Marta Bastianelli (Alé Cipollini) wygrała po finiszu z dużej grupy drugi etap Setmana Ciclista Valenciana. Liderką pozostała Hannah Barnes (Canyon SRAM Racing).
Drugi dzień hiszpańskiej etapówki przyniósł paniom najkrótszy odcinek. Na trasie z Castelló do Vila Real do przejechania było tylko 115 kilometrów. Do kilometrów przed metą usytuowano premię górską pierwszej kategorii, która mogła popsuć szyki sprinterkom i dodać smaczku rywalizacji.
Dopiero po prawie połowie etapu peleton puścił ucieczkę, w której znalazło się dwanaście zawodniczek, a kolejną grupę tworzyły kolejne trzy. Na trudnym podjeździe grupki zjechały się, a dodatkowo dojechały między innymi Katarzyna Niewiadoma i Hannah Barnes (Canyon SRAM Racing) czy Ashleigh Moolman (Cervélo-Bigla Pro Cycling).
Z prowadzącej grupki na mocny atak zdecydowała się Nicole Steigenga (SwaboLadies.nl). Do Holenderki dojechało później pięć zawodniczek, ale peleton nie dawał za wygraną. Wszystko zjechało się na dziesięć kilometrów przed metą i o zwycięstwie miał zadecydować sprinterski finisz.
700 metrów przed metą doszło do kraksy, która miała wpływ na ostateczną rozgrywkę. Lekko ucierpiała w niej między innymi nasza Kasia Niewiadoma. Najszybsza na finiszu okazała się Marta Bastianelli (Alé Cipollini). Druga była Hannah Barnes (Canyon SRAM Racing), która utrzymała koszulkę liderki. Trzecie miejsce wywalczyła Alicia González (Movistar Team).
Wyniki drugiego etapu:
1. 31 BASTIANELLI Marta ALE CIPOLLINI ELM 3:00:35
2. 142 BARNES Hannah CANYON SRAM RACING ELM 3:00:35
3. 152 GONZÁLEZ Alicia MOVISTAR WOMEN TEAM ELM 3:00:35
4. 173 DUVAL Eugénie FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE ELM 3:00:35
5. 151 GARCÍA Margarita Victoria MOVISTAR WOMEN TEAM ELM 3:00:35
6. 155 OYARBIDE JIMENEZ Lourdes MOVISTAR WOMEN TEAM ELM 3:00:35
7. 52 RODRIGUEZ REVERT Sofia SOPELA WOMEN’S TEAM S23 3:00:35
8. 2 MOOLMAN-PASIO Ashleigh CERVELO – BIGLA PRO CYCLING ELM 3:00:35
9. 156 TERUEL RIBES Alba MOVISTAR WOMEN TEAM S23 3:00:35
10. 163 SCHWEINBERGER Kathrin HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM S23 3:00:35
11. 122 GASS Daniella MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM ELM 3:00:35
12. 35 TREVISI Anna ALE CIPOLLINI ELM 3:00:35
13. 23 BERTIZZOLO Sofia ASTANA WOMEN’S TEAM S23 3:00:35
14. 1 LUDWIG UTTRUP Cecilie CERVELO – BIGLA PRO CYCLING ELM 3:00:35
15. 171 GILLOW Shara FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE ELM 3:00:35
16. 282 DRUYTS Jessy BELGIAN CYCLING TEAM ELM 3:00:35
17. 5 DUYCK Ann Sophie CERVELO – BIGLA PRO CYCLING ELM 3:00:35
18. 161 KERN Spela HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM ELM 3:00:35
19. 166 PERCHTOLD Christina HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM ELM 3:00:35
20. 84 ROE Eileen WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM ELM 3:00:35
21. 284 VAN DEN STEEN Kelly BELGIAN CYCLING TEAM ELM 3:00:35
22. 46 DRUYTS Kelly DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING ELM 3:00:35
23. 175 MUZIC Evita FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE S23 3:00:35
24. 16 WILES Tayler TREK-DROPS ELM 3:00:35
25. 6 JORGENSEN Emma CERVELO – BIGLA PRO CYCLING S23 3:00:35
