatex Ziemia Darłowska |
Kumięga Karolina | TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Lach Marta | MAT ATOM DEWELOPER |
Lipiejko Karolina | UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK |
Lorkowska Patrycja | TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Nerlo Aurela | MAT ATOM DEWELOPER |
Pawlowska Katarzyna | team virtu cycling |
Perekitko Karolina | DE Sprinters Malderen |
Pietrzak Łucja | MAT ATOM DEWELOPER |
Pikulik Daria | BCM Nowatex Ziemia Darłowska |
Pikulik Wiktoria | BCM Nowatex Ziemia darłowska |
Pizoń Karolina | ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Płosaj Nikol | UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK |
Przęzak Dorota | LKS ATOM BOXMET DZIERŻNIÓW |
Różyńska Nikola | TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Rydzyńska Sandra | GK PLANET X-BOGO SZCZECIN |
Rysz Kaja | MAT ATOM DEWELOPER |
Sagan Anna | TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Skalniak Agnieszka | Experza-Footlogix |
Sowa Karolina | MAT ATOM DEWELOPER |
Wilkos Katarzyna | MAT ATOM DEWELOPER |
Żegleń Viktoria | UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK |
Mężczyźni OPEN:
Aniołkowski Stanisław | Team HUROM |
Bartkiewicz Andrzej | Team HUROM |
Bialoblocki Marcin | NOPINZ |
Bodnar Maciej | bora hansgrohe |
Bystrzycki Wojciech | KK Tarnovia |
Ceniuch Wojciech | GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier |
Chmielewski Maciej | Warszawski Klub Kolarski |
Gąsiorowski Mariusz | ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Gorazdowski Filip | K.S Klif Chłapowo |
Górecki Patryk | KS Pogoń Mostostal Puławy |
Jąkała Jakub | TC Chrobry Scott Głogów |
Kaczmarek Jakub | Team HUROM |
Kaiser Adrian | GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier |
Karbowy Marcin | Guidon Chalettois/AWF Poznań |
Konieczny Mikołaj | Team HUROM |
Kordus Kamil | KK Tarnovia |
Kostański Mateusz | KK Tarnovia |
Krukowski Jan | GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier |
Kuś Adam | DELIO GALLINA-COLOSIO |
Kwiatkowski Michał | TEAM SKY |
Maciejuk Filip | Leopard Pro Cycling |
Marycz Jarosław | Wibatech Merx 7 R Continental Team |
Matoszko Filip | Niezrzeszony |
Migas Dawid | GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier |
Rekita Szymon | Leopard Pro Cycling |
Rudyk Bartosz | ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Rutkiewicz Marek | Wibatech Merx 7 R Continental Team |
Semczuk Hubert | Rybczyński Bikes Remmers Tp-Link Team |
Sławek Damian | GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier |
Sójka Mikołaj | KK Tarnovia |
Sowiński Artur | GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier |
Stachowial Adam | Voster Uniwheels Team |
Staniszewski Daniel | KS Pogoń Mostostal Puławy |
Warchoł Bartosz | Wibatech Merx 7 R Continental Team |
Wiszniewski Kacper | Gks Cartusia W Kartuzach Bike Atelier |
Ziółkowski Wojciech | DOMIN SPORT |
Żołek Igor | NOSiR BDC |
Wyścigi ze startu wspólnego:
Juniorki:
Bralińska Sandra | MLKS WIELUŃ |
Bykowska Dominika | ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Ciarkowska Dominika | ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Ciesielczuk Oliwia | BCM Nowatex Ziemia Darłowska |
Czaplicka Małgorzata | ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Dabrowska Małgorzata | LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW |
