Marcin Białobłocki wywalczył w Wielkiej Brytanii kolejne zwycięstwo. Tym razem na trasie Tour Series w miejscowości Croydon.

Cykl Pearl Izumi Tour Series – to seria ulicznych wyścigów dla elity kobiet i mężczyzn w których ścigają się najlepsze drużyny w Wielkiej Brytanii. Białoblocki (na zdjęciu w środku) reprezentujący barwy ekipy One Pro Cycling, pokonał na mecie Andy’eo Tennanta (Team Wiggins) oraz Tobyna Hortona (Madison Genesis).

W klasyfikacji generalnej cyklu prowadzi Tom Stewart (Madison Genesis) z dorobkiem 57 punktów. Białobłocki jest 13, a na koncie ma 11 „oczek”.

Fot: Tour Series