26. 85 MAES Elise WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM ELM 3:00:35
27. 125 FRANCKE Agnieta MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM ELM 3:00:35
28. 45 REIS Daniela DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING ELM 3:00:35
29. 62 MORZENTI Lisa BEPINK S23 3:00:35
30. 82 SOET Aafke WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM S23 3:00:35
31. 64 MAGNALDI Erica BEPINK ELM 3:00:35
32. 144 FERRAND PREVOT Pauline CANYON SRAM RACING ELM 3:00:35
33. 14 PARKINSON Abby-Mae TREK-DROPS S23 3:00:35
34. 12 HAMMES Kathrin TREK-DROPS ELM 3:00:35
35. 13 HOLDEN Elizabeth TREK-DROPS S23 3:00:35
36. 65 RAGUSA Katia BEPINK S23 3:00:35
37. 21 UMUTZHANOVA Makhabbat ASTANA WOMEN’S TEAM ELM 3:00:35
38. 182 VYSOTSKA Yevgeniya S.C. MICHELA FANINI ELM 3:00:35
39. 74 PISCIALI Francesca TOP GIRLS FASSA BORTOLO S23 3:00:35
40. 174 GUILMAN Victorie FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE S23 3:00:35
41. 86 GRINCZER Natalie WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM ELM 3:00:35
42. 104 CHRISTMAS Danielle BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS ELM 3:00:35
43. 34 SANTESTEBAN GONZALEZ Ane ALE CIPOLLINI ELM 3:00:35
44. 162 DE OLIVEIRA Flavia HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM ELM 3:00:35
45. 256 STEIGENGA Nicole SWABOLADIES.NL S23 3:00:35
46. 184 CHACON GARCIA Lilibeth Del Carmen S.C. MICHELA FANINI ELM 3:00:35
47. 15 PAYTON Hannah TREK-DROPS ELM 3:00:35
48. 266 GRANGIER India DN17 NOUVELLE AQUITAINE S23 3:00:35
49. 22 BEGGIN Sofia ASTANA WOMEN’S TEAM S23 3:00:35
50. 113 ZANETTIN Chiara VALCAR PBM S23 3:00:35
51. 43 VAN VELZEN Bryony DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING S23 3:00:35
52. 111 PALADIN Asja VALCAR PBM ELM 3:00:35
53. 26 VIECELI Lara ASTANA WOMEN’S TEAM ELM 3:00:35
54. 115 VIGILIA Alessia VALCAR PBM S23 3:00:35
55. 124 MAKISE Tsubasa MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM ELM 3:00:35
56. 172 BRAVARD Charlotte FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE ELM 3:00:35
57. 75 QUAGLIOTTO Nadia TOP GIRLS FASSA BORTOLO S23 3:00:35
58. 103 MARTINEZ BONAFE Cristina BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS S23 3:00:35
59. 214 COBB Alice LE BOULOU – MX ELM 3:00:35
60. 24 SAIFUTDINOVA Natalya ASTANA WOMEN’S TEAM ELM 3:00:35
61. 221 SOUYRIS Manon DN DAMES BIOFRAIS ELM 3:00:35
62. 153 LLAMAS GARCIA Lorena MOVISTAR WOMEN TEAM ELM 3:00:35
63. 91 POTOKINA Anna SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING ELM 3:00:35
64. 154 MERINO CORTAZAR Eider MOVISTAR WOMEN TEAM ELM 3:00:35
65. 263 LAHAYE Lucie DN17 NOUVELLE AQUITAINE S23 3:00:35
66. 215 DREVILLE Anabelle LE BOULOU – MX ELM 3:00:35
67. 185 KIRALY Monika S.C. MICHELA FANINI ELM 3:00:35
68. 176 SLIK Rozanne FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE ELM 3:00:35
69. 245 VAN VEEN Esther PARKOTTEL VALHENBURG ELM 3:00:35
70. 71 CANVELLI Vania TOP GIRLS FASSA BORTOLO S23 3:00:35
71. 63 BORGHESI LETIZIA BEPINK S23 3:00:35
72. 183 CEOLONI Anna S.C. MICHELA FANINI ELM 3:00:35
73. 261 ALLIN Pauline DN17 NOUVELLE AQUITAINE ELM 3:00:35
74. 145 RIFFEL Christa CANYON SRAM RACING S23 3:00:35
