Tirreno-Adriatico

Marcel Kittel (Katusha – Alpecin) wygrał po finiszu z peletonu szósty etap Tirreno – Adriatico. Liderem pozostał Michał Kwiatkowski (Sky).

Przedostatni etap Tirreno – Adriatico prowadził z Numana do Fano i liczył 153 kilometry. Po drodze czekały na kolarzy dwie górskie premie, ale raczej można się było dzisiaj spodziewać sprinterskiego pojedynku na finiszu.

Na starcie etapu na kolarzy czekał między innymi BORA-hansgrohe Fanclub Poland.

W ucieczkę dnia zabrali się dzisiaj: Jacopo Mosca (Wilier Triestina-Selle Italia), Krists Neilands (Israel Cycling Academy), Artem Nych (Gazprom-Rusvelo) i Marcus Burghardt (BORA-hansgrohe).

Na pierwszej lotnej premii pięć punktów wywalczył Mosca, który był liderem tej klasyfikacji. Ciekawe ściganie zaczęło się dopiero na podjeździe w miejscowości Ostra (1,3 km długości; średnie nachylenie 7,8%, max. 13%). Z uciekającej grupki urwał się wtedy mistrz Niemiec Burghardt.

Trójka Mosca, Neilands i Nych została doścignięta przez peleton na 47 kilometrów przed metą, a Burghardt miał ponad trzy minuty przewagi. Do drugiej lotnej premii usytuowanej na linii mety dojechał jako pierwszy Niemiec, a z dużej grupy o sekundy walczył Michał Kwiatkowski. Jednak szybsi okazali się kolarze BMC Racing Team – Greg van Avermaet i Patrick Bevin.

Ucieczka Burghardta przeszła do historii na 19 kilometrów przed metą. Rządy przejęli kolarze Quick – Step Floors i Katusha – Alpecin. Finałowy kilometr był dość trudny technicznie, a decydującym momentem wydawał się ostry zakręt w prawo na 350 metrów przed metą.

Na ostatniej rundzie znowu problemy miał Geraint Thomas (Sky), a do pomocy zostało mu aż trzech kolarzy. 8 kilometrów przed metą doszło do wielkiej kraksy, którą zainicjował Fernandro Gaviria (Quick – Step Floors). Kontakt z peletonem stracił także Peter Sagan (BORA – hansgrohe), ale mistrz świata dojechał do głównej grupy na 4 kilometry przed metą.

Najlepiej ten trudny finisz rozegrał Marcel Kittel (Katusha – Alpecin), a minimalnie przegrał z nim fenomenalnie goniący Peter Sagan! Trzecie miejsce wywalczył Ariel Maximiliano Richeze (Quick – Step Floors).

Wyniki szóstego etapu:

1 Marcel Kittel (GER) Team Katusha – Alpecin 3:49:54
2 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:00:00
3 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Quick Step Floors 0:00:00
4 Sacha Modolo (Ita) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:00
5 Zdenek Štybar (Cze) Quick Step Floors 0:00:00
6 Jens Debusschere (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
7 Marco Canola (Ita) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:00:00
8 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
9 Eduard Michael Grosu (Rou) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:00:00
10 Rick Zabel (GER) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
11 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 0:00:00
12 Danny Van Poppel (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
13 Marc Sarreau (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
14 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain – Merida 0:00:00
15 Geraint Thomas (GBr) Team Sky 0:00:00
16 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky 0:00:00
17 August Jensen (Nor) Israel Cycling Academy 0:00:00
18 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain – Merida 0:00:00
19 Tiesj Benoot (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
20 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 0:00:00
21 Adam Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:00:00
22 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team 0:00:00
23 Rigoberto Uran (Col) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:00
24 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team 0:00:00
25 Mikel Landa Meana (Esp) Movistar Team 0:00:00
26 George Bennett (NZl) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
27 Jaime Roson Garcia (Esp) Movistar Team 0:00:00
28 Jack Bauer (NZl) Mitchelton – Scott 0:00:00
29 Gijs Van Hoecke (Bel) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
30 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
31 Bob Jungels (Lux) Quick Step Floors 0:00:00
32 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
33 Davide Formolo (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:00
34 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
35 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 0:00:00
36 Simone Ponzi (Ita) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:00:00
37 Andrei Grivko (Ukr) Astana Pro Team 0:00:00
38 Philippe Gilbert (Bel) Quick Step Floors 0:00:00
39 Louis Meintjes (RSA) Team Dimension Data 0:00:00
40 Kristijan Koren (Slo) Bahrain – Merida 0:00:00
41 Iljo Keisse (Bel) Quick Step Floors 0:00:00
42 Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy 0:00:00
43 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 0:00:00
44 Scott Thwaites (GBr) Team Dimension Data 0:00:00
45 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
46 Antoine Duchesne (Can) Groupama – FDJ 0:00:00
47 Daryl Impey (RSA) Mitchelton – Scott 0:00:00
48 Ivan Santaromita (Ita) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:00:00
49 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
50 Kanstantsin Suitsou (Blr) Bahrain – Merida 0:00:00
51 Simon Clarke (Aus) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:00
52 Julien Vermote (Bel) Team Dimension Data 0:00:00
53 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team 0:00:00
54 Davide Villella (Ita) Astana Pro Team 0:00:00
55 Ryan Mullen (Irl) Trek – Segafredo 0:00:00
56 Daniel Oss (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:00
57 Niki Terpstra (Ned) Quick Step Floors 0:00:00
58 Nikolas Maes (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
59 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:00:00
60 Boy Van Poppel (Ned) Trek – Segafredo 0:00:00
61 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
62 Sep Vanmarcke (Bel) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:00
63 Jens Keukeleire (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
64 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
65 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team 0:00:00
66 Aleksandr Vlasov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
67 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team 0:00:00
68 Matthias Brändle (AUT) Trek – Segafredo 0:00:00
69 Stepan Kuriyanov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
70 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:00:00
71 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky 0:00:00
72 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
73 Victor Campenaerts (Bel) Lotto – Soudal 0:00:45
74 Romain Bardet (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:50
75 Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain – Merida 0:00:50
76 Steve Morabito (SUI) Groupama – FDJ 0:00:50
77 Damiano Cunego (Ita) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:00:50
78 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:50
79 Mads Pedersen (Den) Trek – Segafredo 0:00:57
80 Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:04
81 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates 0:01:04
82 Rafał Majka (Pol) Bora – Hansgrohe 0:01:04
83 Primož Roglic (Slo) Team LottoNL – Jumbo 0:01:05
84 Alex Dowsett (GBr) Team Katusha – Alpecin 0:01:05
85 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:01:05
86 Mathias Frank (SUI) Ag2r La Mondiale 0:01:11
87 Alexandre Geniez (Fra) Ag2r La Mondiale 0:01:11
88 Edoardo Zardini (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:01:16
89 Igor Boev (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:18
90 Alexis Gougeard (Fra) Ag2r La Mondiale 0:01:27
91 Benoît Vaugrenard (Fra) Groupama – FDJ 0:01:29
92 Tony Martin (GER) Team Katusha – Alpecin 0:01:29
93 Davide Cimolai (Ita) Groupama – FDJ 0:01:40
94 Alberto Bettiol (Ita) BMC Racing Team 0:01:47
95 Clément Venturini (Fra) Ag2r La Mondiale 0:01:49
96 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto – Soudal 0:01:52
97 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky 0:01:52
98 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:01:58
99 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:01:58
100 Jasha Sütterlin (GER) Movistar Team 0:01:58
101 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy 0:02:11
102 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain – Merida 0:02:11
103 Nathan Haas (Aus) Team Katusha – Alpecin 0:02:24
104 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton – Scott 0:02:24
105 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:02:55
106 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:03:39
107 Marco Coledan (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:03:39
108 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team 0:03:39
109 Nicola Bagioli (Ita) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:03:39
110 Simon Špilak (Slo) Team Katusha – Alpecin 0:03:39
111 Stefan Küng (SUI) BMC Racing Team 0:03:39
112 Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates 0:03:39
113 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:03:39
114 Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:03:39
115 Daniel Hoelgaard (Nor) Groupama – FDJ 0:03:39
116 José Gonçalves (Por) Team Katusha – Alpecin 0:03:39
117 Marcus Burghardt (GER) Bora – Hansgrohe 0:04:31
118 Maciej Bodnar (Pol) Bora – Hansgrohe 0:04:31
119 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton – Scott 0:04:31
120 Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team 0:04:31
121 Julien Duval (Fra) Ag2r La Mondiale 0:04:31
122 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team 0:04:31
123 Lennard Kämna (GER) Team Sunweb 0:04:31
124 Fernando Gaviria Rendon (Col) Quick Step Floors 0:04:31
125 Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:04:31
126 Maarten Wynants (Bel) Team LottoNL – Jumbo 0:04:31
127 Tom Van Asbroeck (Bel) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:04:31
128 Chris Froome (GBr) Team Sky 0:04:31
129 Gianni Moscon (Ita) Team Sky 0:04:54
130 Jonathan Castroviejo (Esp) Team Sky 0:04:54
131 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto – Soudal 0:05:24
132 Michael Schär (SUI) BMC Racing Team 0:07:15
133 Taylor Phinney (USA) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:07:15
134 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy 0:07:55
135 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy 0:07:55
136 Chad Haga (USA) Team Sunweb 0:08:36
137 Artem Nych (Rus) Gazprom – RusVelo 0:08:36
138 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:08:36
139 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy 0:08:38
DNS Leopold König (Cze) Bora – Hansgrohe
DNS Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb
DNF Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain – Merida
DNF Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy
DNF Robert Wagner (GER) Team LottoNL – Jumbo

