Adriano Malori (Movistar) wygrał jazdę indywidualną na czas w wyścigu Tour de San Luis. Drugie miejsce zajął Michał Kwiatkowski! Liderem pozostał Daniel Diaz (Funvic Brasilinvest-São José dos Campos).
Między dwoma trudnymi górskimi etapami organizatorzy argentyńskiego wyścigu zafundowali dziś kolarzom jazdę indywidualną na czas. Liczyła ona ponad 17 kilometrów. Po pierwszej raczej łatwiejszej części, w drugiej zawodnicy musieli pokonywać niewielki podjazd.
Bardzo długo na prowadzeniu utrzymywał się David Williams (Jamis – Hagens Berman), który wykręcił czas 21’10”. Wyprzedził go dopiero Łukasz Wiśniowski (Etixx – Quick Step)! Młody Polak był lepszy od Amerykanina o 20 sekund. Jednak „Wiśnia” niezbyt długo cieszył się z pierwszego miejsca. Fantastyczny czas uzyskał Adriano Malori (Movistar), czyli zwycięzca czasówki z ubiegłego roku. Jego wynik to 20’07”.
Z wielką nadzieją czekaliśmy na przejazd Michała Kwiatkowskiego (Etixx – Quick Step). „Kwiato” pojechał mocno i na mecie przegrał z Malorim tylko o cztery sekundy. Drugą część dystansu przejechał szybciej od Włocha. Jak na początek sezonu była to bardzo obiecująca czasówka w jego wykonaniu.
Jeszcze lepiej pierwszą część pojechał Ilnur Zakarin (Katusha), ale ostatecznie stracił do Włocha ponad 30 sekund. Adriano Malori nie znalazł pogromcy i podobnie jak w roku ubiegłym mógł cieszyć się ze zwycięstwa.
Michał Kwiatkowski po wspaniałej jeździe uplasował się na drugim miejscu. Trzecie był Hugo Houle (AG2R La Mondiale). Świetnie pojechali także Przemysław Niemiec (Lampre – Merida), który zajął siódmą pozycję i Łukasz Wiśniowski (Etixx – Quick Step) – 11. miejsce.
Liderem pozostał Daniel Diaz (Funvic Brasilinvest-São José dos Campos).
Wyniki:
1º 3 MALORI, Adriano ITA MOVISTAR TEAM 0:20:07
2º 31 KWIATKOWSKI, Michal POL ETIXX – QUICK STEP a 04
3º 24 HOULE, Hugo CAN AG2R LA MONDIALE a 05
4º 105 TVETCOV, Serghei ROU ANDRONI GIOCATTOLI a 29
5º 12 MESSINEO, Leandro C. ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 32
6º 76 ZAKARIN, Ilnur RUS TEAM KATUSHA a 33
7º 53 NIEMIEC, Przemyslaw POL LAMPRE-MERIDA a 34
8º 242 OYARZUN, Carlos I. CHI SEL. CHILE a 40
9º 121 SEPULVEDA, Eduardo ARG BRETAGNE – SECHE ENV a 42
10º 171 DIAZ, Daniel ARG FUNVIC-SAO JOSE DOS a 42
11º 36 WISNIOWSKI, Lukasz POL ETIXX – QUICK STEP a 43
12º 1 QUINTANA, Nairo A. COL MOVISTAR TEAM a 44
13º 211 GAVIRA, Fernando COL SEL. COLOMBIA a 44
14º 145 TORRES, Rodolfo A. COL COLOMBIA a 51
15º 215 CONTRERAS, Rodrigo COL SEL. COLOMBIA a 52
16º 65 KING, Benjamin USA Team CANNONDALE-GARM a 54
17º 212 ARANGO, Juan E. COL SEL. COLOMBIA a 55
