Adam Yates (Mitchelton – Scott) wygrał piąty etap Tirreno – Adriatico, który kończył się w rodzinnej miejscowości Michele Scarponiego. Nowym liderem został Michał Kwiatkowski (Sky)!
Piąty etap „Wyścigu dwóch mórz” rozpoczynał się w Castelraimondo. Kolarze po przejechaniu 178 kilometrów mieli walczyć o zwycięstwo na ulicach Filottrano, czyli rodzinnego miasta tragicznie zmarłego Michele Scarponiego. Odcinek był dość pagórkowaty, a na metę prowadził podjazd (4,7 km długości; średnie nachylenie 3,5%, max. 16%).
Po kilku kilometrach zawiązał się odjazd w składzie: Dario Cataldo (Astana), Igor Boev (Gazprom-Rusvelo), Kristijan Koren (Bahrain-Merida), Steve Morabito (Groupama-FDJ) oraz Iljo Keisse (QuickStep Floors). Dość szybko z czołówki odpadł Boev, a reszta ucieczki rozdawała między sobą punkty na górskich premiach.
Peleton cały czas kontrolował sytuację i na przedostatnim podjeździe Filottrano (1,8 km długości; średnie nachylenie 7,8%, max. 16%) pierwszy był Cataldo, ale za nim jechał już peleton ze stratą 20 sekund.
Tak wyglądało rodzinne miasto Michele Scarponiego dzisiaj:
Filottrano decked out in blue and yellow in tribute to its lost cycling son Michele Scarponi. pic.twitter.com/o1sLAxhza8
— Ned Boulting (@nedboulting) March 11, 2018
Szanse Cataldo na zwycięstwo przeszły do historii na 11 kilometrów przed metą, głównie za sprawą pracy ekip Sky i BMC Racing Team. Sześć kilometrów przed metą problemy z rowerem miał Christopher Froome (Sky). Mocne tempo dyktowali kolarze Mitchelton – Scott.
4000 metrów przed metą zaatakował Adam Yates (Mitchelton – Scott). Jednak on w generalce tracił do Damiano Caruso (BMC Racing Team) aż 50 sekund. Grupę faworytów prowadzili Davide Formolo i Rafał Majka (obaj BORA – hansgrohe). Dwa kilometry przed metą rządy przejęła na chwilę ekipa Astany.
Kilometr przed metą Yates miał 15 sekund przewagi i wielkie szanse na zwycięstwo. Brytyjczyk nie dał szans rywalom i mógł unieść ręce w geście emocjonalnego triumfu.
Drugi był Peter Sagan (BORA – hansgrohe), a trzeci Michał Kwiatkowski (Sky)! „Kwiato” został także nowym liderem wyścigu!
Wyniki piątego etapu:
1 | Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott | 4:16:35 | |
2 | Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe | 0:00:07 | |
3 | Michal Kwiatkowski (Pol) Team Sky | ||
4 | Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal | ||
5 | Rigoberto Uran (Col) EF Education First-Drapac p/b Cannondale | ||
6 | Geraint Thomas (GBr) Team Sky | ||
7 | Mikel Landa (Spa) Movistar Team | ||
8 | Jaime Roson (Spa) Movistar Team | ||
9 | Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale | ||
10 | Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team | ||
11 | Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe | ||
12 | George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo | 0:00:12 | |
13 | Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team | ||
14 | Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida | 0:00:15 | |
15 | José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin | ||
16 | Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First-Drapac p/b Cannondale | ||
17 | Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida | 0:00:23 | |
18 | Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team | 0:00:25 | |
19 | Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo | 0:00:38 | |
20 | Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates | ||
21 | Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates | ||
22 | Daryl Impey (RSA) Mitchelton-Scott | ||
23 | Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates | ||
24 | Louis Meintjes (RSA) Dimension Data | ||
25 | Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo | ||
26 | Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin | ||
27 | Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ | ||
28 | Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini | ||
29 | Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors | ||
30 | Davide Villella (Ita) Astana Pro Team | 0:00:44 | |
31 | Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team | ||
32 | Rafal Majka (Pol) Bora-Hansgrohe | 0:00:50 | |
33 | Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe | 0:01:06 | |
34 | Edoardo Zardini (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia | 0:01:11 | |
35 | Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors | ||
36 | Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data | ||
37 | Scott Thwaites (GBr) Dimension Data | ||
38 | Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo | ||
39 | Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini | ||
40 | Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin | ||
41 | Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal | 0:01:16 | |
42 | Julien Vermote (Bel) Dimension Data | 0:01:19 | |
43 | Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale | ||
44 | Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain-Merida | 0:01:54 | |
45 | Davide Cimolai (Ita) Groupama-FDJ | ||
46 | Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal | ||
47 | Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors | ||
48 | Simone Ponzi (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini | ||