Klasyfikacja generalna po szóstym etapie:

1 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky 25:21:22
2 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team 0:00:03
3 Mikel Landa Meana (Esp) Movistar Team 0:00:23
4 Geraint Thomas (GBr) Team Sky 0:00:29
5 Rigoberto Uran (Col) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:34
6 Adam Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:00:36
7 Davide Formolo (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:37
8 Tiesj Benoot (Bel) Lotto – Soudal 0:00:39
9 George Bennett (NZl) Team LottoNL – Jumbo 0:00:41
10 Jaime Roson Garcia (Esp) Movistar Team 0:00:47
11 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 0:01:19
12 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain – Merida 0:01:20
13 Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain – Merida 0:01:42
14 Romain Bardet (Fra) Ag2r La Mondiale 0:01:43
15 Louis Meintjes (RSA) Team Dimension Data 0:02:24
16 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team 0:02:42
17 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:02:50
18 Ivan Santaromita (Ita) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:03:45
19 Bob Jungels (Lux) Quick Step Floors 0:03:51
20 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:04:01
21 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 0:04:17
22 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:05:55
23 Kanstantsin Suitsou (Blr) Bahrain – Merida 0:06:04
24 Simon Špilak (Slo) Team Katusha – Alpecin 0:07:05
25 Edoardo Zardini (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:07:37
26 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:07:55
27 Philippe Gilbert (Bel) Quick Step Floors 0:07:59
28 José Gonçalves (Por) Team Katusha – Alpecin 0:08:38
29 Steve Morabito (SUI) Groupama – FDJ 0:08:52
30 Primož Roglic (Slo) Team LottoNL – Jumbo 0:09:03
31 Davide Villella (Ita) Astana Pro Team 0:10:08
32 Simon Clarke (Aus) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:10:33
33 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 0:12:07
34 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team 0:13:01
35 Chris Froome (GBr) Team Sky 0:13:31
36 Rafał Majka (Pol) Bora – Hansgrohe 0:14:44
37 Mathias Frank (SUI) Ag2r La Mondiale 0:14:48
38 Julien Vermote (Bel) Team Dimension Data 0:15:33
39 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 0:16:37
40 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto – Soudal 0:17:23
41 Zdenek Štybar (Cze) Quick Step Floors 0:17:38
42 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama – FDJ 0:18:14
43 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:18:51
44 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 0:18:53
45 Daryl Impey (RSA) Mitchelton – Scott 0:19:43
46 Tony Martin (GER) Team Katusha – Alpecin 0:19:45
47 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton – Scott 0:19:50
48 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky 0:20:07
49 Nathan Haas (Aus) Team Katusha – Alpecin 0:21:28
50 Jack Bauer (NZl) Mitchelton – Scott 0:21:46
51 Daniel Oss (Ita) Bora – Hansgrohe 0:22:04
52 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:22:43
53 Simone Ponzi (Ita) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:22:57
54 Gianni Moscon (Ita) Team Sky 0:23:20
55 Scott Thwaites (GBr) Team Dimension Data 0:24:08
56 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain – Merida 0:25:12
57 Davide Cimolai (Ita) Groupama – FDJ 0:26:09
58 Kristijan Koren (Slo) Bahrain – Merida 0:26:46
59 Michael Schär (SUI) BMC Racing Team 0:27:23
60 Andrei Grivko (Ukr) Astana Pro Team 0:27:30
61 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 0:27:32
62 Antoine Duchesne (Can) Groupama – FDJ 0:27:38
63 Marco Canola (Ita) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:27:42
64 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:27:49
65 Jens Keukeleire (Bel) Lotto – Soudal 0:27:51
66 Aleksandr Vlasov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:28:39
67 Sep Vanmarcke (Bel) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:28:39
68 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:30:08
69 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team 0:30:13
70 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton – Scott 0:31:29