75. 285 VAN DE VELDE Julie BELGIAN CYCLING TEAM ELM 3:00:35
76. 106 GONZALEZ BLANCO Lucia BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS ELM 3:00:35
77. 55 GOMEZ FRANQUET Beatriu SOPELA WOMEN’S TEAM ELM 3:00:35
78. 126 SCANDOLARA Valentina MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM ELM 3:00:35
79. 112 MUCCIOLI Dalia VALCAR PBM ELM 3:00:35
80. 223 CEYSSAT Loriane DN DAMES BIOFRAIS ELM 3:00:35
81. 123 COLYN Catherine MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM S23 3:00:35
82. 76 ROSSATO Beatrice TOP GIRLS FASSA BORTOLO S23 3:00:35
83. 243 RAAIJMAKERS Marit PARKOTTEL VALHENBURG S23 3:00:35
84. 44 RIABCHENKO Tetiena DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING ELM 3:00:35
85. 252 BAKS Marissa SWABOLADIES.NL S23 3:00:35
86. 224 DEVI Camille DN DAMES BIOFRAIS ELM 3:00:35
87. 236 PETIL Edwige TORELLI-KUOTA-BROTHER ELM 3:00:35
88. 121 HOOGEBOOM Roos MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM ELM 3:00:35
89. 4 KOPPENBURG Clara CERVELO – BIGLA PRO CYCLING ELM 3:00:35
90. 273 DIETRICH Jacqueline TEAM STUTTGART S23 3:00:35
91. 73 PERINI Chiara TOP GIRLS FASSA BORTOLO S23 3:00:35
92. 246 DE GAST Belle PARKOTTEL VALHENBURG ELM 3:00:35
93. 3 LEPISTÖ Lotta CERVELO – BIGLA PRO CYCLING ELM 3:01:22
94. 61 SPEROTTO Maria Vittoria BEPINK S23 3:01:26
95. 143 NIEWIADOMA Katarzyna CANYON SRAM RACING ELM 3:01:42
96. 141 AMIALIUSIK Alena CANYON SRAM RACING ELM 3:01:42
97. 32 HAGIWARA Mayuko ALE CIPOLLINI ELM 3:02:16
98. 11 CHRISTIAN Anna TREK-DROPS ELM 3:04:52
99. 281 BEX Nathalie BELGIAN CYCLING TEAM S23 3:07:07
100. 95 VERSTICHELEN Femke SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING ELM 3:07:07
101. 211 MIDELET Alphanie LE BOULOU – MX S23 3:07:07
102. 233 GEORGE Jennifer TORELLI-KUOTA-BROTHER ELM 3:07:07
103. 51 LOPEZ GALLASTEGI Enara SOPELA WOMEN’S TEAM S23 3:07:11
104. 205 PACIOS PUJADO Mª Merce CATEMA.CAT ELM 3:07:11
105. 114 CONSONNI Chiara VALCAR PBM S23 3:07:12
106. 241 BUIJSMAN Nina PARKOTTEL VALHENBURG S23 3:07:14
107. 283 ROTMAN Lotte BELGIAN CYCLING TEAM S23 3:08:22
108. 286 VERSCHELDEN Nathalie BELGIAN CYCLING TEAM ELM 3:08:23
109. 264 MORICHON Anais DN17 NOUVELLE AQUITAINE S23 3:08:23
110. 181 BALDUCCI Francesca S.C. MICHELA FANINI S23 3:08:23
111. 53 MARTINS María SOPELA WOMEN’S TEAM S23 3:08:23
112. 105 COLBORNE Henrietta BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS S23 3:08:23
113. 262 KORMOS Veronika DN17 NOUVELLE AQUITAINE ELM 3:08:23
114. 66 MEDVEDOVA Tereza BEPINK S23 3:08:23
115. 56 TRIAS JORDAN Ariadna SOPELA WOMEN’S TEAM ELM 3:08:23
116. 136 MARTIN MARTIN Isabel HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX S23 3:08:23
117. 42 VAN HOEK Lotte DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING ELM 3:08:23
118. 54 SILVA Soraia SOPELA WOMEN’S TEAM S23 3:08:23
119. 242 VAN DE BURG Nancy PARKOTTEL VALHENBURG ELM 3:08:23
120. 101 STRICKER Anna BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS ELM 3:08:23
121. 232 SARPE Alice TORELLI-KUOTA-BROTHER ELM 3:08:23
122. 186 MARTURANO Greta S.C. MICHELA FANINI S23 3:08:23
123. 92 DOBRININA Kseniia SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING ELM 3:08:23
