Tomasz Marczyński skompletował hat-trick w wyścigu Dookoła Maroka! Polak po raz kolejny odjął prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Lider tureckiej drużyny Konya Torku okazał się dziś najlepszy na 155 kilometrowym odcinku z Nador do El Hociema. Marczyński wygrał sprint z czteroosobowej czołówki, pokonując Nabila Baza (Velo Club Sovac) oraz Soufiane Haddiego (Skydive Dubai). Na piątym miejscu ze stratą trzech sekund zameldował się Vladimir Gusev (Skydive Dubai), który do tej pory miał ten sam czas co Polak.

Były mistrz Polski znów jest liderem marokańskiej etapówki. Obecnie ma w zapasie 13 sekund nad utytułowanym Gusevem i 14 sekund nad dotychczasowym liderem – Anassem Ait el Abdią.

Pełne wyniki wkrótce!

Poprzedni artykułEnergiewacht Tour: Anna van der Breggen liderką po dwóch dniach