49 | Simon Clarke (Aus) EF Education First-Drapac p/b Cannondale | ||
59 | Michael Schär (Swi) BMC Racing Team | 0:04:38 | |
60 | Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida | 0:05:16 | |
61 | Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team | ||
62 | Michael Hepburn (Aus) Mitchelton-Scott | 0:05:27 | |
63 | Luke Durbridge (Aus) Mitchelton-Scott | ||
64 | Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal | 0:07:03 | |
65 | Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team | 0:07:48 | |
66 | Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy | ||
67 | Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky | 0:07:51 | |
68 | Gianni Moscon (Ita) Team Sky | ||
69 | August Jensen (Nor) Israel Cycling Academy | 0:07:54 | |
70 | Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ | 0:07:58 | |
71 | Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team | 0:08:05 | |
72 | Alberto Bettiol (Ita) BMC Racing Team | ||
73 | Chris Froome (GBr) Team Sky | ||
74 | Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team | 0:09:00 | |
75 | Jos van Emden (Ned) LottoNL-Jumbo | 0:09:23 | |
76 | Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale | ||
77 | Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida | 0:11:08 | |
78 | Salvatore Puccio (Ita) Team Sky | ||
79 | Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates | ||
80 | Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates | ||
81 | Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott | ||
82 | Jonathan Castroviejo (Spa) Team Sky | ||
83 | Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal | ||
84 | Gijs Van Hoecke (Bel) LottoNL-Jumbo | ||
85 | Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal | ||
86 | Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo | ||
87 | Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates | 0:12:49 | |
88 | Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team | ||
89 | Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors | ||
90 | Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors | ||
91 | Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors | ||
92 | Daniele Bennati (Ita) Movistar Team | ||
93 | Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy | 0:14:20 | |
94 | Nathan Haas (Aus) Katusha-Alpecin | ||
95 | Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale | ||
96 | Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team | ||
97 | Eduard Grosu (Rom) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini | ||
98 | Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal | 0:14:28 | |
99 | Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia | 0:15:51 | |
100 | Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale | ||
101 | Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale | ||
102 | Aleksandr Vlasov (Rus) Gazprom-Rusvelo | ||
103 | Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini | ||
104 | Daniel Hoelgaard (Nor) Groupama-FDJ | ||
105 | Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac p/b Cannondale | ||
106 | Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia | ||
107 | Alex Dowsett (GBr) Katusha-Alpecin | 0:20:15 | |
108 | Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo | ||
109 | Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom-Rusvelo | ||
110 | Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo | ||
111 | Marco Coledan (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia | ||
112 | Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo | ||
113 | Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team | ||
114 | Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo | ||
115 | Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin | ||
116 | Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy | ||
117 | Damiano Cunego (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini | ||
118 | Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy | ||
119 | Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy | ||
120 | Marc Sarreau (Fra) Groupama-FDJ | ||
121 | Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia | ||
122 | Benoit Vaugrenard (Fra) Groupama-FDJ | ||
123 | Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia | ||
124 | Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac p/b Cannondale | ||
125 | Robert Wagner (Ger) LottoNL-Jumbo | ||
126 | Marcel Kittel (Ger) Katusha-Alpecin | ||
127 | Maarten Wynants (Bel) LottoNL-Jumbo | ||
128 | Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia | ||
129 | Stepan Kuriyanov (Rus) Gazprom-Rusvelo | ||
130 | Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates | ||
131 | Chad Haga (USA) Team Sunweb | ||
132 | Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo | ||
133 | Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo | ||
134 | Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo | ||
135 | Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini | ||
136 | Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy | ||
137 | Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors | ||
138 | Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb | ||
139 | Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb | ||
140 | Taylor Phinney (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale | ||