18º 11 GIACINTI, Jorge A. ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 56
19º 113 CANOLA, Marco ITA UNITEDHEALTHCARE a 57
20º 111 BRAJKOVIC, Janez SLO UNITEDHEALTHCARE a 58
21º 152 JARAMILLO, Daniel A. COL JAMIS – HAGENS BERMA a 01:02
22º 154 WILLIAMS, David USA JAMIS – HAGENS BERMA a 01:03
23º 63 DOMBROWKSI, Joseph L. USA Team CANNONDALE-GARM a 01:04
24º 15 MOYANO, Enzo J. ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 01:09
25º 246 RODRIGUEZ, Jose L. CHI SEL. CHILE a 01:10
26º 74 MORENO, Daniel ESP TEAM KATUSHA a 01:20
27º 18 GUEVARA, Emmanuel D. ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 01:21
28º 51 CATTANEO, Mattia ITA LAMPRE-MERIDA a 01:22
29º 213 ROLDAN, Weimar A. COL SEL. COLOMBIA a 01:22
30º 14 LUCERO, Alfredo O. ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 01:24
31º 61 DANIELSON, Thomas USA Team CANNONDALE-GARM a 01:26
32º 23 GASTAUER, Ben LUX AG2R LA MONDIALE a 01:29
33º 267 MULLER, Mauricio W. ARG TEAM S.E.P. SAN JUAN a 01:31
34º 26 VUILLERMOZ, Alexis FRA AG2R LA MONDIALE a 01:35
35º 54 POZZATO, Filippo ITA LAMPRE-MERIDA a 01:41
36º 46 VOECKLER, Thomas FRA TEAM EUROPCAR a 01:42
37º 64 SKJERPING, Kristoffer NOR Team CANNONDALE-GARM a 01:44
38º 32 CAVENDISH, Mark GBR ETIXX – QUICK STEP a 01:49
39º 151 BRENES, Gregory CRC JAMIS – HAGENS BERMA a 01:49
40º 214 LAVERDE, Luis F. COL SEL. COLOMBIA a 01:49
41º 87 BARRIENTOS, Julian ARG SEL. ARGENTINA a 01:50
42º 202 FINETTO, Mauro ITA SEL. ITALIA a 01:51
43º 25 NOCENTINI, Rinaldo ITA AG2R LA MONDIALE a 01:51
44º 162 SIVORI, Ariel A. ARG BUENOS AIRES PROVINC a 01:52
45º 43 GUILLEMOIS, Romain FRA TEAM EUROPCAR a 01:58
46º 141 DIAZ, Edward F. COL COLOMBIA a 01:58
47º 62 BROWN, Nathan USA Team CANNONDALE-GARM a 01:59
48º 263 PEREZ, Ignacio ARG TEAM S.E.P. SAN JUAN a 02:00
49º 165 ARONE, Claudio M. ARG BUENOS AIRES PROVINC a 02:01
50º 41 DUCHESNE, Antoine CAN TEAM EUROPCAR a 02:01
51º 45 NAULEAU, Bryan FRA TEAM EUROPCAR a 02:03
52º 243 ALMONACID, Patricio J. CHI SEL. CHILE a 02:05
53º 86 TIVANI, German N. ARG SEL. ARGENTINA a 02:05
54º 55 RICHEZE, Maximiliano A ARG LAMPRE-MERIDA a 02:06
55º 131 STACCHIOTTI, Riccardo ITA NIPPO VINI FANTINI a 02:07
56º 144 RUBIANO, Miguel A. COL COLOMBIA a 02:07
57º 66 KING, Edward USA Team CANNONDALE-GARM a 02:12
58º 16 SARTASSOV, Andrey CHI SAN LUIS SOMOS TODOS a 02:14
59º 73 LOSADA, Alberto ESP TEAM KATUSHA a 02:14
60º 268 JAVIER, Gaston E. ARG TEAM S.E.P. SAN JUAN a 02:15
61º 241 GARRIDO, Gonzalo A. CHI SEL. CHILE a 02:15
62º 33 GOLAS, Michal POL ETIXX – QUICK STEP a 02:17
63º 116 ALZATE, Carlos E. COL UNITEDHEALTHCARE a 02:18