Dabrowska Małgorzata | LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW |
Dymek Ewa | UKKS IMIELIN TEAM |
Gałas Alicja | UKKS IMIELIN TEAM |
Glapa Marta | MLKS WIELUŃ |
Gołek Edyta | Grupa Kolarska GLIWICE |
Gondek Maja | UKS Copernicus – SMS Toruń |
Grosicka Weronika | WLKS KRAKUS bbc CZAJA |
Grzelaczyk Aleksandra | KTK KALISZ |
Hałubińska Patrycja | LSKK Bełchatów |
Jackiewicz Aleksandra | NOSiR BDC |
Jaskulska Marta | BCM Nowatex Ziemia Darłowska |
Kalembkiewicz Kinga | Kolarski Klub Sportowy”Azalia”Brzóza Królewska |
Kawka Karolina | LKK FUJI GOS Mszana |
Kierat Wiktoria | BCM Nowatex Ziemia Darłowska |
Kolaunko Marianna | LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW |
Kowalska Julia | KTK KALISZ |
Królikowska Klaudia | KS SPOŁEM ŁÓDŹ |
Lazik Agnieszka | LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Łęszczak Marta | LKS POM SPARTHERM Strzelce Krajeńskie |
Majewska Oliwia | UKS Copenicus – SMS Toruń |
Masiowska Maja | LKS Trasa Zielona Góra |
Matuszewska Kinga | GKK OPTY-Mazowsze |
Niedźwiecka Kamila | Warmińsko Mazurski Klub Sportowy |
Ostojska Nicole | LKS POM SPARTHERM Strzelce Krajeńskie |
Pastuszek Kamila | TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Pastuszek Paulina | TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Piekorz Monika | UKKS IMIELIN TEAM |
Piersiak Brygida | Kolarski Klub Sportowy”Azalia”Brzóza Królewska |
Pikul Wiktoria | Grupa Kolarska GLIWICE |
Podgórska Anna | WLKS KRAKUS bbc CZAJA |
Polak Wiktoria | KTK KALISZ |
Średnicka Katarzyna | NOSiR BDC |
Średzińska Agata | BCM Nowatex Ziemia Darłowska |
Steć Eliza | OSIR Sokołów Podlaski |
Stecka Martina | WLKS KRAKUS bbc CZAJA |
Stępień Karolina | LSKK Bełchatów |
Szebeko Daria | ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Szymczak Natalia | UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK |
Tonder Sara | LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW |
Trzebińska Aleksandra | UKS Koźminianka |
Węgrzynowska Wiktoria | LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE |
Wesołowska Marta | UKS Copernicus – SMS Toruń |
Włodarczyk Dominika | MLSK WIELUŃ |
Wójcik Laura | LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW |
Zborowska Wiktoria | LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW |
Juniorzy:
Baszczyński Jakub | RK ALUMINIUM |
Belniak Maciej | ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Bielak Jakub | KTK KALISZ |
Bieniek Damian | UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE |
Biernacki Filip | UKS Copernicus SMS Toruń |
Bojarczak Dawid | NOSiR BDC |
Borkowski Maciej | UKKS IMIELIN TEAM |
Bugaj Leon | WLKS KRAKUS bbc CZAJA |
Burek Jakub | UKS Copernicus SMS Toruń |
Byczkowski Jakub | UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE |
Bzdak Cezary | MLKS WIELUŃ |
Cichy Jakub | RK ALUMINIUM BIKE TEAM |
Czyszczoń Dawid | WLKS KRAKUS bbc CZAJA |
D Adam | KTK KALISZ |
Dąbski Patryk | GKK OPTY-Mazowsze |
Dec Krystian | UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA |
Derek Bartosz | LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Domin Krzysztof | Kolarski Klub Sportowy Gostyń |
Drobek Hubert | LKS Trasa Zielona Góra |
Drozdowski Miłosz | UKS Copernicus SMS Toruń |
Dudar Jacek | Ulks Huragan |
