Foto: KL Photo

Włoch reprezentujący Bardiani-CSF był najszybszy na trzecim etapie wyścigu w Chorwacji. Nowym liderem został Jaime Roson (Caja Rural – Seguros RGA).

Trzeci etap Wyścigu Dookoła Chorwacji był najdłuższym w tegorocznej edycji. Kolarze mieli do przejechania 237 kilometrów z Imotski do Zadaru. Po drodze trzeba było pokonać trzy dość wymagające górskie premie.

Na pierwszej górskiej premii zwyciężył Vitaliy Buts (Kolss Cycling Team). Dopiero po tym wzniesieniu utworzyła się ośmioosobowa ucieczka w składzie: Stephan Rabitsch (Team Felbermayr – Simplon Wels), Daniel Turek (Israel Cycling Academy), Oleksandr Polivoda (Kolss Cycling Team), Ziga Groselj (Adria Mobil), Adriano Brogi, Marco Tizza i Davide Pacchiardo (wszyscy GM Europa Ovini) oraz Mirco Maestri (Bardiani – CSF).

Treck

Następne górskie premie wygrał Polivoda. Ósemka miała prawie cztery minuty przewagi na 80 kilometrów przed metą. Co ciekawe peleton nie nadrabiał zbyt szybko i 20km sytuacja wciąż była otwarta – dwie minuty różnicy pozwalały harcownikom liczyć na utarcie sprinterom nosa.

W końcówce zasadnicza grupa mocno przycisnęła i przewaga zaczęła jednak dość gwałtownie spadać. To wprowadziło nerwowość w czołówce i uciekinierzy zaczęli się nawzajem atakować. Na to czekały drużyny sprinterów – ostatecznie akcja skończyła się niecałe 4km przed metą. Niestety niedługo potem w kraksie uczestniczył faworyt – Sacha Modolo (UAE Team Emirates). W finale najszybszy był Nicola Ruffoni (Bardiani-CSF). Drugi był wracający po kontuzji Giacomo Nizzolo (Trek-Segafredo), a trzeci również Włoch – Riccardo Minali (Astana).

Dotychczasowy lider stracił dzisiaj przez kraksę ponad dwie minuty. Nowym prowadzącym został Jaime Roson (Caja Rural – Seguros RGA).

Wyniki trzeciego etapu:

1 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani – CSF 5:55:27
2 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
3 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team 0:00:00
4 Ahmet Örken (Tur) Torku Sekerspor 0:00:00
5 Eduard Michael Grosu (Rou) Nippo – Vini Fantini 0:00:00
6 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
7 Marco Canola (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:00:00
8 Daniel Auer (AUT) Team Felbermayr – Simplon Wels 0:00:00
9 Ivan Savitskiy (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
10 Nicolas Marini (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:00:00
11 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy 0:00:00
12 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk 0:00:00
13 Dylan Page (SUI) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
14 Luis Guillermo Mas Bonet (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
15 Jason Lowndes (Aus) Israel Cycling Academy 0:00:00
16 Davide Mucelli (Ita) Meridiana – Kamen Team 0:00:00
17 Colin Stüssi (SUI) Roth – Akros 0:00:00
18 Gasper Katrasnik (Slo) Adria Mobil 0:00:00
19 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:00:00
20 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain – Merida 0:00:00
21 Boy Van Poppel (Ned) Trek – Segafredo 0:00:00
22 Paolo Simion (Ita) Bardiani – CSF 0:00:00
23 Dusan Rajovic (Srb) Adria Mobil 0:00:00
24 Matija Kvasina (Cro) Team Felbermayr – Simplon Wels 0:00:00
25 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil 0:00:00
26 Felix Großschartner (AUT) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:00
27 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:00
28 Antonio Parrinello (Ita) GM Europa Ovini 0:00:00
29 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk 0:00:00
30 Antonio Di Sante (Ita) GM Europa Ovini 0:00:00
31 José Manuel Díaz (Esp) Israel Cycling Academy 0:00:00
32 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team 0:00:00
33 Diego Rubio Hernandez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
34 Lukas Jaun (SUI) Roth – Akros 0:00:00
35 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk 0:00:00
36 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy 0:00:00
37 Marco Coledan (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
38 Luca Chirico (Ita) Torku Sekerspor 0:00:00
39 Truls Korsæth (Nor) Astana Pro Team 0:00:00
40 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
41 Michael Thompson (GBr) Team Wiggins 0:00:00
42 James Knox (GBr) Team Wiggins 0:00:00
43 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss Cycling Team 0:00:00
44 Jonathan Klever Caicedo Cepeda (Ecu) Bicicletas Strongman 0:00:00
45 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain – Merida 0:00:00
46 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana – Kamen Team 0:00:00
47 Roy Goldstein (Isr) Israel Cycling Academy 0:00:00
48 Lukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:00
49 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani – CSF 0:00:00
50 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss Cycling Team 0:00:00
51 Manuele Boaro (Ita) Bahrain – Merida 0:00:00
52 Llibert Sendros Juve (Esp) Kolss Cycling Team 0:00:00
53 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk 0:00:00
54 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
55 Nicola Boem (Ita) Bardiani – CSF 0:00:00
56 Artem Nych (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
57 David Lozano Riba (Esp) Team Novo Nordisk 0:00:00
58 Leszek Plucinski (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:00
59 Nathan Draper (GBr) Team Wiggins 0:00:00
60 Michael O’Loughlin (Irl) Team Wiggins 0:00:00
61 Ivan Balykin (Rus) Torku Sekerspor 0:00:00
62 Mateo Frankovic (Cro) Meridiana – Kamen Team 0:00:00
63 Jure Golcer (Slo) Adria Mobil 0:00:00
64 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
65 Oscar Eduardo Sanchez Guarin (Col) Bicicletas Strongman 0:00:00
66 Damian Lüscher (SUI) Roth – Akros 0:00:00
67 Daniel Andres Rozo Velez (Col) Bicicletas Strongman 0:00:00
68 Carlos Andres Becerra Alarcon (Col) Bicicletas Strongman 0:00:00
69 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk 0:00:00
70 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy 0:00:00
71 Gorazd Per (Slo) Adria Mobil 0:00:00
72 Jonathan Fumeaux (SUI) Roth – Akros 0:00:00
73 Javier Megias Leal (Esp) Team Novo Nordisk 0:00:00
