Ekoi / ekoi.eu

Heat Concept korzysta z baterii, żeby ogrzać nasze dłonie i stopy w czasie jazdy.

Francuska firma postarała się o ubrania dla zmarzluchów. Dzięki bateriom, które wytwarzają do 15 watów mocy nasze kończyny będą się czuły jakby w ogóle nie wyszły na mróz. Akumulatory mogą być wyciągane i ponownie ładowane, a maksymalnie będą działały od dwóch do pięciu godzin na pełnym ładunku. Urządzenie ma działać nawet w mrozach do -20 stopni.

ekoiRękawiczki Heat Concept mają wodoodporną i oddychającą membranę i są zrobione z neoprenu. Jako strój przeznaczony na zimę są wyposażone w antypoślizgowe wykończenia i pas pozwalający na odpowiednie zamknięcie. Na zewnętrznej części znajduje się przycisk, którym ustawiamy temperaturę grzania – od 25 (zielony) do 40 (czerwony) stopni Celsjusza. Dostępne są w rozmiarach M, L i XL w cenie 139,95 euro.

ochraniacze na butyOsłony na buty są podobnie zbudowane – z neoprenu grubości 4mm. Przycisk znajduje się za kostką, więc dość łatwo po niego sięgnąć. Ekoi poinformowało, że materiał jest wzmocniony na palcach i piętach. Dostępne są w rozmiarach 40-42 i 43-45 oraz 45-47 w cenie 169,95 euro.

Ekoi sprzedaje swoje produkty bezpośrednio przez stronę internetową – tutaj.