© ASO/A.Broadway

Zwycięstwem Sama Bennetta (BORA – hansgrohe) zakończył się trzeci etap Paryż – Nicea. Liderem pozostał Arnaud Demare (FDJ).

Trzeciego dnia ścigania we Francji kolarze mieli do pokonania 190km z Chablis do Chalon-Sur-Saone. Etap przeznaczony był raczej dla sprinterów, chociaż premia górska 25km przed metą nie ułatwiała ich zadania. Na szczęście po dwóch dniach przestał padać deszcz.

Ucieczkę dnia stworzyli dość szybko Pierre-Roger Latour (AG2R), Benjamin King (Dimension Data) i Romain Combaud (Delko-Marseille). Ich przewaga wzrosła nawet do 8 minut, lecz grupy sprinterskie nie zamierzały tego dnia pozwolić uciekinierom na swawolne harce.

Treck

Etap, ogólnie rzecz biorąc, przebiegał bardzo spokojnie. Po dwóch szalonych dniach walki na wiatrach, sytuacja zdecydowanie się ustabilizowała. Zdecydowanie pomocne zawodnikom było także słońce, które w końcu wyłoniło się zza chmur.

Ostatecznie odjazd został skasowany nieco ponad kilometr przed metą, a o zwycięstwie etapowym zdecydował finisz z peletonu. W nim najlepszy był Sam Bennett (BORA – hansgrohe), który dość niespodziewanie pokonał Alexandra Kristoffa (Katusha – Alpecin) i Johna Degenkolba (Trek – Segafredo). Liderem pozostał Arnaud Demare (FDJ).

Wyniki trzeciego etapu:

1 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 4:31:14
2 Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
3 John Degenkolb (GER) Trek – Segafredo 0:00:00
4 Marcel Kittel (GER) Quick Step Floors 0:00:00
5 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:00:00
6 Arnaud Démare (Fra) FDJ 0:00:00
7 André Greipel (GER) Lotto – Soudal 0:00:00
8 Christophe Laporte (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
9 Kristian Sbaragli (Ita) Team Dimension Data 0:00:00
10 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica – Scott 0:00:00
11 Daniel McLay (GBr) Fortuneo – Vital Concept 0:00:00
12 Oliver Naesen (Bel) Ag2r La Mondiale 0:00:00
13 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie 0:00:00
14 Marc Sarreau (Fra) FDJ 0:00:00
15 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team 0:00:00
16 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:00:00
17 Timo Roosen (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
18 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
19 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Team Sky 0:00:00
20 Jens Keukeleire (Bel) Orica – Scott 0:00:00
21 Youcef Reguigui (Alg) Team Dimension Data 0:00:00
22 Julian Alaphilippe (Fra) Quick Step Floors 0:00:00
23 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain – Merida 0:00:00
24 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
25 Warren Barguil (Fra) Team Sunweb 0:00:00
26 Christian Knees (GER) Team Sky 0:00:00
27 Tony Gallopin (Fra) Lotto – Soudal 0:00:00
28 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:00:00
29 Fabio Sabatini (Ita) Quick Step Floors 0:00:00
30 Mathew Hayman (Aus) Orica – Scott 0:00:00
31 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates 0:00:00
32 Philippe Gilbert (Bel) Quick Step Floors 0:00:00
33 Kristijan Koren (Slo) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:00
34 Rudy Molard (Fra) FDJ 0:00:00
35 Romain Hardy (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:00:00
36 Mickaël Delage (Fra) FDJ 0:00:00
37 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie 0:00:00
38 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
39 Michael Mørkøv (Den) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
40 Davide Formolo (Ita) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:00
41 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
42 Daniel Martin (Irl) Quick Step Floors 0:00:00
43 Bram Tankink (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
44 Moreno Hofland (Ned) Lotto – Soudal 0:00:00
45 Simon Yates (GBr) Orica – Scott 0:00:00
46 Florian Sénéchal (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
47 Michael Woods (Can) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:00
48 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:00:00
49 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:00
50 Cyril Gautier (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:00
51 Ion Izagirre Insausti (Esp) Bahrain – Merida 0:00:00
52 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ 0:00:00
53 Mauro Finetto (Ita) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
54 Alberto Contador Velasco (Esp) Trek – Segafredo 0:00:00
55 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Movistar Team 0:00:00
56 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
57 Stef Clement (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
58 Jacopo Guarnieri (Ita) FDJ 0:00:00
59 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
60 Michal Golas (Pol) Team Sky 0:00:00
61 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb 0:00:00
62 Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek – Segafredo 0:00:00
63 Simon Gerrans (Aus) Orica – Scott 0:00:00
64 Yves Lampaert (Bel) Quick Step Floors 0:00:00
65 Axel Domont (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:00
66 Laurent Pichon (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:00:00
67 Arnaud Gérard (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:00:00
68 Francisco José Ventoso Alberdi (Esp) BMC Racing Team 0:00:00
69 Nicholas Roche (Irl) BMC Racing Team 0:00:00
70 Luka Pibernik (Slo) Bahrain – Merida 0:00:00
71 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie 0:00:00
72 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team 0:00:00
73 Mikaël Cherel (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:00
74 Danilo Wyss (SUI) BMC Racing Team 0:00:00
75 Eduardo Sepulveda (Arg) Fortuneo – Vital Concept 0:00:00
76 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team 0:00:00
77 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb 0:00:00
78 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
79 Christopher Juul-Jensen (Den) Orica – Scott 0:00:00
80 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
81 Adam Hansen (Aus) Lotto – Soudal 0:00:00
82 Adrien Petit (Fra) Direct Energie 0:00:00
83 Stijn Vandenbergh (Bel) Ag2r La Mondiale 0:00:00
84 Michal Kolár (Svk) Bora – Hansgrohe 0:00:00
