Mistrzostwa Polski Masters Śrem 2011Trzy medale zdobyli Polacy w zakończonych niedawno mistrzostwach świata Mastersów. Ten najcenniejszy, złoty wywalczył Jerzy Bylicki.

Jerzy Bylicki zdobył tytuł w zawodach rozgrywanych pod auspicjami World Masters Cycling Federation. Odbyły się one w St. Johann in Tirol w Austrii. Polak wygrał po sprincie z trzyosobowej grupki, po pokonaniu 76 kilometrów.

Wyniki

Kolejne dwa krążki wywalczyli w swoich kategoriach wiekowych Agnieszka Sikora oraz Ksawery Leszczyński. Stawali oni na podium po jeździe indywidualnej na czas rozegranej w ramach mistrzostw świata UCI – UCI World Cycling Tour w Ljublianie. Agnieszka Sikora zdobyła brąz w kategorii 19-34, a Ksawery Leszczyński srebro w kategorii 70+. Oboje ścigali się na dystansie 18,6km.