64º 167 PALMA, Guido E. ARG BUENOS AIRES PROVINC a 02:18
65º 173 DA SILVA, Kleber BRA FUNVIC-SAO JOSE DOS a 02:18
66º 136 YAMAMOTO, Genki JAP NIPPO VINI FANTINI a 02:19
67º 106 ZILIOLI, Gianfranco ITA ANDRONI GIOCATTOLI a 02:19
68º 164 TOLOSA, Sebastian J. ARG BUENOS AIRES PROVINC a 02:20
69º 84 GRAZIANI, Mauricio E. ARG SEL. ARGENTINA a 02:20
70º 143 QUINTERO, Carlos J. COL COLOMBIA a 02:21
71º 35 KEIRSBULCK, Guillaume BEL ETIXX – QUICK STEP a 02:21
72º 132 POZZO, Mattia ITA NIPPO VINI FANTINI a 02:22
73º 6 SÜTTERLIN, Jasha GER MOVISTAR TEAM a 02:22
74º 75 KOZONTCHUK, Dmitriy RUS TEAM KATUSHA a 02:24
75º 133 GROSU, Eduard M. ROU NIPPO VINI FANTINI a 02:25
76º 17 JUAREZ, Gabriel ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 02:28
77º 81 GADAY, Lucas ARG SEL. ARGENTINA a 02:28
78º 4 QUINTANA, Dayer U. COL MOVISTAR TEAM a 02:31
79º 34 SABATINI, Fabio ITA ETIXX – QUICK STEP a 02:32
80º 216 CHAVEZ, German E. COL SEL. COLOMBIA a 02:35
81º 266 DIAZ, Dario R. ARG TEAM S.E.P. SAN JUAN a 02:39
82º 254 GONZALEZ, Roberto C. PAN SEL. PANAMA a 02:39
83º 156 MILLER, Carson USA JAMIS – HAGENS BERMA a 02:40
84º 56 PIBERNIK, Luka SLO LAMPRE-MERIDA a 02:41
85º 72 KOCHETKOV, Pavel RUS TEAM KATUSHA a 02:43
86º 112 CLARKE, Jonathan H. AUS UNITEDHEALTHCARE a 02:44
87º 95 PERON, Andrea ITA TEAM NOVO NORDISK a 02:46
88º 22 BONNAFOND, Guillaume FRA AG2R LA MONDIALE a 02:49
89º 52 MODOLO, Sacha ITA LAMPRE-MERIDA a 02:52
90º 134 BERLATO, Giacomo ITA NIPPO VINI FANTINI a 02:53
91º 146 VALENCIA, Juan P. COL COLOMBIA a 02:54
92º 102 BANDIERA, Marco ITA ANDRONI GIOCATTOLI a 02:59
93º 194 TUREK, Daniel CZE CYCLING ACADEMY TEAM a 03:01
94º 191 BEAR, Yoav ISR CYCLING ACADEMY TEAM a 03:01
95º 71 PAOLINI, Luca ITA TEAM KATUSHA a 03:03
96º 124 FEILLU, Brice FRA BRETAGNE – SECHE ENV a 03:05
97º 183 GUZMAN, William J. DOM INTEJA – MMR-DOMINIC a 03:05
98º 21 BETANCUR, Carlos A. COL AG2R LA MONDIALE a 03:06
99º 203 BERTAZZO, Lian ITA SEL. ITALIA a 03:10
100º 176 PAIVA, Francisco R. ARG FUNVIC-SAO JOSE DOS a 03:10
101º 42 GENE, Yohann FRA TEAM EUROPCAR a 03:10
102º 166 ESPINDOLA, Santiago A. ARG BUENOS AIRES PROVINC a 03:11
103º 261 PEREYRA, Elias D. ARG TEAM S.E.P. SAN JUAN a 03:11
104º 122 BOULO, Matthieu FRA BRETAGNE – SECHE ENV a 03:13
105º 82 CIANCI, Sebastian M. ARG SEL. ARGENTINA a 03:18
106º 44 JEANDESBOZ, Fabrice FRA TEAM EUROPCAR a 03:19
107º 196 PIASKOWY, Emanuel POL CYCLING ACADEMY TEAM a 03:20
108º 2 ANTON, Igor ESP MOVISTAR TEAM a 03:20
109º 155 LEECE, Stephen USA JAMIS – HAGENS BERMA a 03:20
110º 115 HANSON, Kenneth A. USA UNITEDHEALTHCARE a 03:21
111º 114 REIJNEN, Kiel J. USA UNITEDHEALTHCARE a 03:21
