Tour of FlandersOrganizatorzy Tour of Flanders zatwierdzili już przyszłoroczną trasę wyścigu. Dodane zostały do niej dwa podjazdy.

W dużej mierze trasa Ronde van Vlaanderen 2015 pokrywa się z tegoroczną odsłoną jednego z najsłynniejszych kolarskich monumentów. Dwa podjazdy dodane przez organizatorów, znajdują się w pierwszej fazie rywalizacji. Ostatnie 150 kilometrów pozostanie takie same, więc decydujące momenty wyścigu zapadną na trzech pętlach wokół Oudenaarde, które zgromadzą najwięcej kibiców.

W tym roku podjazdy Oude Kwaremont, Paterberg, Kruisberg i Koppenberg oraz strefa przy samej mecie, zgromadziły łącznie ponad 800 000 kibiców!