124. 226 HERNANDEZ Audrey DN DAMES BIOFRAIS ELM 3:08:23
125. 164 SCHWEINBERGER Christina HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM S23 3:08:58
126. 251 KNIBBE Bonne SWABOLADIES.NL ELM 3:12:46
127. 253 WASMUS Nienke SWABOLADIES.NL S23 3:12:46
128. 276 SÜßEMILCH Laura TEAM STUTTGART S23 3:12:53
129. 206 BLANCO CALBET Iurani CATEMA.CAT S23 3:12:53
130. 131 RIPOLL SABATE Teresa HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX S23 3:12:53
131. 132 FERRERES NAVARRO Isabel HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX S23 3:12:53
132. 203 ISAN BERGA Marina CATEMA.CAT ELM 3:12:53
133. 201 GILABERT VILAPLANA Ariana CATEMA.CAT S23 3:12:53
134. 235 MOTTRAM Stephanie TORELLI-KUOTA-BROTHER ELM 3:12:53
135. 234 MORENO ROCA Alexandra TORELLI-KUOTA-BROTHER S23 3:12:53
136. 94 SANMARTIN RODRÍGUEZ Paula SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING S23 3:12:53
137. 275 ROBB Lisa TEAM STUTTGART ELM 3:13:19
138. 212 FENART Ophelie LE BOULOU – MX ELM 3:13:19
139. 225 GUGLIELMI Aline DN DAMES BIOFRAIS S23 3:13:19
140. 41 DOCX Mieke DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING S23 3:13:42
141. 165 NOVIKOVA Olena HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM ELM 3:16:17
142. 93 ORTIZ HANO Rosalía SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING S23 3:16:17
143. 102 GOROSTIZA ULLOA Aroa BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS S23 3:16:17
144. 222 CANTELE Pauline DN DAMES BIOFRAIS ELM 3:16:17
145. 255 KLEMENT Melanie SWABOLADIES.NL ELM 3:16:17
146. 72 CAUZ Francesca TOP GIRLS FASSA BORTOLO ELM 3:16:19
147. 133 ORDIÑANA PEREZ Lorena HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX ELM 3:16:19
148. 202 TRIAS JORDAN Mireia CATEMA.CAT S23 3:16:19
149. 272 BÜCHLER Elena TEAM STUTTGART ELM 3:16:19
150. 271 AZNAR TORRES Cristina TEAM STUTTGART ELM 3:16:19
151. 83 LOWTHER Melissa WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM S23 3:16:23
152. 254 NEEFJES Tessa SWABOLADIES.NL S23 3:21:42
153. 135 VILLARET RECHE Esther HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX S23 3:21:42
154. 213 SHOENENBERGER Chloe LE BOULOU – MX S23 3:22:55
155. 204 BENITO PELLICER Mireia CATEMA.CAT S23 3:23:10
– 36 STEFANI Martina ALE CIPOLLINI S23 Descassificados
Klasyfikacja generalna po drugim etapie:
1. 142 BARNES Hannah CANYON SRAM RACING ELM 6:06:39
2. 31 BASTIANELLI Marta ALE CIPOLLINI ELM 6:06:42
3. 2 MOOLMAN-PASIO Ashleigh CERVELO – BIGLA PRO CYCLING ELM 6:06:50
4. 152 GONZÁLEZ Alicia MOVISTAR WOMEN TEAM ELM 6:06:52
5. 1 LUDWIG UTTRUP Cecilie CERVELO – BIGLA PRO CYCLING ELM 6:06:55
6. 173 DUVAL Eugénie FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE ELM 6:06:56
7. 144 FERRAND PREVOT Pauline CANYON SRAM RACING ELM 6:06:56
8. 14 PARKINSON Abby-Mae TREK-DROPS S23 6:06:56
9. 151 GARCÍA Margarita Victoria MOVISTAR WOMEN TEAM ELM 6:06:57
10. 171 GILLOW Shara FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE ELM 6:06:59
11. 16 WILES Tayler TREK-DROPS ELM 6:06:59
12. 82 SOET Aafke WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM S23 6:06:59
13. 64 MAGNALDI Erica BEPINK ELM 6:06:59