Fiedorowicz Sebastian | LKK Zakłady Mięsne WARMIA Biskupiec |
Fijak Jan | UKS Sokół Kęty |
Frąckowiak Jakub | Kolarski Klub Sportowy Gostyń |
Gałka Michał | UKS Copernicus SMS Toruń |
Głombica Paweł | LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Głowacki Dawid | TC Chrobry Głogów |
Gołdyn Marcin | WLKS KRAKUS bbc CZAJA |
Górak Dominik | Warszawski Klub Kolarski |
Graffunder Kacper | LKS POM SPARTHERM Strzelce Krajeńskie |
Grubiak Kacper | LMGKK Ziemia Brzeska |
Gruszczyński Piotr | LKS POM SPARTHERM Strzelce Krajeńskie |
Gryn Szymon | LKK Zakłady Mięsne WARMIA Biskupiec |
Grzenkowicz Nikodem | GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier |
Hercke Michał | GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier |
Jakimiuk Michał | LMGKK Ziemia Brzeska |
Jakubasz Mateusz | KTK KALISZ |
Jakubiuk Mateusz | NOSiR BDC |
Jarzyna Filip | WLKS KRAKUS bbc CZAJA |
Jaśkiewicz Mieszko | KTK KALISZ |
Jaskot Michał | MKS POLKOWICE |
Jurasz Dawid | GKK OPTY-Mazowsze |
Jurkiewicz Mikołaj | Stowarzyszenie Ciechanowski Klub Sportowy Jurand |
Kamiński Kamil | GK PLANET X-BOGO SZCZECIN |
Kamiński Tomasz | UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK |
Karcz Marcin | WLKS KRAKUS bbc CZAJA |
Kasprzyk Paweł | UKS Copernicus SMS Toruń |
Kawa Mikołaj | KLTC Konin |
Kiraga Radosław | KS Pogoń Mostostal Puławy |
Klasiński Bartosz | ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Klementowski Kornel | TC Chrobry Głogów |
Kołodziejski Konrad | ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Kopiwoda Dominik | LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE |
Kotulski Przemysław | UKKS IMIELIN TEAM |
Król Cezary | KS Pogoń Mostostal Puławy |
Król Jakub | KS Pogoń Mostostal Puławy |
Krysztofiak Jakub | ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Krzemiński Mateusz | Stowarzyszenie Ciechanowski Klub Sportowy Jurand |
Kuderczak Dawid | KLTC Konin |
Kujawa Michał | LMGKK ZIEMIA BRZESKA |
Lach Michał | UKS Sokół Kęty |
Lemański Hubert | LKK Zakłady Mięsne WARMIA Biskupiec |
Lewek Dominik | KS Stomil Poznan |
Luczek Oskar | UKKS IMIELIN TEAM |
Lysak Dawid | LKK Zakłady Mięsne WARMIA Biskupiec |
Łączkowski Cezary | TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Łazarczyk Adrian | GKK OPTY-Mazowsze |
Małachowski Jakub | LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Markowski Michał | KLTC Konin |
Marzec Adrian | TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Mendeleew-Pilecki Maksymilian | MKS Środa Wielkopolska |
Miazek Jan | Legia 1928 – InterCars |
Michalski Łukasz | UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE |
Mierzyński Piotr | Kolarski Klub Sportowy Gostyń |
Młotkiewicz Przemysław | UKKS IMIELIN TEAM |
Modliński Marcel | GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier |
Mulawa Marek | LKUKS Pszczyna Dobre Sklepy Rowerowe AUTHOR |
Muzalewski Robert | UKS Copernicus SMS Toruń |
Nakonieczny Krzysztof | MKS Środa Wielkopolska |
Nikiel Aleksander | TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Noceń Maciej | GKK OPTY-Mazowsze |
Olszar Antoni | Grupa Kolarska Gliwice |
Papierski Damian | UKS Koźminianka /SMS Świdnica |
Pieprz Mateusz | UKS RATUSZ Maszewo |
Plasota Patryk | Kolarski Klub Sportowy”Azalia”Brzóza Królewska |
Pluta Dawid | UKS Koźminianka |
