Z niemal całkowitą pewnością można stwierdzić, że emocjonujący drugi etap wyścigu Driedaagse De Panne rozstrzygnął losy klasyfikacji generalnej na korzyść Philippe`a Gilberta (Quick-Step Floors). Finisz po etapowy łup wygrał Norweg Alexander Kristoff (Katusha-Alpecin).
Drugi dzień rywalizacji w belgijskim wyścigu Driedaagse De Panne-Koksijde (2.HC) to prawie 193-kilometrowa przeprawa z Zottegem do Koksijde.
W ucieczkę dnia zabrało się dziesięciu kolarzy. Około 65 kilometrów przed metą z peletonu kontratakowali Alex Kirsch (WB Veranclassic Aqua Protect) i Pim Ligthart z drużyny Roompot-Nederlandse Loterij, który zagrażał liderowi wyścigu Philippe`owi Gilbertowi (Quick-Step Floors), ponieważ tracił tylko 1’11”.
Już w tym momencie przewaga uciekinierów wynosiła tylko około minuty, zatem było jasne, że peleton po pierwsze, nie odpuści Ligtharta, a po drugie, że etap będą chcieli rozstrzygnąć sprinterzy.
Niedługo później silny wiatr diametralnie zmienił sytuację na trasie. Ucieczka dnia została skasowana, a peleton podzielił się na kilka grup. W pierwszej z nich był lider Philippe Gilbert, ale nie znalazł się tam Luke Durbridge (Orica-Scott), wicelider wyścigu i jeden z bohaterów pierwszego etapu. 25 kilometrów przed metą obie grupy dzieliło 40 sekund.
W miarę zbliżania się do mety przewaga grupy Gilberta rosła, a sam mistrz Belgii dyrygował kolegami i zbierał sekundy na lotnych premiach. Gdzieś w tle walki o klasyfikację generalną do boju przygotowywali się obecni tam sprinterzy – Marcel Kittel (Quick-Step Floors), Alexander Kristoff (Katusha) czy Andrea Guardini (UAE Team Emirates).
W kontekście finałowego sprintu w najlepszej sytuacji znajdował się Kittel, który miał do pomocy trzech kolegów, włącznie z jadącym w białej koszulce Gilbertem. Niemcowi nie udało się jednak wykorzystać tej przewagi. Najszybszy okazał się Alexander Kristoff, a bardzo dobre czwarte miejsce wywalczył świetnie finiszujący 23-letni kolarz BORA-hansgrohe, Pascal Ackermann.
Wyniki drugiego etapu:
1 | Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin | 4:37:29 | |
2 | Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo | ||
3 | Marcel Kittel (Ger) Quick-Step Floors | ||
4 | Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe | ||
5 | Andrea Guardini (Ita) Team UAE Emirates | ||
6 | Maxime Vantomme (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect | ||
7 | Adrien Petit (Fra) Direct Energie | ||
8 | Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij | ||
9 | Pierre Luc Perichon (Fra) Fortuneo – Vital Concept | ||
10 | Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport | ||
11 | Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise | ||
12 | Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors | ||
13 | Pim Ligthart (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij | ||
14 | Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie | ||
15 | Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo | ||
16 | Piet Allegaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise | ||
17 | Mark Mcnally (GBr) Wanty – Groupe Gobert | ||
18 | Brian Van Goethem (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij | ||
19 | Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo | 0:00:05 | |
20 | Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin | 0:00:07 | |
21 | Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors | ||
22 | Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors | 0:00:24 | |
23 | Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty – Groupe Gobert | 0:01:32 | |
24 | Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe | ||
25 | Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal | ||
26 | Andrea Pasqualon (Ita) Wanty – Groupe Gobert | ||
27 | Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal | ||
28 | Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport | 0:01:34 | |
29 | Eduard Grosu (Rom) Nippo – Vini Fantini | 0:02:13 | |
30 | Igor Boev (Rus) Gazprom – Rusvelo | ||
31 | Rob Ruijgh (Ned) Tarteletto – Isorex | ||
32 | Michael Goolaerts (Bel) Veranda’s Willems Crelan | 0:02:39 | |
33 | Stijn Devolder (Bel) Veranda’s Willems Crelan | ||
34 | David Boucher (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice | ||
35 | Federico Zurlo (Ita) Team UAE Emirates | ||
36 | Andre Looij (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij | ||
37 | Roy Jans (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect | ||
38 | Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise | ||
39 | Lawrence Naesen (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect | ||
40 | Joeri Stallaert (Bel) Cibel – Cebon | ||
41 | Michael Cools (Bel) Tarteletto – Isorex | ||
42 | Mathias De Witte (Bel) Cibel – Cebon | ||
43 | Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo | ||