14. 12 HAMMES Kathrin TREK-DROPS ELM 6:06:59
15. 104 CHRISTMAS Danielle BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS ELM 6:06:59
16. 26 VIECELI Lara ASTANA WOMEN’S TEAM ELM 6:06:59
17. 214 COBB Alice LE BOULOU – MX ELM 6:06:59
18. 111 PALADIN Asja VALCAR PBM ELM 6:07:02
19. 153 LLAMAS GARCIA Lorena MOVISTAR WOMEN TEAM ELM 6:07:02
20. 154 MERINO CORTAZAR Eider MOVISTAR WOMEN TEAM ELM 6:07:09
21. 143 NIEWIADOMA Katarzyna CANYON SRAM RACING ELM 6:08:03
22. 141 AMIALIUSIK Alena CANYON SRAM RACING ELM 6:08:06
23. 23 BERTIZZOLO Sofia ASTANA WOMEN’S TEAM S23 6:08:26
24. 45 REIS Daniela DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING ELM 6:08:26
25. 86 GRINCZER Natalie WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM ELM 6:08:26
26. 44 RIABCHENKO Tetiena DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING ELM 6:08:26
27. 236 PETIL Edwige TORELLI-KUOTA-BROTHER ELM 6:08:26
28. 34 SANTESTEBAN GONZALEZ Ane ALE CIPOLLINI ELM 6:08:28
29. 246 DE GAST Belle PARKOTTEL VALHENBURG ELM 6:09:28
30. 256 STEIGENGA Nicole SWABOLADIES.NL S23 6:09:30
31. 176 SLIK Rozanne FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE ELM 6:09:31
32. 156 TERUEL RIBES Alba MOVISTAR WOMEN TEAM S23 6:09:33
33. 35 TREVISI Anna ALE CIPOLLINI ELM 6:09:33
34. 52 RODRIGUEZ REVERT Sofia SOPELA WOMEN’S TEAM S23 6:09:33
35. 122 GASS Daniella MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM ELM 6:09:33
36. 163 SCHWEINBERGER Kathrin HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM S23 6:09:33
37. 155 OYARBIDE JIMENEZ Lourdes MOVISTAR WOMEN TEAM ELM 6:09:33
38. 125 FRANCKE Agnieta MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM ELM 6:09:33
39. 175 MUZIC Evita FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE S23 6:09:33
40. 62 MORZENTI Lisa BEPINK S23 6:09:33
41. 65 RAGUSA Katia BEPINK S23 6:09:33
42. 284 VAN DEN STEEN Kelly BELGIAN CYCLING TEAM ELM 6:09:33
43. 21 UMUTZHANOVA Makhabbat ASTANA WOMEN’S TEAM ELM 6:09:33
44. 266 GRANGIER India DN17 NOUVELLE AQUITAINE S23 6:09:33
45. 174 GUILMAN Victorie FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE S23 6:09:33
46. 184 CHACON GARCIA Lilibeth Del Carmen S.C. MICHELA FANINI ELM 6:09:33
47. 113 ZANETTIN Chiara VALCAR PBM S23 6:09:33
48. 162 DE OLIVEIRA Flavia HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM ELM 6:09:33
49. 182 VYSOTSKA Yevgeniya S.C. MICHELA FANINI ELM 6:09:33
50. 103 MARTINEZ BONAFE Cristina BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS S23 6:09:33
51. 221 SOUYRIS Manon DN DAMES BIOFRAIS ELM 6:09:33
52. 43 VAN VELZEN Bryony DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING S23 6:09:33
53. 126 SCANDOLARA Valentina MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM ELM 6:09:33
54. 75 QUAGLIOTTO Nadia TOP GIRLS FASSA BORTOLO S23 6:09:33
55. 172 BRAVARD Charlotte FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE ELM 6:09:33
56. 106 GONZALEZ BLANCO Lucia BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS ELM 6:09:33
57. 263 LAHAYE Lucie DN17 NOUVELLE AQUITAINE S23 6:09:33
58. 185 KIRALY Monika S.C. MICHELA FANINI ELM 6:09:33
59. 24 SAIFUTDINOVA Natalya ASTANA WOMEN’S TEAM ELM 6:09:33