141 | Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida | ||
142 | Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe | ||
143 | Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb | ||
144 | Leopold Konig (Cze) Bora-Hansgrohe | ||
DNF | Mark Renshaw (Aus) Dimension Data | ||
DNF | Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data | ||
DNF | Caleb Ewan (Aus) Mitchelton-Scott |
Klasyfikacja generalna po piątym etapie:
1 | Michal Kwiatkowski (Pol) Team Sky | 21:31:28 | |
2 | Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team | 0:00:03 | |
3 | Mikel Landa (Spa) Movistar Team | 0:00:23 | |
4 | Geraint Thomas (GBr) Team Sky | 0:00:29 | |
5 | Rigoberto Uran (Col) EF Education First-Drapac p/b Cannondale | 0:00:34 | |
6 | Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott | 0:00:36 | |
7 | Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe | 0:00:37 | |
8 | Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal | 0:00:39 | |
9 | George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo | 0:00:41 | |
10 | Jaime Roson (Spa) Movistar Team | 0:00:47 | |
11 | Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida | 0:00:52 | |
12 | Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale | 0:00:53 | |
13 | Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates | 0:01:19 | |
14 | Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida | 0:01:20 | |
15 | Louis Meintjes (RSA) Dimension Data | 0:02:24 | |
16 | Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team | 0:02:42 | |
17 | Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team | 0:02:50 | |
18 | Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin | 0:03:26 | |
19 | Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini | 0:03:45 | |
20 | Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors | 0:03:51 | |
21 | Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates | 0:04:01 | |
22 | Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team | 0:04:19 | |
23 | José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin | 0:04:59 | |
24 | Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates | 0:05:55 | |
25 | Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain-Merida | 0:06:04 | |
26 | Edoardo Zardini (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia | 0:06:21 | |
27 | Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo | 0:07:05 | |
28 | Primoz Roglic (Slo) LottoNL-Jumbo | 0:07:58 | |
29 | Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors | 0:07:59 | |
30 | Steve Morabito (Swi) Groupama-FDJ | 0:08:02 | |
31 | Chris Froome (GBr) Team Sky | 0:09:00 | |
32 | Davide Villella (Ita) Astana Pro Team | 0:10:08 | |
33 | Simon Clarke (Aus) EF Education First-Drapac p/b Cannondale | 0:10:33 | |
34 | Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal | 0:11:59 | |
35 | Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo | 0:12:07 | |
36 | Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team | 0:13:01 | |
37 | Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale | 0:13:37 | |
38 | Rafal Majka (Pol) Bora-Hansgrohe | 0:13:40 | |
39 | Julien Vermote (Bel) Dimension Data | 0:15:33 | |
40 | Andrey Amador (CRc) Movistar Team | 0:16:37 | |
41 | Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors | 0:17:38 | |
42 | Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy | 0:17:59 | |
43 | Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ | 0:18:14 | |
44 | Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky | 0:18:15 | |
45 | Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin | 0:18:16 | |
46 | Gianni Moscon (Ita) Team Sky | 0:18:26 | |
47 | Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo | 0:18:53 | |
48 | Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe | 0:18:57 | |
49 | Nathan Haas (Aus) Katusha-Alpecin | 0:19:04 | |
50 | Daryl Impey (RSA) Mitchelton-Scott | 0:19:43 | |
51 | Nelson Oliveira (Por) Movistar Team | 0:19:48 | |
52 | Luke Durbridge (Aus) Mitchelton-Scott | 0:19:50 | |
53 | Michael Schär (Swi) BMC Racing Team | 0:20:08 | |
54 | Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb | 0:20:22 | |
55 | Jack Bauer (NZl) Mitchelton-Scott | 0:21:46 | |
56 | Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe | 0:22:04 | |
57 | Simone Ponzi (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini | 0:22:57 | |
58 | Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida | 0:23:01 | |
59 | Scott Thwaites (GBr) Dimension Data | 0:24:08 | |
60 | Davide Cimolai (Ita) Groupama-FDJ | 0:24:29 | |
61 | Jorge Arcas (Spa) Movistar Team | 0:25:51 | |
62 | Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team | 0:26:34 | |
63 | Kristijan Koren (Slo) Bahrain-Merida | 0:26:46 | |
64 | Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team | 0:27:30 | |
65 | Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data | 0:27:32 | |
66 | Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:27:35 | |
67 | Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ | 0:27:38 | |
68 | Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini | 0:27:42 | |
69 | Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal | 0:27:51 | |
70 | Aleksandr Vlasov (Rus) Gazprom-Rusvelo | 0:28:39 | |
71 | Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First-Drapac p/b Cannondale | ||