44 | Elmar Reinders (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij | ||
45 | Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin | ||
46 | Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina | ||
47 | Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin | ||
48 | Anders Skaarseth (Nor) Joker Icopal | ||
49 | Bjorn Tore Hoem (Nor) Joker Icopal | ||
50 | Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe | ||
51 | Matteo Draperi (Ita) Wilier Triestina | ||
52 | Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin | ||
53 | Alex Kirsch (Lux) WB Veranclassic Aqua Protect | ||
54 | Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise | ||
55 | Alexander Porsev (Rus) Gazprom – Rusvelo | ||
56 | Kevin Ista (Bel) Wb Veranclassic Aquality Protect | ||
57 | Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe | ||
58 | Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom – Rusvelo | ||
59 | Alexander Cools (Bel) Cibel – Cebon | ||
60 | Erik Baska (Svk) Bora-Hansgrohe | ||
61 | Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie | ||
62 | Arjen Livyns (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice | ||
63 | Jimmy Duquennoy (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect | ||
64 | Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe | ||
65 | Ivan Savitskiy (Rus) Gazprom – Rusvelo | ||
66 | Olivier Pardini (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect | ||
67 | Simone Consonni (Ita) Team UAE Emirates | ||
68 | Julien Stassen (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect | ||
69 | Julien Morice (Fra) Direct Energie | ||
70 | Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo – Vini Fantini | ||
71 | Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport | ||
72 | Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy | ||
73 | Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors | ||
74 | Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – Rusvelo | ||
75 | Gaetan Bille (Bel) Veranda’s Willems Crelan | ||
76 | Brecht Dhaene (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice | ||
77 | Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin | ||
78 | Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin | ||
79 | Marco Marcato (Ita) Team UAE Emirates | ||
80 | Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal | ||
81 | Daniel Mclay (GBr) Fortuneo – Vital Concept | ||
82 | Marko Kump (Slo) Team UAE Emirates | ||
83 | Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo | ||
84 | Rob Leemans (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice | ||
85 | Oliviero Troia (Ita) Team UAE Emirates | ||
86 | Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina | ||
87 | Sacha Modolo (Ita) Team UAE Emirates | ||
88 | Aidis Kruopis (Ltu) Veranda’s Willems Crelan | ||
89 | Yohann Gene (Fra) Direct Energie | ||
90 | Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors | ||
91 | Alexander Edmondson (Aus) Orica-Scott | ||
92 | Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott | ||
93 | Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina | ||
94 | Luke Durbridge (Aus) Orica-Scott | ||
95 | Dieter Bouvry (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice | ||
96 | Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport | ||
97 | Matthew Brammeier (Irl) Aqua Blue Sport | ||
98 | Raymond Kreder (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij | ||
99 | Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo | ||
100 | Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:03:10 | |
101 | Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal | ||
102 | Roger Kluge (Ger) Orica-Scott | 0:03:18 | |
103 | Timothy Stevens (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice | 0:06:46 | |
104 | Ole Forfang (Nor) Joker Icopal | 0:06:48 | |
105 | Kristoffer Skjerping (Nor) Joker Icopal | ||
106 | Vegard Breen (Nor) Joker Icopal | ||
107 | Seppe Verschuere (Bel) Cibel – Cebon | ||
108 | Gianni Marchand (Bel) Cibel – Cebon | ||
109 | Pavel Brutt (Rus) Gazprom – Rusvelo | ||
110 | Ryan Anderson (Can) Direct Energie | ||
111 | Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo | ||
112 | Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal | ||
113 | Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy | ||
114 | Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo – Vital Concept | ||
115 | Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport | ||
116 | Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy | ||
117 | Benjamin Perry (Can) Israel Cycling Academy | ||
118 | Erwann Corbel (Fra) Fortuneo – Vital Concept | ||
119 | Stef Van Zummeren (Bel) Veranda’s Willems Crelan | ||
120 | Adrian Aas Stien (Nor) Joker Icopal | ||
121 | Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy | ||
122 | Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal | ||
