Holenderski sprinter zainkasował już 9. zwycięstwo w tym sezonie. Nowym liderem został Benjamin Hill (Ljubljana Gusto).
Drugi etap wyścigu w Słowenii ponownie był szansą dla sprinterów. Na trasie znalazła się co prawda jedna górska premia, ale tylko trzeciej kategorii i stosunkowo daleko od mety i w Rogaskiej Slatinie spodziewano się walki najszybszych kolarzy w stawce.
Peleton szybko odpuścił czwórkę harcowników w składzie Vojtech Hacecky (Elkov-Author), Benjamin Hill (Ljubljana Gusto), Gasper Katrasnik (Adria Mobil) oraz Matej Drinovec (Słowenia). Główna grupa nie rwała się do pogoni od początku i już po 25 kilometrach traciła do uciekającego kwartetu około 4 minut.
Strata do czołówki zaczęła maleć dopiero po przekroczeniu połowy etapu, kiedy to rządy w peletonie objęła ekipa UAE Team Emirates. Kolejne kilometry mijały na niwelowaniu przewagi uciekinierów, którzy pod koniec etapu zaczęli się powoli wykruszać. Na lotnych premiach siedem sekund zdobył Hill, który miał spore szanse na objęcie prowadzenia w klasyfikacji generalnej. Nieco ponad 10 kilometrów przed metą z przodu pozostał tylko Katrasnik i Hacecky, którzy mieli jednak zaledwie kilkanaście sekund przewagi nad rozpędzonym peletonem i po kilkuset metrach zostali doścignięci.
Ostatnie kilometry upłynęły pod znakiem walki sprinterskich pociągów, a wszyscy mieli nadzieję na dużo spokojniejszą rozgrywkę na finiszu niż podczas pierwszego dnia. Finałowe tysiąc metrów najlepiej ustawieni rozpoczęli kolarze Mitchelton-Scott, ale sprint jako pierwszy rozpoczął Mark Cavendish (Dimension Data). „Manxman” zaplanował swój manewr jednak zbyt szybko i został z łatwością ograny przez Dylana Groenewegena (LottoNL-Jumbo). Za plecami Holendra finiszowali Matteo Pelucchi (Bora-hansgrohe) oraz Caleb Ewan (Mitchelton-Scott), a tuż za podium znalazł się lider wyścigu Simone Consonni (UAE Team Emirates).
Dzięki bonifikatom na etapie nowym liderem został jednak Benjamin Hill (Ljubljana Gusto).
Wyniki drugiego etapu:
1 | GROENEWEGEN Dylan | Team LottoNL-Jumbo | 3:35:43 |
2 | PELUCCHI Matteo | BORA – hansgrohe | ,, |
3 | EWAN Caleb | Mitchelton-Scott | ,, |
4 | CONSONNI Simone | UAE-Team Emirates | ,, |
5 | BELLETTI Manuel | Androni – Sidermec – Bottecchia | ,, |
6 | CAVENDISH Mark | Dimension Data | ,, |
7 | RAJOVIC Dušan | Adria Mobil | ,, |
8 | CIMA Damiano | Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini | ,, |
9 | KOROŠEC Rok | My Bike – Stevens | ,, |
10 | TOTÒ Paolo | Sangemini – MG.Kvis | ,, |
11 | BALLERINI Davide | Androni – Sidermec – Bottecchia | ,, |
12 | COLNAGHI Luca | Sangemini – MG.Kvis | ,, |
13 | VIVIANI Attilio | Sangemini – MG.Kvis | ,, |
14 | BOZIC Borut | Bahrain Merida Pro Cycling Team | ,, |
15 | MEZGEC Luka | Mitchelton-Scott | ,, |
16 | KUMP Marko | CCC Sprandi Polkowice | ,, |
17 | WALSCHEID Max | Team Sunweb | ,, |
18 | CANOLA Marco | Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini | ,, |
19 | KUSZTOR Peter | My Bike – Stevens | ,, |