112º 206 BALLERINI, Davide ITA SEL. ITALIA a 03:22
113º 222 LOPEZ, Yennier CUB SEL. CUBA a 03:24
114º 135 MARINI, Nicolas ITA NIPPO VINI FANTINI a 03:27
115º 163 GADAY, Julian ARG BUENOS AIRES PROVINC a 03:27
116º 153 HAEDO, Lucas S. ARG JAMIS – HAGENS BERMA a 03:27
117º 186 NUÑO, Israel ESP INTEJA – MMR-DOMINIC a 03:31
118º 265 LOPARDO, Lucas ARG TEAM S.E.P. SAN JUAN a 03:34
119º 252 RODRIGUEZ, Maicol PAN SEL. PANAMA a 03:38
120º 181 MILAN, Diego DOM INTEJA – MMR-DOMINIC a 03:39
121º 195 MIGDAL, Wojciech POL CYCLING ACADEMY TEAM a 03:46
122º 193 MALOVEC, Lubos SVK CYCLING ACADEMY TEAM a 03:53
123º 225 SANTA CLARA, Onel CUB SEL. CUBA a 03:53
124º 96 VERSCHOOR, Martijn NED TEAM NOVO NORDISK a 03:53
125º 125 HUTAROVICH, Yauheni BLR BRETAGNE – SECHE ENV a 03:59
126º 205 PETILLI, Simone ITA SEL. ITALIA a 03:59
127º 201 BATTAGLIN, Enrico ITA SEL. ITALIA a 04:01
128º 103 EBSEN, John DEN ANDRONI GIOCATTOLI a 04:01
129º 182 CRUZ, Adderlyn F. DOM INTEJA – MMR-DOMINIC a 04:02
130º 192 ZILBERSTEIN, Ido ISR CYCLING ACADEMY TEAM a 04:03
131º 126 MCLAY, Daniel GBR BRETAGNE – SECHE ENV a 04:03
132º 253 DE LEON, Jose PAN SEL. PANAMA a 04:05
133º 123 FONSECA, Armindo FRA BRETAGNE – SECHE ENV a 04:08
134º 104 STORTONI, Simone ITA ANDRONI GIOCATTOLI a 04:08
135º 142 DUQUE, Leonardo F. COL COLOMBIA a 04:17
136º 92 LOZANO, David ESP TEAM NOVO NORDISK a 04:18
137º 185 SOBRINO, Joaquin ESP INTEJA – MMR-DOMINIC a 04:19
138º 101 GATTO, Oscar ITA ANDRONI GIOCATTOLI a 04:30
139º 221 ALCOLEA, Arnold CUB SEL. CUBA a 04:33
140º 223 NODARSE, Felix CUB SEL. CUBA a 04:36
141º 161 SIVORI, Alan F. ARG BUENOS AIRES PROVINC a 04:38
142º 5 SOLER, Marc ESP MOVISTAR TEAM a 04:39
143º 224 ARIAS, Yans C. CUB SEL. CUBA a 04:41
144º 85 LAGUNA, Ismael F. ARG SEL. ARGENTINA a 04:44
145º 256 GONZALEZ, Francisco B. PAN SEL. PANAMA a 04:44
146º 255 UREÑA, Fernando PAN SEL. PANAMA a 04:48
147º 172 GARNERO, Antonio F. BRA FUNVIC-SAO JOSE DOS a 05:04
148º 244 ALVARADO, Adrian A. CHI SEL. CHILE a 05:13
149º 204 MARECZKO, Jakub ITA SEL. ITALIA a 05:14
150º 94 LEFRANCOIS, Nicolas FRA TEAM NOVO NORDISK a 05:20
Klasyfikacja generalna:
1º 171 DIAZ, Daniel ARG FUNVIC-SAO JOSE DOS 16:52:37
2º 145 TORRES, Rodolfo A. COL COLOMBIA a 01:09
3º 1 QUINTANA, Nairo A. COL MOVISTAR TEAM a 01:25
4º 121 SEPULVEDA, Eduardo ARG BRETAGNE – SECHE ENV a 01:46
5º 215 CONTRERAS, Rodrigo COL SEL. COLOMBIA a 02:43
6º 74 MORENO, Daniel ESP TEAM KATUSHA a 03:15
7º 12 MESSINEO, Leandro C. ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 03:54
8º 76 ZAKARIN, Ilnur RUS TEAM KATUSHA a 03:57