123 | Romain Cardis (Fra) Direct Energie | ||
124 | Tony Hurel (Fra) Direct Energie | ||
125 | Markus Hoelgaard (Nor) Joker Icopal | ||
126 | Robin Stenuit (Bel) Wanty – Groupe Gobert | ||
127 | Frederik Backaert (Bel) Wanty – Groupe Gobert | ||
128 | Franck Bonnamour (Fra) Fortuneo – Vital Concept | ||
129 | Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF | ||
130 | Nikolay Trusov (Rus) Gazprom – Rusvelo | ||
131 | Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina | ||
132 | Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina | ||
133 | Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors | ||
134 | Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF | ||
135 | Iuri Filosi (Ita) Nippo – Vini Fantini | ||
136 | Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport | ||
137 | Jack Bauer (NZl) Quick-Step Floors | ||
138 | Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy | ||
139 | Brice Feillu (Fra) Fortuneo – Vital Concept | ||
140 | Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF | ||
141 | Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF | ||
142 | Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal | ||
143 | Nicola Bagioli (Ita) Nippo – Vini Fantini | ||
144 | Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo – Vini Fantini | ||
145 | Marco Canola (Ita) Nippo – Vini Fantini | ||
146 | Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise | ||
147 | Yuma Koishi (Jpn) Nippo – Vini Fantini | ||
148 | Nicolas Marini (Ita) Nippo – Vini Fantini | ||
149 | Jelle Mannaerts (Bel) Tarteletto – Isorex | ||
150 | Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal | ||
151 | Jérôme Baugnies (Bel) Wanty – Groupe Gobert | ||
152 | Rafael Andriato (Bra) Wilier Triestina | ||
153 | Gerry Druyts (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice | ||
154 | Zakkari Dempster (Aus) Israel Cycling Academy | ||
155 | Niels De Rooze (Bel) Tarteletto – Isorex | ||
156 | Danilo Napolitano (Ita) Wanty – Groupe Gobert | ||
157 | Kenny De Ketele (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise | 0:11:52 | |
158 | Breyne, Jonathan (Bel) Tarteletto – Isorex | ||
159 | Elias Van Breussegem (Bel) Veranda’s Willems Crelan | ||
160 | Kevin Verwaest (Bel) Tarteletto – Isorex | ||
161 | Robby Cobbaert (Bel) Cibel – Cebon | ||
162 | Kenny Dehaes (Bel) Wanty – Groupe Gobert | ||
163 | Andrew Fenn (GBr) Aqua Blue Sport | ||
164 | Ruben Pols (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise | ||
165 | Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF | ||
166 | Alexander Maes (Bel) Cibel – Cebon | ||
167 | Barry Markus (Ned) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice | ||
168 | Boris Vallee (Bel) Fortuneo – Vital Concept | ||
169 | Lorenzo Blomme (Bel) Tarteletto – Isorex | 0:13:29 | |
DNF | Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo | ||
DNF | Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe | ||
DNF | Aviv Yechezkel (Isr) Israel Cycling Academy | ||
DNF | Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF | ||
DNF | Berden De Vries (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij | ||
DNF | Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo | ||
DNF | Wim Reynaerts (Bel) Cibel – Cebon | ||
DNS | Jens Keukeleire (Bel) Orica-Scott | ||
DNS | Aime De Gendt (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise | ||
DNS | Vegard Stake Laengen (Nor) Team UAE Emirates | ||
DNS | Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij | ||
DNS | Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina |
Klasyfikacja generalna po drugim etapie:
1 | Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors | 9:13:28 | |
2 | Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo | 0:00:50 | |
3 | Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin | 0:01:07 | |
4 | Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo | 0:01:11 | |
5 | Pim Ligthart (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij | 0:01:15 | |
6 | Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie | ||
7 | Maxime Vantomme (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect | 0:01:17 | |
8 | Pierre Luc Perichon (Fra) Fortuneo – Vital Concept | ||
9 | Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo | 0:01:22 | |
10 | Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal | 0:02:25 | |
11 | Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty – Groupe Gobert | 0:02:49 | |
12 | Luke Durbridge (Aus) Orica-Scott | 0:03:07 | |
13 | Simone Consonni (Ita) Team UAE Emirates | 0:03:28 | |
14 | Rob Ruijgh (Ned) Tarteletto – Isorex | 0:03:30 | |
15 | Sacha Modolo (Ita) Team UAE Emirates | 0:03:56 | |
16 | Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie | 0:04:00 | |
17 | Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin | ||