60. 55 GOMEZ FRANQUET Beatriu SOPELA WOMEN’S TEAM ELM 6:09:33
61. 71 CANVELLI Vania TOP GIRLS FASSA BORTOLO S23 6:09:33
62. 63 BORGHESI LETIZIA BEPINK S23 6:09:33
63. 121 HOOGEBOOM Roos MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM ELM 6:09:33
64. 145 RIFFEL Christa CANYON SRAM RACING S23 6:09:33
65. 223 CEYSSAT Loriane DN DAMES BIOFRAIS ELM 6:09:33
66. 76 ROSSATO Beatrice TOP GIRLS FASSA BORTOLO S23 6:09:33
67. 112 MUCCIOLI Dalia VALCAR PBM ELM 6:09:33
68. 84 ROE Eileen WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM ELM 6:09:38
69. 5 DUYCK Ann Sophie CERVELO – BIGLA PRO CYCLING ELM 6:09:41
70. 13 HOLDEN Elizabeth TREK-DROPS S23 6:09:41
71. 15 PAYTON Hannah TREK-DROPS ELM 6:09:41
72. 115 VIGILIA Alessia VALCAR PBM S23 6:09:41
73. 22 BEGGIN Sofia ASTANA WOMEN’S TEAM S23 6:09:41
74. 124 MAKISE Tsubasa MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM ELM 6:09:41
75. 245 VAN VEEN Esther PARKOTTEL VALHENBURG ELM 6:09:41
76. 215 DREVILLE Anabelle LE BOULOU – MX ELM 6:09:41
77. 91 POTOKINA Anna SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING ELM 6:09:41
78. 261 ALLIN Pauline DN17 NOUVELLE AQUITAINE ELM 6:09:41
79. 243 RAAIJMAKERS Marit PARKOTTEL VALHENBURG S23 6:09:41
80. 285 VAN DE VELDE Julie BELGIAN CYCLING TEAM ELM 6:09:41
81. 4 KOPPENBURG Clara CERVELO – BIGLA PRO CYCLING ELM 6:09:41
82. 273 DIETRICH Jacqueline TEAM STUTTGART S23 6:09:41
83. 3 LEPISTÖ Lotta CERVELO – BIGLA PRO CYCLING ELM 6:10:20
84. 61 SPEROTTO Maria Vittoria BEPINK S23 6:10:24
85. 32 HAGIWARA Mayuko ALE CIPOLLINI ELM 6:11:22
86. 183 CEOLONI Anna S.C. MICHELA FANINI ELM 6:11:25
87. 224 DEVI Camille DN DAMES BIOFRAIS ELM 6:11:25
88. 74 PISCIALI Francesca TOP GIRLS FASSA BORTOLO S23 6:12:56
89. 282 DRUYTS Jessy BELGIAN CYCLING TEAM ELM 6:13:15
90. 161 KERN Spela HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM ELM 6:13:15
91. 166 PERCHTOLD Christina HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM ELM 6:13:15
92. 252 BAKS Marissa SWABOLADIES.NL S23 6:13:15
93. 73 PERINI Chiara TOP GIRLS FASSA BORTOLO S23 6:13:15
94. 11 CHRISTIAN Anna TREK-DROPS ELM 6:14:01
95. 46 DRUYTS Kelly DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING ELM 6:14:19
96. 6 JORGENSEN Emma CERVELO – BIGLA PRO CYCLING S23 6:14:19
97. 85 MAES Elise WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM ELM 6:14:56
98. 114 CONSONNI Chiara VALCAR PBM S23 6:16:08
99. 101 STRICKER Anna BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS ELM 6:17:21
100. 186 MARTURANO Greta S.C. MICHELA FANINI S23 6:17:21
101. 42 VAN HOEK Lotte DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING ELM 6:17:29
102. 123 COLYN Catherine MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM S23 6:19:25
103. 95 VERSTICHELEN Femke SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING ELM 6:19:28
104. 205 PACIOS PUJADO Mª Merce CATEMA.CAT ELM 6:19:32
105. 241 BUIJSMAN Nina PARKOTTEL VALHENBURG S23 6:19:39
106. 211 MIDELET Alphanie LE BOULOU – MX S23 6:19:47
107. 66 MEDVEDOVA Tereza BEPINK S23 6:20:44
108. 242 VAN DE BURG Nancy PARKOTTEL VALHENBURG ELM 6:20:48
109. 281 BEX Nathalie BELGIAN CYCLING TEAM S23 6:20:51