Poniatowski Daniel | UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE |
Potasznik Szymon | UKS Koźminianka |
Prokopyszyn Filip | LKS Trasa Zielona Góra |
Raducki Maciej | LKS „Baszta” Golczewo |
Rajtak Mateusz | KS Pogoń Mostostal Puławy |
Richter Wiktor | UKS Koźminianka /SMS Świdnica |
Rudzki Dominik | LKUKS Pszczyna Dobre Sklepy Rowerowe AUTHOR |
Rutkowski Jakub | UKS Copernicus SMS Toruń |
Ryszewski Kamil | UKS Copernicus SMS Toruń |
Sazanowicz Adam | LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE |
Ścibior Jakub | ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Sędzik Dawid | WLKS KRAKUS bbc CZAJA |
Sierżant Bartosz | KS STOMIL POZNAŃ |
Simiński Kacper | KS SPOŁEM ŁÓDŹ |
Siński Kacper | UKS Copernicus SMS Toruń |
Sitko Adrian | UKKS IMIELIN TEAM |
Siwiaszczyk Aleksander | LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Skrzypczyński Kacper | UKS Copernicus SMS Toruń |
Śliwka Daniel | TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Sosiński Konrad | KLTC Konin |
Soszka Jakub | GKK OPTY-Mazowsze |
Staniak Mariusz | Legia 1928 – InterCars |
Stelczyk Szymon | UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE |
Stępień Maciej | niestowarzyszony |
Strużyński Mateusz | TC Chrobry Głogów |
Syc Marcin | Legia1928 InterCars |
Szary Jan | UKKS IMIELIN TEAM |
Szwaba Jan | GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier |
Szwałek Marek | UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK |
Szymon Ortmann | GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier |
Taczyński Kamil | ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Tomulik Patryk | LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE |
Tryc Jakub | GKK OPTY-Mazowsze |
Wachowicz Dawid | Legia 1928 – InterCars |
Walaszczyk Mateusz | LKS „Baszta” Golczewo |
Walkowiak Kacper | UKS Copernicus SMS Toruń |
Wawrzyniak Karol | TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Wenglorz Michał | LKUKS Pszczyna Dobre sklepy Rowerowe AUTHOR |
Wieczorek Paweł | NOSiR BDC |
Wiśniewski Dawid | KS SPOŁEM ŁÓDŹ |
Witaszek Łukasz | KS Pogoń Mostostal Puławy |
Wojtasik Mateusz | LSKK BEŁCHATÓW |
Wojtowicz Dawid | TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Wypych Adam | LKS „Baszta” Golczewo |
Zabłocki Bartłomiej | KS Pogoń Mostostal Puławy |
Zarębski Marcin | UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE |
Żurek Sebastian | Mayday Team Lublin |
Kobiety OPEN:
Bacińska Agnieszka | MAT ATOM DEWELOPER |
Bakuła Anna | UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK |
Bielawska Klaudia | UKS Koźminianka |
Brewińska Katarzyna | TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Brzeźna Monika | MAT ATOM DEWELOPER |
Ciesielczuk Wiktoria | BCM Nowatex Ziemia Darłowska |
Fajkowska Ewa | ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ / WSKFiT Pruszków |
Golec Joanna | UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK |
Graczewska Monika | UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK |
Harkowska Anna | Giant-Liv O.K.S. ” Warmia i Mazury” |
Humelt Weronika | UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK |
Jasińska Małgorzata | Movistar Women Team |
Kaczkowska Justyna | MAT ATOM DEWELOPER |
Karasiewicz Karolina | TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Klaudia Królikowska | Klub Sportowy Społem Ulisse Central Łódz |