20 | JERMAN Ziga | Ljubljana Gusto Xaurum | ,, |
21 | VAN ASBROECK Tom | Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale | ,, |
22 | MOHORIC Matej | Bahrain Merida Pro Cycling Team | ,, |
23 | ROOSEN Timo | Team LottoNL-Jumbo | ,, |
24 | POLNICKY Jiri | Elkov – Author Cycling Team | ,, |
25 | ENGER Sondre Holst | Israel Cycling Academy | ,, |
26 | ZABEL Rick | Team Katusha – Alpecin | ,, |
27 | KITTEL Marcel | Team Katusha – Alpecin | ,, |
28 | KANKOVSKY Alois | Elkov – Author Cycling Team | ,, |
29 | POLITT Nils | Team Katusha – Alpecin | ,, |
30 | RIABUSHENKO Alexandr | UAE-Team Emirates | ,, |
31 | RUČIGAJ Ziga | Ljubljana Gusto Xaurum | ,, |
32 | DI SANTE Antonio | Sangemini – MG.Kvis | ,, |
33 | PALUTA Michał | CCC Sprandi Polkowice | ,, |
34 | PRIMOZIC Jaka | Slovenia | ,, |
35 | JANSEN Amund Grondahl | Team LottoNL-Jumbo | ,, |
36 | GEBREIGZABHIER Amanuel | Dimension Data | ,, |
37 | TIZZA Marco | Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini | ,, |
38 | SISR Frantisek | CCC Sprandi Polkowice | ,, |
39 | GEBREMEDHIN Awet | Israel Cycling Academy | ,, |
40 | FORMOLO Davide | BORA – hansgrohe | ,, |
41 | POGACAR Tadej | Ljubljana Gusto Xaurum | ,, |
42 | BAJC Andi | My Bike – Stevens | ,, |
43 | KUREK Adrian | CCC Sprandi Polkowice | ,, |
44 | KUEN Maximilian | My Bike – Stevens | ,, |
45 | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | ,, |
46 | GOLČER Jure | Adria Mobil | ,, |
47 | MODOLO Sacha | Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale | ,, |
48 | PENKO Izidor | Ljubljana Gusto Xaurum | ,, |
49 | HINDLEY Jai | Team Sunweb | ,, |
50 | BRAJKOVIČ Janez | Adria Mobil | ,, |
51 | BENEDETTI Cesare | BORA – hansgrohe | ,, |
52 | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | ,, |
53 | GROSELJ Ziga | Adria Mobil | ,, |
54 | BANICEK Deni | Meridiana Kamen Team | ,, |
55 | TUREK Daniel | Israel Cycling Academy | ,, |
56 | LAENGEN Vegard Stake | UAE-Team Emirates | ,, |
57 | BOOM Lars | Team LottoNL-Jumbo | ,, |
58 | BOU Joan | Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini | ,, |
59 | VEBER Matic | Slovenia | ,, |
60 | ROVNY Ivan | Gazprom-RusVelo | ,, |
61 | ROGLIC Primoz | Team LottoNL-Jumbo | ,, |
62 | HAMILTON Chris | Team Sunweb | ,, |
63 | KIŠERLOVSKI Robert | Team Katusha – Alpecin | ,, |
64 | FINKST Tilen | Ljubljana Gusto Xaurum | ,, |
65 | KLUGE Roger | Mitchelton-Scott | ,, |
66 | ČANECKÝ Marek | Dukla Banska Bystrica | ,, |
67 | MASNADA Fausto | Androni – Sidermec – Bottecchia | ,, |
68 | SELIG Rüdiger | BORA – hansgrohe | ,, |
69 | VENTER Jaco | Dimension Data | ,, |
70 | KOLÁŘ Michael | BORA – hansgrohe | ,, |
71 | RUMAC Josip | Meridiana Kamen Team | ,, |
72 | EENKHOORN Pascal | Team LottoNL-Jumbo | ,, |
73 | DRINOVEC Matej | Slovenia | ,, |
74 | SCHLEGEL Michal | CCC Sprandi Polkowice | ,, |
75 | POLJAŃSKI Pawel | BORA – hansgrohe | ,, |
76 | BÁRTA Jan | Elkov – Author Cycling Team | ,, |
77 | BAGIOLI Nicola | Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini | ,, |