85 Jelle Wallays (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
86 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie 0:00:00
87 Jan Bárta (Cze) Bora – Hansgrohe 0:00:00
88 Delio Fernandez Cruz (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
89 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie 0:00:00
90 Marc Soler Gimenez (Esp) Movistar Team 0:00:00
91 Matti Breschel (Den) Astana Pro Team 0:00:00
92 Arnold Jeannesson (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:00:00
93 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team 0:00:00
94 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
95 Pierre-Luc Périchon (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:00:00
96 Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
97 Robert Wagner (GER) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
98 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky 0:00:00
99 Victor De La Parte Gonzalez (Esp) Movistar Team 0:00:00
100 Pierre Roger Latour (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:00
101 Juraj Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:00:00
102 Rémy Di Grégorio (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
103 Winner Andrew Anacona Gomez (Col) Movistar Team 0:00:00
104 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Team Sky 0:00:00
105 Mathias Frank (SUI) Ag2r La Mondiale 0:00:00
106 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team 0:00:00
107 Haimar Zubeldia Agirre (Esp) Trek – Segafredo 0:00:00
108 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
109 Jack Bauer (NZl) Quick Step Floors 0:00:18
110 Romain Combaud (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:18
111 Zico Waeytens (Bel) Team Sunweb 0:00:23
112 Quentin Pacher (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:26
113 Julien El Farès (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:26
114 Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:26
115 Baptiste Planckaert (Bel) Team Katusha – Alpecin 0:00:26
116 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team 0:00:26
117 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team 0:00:26
118 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain – Merida 0:00:26
119 Borut Bozic (Slo) Bahrain – Merida 0:00:26
120 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:00:28
121 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:28
122 Serge Pauwels (Bel) Team Dimension Data 0:00:28
123 Luke Rowe (GBr) Team Sky 0:00:32
124 Tom Stamsnijder (Ned) Team Sunweb 0:00:34
125 Simon Geschke (GER) Team Sunweb 0:00:34
126 Alberto Losada Alguacil (Esp) Team Katusha – Alpecin 0:00:34
127 Davide Villella (Ita) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:34
128 Marco Haller (AUT) Team Katusha – Alpecin 0:00:36
129 Tony Martin (GER) Team Katusha – Alpecin 0:00:36
130 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team 0:00:38
131 Julien Morice (Fra) Direct Energie 0:00:39
132 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team 0:00:40
133 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:00:40
134 Sven Erik Bystrøm (Nor) Team Katusha – Alpecin 0:00:40
135 Grégory Rast (SUI) Trek – Segafredo 0:00:40
136 Lawson Craddock (USA) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:43
137 Mitch Docker (Aus) Orica – Scott 0:00:59
138 Davide Cimolai (Ita) FDJ 0:01:01
139 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Bahrain – Merida 0:01:03
140 Omar Fraile Matarranz (Esp) Team Dimension Data 0:01:08
141 Jesus Herrada Lopez (Esp) Movistar Team 0:01:12
142 José Herrada Lopez (Esp) Movistar Team 0:01:12
143 José Mendes (Por) Bora – Hansgrohe 0:01:12
144 Gatis Smukulis (Lat) Delko – Marseille Provence KTM 0:01:12
145 Pierre Rolland (Fra) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:01:16
146 Natnael Berhane (Eri) Team Dimension Data 0:01:16
147 Olivier Le Gac (Fra) FDJ 0:01:16
148 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:01:16
149 Michael Gogl (AUT) Trek – Segafredo 0:01:16
150 Thomas Leezer (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:01:16
151 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:01:16
152 Michael Albasini (SUI) Orica – Scott 0:01:22
153 Philip Deignan (Irl) Team Sky 0:01:25
154 David Lopez Garcia (Esp) Team Sky 0:01:25
155 Thomas De Gendt (Bel) Lotto – Soudal 0:01:25
156 Lars Ytting Bak (Den) Lotto – Soudal 0:01:25
157 Maarten Wynants (Bel) Team LottoNL – Jumbo 0:01:25
158 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team 0:01:29
159 David De La Cruz Melgarejo (Esp) Quick Step Floors 0:01:49
160 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 0:01:49
161 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:02:02
162 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:03:41
163 Andrea Guardini (Ita) UAE Team Emirates 0:05:37
164 Erik Baska (Svk) Bora – Hansgrohe 0:05:37
165 Tyler Farrar (USA) Team Dimension Data 0:05:37
166 Grega Bole (Slo) Bahrain – Merida 0:05:37
DNF Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data