Kowalska Aleksandra | BCM Nowatex Ziemia Darłowska |
Kumięga Karolina | TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Kuszyńska Lidia | AKADEMIA KOLARSKA SEVEN |
Lach Marta | MAT ATOM DEWELOPER |
Lipiejko Karolina | UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK |
Lorkowska Patrycja | TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Nerlo Aurela | MAT ATOM DEWELOPER |
Pawlowska Katarzyna | team virtu cycling |
Perekitko Karolina | DE Sprinters Malderen |
Pietrzak Łucja | MAT ATOM DEWELOPER |
Pikulik Daria | BCM Nowatex Ziemia Darłowska |
Pikulik Wiktoria | BCM Nowatex Ziemia Darłowska |
Pizoń Karolina | ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Płosaj Nikol | UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK |
Przęzak Dorota | LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW |
Przybylak Karolina | UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK |
Różyńska Nikola | TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Rydzyńska Sandra | GK PLANET X-BOGO SZCZECIN |
Rysz Kaja | MAT ATOM DEWELOPER |
Sagan Anna | TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Skalniak Agnieszka | Experza-Footlogix |
Sowa Karolina | MAT ATOM DEWELOPER |
Wilkos Katarzyna | MAT ATOM DEWELOPER |
Żegleń Viktoria | UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK |
Zgorzelska Kinga | LIV Feniks Womens Cycling Team |
Mężczyźni OPEN:
Albanowski Kajetan | ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Aniołkowski Stanisław | Team HUROM |
Bala Tomasz | MAYDAY TEAM LUBLIN |
Banaszek Adrian | Voster Uniwheels Team |
Banaszek Norbert | Wibatech Merx 7 R Continental Team |
Bartkiewicz Andrzej | Team HUROM |
Bogusławski Marceli | Wibatech Merx 7 R Continental Team |
Burczak Dawid | KK Tarnovia |
Bystrzycki Wojciech | KK Tarnovia |
Ceniuch Wojciech | GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier |
Chmielewski Maciej | Warszawski Klub Kolarski |
Czubak Dawid | Voster Uniwheels Team |
Detko Artur | DOMIN SPORT |
Domagalski Karol | One Pro Cycling |
Drobny Szymon | TC Chrobry Scott Głogów |
Furczyk Maciej | |
Gańko Antoni | KS Pogoń Mostostal Puławy |
Gąsiorowski Mariusz | ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Gieracki Patryk | TC Chrobry Scott Głogów |
Górecki Patryk | KS Pogoń Mostostal Puławy |
Grabis Mateusz | Voster Uniwheels Team |
Honkisz Adrian | Wibatech Merx 7 R Continental Team |
Jagieła Adam | TC Chrobry Scott Głogów |
Jąkała Jakub | TC Chrobry Scott Głogów |
Janiszewski Sylwester | Wibatech Merx 7 R Continental Team |
Jatczak Artur | TC Chrobry Scott Głogów |
Jóźwik Andrzej | ASE Trek Gdynia |
Kaczmarek Jakub | Team HUROM |
Kaiser Adrian | GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier |
Karbowy Marcin | Guidon Chalettois/AWF Poznań |
Karpiuk Adrian | Niezrzeszony |
Kasperek Michał | Jbg-2 Cryospace |
Kistowski Kacper | Wibatech Merx 7 R Continental Team |
Klimkowski Piotr | GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier |
Kloc Dawid | Team HUROM |
Komar Mateusz | Voster Uniwheels Team |
Konieczny Mikołaj | Team HUROM |
Konwa Piotr | Elkov Author Cycling Team |
Kordus Kamil | KK Tarnovia |
Kostański Mateusz | KK Tarnovia |
Kostecki Patryk | DOMIN SPORT |
Koziołek Fabian | LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Krawczykj Szymon | Voster Uniwheels Team |