71 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:31:41
72 Marcus Burghardt (GER) Bora – Hansgrohe 0:32:02
73 Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:32:22
74 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team 0:32:56
75 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto – Soudal 0:33:08
76 Gijs Van Hoecke (Bel) Team LottoNL – Jumbo 0:33:55
77 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates 0:34:47
78 Niki Terpstra (Ned) Quick Step Floors 0:35:40
79 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain – Merida 0:36:19
80 Nikolas Maes (Bel) Lotto – Soudal 0:36:24
81 Victor Campenaerts (Bel) Lotto – Soudal 0:36:26
82 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky 0:36:44
83 Jens Debusschere (Bel) Lotto – Soudal 0:36:55
84 Jonathan Castroviejo (Esp) Team Sky 0:36:56
85 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team 0:36:59
86 Clément Venturini (Fra) Ag2r La Mondiale 0:37:06
87 Alexis Gougeard (Fra) Ag2r La Mondiale 0:38:23
88 Boy Van Poppel (Ned) Trek – Segafredo 0:38:40
89 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates 0:39:14
90 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team 0:40:01
91 Alberto Bettiol (Ita) BMC Racing Team 0:41:21
92 Alexandre Geniez (Fra) Ag2r La Mondiale 0:41:34
93 Fernando Gaviria Rendon (Col) Quick Step Floors 0:41:46
94 Iljo Keisse (Bel) Quick Step Floors 0:43:10
95 Daniel Hoelgaard (Nor) Groupama – FDJ 0:43:36
96 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton – Scott 0:43:53
97 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Quick Step Floors 0:44:11
98 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy 0:44:24
99 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy 0:44:42
100 Sacha Modolo (Ita) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:44:46
101 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:45:08
102 Nicola Bagioli (Ita) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:45:12
103 Lennard Kämna (GER) Team Sunweb 0:45:22
104 August Jensen (Nor) Israel Cycling Academy 0:45:35
105 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:46:14
106 Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team 0:47:17
107 Julien Duval (Fra) Ag2r La Mondiale 0:48:17
108 Danny Van Poppel (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:48:32
109 Benoît Vaugrenard (Fra) Groupama – FDJ 0:49:20
110 Stefan Küng (SUI) BMC Racing Team 0:50:58
111 Matthias Brändle (AUT) Trek – Segafredo 0:51:48
112 Tom Van Asbroeck (Bel) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:51:59
113 Eduard Michael Grosu (Rou) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:52:01
114 Alex Dowsett (GBr) Team Katusha – Alpecin 0:52:15
115 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates 0:52:45
116 Stepan Kuriyanov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:53:03
117 Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:53:04
118 Jasha Sütterlin (GER) Movistar Team 0:54:00
119 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:54:38
120 Damiano Cunego (Ita) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:55:00
121 Mads Pedersen (Den) Trek – Segafredo 0:55:26
122 Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy 0:55:27
123 Marcel Kittel (GER) Team Katusha – Alpecin 0:55:47
124 Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:56:14
125 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy 0:56:43
126 Rick Zabel (GER) Team Katusha – Alpecin 0:56:45
127 Ryan Mullen (Irl) Trek – Segafredo 0:58:06
128 Chad Haga (USA) Team Sunweb 0:58:37
129 Marc Sarreau (Fra) Groupama – FDJ 0:59:46
130 Maciej Bodnar (Pol) Bora – Hansgrohe 1:00:32
131 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 1:00:33
132 Maarten Wynants (Bel) Team LottoNL – Jumbo 1:00:35
133 Marco Coledan (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 1:00:55
134 Taylor Phinney (USA) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 1:01:04
135 Artem Nych (Rus) Gazprom – RusVelo 1:01:25
136 Igor Boev (Rus) Gazprom – RusVelo 1:01:57
137 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy 1:02:21
138 Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates 1:03:09
139 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 1:15:45