74 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:00
75 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
76 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss Cycling Team 0:00:00
77 Johannes Schinnagel (GER) Team Felbermayr – Simplon Wels 0:00:00
78 Sergiy Lagkuti (Ukr) Kolss Cycling Team 0:00:00
79 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:00:00
80 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
81 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy 0:00:00
82 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain – Merida 0:00:00
83 Laurent Didier (Lux) Trek – Segafredo 0:00:00
84 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain – Merida 0:00:00
85 Jonathan Lastra Martinez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
86 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani – CSF 0:00:00
87 Enrico Barbin (Ita) Bardiani – CSF 0:00:00
88 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
89 Grégory Rast (SUI) Trek – Segafredo 0:00:00
90 Javier Moreno Bazan (Esp) Bahrain – Merida 0:00:00
91 Domen Novak (Slo) Bahrain – Merida 0:00:00
92 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss Cycling Team 0:00:00
93 Matthias Reutimann (SUI) Roth – Akros 0:00:00
94 Luis Enrique Davila (Mex) Israel Cycling Academy 0:00:00
95 Kiel Reijnen (USA) Trek – Segafredo 0:00:00
96 Stephan Rabitsch (AUT) Team Felbermayr – Simplon Wels 0:00:00
97 Jaime Roson Garcia (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
98 Rafael Reis (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
99 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
100 Mirco Maestri (Ita) Bardiani – CSF 0:00:00
101 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:00
102 Alan Marangoni (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:02:21
103 Mustafa Sayar (Tur) Torku Sekerspor 0:02:32
104 David Jabuka (Cro) Meridiana – Kamen Team 0:02:32
105 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk 0:02:32
106 Julien Bernard (Fra) Trek – Segafredo 0:02:32
107 Uroš Repše (Slo) Meridiana – Kamen Team 0:02:32
108 Aristóbulo Cala (Col) Bicicletas Strongman 0:02:32
109 Andrea Guardini (Ita) UAE Team Emirates 0:02:32
110 Gregor Gazvoda (Slo) Adria Mobil 0:02:32
111 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss Cycling Team 0:02:32
112 Kristijan Ðurasek (Cro) UAE Team Emirates 0:02:32
113 Ashley Dennis (GBr) Team Wiggins 0:02:32
114 Matteo Rabottini (Ita) Meridiana – Kamen Team 0:02:32
115 Gianfranco Raffaele Visconti (Ita) Meridiana – Kamen Team 0:02:32
116 Valentin Baillifard (SUI) Roth – Akros 0:02:32
117 Ahmet Akdylek (Tur) Torku Sekerspor 0:02:32
118 Etienne Georgi (GBr) Team Wiggins 0:02:32
119 Samuel Harrison (GBr) Team Wiggins 0:02:32
120 Francesco Canepa (Ita) GM Europa Ovini 0:02:32
121 Yuma Koishi (Jpn) Nippo – Vini Fantini 0:02:32
122 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 0:02:32
123 Pirmin Lang (SUI) Roth – Akros 0:02:32
124 Riccardo Zoidl (AUT) Team Felbermayr – Simplon Wels 0:02:32
125 Artur Ershov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:02:32
126 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates 0:02:32
127 Marcin Bialoblocki (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:02:32
128 Leonardo Canepa (Ita) GM Europa Ovini 0:02:32
129 Anton Vorobyev (Rus) Gazprom – RusVelo 0:02:32
130 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom – RusVelo 0:02:32
131 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo – Vini Fantini 0:02:32
132 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss Cycling Team 0:02:32
133 Žiga Grošelj (Slo) Adria Mobil 0:02:42
134 Roland Thalmann (SUI) Roth – Akros 0:03:09
135 Markus Eibegger (AUT) Team Felbermayr – Simplon Wels 0:03:09
136 Juan Sebastian Tamayo Martinez (Col) Bicicletas Strongman 0:03:15
137 Alexander Aranburu Deva (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:03:32
138 Justin Oien (USA) Caja Rural – Seguros RGA 0:03:32
139 Adriano Brogi (Ita) GM Europa Ovini 0:04:11
140 Marco Tizza (Ita) GM Europa Ovini 0:04:11
141 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani – CSF 0:04:11
142 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates 0:04:25
143 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini 0:06:44
144 Andrea Borso (Ita) Adria Mobil 0:08:29
145 Feritcan Samli (Tur) Torku Sekerspor 0:08:29
DNF Bruno Maltar (Cro) Meridiana – Kamen Team