Król Paweł | Warszawski Klub Kolarski |
Krukowski Jan | GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier |
Krupa Adrian | KS Pogoń Mostostal Puławy |
Kucio Krzysztof | KS Pogoń Mostostal Puławy |
Kuklewicz Karol | TC Chrobry Scott Głogów |
Kulas Krystian | LKS „Baszta” Golczewo |
Kuś Adam | DELIO GALLINA-COLOSIO |
Kuświk Przemysław | KS Pogoń Mostostal Puławy |
Kwiatkowski Maciej | KS Pogoń Mostostal Puławy |
Kwiatkowski Michał | TEAM SKY |
Latoń Eryk | Team HUROM |
Łamaszewski Jan | KK Tarnovia |
Maciejuk Filip | Leopard Pro Cycling |
Małecki Łukasz | Ciechanów |
Manowski Mateusz | Team HUROM |
Marek Bartosz | LKUKS Pszczyna Dobre Sklepy Rowerowe AUTHOR |
Marycz Jarosław | Wibatech Merx 7 R Continental Team |
Matoszko Filip | Niezrzeszony |
Miazga Jan | LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Michałek Mariusz | UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE |
Migas Dawid | GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier |
Molski Paweł | LMGKK Ziemia Brzeska |
Morajko Jacek | Wibatech Merx 7 R Continental Team |
Mrózek Paweł | Ebicom PM Bike Racing Team |
Murias Jakub | TC Chrobry Scott Głogów |
Niemiec Przemysław | UAE TEAM EMIRATES |
Nowaczek Mateusz | Voster Uniwheels Team |
Nowak Konrad | |
Parma Krzysztof | Voster Uniwheels Team |
Paterski Maciej | Wibatech Merx 7 R Continental Team |
Pawlak Tobiasz | DOMIN SPORT |
Pękala Piotr | KS Pogoń Mostostal Puławy |
Piaskowy Emanuel | Team HUROM |
Podlaski Michał | Voster Uniwheels Team |
Pojawa Maciej | GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier |
Pomaski Mateusz | KS Pogoń Mostostal Puławy |
Proć Bartłomiej | KS Pogoń Mostostal Puławy |
Pszczolarski Wojciech | Pardus Tufo Prostejov UCI Continental Team |
Ragus Krystian | LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Rębiewski Jarosław | DOMIN SPORT |
Rękawek Radosław | Ośka warszawa |
Rekita Szymon | Leopard Pro Cycling |
Rudyk Bartosz | ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ / WSZiA w Opolu |
Rutkiewicz Marek | Wibatech Merx 7 R Continental Team |
Semczuk Hubert | Rybczyński Bikes Remmers Tp-Link Team |
Sitarz Jakub | Wibatech Merx 7 R Continental Team,WSKFiT Pruszków/ Lubicz |
Sławek Damian | GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier |
Sobierakj Przemysław | Voster Uniwheels Team |
Sójka Mikołaj | KK Tarnovia |
Soliński Patryk | KS Pogoń Mostostal Puławy |
Sowiński Artur | GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier |
Stachowiak Adam | Voster Uniwheels Team |
Staniszewski Daniel | KS Pogoń Mostostal Puławy |
Stępniak Grzegorz | Wibatech Merx 7 R Continental Team |
Sykała Wojciech | Wibatech Merx 7 R Continental Team |
Szóstka Paweł | TC Chrobry Scott Głogów |
Sztrauch Patryk | LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Tekliński Adrian | ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Tracz Szymon | One Pro Cycling |
Warchoł Bartosz | Wibatech Merx 7 R Continental Team |
Wiszniewski Kacper | GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier |
Wójcik Adam | DOMIN SPORT |
Wójs Krystian | TC Chrobry Scott Głogów |
Wojtanek Bartłomiej | TC Chrobry Scott Głogów |
Zapaśnik Rafał | K.S. WELTOUR |
Zieliński Kamil | Team HUROM |
Ziółkowski Wojciech | DOMIN SPORT |
Żołek Igor | NOSiR BDC |
Żuber Adam | OŚKA WARSZAWA |