9º 152 JARAMILLO, Daniel A. COL JAMIS – HAGENS BERMA a 04:18
10º 111 BRAJKOVIC, Janez SLO UNITEDHEALTHCARE a 04:37
11º 53 NIEMIEC, Przemyslaw POL LAMPRE-MERIDA a 04:39
12º 144 RUBIANO, Miguel A. COL COLOMBIA a 04:58
13º 63 DOMBROWKSI, Joseph L. USA Team CANNONDALE-GARM a 05:01
14º 15 MOYANO, Enzo J. ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 05:06
15º 213 ROLDAN, Weimar A. COL SEL. COLOMBIA a 05:30
16º 26 VUILLERMOZ, Alexis FRA AG2R LA MONDIALE a 05:41
17º 141 DIAZ, Edward F. COL COLOMBIA a 06:04
18º 73 LOSADA, Alberto ESP TEAM KATUSHA a 06:10
19º 51 CATTANEO, Mattia ITA LAMPRE-MERIDA a 06:40
20º 14 LUCERO, Alfredo O. ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 06:50
21º 61 DANIELSON, Thomas USA Team CANNONDALE-GARM a 06:53
22º 65 KING, Benjamin USA Team CANNONDALE-GARM a 06:59
23º 151 BRENES, Gregory CRC JAMIS – HAGENS BERMA a 07:07
24º 2 ANTON, Igor ESP MOVISTAR TEAM a 07:15
25º 216 CHAVEZ, German E. COL SEL. COLOMBIA a 07:33
26º 4 QUINTANA, Dayer U. COL MOVISTAR TEAM a 07:40
27º 162 SIVORI, Ariel A. ARG BUENOS AIRES PROVINC a 08:30
28º 268 JAVIER, Gaston E. ARG TEAM S.E.P. SAN JUAN a 08:33
29º 106 ZILIOLI, Gianfranco ITA ANDRONI GIOCATTOLI a 09:05
30º 212 ARANGO, Juan E. COL SEL. COLOMBIA a 09:39
31º 242 OYARZUN, Carlos I. CHI SEL. CHILE a 09:46
32º 18 GUEVARA, Emmanuel D. ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 09:56
33º 124 FEILLU, Brice FRA BRETAGNE – SECHE ENV a 10:18
34º 23 GASTAUER, Ben LUX AG2R LA MONDIALE a 11:00
35º 104 STORTONI, Simone ITA ANDRONI GIOCATTOLI a 11:19
36º 62 BROWN, Nathan USA Team CANNONDALE-GARM a 11:36
37º 173 DA SILVA, Kleber BRA FUNVIC-SAO JOSE DOS a 11:51
38º 113 CANOLA, Marco ITA UNITEDHEALTHCARE a 12:16
39º 54 POZZATO, Filippo ITA LAMPRE-MERIDA a 12:26
40º 196 PIASKOWY, Emanuel POL CYCLING ACADEMY TEAM a 12:30
41º 81 GADAY, Lucas ARG SEL. ARGENTINA a 12:48
42º 46 VOECKLER, Thomas FRA TEAM EUROPCAR a 12:53
43º 72 KOCHETKOV, Pavel RUS TEAM KATUSHA a 12:57
44º 17 JUAREZ, Gabriel ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 13:01
45º 122 BOULO, Matthieu FRA BRETAGNE – SECHE ENV a 13:15
46º 205 PETILLI, Simone ITA SEL. ITALIA a 13:19
47º 31 KWIATKOWSKI, Michal POL ETIXX – QUICK STEP a 13:26
48º 194 TUREK, Daniel CZE CYCLING ACADEMY TEAM a 13:29
49º 241 GARRIDO, Gonzalo A. CHI SEL. CHILE a 13:47
50º 22 BONNAFOND, Guillaume FRA AG2R LA MONDIALE a 13:55
51º 221 ALCOLEA, Arnold CUB SEL. CUBA a 14:05
52º 11 GIACINTI, Jorge A. ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 14:19
53º 146 VALENCIA, Juan P. COL COLOMBIA a 14:25
54º 136 YAMAMOTO, Genki JAP NIPPO VINI FANTINI a 14:45
55º 211 GAVIRA, Fernando COL SEL. COLOMBIA a 14:58
