Szymon Sajnok (GKS Cartusia Kartuzy) w Strzelinie wywalczył pewny, złoty medal mistrzostw Polski juniorów w jeździe na czas!

Młodzi zawodnicy rywalizowali na 22 kilometrowej trasie ze startem i metą w Strzelinie. Nawrót zlokalizowany był w Kondratowicach.

Bardzo długo na czele utrzymywał się Adrian Kaiser (GKS Cartusia Kartuzy), który wykręcił czas 28:09. Pobił go dopiero jego kolega z drużyny i jeden z faworytów tej imprezy – Szymon Sajnok. Na pokonanie trasy potrzebował zaledwie 27 minut i 25 sekund!

Jak później się okazało, nikt nie był w stanie już go wyprzedzić. Brąz wywalczył Daniel Staniszewski (KKS Ciechanów), który do triumfatora stracił ponad minutę.

Pełne wyniki tutaj

Poprzedni artykułAndre Greipel liderem Lotto – Soudal na Tour de France
Następny artykułMistrzostwa Polski: Eugenia Bujak znów wygrywa na czas! Kasia Niewiadoma najlepszą orliczką!