Klasyfikacja generalna po trzecim etapie:

1 Arnaud Démare (Fra) FDJ 12:14:42
2 Julian Alaphilippe (Fra) Quick Step Floors 0:00:06
3 Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha – Alpecin 0:00:13
4 Philippe Gilbert (Bel) Quick Step Floors 0:00:17
5 Tony Gallopin (Fra) Lotto – Soudal 0:00:19
6 Romain Hardy (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:00:21
7 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Team Sky 0:00:23
8 Rudy Molard (Fra) FDJ 0:00:23
9 Daniel Martin (Irl) Quick Step Floors 0:00:23
10 Kristijan Koren (Slo) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:31
11 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Movistar Team 0:00:33
12 André Greipel (GER) Lotto – Soudal 0:00:50
13 Yves Lampaert (Bel) Quick Step Floors 0:01:00
14 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha – Alpecin 0:01:01
15 Jelle Wallays (Bel) Lotto – Soudal 0:01:06
16 Marco Haller (AUT) Team Katusha – Alpecin 0:01:12
17 Warren Barguil (Fra) Team Sunweb 0:01:17
18 Davide Formolo (Ita) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:01:18
19 Ion Izagirre Insausti (Esp) Bahrain – Merida 0:01:18
20 Simon Yates (GBr) Orica – Scott 0:01:18
21 Alberto Contador Velasco (Esp) Trek – Segafredo 0:01:18
22 Marcel Kittel (GER) Quick Step Floors 0:01:31
23 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 0:02:07
24 Christian Knees (GER) Team Sky 0:02:20
25 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:02:42
26 Sven Erik Bystrøm (Nor) Team Katusha – Alpecin 0:02:51
27 Luke Rowe (GBr) Team Sky 0:03:04
28 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica – Scott 0:03:10
29 Bram Tankink (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:04:10
30 Davide Cimolai (Ita) FDJ 0:04:24
31 John Degenkolb (GER) Trek – Segafredo 0:09:06
32 Mathew Hayman (Aus) Orica – Scott 0:11:27
33 Michael Albasini (SUI) Orica – Scott 0:12:53
34 Jacopo Guarnieri (Ita) FDJ 0:15:07
35 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team 0:15:17
36 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:15:41
37 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie 0:15:55
38 Jack Bauer (NZl) Quick Step Floors 0:16:02
39 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain – Merida 0:16:14
40 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:16:23
41 Moreno Hofland (Ned) Lotto – Soudal 0:16:24
42 Mauro Finetto (Ita) Delko – Marseille Provence KTM 0:16:24
43 Christophe Laporte (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:16:24
44 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates 0:16:24
45 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb 0:16:24
46 Oliver Naesen (Bel) Ag2r La Mondiale 0:16:24
47 Florian Sénéchal (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:16:24
48 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb 0:16:24
49 Luka Pibernik (Slo) Bahrain – Merida 0:16:24
50 Haimar Zubeldia Agirre (Esp) Trek – Segafredo 0:16:24
51 Arnold Jeannesson (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:16:24
52 Nicholas Roche (Irl) BMC Racing Team 0:16:27
53 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:16:33
54 Simon Gerrans (Aus) Orica – Scott 0:16:33
55 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ 0:16:33
56 Tony Martin (GER) Team Katusha – Alpecin 0:16:34
57 Timo Roosen (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:16:37
58 Michal Golas (Pol) Team Sky 0:16:37
59 Delio Fernandez Cruz (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:16:37
60 Marc Sarreau (Fra) FDJ 0:16:37
61 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:16:37
62 Mathias Frank (SUI) Ag2r La Mondiale 0:16:37
63 Robert Wagner (GER) Team LottoNL – Jumbo 0:16:52
64 Baptiste Planckaert (Bel) Team Katusha – Alpecin 0:16:59
65 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:17:04
66 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:17:05
67 Alberto Losada Alguacil (Esp) Team Katusha – Alpecin 0:17:11
68 Tom Stamsnijder (Ned) Team Sunweb 0:17:11
69 Mitch Docker (Aus) Orica – Scott 0:17:35
70 Michael Gogl (AUT) Trek – Segafredo 0:17:40
71 Thomas Leezer (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:17:49
72 José Herrada Lopez (Esp) Movistar Team 0:17:49
73 Lars Ytting Bak (Den) Lotto – Soudal 0:17:52
74 David De La Cruz Melgarejo (Esp) Quick Step Floors 0:17:53
75 Maarten Wynants (Bel) Team LottoNL – Jumbo 0:17:57
76 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto – Soudal 0:18:13
77 Olivier Le Gac (Fra) FDJ 0:18:55
78 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko – Marseille Provence KTM 0:18:57
79 Jens Keukeleire (Bel) Orica – Scott 0:18:57
80 Matti Breschel (Den) Astana Pro Team 0:18:57
81 Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek – Segafredo 0:19:05
82 Michal Kolár (Svk) Bora – Hansgrohe 0:19:10
83 Danilo Wyss (SUI) BMC Racing Team 0:20:05
84 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:20:05
85 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie 0:25:24