78 | MAJKA Rafał | BORA – hansgrohe | ,, |
79 | FRAPPORTI Marco | Androni – Sidermec – Bottecchia | ,, |
80 | BERHANE Natnael | Dimension Data | ,, |
81 | HILL Benjamin | Ljubljana Gusto Xaurum | ,, |
82 | CERNY Josef | Elkov – Author Cycling Team | ,, |
83 | KUKRLE Michael | Elkov – Author Cycling Team | ,, |
84 | TRATNIK Jan | CCC Sprandi Polkowice | ,, |
85 | GAFFURINI Nicola | Sangemini – MG.Kvis | ,, |
86 | GAZZARA Michele | Sangemini – MG.Kvis | ,, |
87 | PLUCIŃSKI Leszek | CCC Sprandi Polkowice | ,, |
88 | BISOLTI Alessandro | Androni – Sidermec – Bottecchia | ,, |
89 | RENSHAW Mark | Dimension Data | ,, |
90 | PONZI Simone | Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini | ,, |
91 | GROŠELJ Matic | Ljubljana Gusto Xaurum | ,, |
92 | SHALUNOV Evgeny | Gazprom-RusVelo | ,, |
93 | BOZIC Jon | Adria Mobil | ,, |
94 | NOVAK Domen | Bahrain Merida Pro Cycling Team | ,, |
95 | FIRSANOV Sergey | Gazprom-RusVelo | ,, |
96 | BOLE Grega | Bahrain Merida Pro Cycling Team | ,, |
97 | NIV Guy | Israel Cycling Academy | ,, |
98 | PUCCIONI Dario | Sangemini – MG.Kvis | ,, |
99 | OTRUBA Jakub | Elkov – Author Cycling Team | ,, |
100 | LAVRIC Martin | Slovenia | ,, |
101 | FRANKOVIC Mateo | Meridiana Kamen Team | ,, |
102 | LANGEVELD Sebastian | Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale | ,, |
103 | PAVLIC Marko | Slovenia | ,, |
104 | URAN Rigoberto | Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale | ,, |
105 | ARSLANOV Ildar | Gazprom-RusVelo | ,, |
106 | CURVERS Roy | Team Sunweb | ,, |
107 | SOSA Ivan Ramiro | Androni – Sidermec – Bottecchia | ,, |
108 | NYCH Artem | Gazprom-RusVelo | ,, |
109 | DURASEK Kristijan | UAE-Team Emirates | ,, |
110 | PUGLIESE Antonino | Meridiana Kamen Team | ,, |
111 | GOLDSTEIN Omer | Israel Cycling Academy | ,, |
112 | BIERMANS Jenthe | Team Katusha – Alpecin | ,, |
113 | VENDRAME Andrea | Androni – Sidermec – Bottecchia | ,, |
114 | MARTENS Paul | Team LottoNL-Jumbo | ,, |
115 | DOWSETT Alex | Team Katusha – Alpecin | ,, |
116 | COTAR Luka | Slovenia | ,, |
117 | MAHĎAR Martin | Dukla Banska Bystrica | ,, |
118 | VERVAEKE Louis | Team Sunweb | ,, |
119 | FIDLER Gerd | My Bike – Stevens | ,, |
120 | BAUER Jack | Mitchelton-Scott | ,, |
121 | KATRAŠNIK Gašper | Adria Mobil | ,, |
122 | STORER Michael | Team Sunweb | ,, |
123 | PELIKÁN János | My Bike – Stevens | ,, |
124 | LAGUTIN Sergey | Gazprom-RusVelo | ,, |
125 | NIEMIEC Przemysław | UAE-Team Emirates | ,, |
126 | CULLY Ján Andrej | Dukla Banska Bystrica | ,, |
127 | VLČÁK Martin | Dukla Banska Bystrica | ,, |
128 | FOLIFOROV Alexander | Gazprom-RusVelo | ,, |
129 | OROS Samuel | Dukla Banska Bystrica | ,, |
130 | LEMUS Luis | Israel Cycling Academy | ,, |
131 | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | ,, |
132 | AGNOLI Valerio | Bahrain Merida Pro Cycling Team | ,, |
133 | BELLAN Juraj | Dukla Banska Bystrica | ,, |
134 | MIRZA Yousef Mohamed | UAE-Team Emirates | ,, |