18 | Marco Marcato (Ita) Team UAE Emirates | ||
19 | Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal | 0:05:36 | |
20 | Andrea Pasqualon (Ita) Wanty – Groupe Gobert | ||
21 | Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:05:50 | |
22 | Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin | 0:06:22 | |
23 | Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin | ||
24 | Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport | ||
25 | Joeri Stallaert (Bel) Cibel – Cebon | 0:06:43 | |
26 | Mathias De Witte (Bel) Cibel – Cebon | ||
27 | Gaetan Bille (Bel) Veranda’s Willems Crelan | ||
28 | Alexander Edmondson (Aus) Orica-Scott | ||
29 | Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:06:53 | |
30 | Marcel Kittel (Ger) Quick-Step Floors | 0:07:57 | |
31 | Frederik Backaert (Bel) Wanty – Groupe Gobert | 0:08:00 | |
32 | Ole Forfang (Nor) Joker Icopal | 0:08:05 | |
33 | Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina | ||
34 | Marco Canola (Ita) Nippo – Vini Fantini | ||
35 | Iuri Filosi (Ita) Nippo – Vini Fantini | 0:08:57 | |
36 | Brian Van Goethem (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij | 0:09:49 | |
37 | Andrea Guardini (Ita) Team UAE Emirates | 0:09:50 | |
38 | Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise | ||
39 | Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe | ||
40 | Adrien Petit (Fra) Direct Energie | ||
41 | Piet Allegaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise | ||
42 | Mark Mcnally (GBr) Wanty – Groupe Gobert | ||
43 | Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors | 0:09:57 | |
44 | Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin | ||
45 | Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors | 0:10:14 | |
46 | Marko Kump (Slo) Team UAE Emirates | 0:10:40 | |
47 | Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy | 0:10:52 | |
48 | Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors | 0:11:11 | |
49 | Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:11:22 | |
50 | Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport | 0:11:24 | |
51 | Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij | 0:11:31 | |
52 | Igor Boev (Rus) Gazprom – Rusvelo | 0:12:03 | |
53 | Eduard Grosu (Rom) Nippo – Vini Fantini | ||
54 | Lawrence Naesen (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect | 0:12:26 | |
55 | Bjorn Tore Hoem (Nor) Joker Icopal | 0:12:27 | |
56 | Stijn Devolder (Bel) Veranda’s Willems Crelan | 0:12:29 | |
57 | David Boucher (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice | ||
58 | Elmar Reinders (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij | ||
59 | Alexander Porsev (Rus) Gazprom – Rusvelo | ||
60 | Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom – Rusvelo | ||
61 | Matteo Draperi (Ita) Wilier Triestina | ||
62 | Arjen Livyns (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice | ||
63 | Roy Jans (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect | ||
64 | Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo | ||
65 | Anders Skaarseth (Nor) Joker Icopal | ||
66 | Ivan Savitskiy (Rus) Gazprom – Rusvelo | ||
67 | Brecht Dhaene (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice | ||
68 | Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise | ||
69 | Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo – Vini Fantini | ||
70 | Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo | ||
71 | Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina | ||
72 | Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport | ||
73 | Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin | ||
74 | Erik Baska (Svk) Bora-Hansgrohe | ||
75 | Julien Morice (Fra) Direct Energie | ||
76 | Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin | ||
77 | Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal | ||
78 | Federico Zurlo (Ita) Team UAE Emirates | ||
79 | Michael Goolaerts (Bel) Veranda’s Willems Crelan | ||
80 | Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe | ||
81 | Julien Stassen (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect | ||
82 | Alex Kirsch (Lux) WB Veranclassic Aqua Protect | ||
83 | Olivier Pardini (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect | ||
84 | Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors | ||
85 | Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise | ||
86 | Raymond Kreder (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij | ||
87 | Kevin Ista (Bel) Wb Veranclassic Aquality Protect | ||
88 | Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina | ||
89 | Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina | ||
90 | Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo | ||
91 | Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott | ||