56º 43 GUILLEMOIS, Romain FRA TEAM EUROPCAR a 15:07
57º 33 GOLAS, Michal POL ETIXX – QUICK STEP a 15:37
58º 123 FONSECA, Armindo FRA BRETAGNE – SECHE ENV a 15:38
59º 84 GRAZIANI, Mauricio E. ARG SEL. ARGENTINA a 15:45
60º 243 ALMONACID, Patricio J. CHI SEL. CHILE a 16:10
61º 263 PEREZ, Ignacio ARG TEAM S.E.P. SAN JUAN a 16:12
62º 24 HOULE, Hugo CAN AG2R LA MONDIALE a 16:16
63º 86 TIVANI, German N. ARG SEL. ARGENTINA a 16:17
64º 25 NOCENTINI, Rinaldo ITA AG2R LA MONDIALE a 16:25
65º 186 NUÑO, Israel ESP INTEJA – MMR-DOMINIC a 16:48
66º 193 MALOVEC, Lubos SVK CYCLING ACADEMY TEAM a 16:49
67º 246 RODRIGUEZ, Jose L. CHI SEL. CHILE a 16:52
68º 92 LOZANO, David ESP TEAM NOVO NORDISK a 16:59
69º 181 MILAN, Diego DOM INTEJA – MMR-DOMINIC a 17:03
70º 44 JEANDESBOZ, Fabrice FRA TEAM EUROPCAR a 17:12
71º 267 MULLER, Mauricio W. ARG TEAM S.E.P. SAN JUAN a 17:18
72º 214 LAVERDE, Luis F. COL SEL. COLOMBIA a 17:18
73º 103 EBSEN, John DEN ANDRONI GIOCATTOLI a 17:39
74º 202 FINETTO, Mauro ITA SEL. ITALIA a 18:02
75º 143 QUINTERO, Carlos J. COL COLOMBIA a 18:24
76º 254 GONZALEZ, Roberto C. PAN SEL. PANAMA a 19:13
77º 3 MALORI, Adriano ITA MOVISTAR TEAM a 19:21
78º 256 GONZALEZ, Francisco B. PAN SEL. PANAMA a 19:48
79º 36 WISNIOWSKI, Lukasz POL ETIXX – QUICK STEP a 20:04
80º 222 LOPEZ, Yennier CUB SEL. CUBA a 20:11
81º 165 ARONE, Claudio M. ARG BUENOS AIRES PROVINC a 20:20
82º 134 BERLATO, Giacomo ITA NIPPO VINI FANTINI a 20:20
83º 64 SKJERPING, Kristoffer NOR Team CANNONDALE-GARM a 21:05
84º 32 CAVENDISH, Mark GBR ETIXX – QUICK STEP a 21:10
85º 21 BETANCUR, Carlos A. COL AG2R LA MONDIALE a 21:19
86º 66 KING, Edward USA Team CANNONDALE-GARM a 21:33
87º 142 DUQUE, Leonardo F. COL COLOMBIA a 21:34
88º 75 KOZONTCHUK, Dmitriy RUS TEAM KATUSHA a 21:47
89º 34 SABATINI, Fabio ITA ETIXX – QUICK STEP a 21:53
90º 105 TVETCOV, Serghei ROU ANDRONI GIOCATTOLI a 22:26
91º 255 UREÑA, Fernando PAN SEL. PANAMA a 22:47
92º 195 MIGDAL, Wojciech POL CYCLING ACADEMY TEAM a 22:54
93º 6 SÜTTERLIN, Jasha GER MOVISTAR TEAM a 23:06
94º 96 VERSCHOOR, Martijn NED TEAM NOVO NORDISK a 23:19
95º 35 KEIRSBULCK, Guillaume BEL ETIXX – QUICK STEP a 23:32
96º 5 SOLER, Marc ESP MOVISTAR TEAM a 24:00
97º 156 MILLER, Carson USA JAMIS – HAGENS BERMA a 24:02
98º 41 DUCHESNE, Antoine CAN TEAM EUROPCAR a 24:44
99º 116 ALZATE, Carlos E. COL UNITEDHEALTHCARE a 24:51
100º 252 RODRIGUEZ, Maicol PAN SEL. PANAMA a 24:54
101º 192 ZILBERSTEIN, Ido ISR CYCLING ACADEMY TEAM a 24:56
102º 132 POZZO, Mattia ITA NIPPO VINI FANTINI a 25:12
103º 95 PERON, Andrea ITA TEAM NOVO NORDISK a 25:13