135 | MASTALLER Stefan | My Bike – Stevens | ,, |
136 | VAN ZYL Johann | Dimension Data | ,, |
137 | PLAZA Rubén | Israel Cycling Academy | ,, |
138 | BONO Matteo | UAE-Team Emirates | ,, |
139 | NISHIMURA Hiroki | Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini | ,, |
140 | CEMAZAR Nik | Slovenia | ,, |
141 | IMPEY Daryl | Mitchelton-Scott | ,, |
142 | CARDONA Julián | Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale | ,, |
143 | BONIFAZIO Niccolo | Bahrain Merida Pro Cycling Team | 0:43 |
144 | HARING Martin | Dukla Banska Bystrica | 0:51 |
145 | SCULLY Thomas | Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale | ,, |
146 | HACECKY Vojtech | Elkov – Author Cycling Team | 1:17 |
147 | PER David | Bahrain Merida Pro Cycling Team | 1:33 |
148 | MATHIS Marco | Team Katusha – Alpecin | 1:38 |
149 | HAYMAN Mathew | Mitchelton-Scott | 1:42 |
150 | DURBRIDGE Luke | Mitchelton-Scott | ,, |
DNF | MCLAY Daniel | Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale | DNF |
Klasyfikacja generalna:
1 | HILL Benjamin | Ljubljana Gusto Xaurum | 7:07:33 |
2 | PELUCCHI Matteo | BORA – hansgrohe | 0:03 |
3 | CONSONNI Simone | UAE-Team Emirates | 0:05 |
4 | GROENEWEGEN Dylan | Team LottoNL-Jumbo | ,, |
5 | KATRAŠNIK Gašper | Adria Mobil | 0:07 |
6 | BOZIC Jon | Adria Mobil | 0:08 |
7 | EWAN Caleb | Mitchelton-Scott | 0:11 |
8 | BELLAN Juraj | Dukla Banska Bystrica | 0:13 |
9 | KOROŠEC Rok | My Bike – Stevens | 0:15 |
10 | MEZGEC Luka | Mitchelton-Scott | ,, |
11 | CAVENDISH Mark | Dimension Data | ,, |
12 | BELLETTI Manuel | Androni – Sidermec – Bottecchia | ,, |
13 | TOTÒ Paolo | Sangemini – MG.Kvis | ,, |
14 | COLNAGHI Luca | Sangemini – MG.Kvis | ,, |
15 | BALLERINI Davide | Androni – Sidermec – Bottecchia | ,, |
16 | ROOSEN Timo | Team LottoNL-Jumbo | ,, |
17 | ENGER Sondre Holst | Israel Cycling Academy | ,, |
18 | ZABEL Rick | Team Katusha – Alpecin | ,, |
19 | CANOLA Marco | Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini | ,, |
20 | MOHORIC Matej | Bahrain Merida Pro Cycling Team | ,, |
21 | KANKOVSKY Alois | Elkov – Author Cycling Team | ,, |
22 | POLNICKY Jiri | Elkov – Author Cycling Team | ,, |
23 | KUREK Adrian | CCC Sprandi Polkowice | ,, |
24 | MODOLO Sacha | Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale | ,, |
25 | SISR Frantisek | CCC Sprandi Polkowice | ,, |
26 | HINDLEY Jai | Team Sunweb | ,, |
27 | RUČIGAJ Ziga | Ljubljana Gusto Xaurum | ,, |
28 | RIABUSHENKO Alexandr | UAE-Team Emirates | ,, |
29 | GEBREMEDHIN Awet | Israel Cycling Academy | ,, |
30 | CIMA Damiano | Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini | ,, |
31 | GOLČER Jure | Adria Mobil | ,, |
32 | DI SANTE Antonio | Sangemini – MG.Kvis | ,, |
33 | GEBREIGZABHIER Amanuel | Dimension Data | ,, |
34 | POGACAR Tadej | Ljubljana Gusto Xaurum | ,, |
35 | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | ,, |
36 | TUREK Daniel | Israel Cycling Academy | ,, |
37 | KUSZTOR Peter | My Bike – Stevens | ,, |