72 | Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia | 0:29:03 | |
73 | Michael Hepburn (Aus) Mitchelton-Scott | 0:29:05 | |
74 | Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal | 0:31:16 | |
75 | Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom-Rusvelo | 0:31:18 | |
76 | Jos van Emden (Ned) LottoNL-Jumbo | 0:31:41 | |
77 | Jonathan Castroviejo (Spa) Team Sky | 0:32:02 | |
78 | Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team | 0:32:28 | |
79 | Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team | 0:32:56 | |
80 | Gijs Van Hoecke (Bel) LottoNL-Jumbo | 0:33:55 | |
81 | Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates | 0:34:47 | |
82 | Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale | 0:35:17 | |
83 | Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors | 0:35:40 | |
84 | Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal | 0:35:41 | |
85 | Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy | 0:36:04 | |
86 | Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida | 0:36:19 | |
87 | Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal | 0:36:24 | |
88 | Salvatore Puccio (Ita) Team Sky | 0:36:44 | |
89 | Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal | 0:36:55 | |
90 | Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale | 0:36:56 | |
91 | Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors | 0:37:15 | |
92 | Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates | 0:38:10 | |
93 | Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo | 0:38:40 | |
94 | Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott | 0:39:22 | |
95 | Alberto Bettiol (Ita) BMC Racing Team | 0:39:34 | |
96 | Daniel Hoelgaard (Nor) Groupama-FDJ | 0:39:57 | |
97 | Daniele Bennati (Ita) Movistar Team | 0:40:01 | |
98 | Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale | 0:40:23 | |
99 | Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb | 0:40:51 | |
100 | Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo | 0:41:29 | |
101 | Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini | 0:41:33 | |
102 | Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy | 0:42:13 | |
103 | Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia | 0:42:35 | |
104 | Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team | 0:42:47 | |
105 | Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors | 0:43:10 | |
106 | Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale | 0:43:46 | |
107 | Leopold Konig (Cze) Bora-Hansgrohe | 0:43:56 | |
108 | Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors | 0:44:15 | |
109 | Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac p/b Cannondale | 0:44:46 | |
110 | August Jensen (Nor) Israel Cycling Academy | 0:45:35 | |
111 | Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team | 0:47:19 | |
112 | Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac p/b Cannondale | 0:47:28 | |
113 | Benoit Vaugrenard (Fra) Groupama-FDJ | 0:47:51 | |
114 | Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo | 0:48:32 | |
115 | Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy | 0:48:48 | |
116 | Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia | 0:49:28 | |
117 | Chad Haga (USA) Team Sunweb | 0:50:01 | |
118 | Alex Dowsett (GBr) Katusha-Alpecin | 0:51:10 | |
119 | Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini | 0:51:43 | |
120 | Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo | 0:51:48 | |
121 | Eduard Grosu (Rom) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini | 0:52:01 | |
122 | Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team | 0:52:02 | |
123 | Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb | 0:52:40 | |
124 | Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates | 0:52:45 | |
125 | Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo | 0:52:51 | |
126 | Stepan Kuriyanov (Rus) Gazprom-Rusvelo | 0:53:03 | |
127 | Taylor Phinney (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale | 0:53:49 | |
128 | Damiano Cunego (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini | 0:54:10 | |
129 | Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy | 0:54:26 | |
130 | Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo | 0:54:29 | |
131 | Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy | 0:55:27 | |
132 | Marcel Kittel (Ger) Katusha-Alpecin | 0:55:57 | |
133 | Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe | 0:56:01 | |
134 | Maarten Wynants (Bel) LottoNL-Jumbo | 0:56:04 | |
135 | Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin | 0:56:45 | |
136 | Marco Coledan (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia | 0:57:16 | |
137 | Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida | 0:57:25 | |
138 | Robert Wagner (Ger) LottoNL-Jumbo | 0:58:04 | |
139 | Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo | 0:58:06 | |
140 | Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates | 0:59:30 | |
141 | Marc Sarreau (Fra) Groupama-FDJ | 0:59:46 | |
142 | Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia | 1:00:13 | |
143 | Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo | 1:00:39 | |
144 | Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia | 1:07:09 |