Klasyfikacja generalna po trzech etapach:

1 Jaime Roson Garcia (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 14:03:18
2 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain – Merida 0:00:05
3 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:09
4 Felix Großschartner (AUT) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:15
5 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain – Merida 0:00:20
6 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:00:27
7 Oscar Eduardo Sanchez Guarin (Col) Bicicletas Strongman 0:00:32
8 James Knox (GBr) Team Wiggins 0:00:32
9 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:32
10 Carlos Andres Becerra Alarcon (Col) Bicicletas Strongman 0:00:32
11 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:32
12 Jonathan Lastra Martinez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:40
13 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil 0:00:43
14 Artem Nych (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:43
15 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:43
16 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team 0:00:50
17 Marco Canola (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:01:07
18 Matija Kvasina (Cro) Team Felbermayr – Simplon Wels 0:01:07
19 Lukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:01:07
20 Jonathan Klever Caicedo Cepeda (Ecu) Bicicletas Strongman 0:01:07
21 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani – CSF 0:01:07
22 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team 0:01:07
23 Javier Megias Leal (Esp) Team Novo Nordisk 0:01:07
24 Luis Guillermo Mas Bonet (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:01:25
25 Jonathan Fumeaux (SUI) Roth – Akros 0:01:37
26 José Manuel Díaz (Esp) Israel Cycling Academy 0:01:45
27 Jure Golcer (Slo) Adria Mobil 0:01:45
28 Leszek Plucinski (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:01:47
29 Laurent Didier (Lux) Trek – Segafredo 0:01:55
30 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana – Kamen Team 0:02:12
31 Colin Stüssi (SUI) Roth – Akros 0:02:16
32 Daniel Andres Rozo Velez (Col) Bicicletas Strongman 0:02:16
33 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss Cycling Team 0:02:16
34 Kristijan Ðurasek (Cro) UAE Team Emirates 0:02:28
35 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:02:55
36 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy 0:03:00
37 Julien Bernard (Fra) Trek – Segafredo 0:03:09
38 Matteo Rabottini (Ita) Meridiana – Kamen Team 0:03:12
39 Antonio Di Sante (Ita) GM Europa Ovini 0:03:14
40 Llibert Sendros Juve (Esp) Kolss Cycling Team 0:03:14
41 Riccardo Zoidl (AUT) Team Felbermayr – Simplon Wels 0:03:15
42 Stephan Rabitsch (AUT) Team Felbermayr – Simplon Wels 0:03:16
43 Valentin Baillifard (SUI) Roth – Akros 0:03:26
44 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss Cycling Team 0:03:29
45 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:04:08
46 Michael O’Loughlin (Irl) Team Wiggins 0:04:10
47 Luca Chirico (Ita) Torku Sekerspor 0:04:11
48 Damian Lüscher (SUI) Roth – Akros 0:04:11
49 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain – Merida 0:04:11
50 Javier Moreno Bazan (Esp) Bahrain – Merida 0:04:11
51 Roland Thalmann (SUI) Roth – Akros 0:04:16
52 Ahmet Örken (Tur) Torku Sekerspor 0:04:18
53 Luis Enrique Davila (Mex) Israel Cycling Academy 0:04:33
54 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 0:05:03
55 Markus Eibegger (AUT) Team Felbermayr – Simplon Wels 0:05:21
56 Alexander Aranburu Deva (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:05:27
57 Aristóbulo Cala (Col) Bicicletas Strongman 0:05:41
58 David Lozano Riba (Esp) Team Novo Nordisk 0:05:44
59 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss Cycling Team 0:05:44
60 Marco Tizza (Ita) GM Europa Ovini 0:06:00
61 Mateo Frankovic (Cro) Meridiana – Kamen Team 0:06:07
62 Mustafa Sayar (Tur) Torku Sekerspor 0:06:12
63 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss Cycling Team 0:06:17
64 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain – Merida 0:06:17
65 Enrico Barbin (Ita) Bardiani – CSF 0:06:29
66 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss Cycling Team 0:06:43
67 Kiel Reijnen (USA) Trek – Segafredo 0:07:16
68 Davide Mucelli (Ita) Meridiana – Kamen Team 0:07:46
69 Leonardo Canepa (Ita) GM Europa Ovini 0:08:16
70 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates 0:08:19