38 | FORMOLO Davide | BORA – hansgrohe | ,, |
39 | BOOM Lars | Team LottoNL-Jumbo | ,, |
40 | ROGLIC Primoz | Team LottoNL-Jumbo | ,, |
41 | TIZZA Marco | Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini | ,, |
42 | ROVNY Ivan | Gazprom-RusVelo | ,, |
43 | KLUGE Roger | Mitchelton-Scott | ,, |
44 | KITTEL Marcel | Team Katusha – Alpecin | ,, |
45 | JANSEN Amund Grondahl | Team LottoNL-Jumbo | ,, |
46 | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | ,, |
47 | GROSELJ Ziga | Adria Mobil | ,, |
48 | FINKST Tilen | Ljubljana Gusto Xaurum | ,, |
49 | BOU Joan | Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini | ,, |
50 | KUEN Maximilian | My Bike – Stevens | ,, |
51 | LAENGEN Vegard Stake | UAE-Team Emirates | ,, |
52 | KIŠERLOVSKI Robert | Team Katusha – Alpecin | ,, |
53 | TRATNIK Jan | CCC Sprandi Polkowice | ,, |
54 | PRIMOZIC Jaka | Slovenia | ,, |
55 | BRAJKOVIČ Janez | Adria Mobil | ,, |
56 | BOLE Grega | Bahrain Merida Pro Cycling Team | ,, |
57 | RUMAC Josip | Meridiana Kamen Team | ,, |
58 | PENKO Izidor | Ljubljana Gusto Xaurum | ,, |
59 | VEBER Matic | Slovenia | ,, |
60 | KUMP Marko | CCC Sprandi Polkowice | ,, |
61 | SCHLEGEL Michal | CCC Sprandi Polkowice | ,, |
62 | VIVIANI Attilio | Sangemini – MG.Kvis | ,, |
63 | DRINOVEC Matej | Slovenia | ,, |
64 | NOVAK Domen | Bahrain Merida Pro Cycling Team | ,, |
65 | MASNADA Fausto | Androni – Sidermec – Bottecchia | ,, |
66 | BERHANE Natnael | Dimension Data | ,, |
67 | VAN ASBROECK Tom | Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale | ,, |
68 | DOWSETT Alex | Team Katusha – Alpecin | ,, |
69 | ČANECKÝ Marek | Dukla Banska Bystrica | ,, |
70 | HAMILTON Chris | Team Sunweb | ,, |
71 | WALSCHEID Max | Team Sunweb | ,, |
72 | JERMAN Ziga | Ljubljana Gusto Xaurum | ,, |
73 | NIV Guy | Israel Cycling Academy | ,, |
74 | PALUTA Michał | CCC Sprandi Polkowice | ,, |
75 | FRAPPORTI Marco | Androni – Sidermec – Bottecchia | ,, |
76 | BOZIC Borut | Bahrain Merida Pro Cycling Team | ,, |
77 | VENTER Jaco | Dimension Data | ,, |
78 | BANICEK Deni | Meridiana Kamen Team | ,, |
79 | GROŠELJ Matic | Ljubljana Gusto Xaurum | ,, |
80 | FIRSANOV Sergey | Gazprom-RusVelo | ,, |
81 | RAJOVIC Dušan | Adria Mobil | ,, |
82 | ARSLANOV Ildar | Gazprom-RusVelo | ,, |
83 | BENEDETTI Cesare | BORA – hansgrohe | ,, |
84 | BÁRTA Jan | Elkov – Author Cycling Team | ,, |
85 | NYCH Artem | Gazprom-RusVelo | ,, |
86 | POLJAŃSKI Paweł | BORA – hansgrohe | ,, |
87 | GAZZARA Michele | Sangemini – MG.Kvis | ,, |
88 | KUKRLE Michael | Elkov – Author Cycling Team | ,, |
89 | OTRUBA Jakub | Elkov – Author Cycling Team | ,, |
90 | DURASEK Kristijan | UAE-Team Emirates | ,, |
91 | BISOLTI Alessandro | Androni – Sidermec – Bottecchia | ,, |
92 | CERNY Josef | Elkov – Author Cycling Team | ,, |
93 | BAGIOLI Nicola | Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini | ,, |
94 | PLUCIŃSKI Leszek | CCC Sprandi Polkowice | ,, |
95 | LAVRIC Martin | Slovenia | ,, |