104º 182 CRUZ, Adderlyn F. DOM INTEJA – MMR-DOMINIC a 25:14
105º 223 NODARSE, Felix CUB SEL. CUBA a 26:26
106º 166 ESPINDOLA, Santiago A. ARG BUENOS AIRES PROVINC a 26:35
107º 244 ALVARADO, Adrian A. CHI SEL. CHILE a 27:04
108º 56 PIBERNIK, Luka SLO LAMPRE-MERIDA a 27:21
109º 114 REIJNEN, Kiel J. USA UNITEDHEALTHCARE a 27:42
110º 16 SARTASSOV, Andrey CHI SAN LUIS SOMOS TODOS a 28:39
111º 112 CLARKE, Jonathan H. AUS UNITEDHEALTHCARE a 29:05
112º 131 STACCHIOTTI, Riccardo ITA NIPPO VINI FANTINI a 29:11
113º 172 GARNERO, Antonio F. BRA FUNVIC-SAO JOSE DOS a 29:28
114º 42 GENE, Yohann FRA TEAM EUROPCAR a 29:31
115º 265 LOPARDO, Lucas ARG TEAM S.E.P. SAN JUAN a 29:45
116º 201 BATTAGLIN, Enrico ITA SEL. ITALIA a 30:27
117º 161 SIVORI, Alan F. ARG BUENOS AIRES PROVINC a 30:35
118º 225 SANTA CLARA, Onel CUB SEL. CUBA a 30:58
119º 94 LEFRANCOIS, Nicolas FRA TEAM NOVO NORDISK a 31:00
120º 261 PEREYRA, Elias D. ARG TEAM S.E.P. SAN JUAN a 31:05
121º 153 HAEDO, Lucas S. ARG JAMIS – HAGENS BERMA a 31:15
122º 155 LEECE, Stephen USA JAMIS – HAGENS BERMA a 31:38
123º 82 CIANCI, Sebastian M. ARG SEL. ARGENTINA a 31:44
124º 191 BEAR, Yoav ISR CYCLING ACADEMY TEAM a 31:45
125º 52 MODOLO, Sacha ITA LAMPRE-MERIDA a 31:58
126º 206 BALLERINI, Davide ITA SEL. ITALIA a 32:06
127º 266 DIAZ, Dario R. ARG TEAM S.E.P. SAN JUAN a 32:24
128º 164 TOLOSA, Sebastian J. ARG BUENOS AIRES PROVINC a 33:12
129º 167 PALMA, Guido E. ARG BUENOS AIRES PROVINC a 33:19
130º 133 GROSU, Eduard M. ROU NIPPO VINI FANTINI a 33:48
131º 183 GUZMAN, William J. DOM INTEJA – MMR-DOMINIC a 33:54
132º 125 HUTAROVICH, Yauheni BLR BRETAGNE – SECHE ENV a 34:07
133º 102 BANDIERA, Marco ITA ANDRONI GIOCATTOLI a 34:18
134º 253 DE LEON, Jose PAN SEL. PANAMA a 35:10
135º 45 NAULEAU, Bryan FRA TEAM EUROPCAR a 35:25
136º 115 HANSON, Kenneth A. USA UNITEDHEALTHCARE a 35:37
137º 101 GATTO, Oscar ITA ANDRONI GIOCATTOLI a 36:09
138º 135 MARINI, Nicolas ITA NIPPO VINI FANTINI a 36:12
139º 204 MARECZKO, Jakub ITA SEL. ITALIA a 39:01
140º 85 LAGUNA, Ismael F. ARG SEL. ARGENTINA a 39:09
141º 185 SOBRINO, Joaquin ESP INTEJA – MMR-DOMINIC a 39:36
142º 55 RICHEZE, Maximiliano A ARG LAMPRE-MERIDA a 39:45
143º 176 PAIVA, Francisco R. ARG FUNVIC-SAO JOSE DOS a 40:04
144º 87 BARRIENTOS, Julian ARG SEL. ARGENTINA a 40:10
145º 163 GADAY, Julian ARG BUENOS AIRES PROVINC a 40:14
146º 71 PAOLINI, Luca ITA TEAM KATUSHA a 40:50
147º 154 WILLIAMS, David USA JAMIS – HAGENS BERMA a 43:18
148º 126 MCLAY, Daniel GBR BRETAGNE – SECHE ENV a 43:25
149º 203 BERTAZZO, Lian ITA SEL. ITALIA a 44:40
150º 224 ARIAS, Yans C. CUB SEL. CUBA a 52:54
Foto:Tour de San Luis