86 Gatis Smukulis (Lat) Delko – Marseille Provence KTM 0:26:02
87 Julien Morice (Fra) Direct Energie 0:26:13
88 Kristian Sbaragli (Ita) Team Dimension Data 0:30:40
89 Stef Clement (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:30:40
90 Fabio Sabatini (Ita) Quick Step Floors 0:30:40
91 Francisco José Ventoso Alberdi (Esp) BMC Racing Team 0:30:40
92 Adam Hansen (Aus) Lotto – Soudal 0:30:40
93 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie 0:30:40
94 Axel Domont (Fra) Ag2r La Mondiale 0:30:40
95 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team 0:30:40
96 Laurent Pichon (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:30:40
97 Stijn Vandenbergh (Bel) Ag2r La Mondiale 0:30:40
98 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team 0:30:40
99 Mickaël Delage (Fra) FDJ 0:30:40
100 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:30:40
101 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:30:40
102 Michael Mørkøv (Den) Team Katusha – Alpecin 0:30:40
103 Cyril Gautier (Fra) Ag2r La Mondiale 0:30:40
104 Adrien Petit (Fra) Direct Energie 0:30:40
105 Arnaud Gérard (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:30:40
106 Eduardo Sepulveda (Arg) Fortuneo – Vital Concept 0:30:40
107 Jan Bárta (Cze) Bora – Hansgrohe 0:30:40
108 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates 0:30:40
109 Marc Soler Gimenez (Esp) Movistar Team 0:30:40
110 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Team Sky 0:30:40
111 Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:30:40
112 Christopher Juul-Jensen (Den) Orica – Scott 0:30:40
113 Juraj Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:30:40
114 Pierre-Luc Périchon (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:30:40
115 Zico Waeytens (Bel) Team Sunweb 0:30:49
116 Romain Combaud (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:30:53
117 Julien El Farès (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:31:06
118 Quentin Pacher (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:31:06
119 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team 0:31:06
120 Borut Bozic (Slo) Bahrain – Merida 0:31:06
121 Simon Geschke (GER) Team Sunweb 0:31:14
122 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team 0:31:18
123 Grégory Rast (SUI) Trek – Segafredo 0:31:20
124 Lawson Craddock (USA) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:31:23
125 Thomas De Gendt (Bel) Lotto – Soudal 0:32:05
126 David Lopez Garcia (Esp) Team Sky 0:32:05
127 Philip Deignan (Irl) Team Sky 0:32:05
128 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team 0:32:09
129 Grega Bole (Slo) Bahrain – Merida 0:32:27
130 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 0:32:28
131 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team 0:33:13
132 Mikaël Cherel (Fra) Ag2r La Mondiale 0:33:13
133 Rémy Di Grégorio (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:33:13
134 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates 0:33:13
135 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Bahrain – Merida 0:33:28
136 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team 0:33:39
137 Serge Pauwels (Bel) Team Dimension Data 0:33:41
138 Davide Villella (Ita) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:33:47
139 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:35:15
140 Tyler Farrar (USA) Team Dimension Data 0:36:17
141 Erik Baska (Svk) Bora – Hansgrohe 0:36:17
142 Pierre Roger Latour (Fra) Ag2r La Mondiale 0:37:26
143 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:37:31
144 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:37:31
145 Youcef Reguigui (Alg) Team Dimension Data 0:37:31
146 Victor De La Parte Gonzalez (Esp) Movistar Team 0:37:31
147 Winner Andrew Anacona Gomez (Col) Movistar Team 0:37:31
148 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky 0:37:31
149 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie 0:37:31
150 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team 0:37:31
151 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain – Merida 0:37:57
152 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:37:59
153 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie 0:38:34
154 Omar Fraile Matarranz (Esp) Team Dimension Data 0:38:39
155 José Mendes (Por) Bora – Hansgrohe 0:38:43
156 Jesus Herrada Lopez (Esp) Movistar Team 0:38:43
157 Daniel McLay (GBr) Fortuneo – Vital Concept 0:38:46
158 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:38:47
159 Natnael Berhane (Eri) Team Dimension Data 0:38:47
160 Michael Woods (Can) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:40:04
161 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates 0:40:04
162 Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:40:30
163 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team 0:40:44
164 Pierre Rolland (Fra) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:41:20
165 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:41:20
166 Andrea Guardini (Ita) UAE Team Emirates 0:45:41