foltyn maciejW Zamościu rozegrano jazdę indywidualną na czas w ramach szosowego Pucharu Polski. W elicie kobiet zwyciężyła Paulina Cywińska (LKS ATOM Dzierżoniów), a w juniorach Maciej Foltyn (GK Gliwice Bike Atelier).

W juniorach młodszych najszybszy był Piotr Pękala z Pogoń Mostostal Puławy, któremu pokonanie 10-kilometrowego dystansu zajęło 14 minut i 20 sekund. 10 sekund więcej potrzebował jego kolega z ekipy, drugi Krzysztof Kucio oraz Patryk Pazik (ALKS Stal Elpa Ebar Grudziądz), który stracił do Kucio tylko 0,2 sekundy.

Najlepszą juniorką młodszą była Nikola Różyńska (ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz). Katarzyna Socha (KLKS Azalia Brzóza Królewska) była druga, a trzecią lokatę wywalczyła Julia Szyszka (ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz).

Bardzo zacięta była rywalizacja w kategorii junior. Zwycięzca Maciej Foltyn (GK Gliwice Bike Atelier) miał na mecie, po pokonaniu 18 kilometrów, lepszy czas od Jakuba Działowego (WLKS Krakus BBC Czaja) zaledwie o 0,73 sekundy. Jeszcze mniej dzieliło 3. i 4. kolarza. Daniel Staniszewski (KKS Ciechanów) był szybszy od Mariusza Gąsiorowskiego (ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz) o 0,02 sekundy.

W elicie kobiet zdecydowanie najlepszy wynik wykręciła Paulina Cywińska (LKS ATOM Dzierżoniów). Na podium stanęły także Aleksandra Kubica (GK Gliwice Bike Atelier) i Monika Kopińska (LKS ATOM Dzierżoniów).