96 | GAFFURINI Nicola | Sangemini – MG.Kvis | ,, |
97 | POLITT Nils | Team Katusha – Alpecin | ,, |
98 | BIERMANS Jenthe | Team Katusha – Alpecin | ,, |
99 | BAJC Andi | My Bike – Stevens | ,, |
100 | EENKHOORN Pascal | Team LottoNL-Jumbo | ,, |
101 | GOLDSTEIN Omer | Israel Cycling Academy | ,, |
102 | STORER Michael | Team Sunweb | ,, |
103 | PUCCIONI Dario | Sangemini – MG.Kvis | ,, |
104 | KOLÁŘ Michael | BORA – hansgrohe | ,, |
105 | PONZI Simone | Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini | ,, |
106 | SOSA Ivan Ramiro | Androni – Sidermec – Bottecchia | ,, |
107 | FRANKOVIC Mateo | Meridiana Kamen Team | ,, |
108 | PAVLIC Marko | Slovenia | ,, |
109 | LANGEVELD Sebastian | Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale | ,, |
110 | MIRZA Yousef Mohamed | UAE-Team Emirates | ,, |
111 | SELIG Rüdiger | BORA – hansgrohe | ,, |
112 | CURVERS Roy | Team Sunweb | ,, |
113 | MAJKA Rafał | BORA – hansgrohe | ,, |
114 | URAN Rigoberto | Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale | ,, |
115 | LAGUTIN Sergey | Gazprom-RusVelo | ,, |
116 | FOLIFOROV Alexander | Gazprom-RusVelo | ,, |
117 | PLAZA Rubén | Israel Cycling Academy | ,, |
118 | VERVAEKE Louis | Team Sunweb | ,, |
119 | NIEMIEC Przemysław | UAE-Team Emirates | ,, |
120 | COTAR Luka | Slovenia | ,, |
121 | NISHIMURA Hiroki | Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini | ,, |
122 | VENDRAME Andrea | Androni – Sidermec – Bottecchia | ,, |
123 | RENSHAW Mark | Dimension Data | ,, |
124 | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | ,, |
125 | AGNOLI Valerio | Bahrain Merida Pro Cycling Team | ,, |
126 | CARDONA Julián | Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale | ,, |
127 | BONO Matteo | UAE-Team Emirates | ,, |
128 | IMPEY Daryl | Mitchelton-Scott | ,, |
129 | MAHĎAR Martin | Dukla Banska Bystrica | 0:29 |
130 | LEMUS Luis | Israel Cycling Academy | ,, |
131 | BONIFAZIO Niccolo | Bahrain Merida Pro Cycling Team | 0:54 |
132 | SCULLY Thomas | Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale | 1:06 |
133 | PELIKÁN János | My Bike – Stevens | 1:07 |
134 | PUGLIESE Antonino | Meridiana Kamen Team | 1:13 |
135 | CULLY Ján Andrej | Dukla Banska Bystrica | ,, |
136 | MASTALLER Stefan | My Bike – Stevens | 1:23 |
137 | BAUER Jack | Mitchelton-Scott | 1:29 |
138 | HACECKY Vojtech | Elkov – Author Cycling Team | ,, |
139 | SHALUNOV Evgeny | Gazprom-RusVelo | 1:43 |
140 | MARTENS Paul | Team LottoNL-Jumbo | ,, |
141 | PER David | Bahrain Merida Pro Cycling Team | 1:48 |
142 | MATHIS Marco | Team Katusha – Alpecin | 1:53 |
143 | DURBRIDGE Luke | Mitchelton-Scott | 1:57 |
144 | CEMAZAR Nik | Slovenia | 2:26 |
145 | FIDLER Gerd | My Bike – Stevens | 2:27 |
146 | OROS Samuel | Dukla Banska Bystrica | ,, |
147 | VAN ZYL Johann | Dimension Data | ,, |
148 | HARING Martin | Dukla Banska Bystrica | 3:18 |
149 | HAYMAN Mathew | Mitchelton-Scott | 3:58 |
150 | VLČÁK Martin | Dukla Banska Bystrica | 4:54 |