92 | Jimmy Duquennoy (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect | ||
93 | Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – Rusvelo | ||
94 | Oliviero Troia (Ita) Team UAE Emirates | ||
95 | Aidis Kruopis (Ltu) Veranda’s Willems Crelan | ||
96 | Daniel Mclay (GBr) Fortuneo – Vital Concept | ||
97 | Rob Leemans (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice | ||
98 | Yohann Gene (Fra) Direct Energie | ||
99 | Dieter Bouvry (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice | ||
100 | Matthew Brammeier (Irl) Aqua Blue Sport | ||
101 | Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal | 0:13:00 | |
102 | Roger Kluge (Ger) Orica-Scott | 0:13:08 | |
103 | Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF | 0:14:49 | |
104 | Alexander Cools (Bel) Cibel – Cebon | 0:16:03 | |
105 | Timothy Stevens (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice | 0:16:36 | |
106 | Brice Feillu (Fra) Fortuneo – Vital Concept | 0:16:37 | |
107 | Gianni Marchand (Bel) Cibel – Cebon | 0:16:38 | |
108 | Seppe Verschuere (Bel) Cibel – Cebon | ||
109 | Pavel Brutt (Rus) Gazprom – Rusvelo | ||
110 | Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy | ||
111 | Nikolay Trusov (Rus) Gazprom – Rusvelo | ||
112 | Benjamin Perry (Can) Israel Cycling Academy | ||
113 | Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF | ||
114 | Adrian Aas Stien (Nor) Joker Icopal | ||
115 | Ryan Anderson (Can) Direct Energie | ||
116 | Jelle Mannaerts (Bel) Tarteletto – Isorex | ||
117 | Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy | ||
118 | Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina | ||
119 | Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo – Vital Concept | ||
120 | Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise | ||
121 | Franck Bonnamour (Fra) Fortuneo – Vital Concept | ||
122 | Erwann Corbel (Fra) Fortuneo – Vital Concept | ||
123 | Romain Cardis (Fra) Direct Energie | ||
124 | Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF | ||
125 | Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors | ||
126 | Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal | ||
127 | Nicola Bagioli (Ita) Nippo – Vini Fantini | ||
128 | Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo – Vini Fantini | ||
129 | Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal | ||
130 | Stef Van Zummeren (Bel) Veranda’s Willems Crelan | ||
131 | Rafael Andriato (Bra) Wilier Triestina | ||
132 | Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport | ||
133 | Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo | ||
134 | Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF | ||
135 | Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal | ||
136 | Markus Hoelgaard (Nor) Joker Icopal | ||
137 | Zakkari Dempster (Aus) Israel Cycling Academy | ||
138 | Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport | ||
139 | Tony Hurel (Fra) Direct Energie | ||
140 | Gerry Druyts (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice | ||
141 | Jack Bauer (NZl) Quick-Step Floors | ||
142 | Yuma Koishi (Jpn) Nippo – Vini Fantini | ||
143 | Nicolas Marini (Ita) Nippo – Vini Fantini | ||
144 | Jérôme Baugnies (Bel) Wanty – Groupe Gobert | ||
145 | Danilo Napolitano (Ita) Wanty – Groupe Gobert | ||
146 | Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport | 0:17:57 | |
147 | Robin Stenuit (Bel) Wanty – Groupe Gobert | 0:18:05 | |
148 | Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal | 0:18:54 | |
149 | Michael Cools (Bel) Tarteletto – Isorex | 0:20:36 | |
150 | Kenny De Ketele (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise | 0:21:40 | |
151 | Robby Cobbaert (Bel) Cibel – Cebon | 0:21:42 | |
152 | Andrew Fenn (GBr) Aqua Blue Sport | ||
153 | Kenny Dehaes (Bel) Wanty – Groupe Gobert | ||
154 | Elias Van Breussegem (Bel) Veranda’s Willems Crelan | ||
155 | Vegard Breen (Nor) Joker Icopal | 0:24:45 | |
156 | Niels De Rooze (Bel) Tarteletto – Isorex | ||
157 | Andre Looij (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij | 0:26:48 | |
158 | Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe | ||
159 | Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy | ||
160 | Alexander Maes (Bel) Cibel – Cebon | 0:29:49 | |
161 | Boris Vallee (Bel) Fortuneo – Vital Concept | ||
162 | Kristoffer Skjerping (Nor) Joker Icopal | 0:30:54 | |
163 | Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy | 0:30:57 | |
164 | Kevin Verwaest (Bel) Tarteletto – Isorex | 0:36:01 | |
165 | Breyne, Jonathan (Bel) Tarteletto – Isorex | ||
166 | Barry Markus (Ned) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice | ||
167 | Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF | ||
168 | Ruben Pols (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise | ||
169 | Lorenzo Blomme (Bel) Tarteletto – Isorex | 0:37:38 |