71 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk 0:08:47
72 Yuma Koishi (Jpn) Nippo – Vini Fantini 0:08:47
73 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini 0:08:53
74 Žiga Grošelj (Slo) Adria Mobil 0:09:02
75 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek – Segafredo 0:09:43
76 Ivan Savitskiy (Rus) Gazprom – RusVelo 0:09:49
77 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team 0:09:49
78 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk 0:09:49
79 Antonio Parrinello (Ita) GM Europa Ovini 0:09:49
80 Diego Rubio Hernandez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:09:49
81 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk 0:09:49
82 Roy Goldstein (Isr) Israel Cycling Academy 0:09:49
83 Michael Thompson (GBr) Team Wiggins 0:09:49
84 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk 0:09:49
85 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy 0:09:49
86 Johannes Schinnagel (GER) Team Felbermayr – Simplon Wels 0:09:49
87 Grégory Rast (SUI) Trek – Segafredo 0:09:49
88 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:09:49
89 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team 0:09:49
90 Mirco Maestri (Ita) Bardiani – CSF 0:09:49
91 Uroš Repše (Slo) Meridiana – Kamen Team 0:10:18
92 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani – CSF 0:10:40
93 David Jabuka (Cro) Meridiana – Kamen Team 0:12:21
94 Artur Ershov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:12:21
95 Francesco Canepa (Ita) GM Europa Ovini 0:12:21
96 Marcin Bialoblocki (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:12:21
97 Ashley Dennis (GBr) Team Wiggins 0:12:21
98 Etienne Georgi (GBr) Team Wiggins 0:12:21
99 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom – RusVelo 0:12:21
100 Marco Coledan (Ita) Trek – Segafredo 0:13:01
101 Gasper Katrasnik (Slo) Adria Mobil 0:13:06
102 Lukas Jaun (SUI) Roth – Akros 0:13:06
103 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy 0:13:06
104 Manuele Boaro (Ita) Bahrain – Merida 0:13:06
105 Nathan Draper (GBr) Team Wiggins 0:13:06
106 Matthias Reutimann (SUI) Roth – Akros 0:13:06
107 Sergiy Lagkuti (Ukr) Kolss Cycling Team 0:13:06
108 Domen Novak (Slo) Bahrain – Merida 0:13:06
109 Adriano Brogi (Ita) GM Europa Ovini 0:13:56
110 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates 0:14:04
111 Nicola Boem (Ita) Bardiani – CSF 0:14:19
112 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani – CSF 0:14:32
113 Eduard Michael Grosu (Rou) Nippo – Vini Fantini 0:14:34
114 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team 0:14:35
115 Nicolas Marini (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:14:38
116 Paolo Simion (Ita) Bardiani – CSF 0:14:42
117 Dylan Page (SUI) Caja Rural – Seguros RGA 0:14:42
118 Jason Lowndes (Aus) Israel Cycling Academy 0:14:42
119 Dusan Rajovic (Srb) Adria Mobil 0:14:42
120 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates 0:14:42
121 Daniel Auer (AUT) Team Felbermayr – Simplon Wels 0:14:42
122 Boy Van Poppel (Ned) Trek – Segafredo 0:14:42
123 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy 0:14:42
124 Truls Korsæth (Nor) Astana Pro Team 0:14:42
125 Ivan Balykin (Rus) Torku Sekerspor 0:14:42
126 Gorazd Per (Slo) Adria Mobil 0:14:42
127 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani – CSF 0:14:42
128 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:14:42
129 Rafael Reis (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:14:42
130 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk 0:15:02
131 Samuel Harrison (GBr) Team Wiggins 0:15:38
132 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss Cycling Team 0:15:38
133 Gregor Gazvoda (Slo) Adria Mobil 0:15:38
134 Gianfranco Raffaele Visconti (Ita) Meridiana – Kamen Team 0:15:38
135 Andrea Borso (Ita) Adria Mobil 0:16:55
136 Alan Marangoni (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:17:03
137 Anton Vorobyev (Rus) Gazprom – RusVelo 0:17:11
138 Pirmin Lang (SUI) Roth – Akros 0:17:12
139 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk 0:17:14
140 Andrea Guardini (Ita) UAE Team Emirates 0:17:14
141 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo – Vini Fantini 0:17:14
142 Ahmet Akdylek (Tur) Torku Sekerspor 0:17:44
143 Juan Sebastian Tamayo Martinez (Col) Bicicletas Strongman 0:17:57
144 Justin Oien (USA) Caja Rural – Seguros RGA 0:18:14
145 Feritcan Samli (Tur) Torku Sekerspor 0:23:11