110. 283 ROTMAN Lotte BELGIAN CYCLING TEAM S23 6:21:02
111. 105 COLBORNE Henrietta BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS S23 6:21:03
112. 53 MARTINS María SOPELA WOMEN’S TEAM S23 6:21:03
113. 232 SARPE Alice TORELLI-KUOTA-BROTHER ELM 6:21:03
114. 233 GEORGE Jennifer TORELLI-KUOTA-BROTHER ELM 6:21:20
115. 51 LOPEZ GALLASTEGI Enara SOPELA WOMEN’S TEAM S23 6:21:24
116. 164 SCHWEINBERGER Christina HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM S23 6:21:38
117. 54 SILVA Soraia SOPELA WOMEN’S TEAM S23 6:22:38
118. 226 HERNANDEZ Audrey DN DAMES BIOFRAIS ELM 6:22:38
119. 286 VERSCHELDEN Nathalie BELGIAN CYCLING TEAM ELM 6:23:59
120. 262 KORMOS Veronika DN17 NOUVELLE AQUITAINE ELM 6:24:25
121. 181 BALDUCCI Francesca S.C. MICHELA FANINI S23 6:24:27
122. 136 MARTIN MARTIN Isabel HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX S23 6:24:27
123. 92 DOBRININA Kseniia SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING ELM 6:27:01
124. 276 SÜßEMILCH Laura TEAM STUTTGART S23 6:27:08
125. 56 TRIAS JORDAN Ariadna SOPELA WOMEN’S TEAM ELM 6:27:16
126. 235 MOTTRAM Stephanie TORELLI-KUOTA-BROTHER ELM 6:28:29
127. 253 WASMUS Nienke SWABOLADIES.NL S23 6:28:50
128. 206 BLANCO CALBET Iurani CATEMA.CAT S23 6:28:57
129. 203 ISAN BERGA Marina CATEMA.CAT ELM 6:28:57
130. 94 SANMARTIN RODRÍGUEZ Paula SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING S23 6:28:57
131. 275 ROBB Lisa TEAM STUTTGART ELM 6:29:23
132. 212 FENART Ophelie LE BOULOU – MX ELM 6:29:23
133. 41 DOCX Mieke DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING S23 6:29:44
134. 131 RIPOLL SABATE Teresa HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX S23 6:30:21
135. 83 LOWTHER Melissa WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM S23 6:30:44
136. 225 GUGLIELMI Aline DN DAMES BIOFRAIS S23 6:30:47
137. 132 FERRERES NAVARRO Isabel HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX S23 6:32:10
138. 222 CANTELE Pauline DN DAMES BIOFRAIS ELM 6:32:21
139. 202 TRIAS JORDAN Mireia CATEMA.CAT S23 6:32:23
140. 264 MORICHON Anais DN17 NOUVELLE AQUITAINE S23 6:32:47
141. 133 ORDIÑANA PEREZ Lorena HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX ELM 6:35:09
142. 255 KLEMENT Melanie SWABOLADIES.NL ELM 6:35:34
143. 201 GILABERT VILAPLANA Ariana CATEMA.CAT S23 6:37:17
144. 234 MORENO ROCA Alexandra TORELLI-KUOTA-BROTHER S23 6:37:17
145. 165 NOVIKOVA Olena HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM ELM 6:38:33
146. 93 ORTIZ HANO Rosalía SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING S23 6:38:33
147. 272 BÜCHLER Elena TEAM STUTTGART ELM 6:40:43
148. 72 CAUZ Francesca TOP GIRLS FASSA BORTOLO ELM 6:40:43
149. 271 AZNAR TORRES Cristina TEAM STUTTGART ELM 6:40:43
150. 254 NEEFJES Tessa SWABOLADIES.NL S23 6:40:59
151. 204 BENITO PELLICER Mireia CATEMA.CAT S23 6:47:34
152. 102 GOROSTIZA ULLOA Aroa BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS S23 6:50:19
153. 251 KNIBBE Bonne SWABOLADIES.NL ELM 6:52:07
154. 135 VILLARET RECHE Esther HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX S23 7:01:03
155. 213 SHOENENBERGER Chloe LE BOULOU – MX S23 7:02:16