2. etap wyścigu Tour de l`Eurometropole wygrał John Degenkolb (Argos-Shimano). Prowadzenie w wyścigu utrzymał Jens Debusschere (Lotto-Belisol).
Drugi odcinek prowadził z Poperinge do Poperinge i liczył 172,5 km. Profil etapu wyglądał trochę jak wykres badania EKG. W mniej więcej równych odstępach było usytuowanych osiem podjazdów, a końcówka była płaska.
W ucieczce dnia znaleźli się: Johny Hoogerland (Vacansoleil), Johann van Zyl (MTN), Robert Vrecer (Euskaltel) oraz Sebastian Lander (BMC).
Jednak przez cały etap to ekipy mające w swych składach sprinterów kontrolowały wyścig i sukcesywnie zmniejszały stratę. Tempo było tak wysokie, że peleton podzielił się na trzy grupy. W końcówce miał miejsce kolejny atak, ale ostatecznie peleton finiszował w całości.
Najbardziej zawiedziony może czuć się Michael Morkov z Saxo Banku, który był wirtualnym liderem, ale ostatecznie wspiął się na drugie miejsce w klasyfikacji generalnej.
Wyniki etapu:
4
FARRAR Tyler
Garmin – Sharp
5
,,
5
MOL Wouter
Vacansoleil – DCM
4
,,
6
BROWN Graeme
Belkin Pro Cycling Team
3
,,
7
PETIT Adrien
Cofidis Solutions Crédits
2
,,
8
WYNANTS Maarten
Belkin Pro Cycling Team
1
,,
9
DEMARE Arnaud
Equipe Cycliste FDJ.fr
,,
10
PORSEV Alexander
Katusha Team
,,
11
HAUSSLER Heinrich
IAM Cycling
,,
12
PLANCKAERT Baptiste
Crelan-Euphony
,,
13
KRUOPIS Aidis
Orica GreenEDGE
,,
14
VANBILSEN Kenneth
Topsport Vlaanderen Baloise
,,
15
GODDAERT Kristof
IAM Cycling
,,
16
SBARAGLI Kristian
Team MTN Qhubeka
,,
17
ABERASTURI Jon
Euskaltel – Euskadi
,,
18
LODEWYCK Klaas
BMC Racing Team
,,
19
VAN HOECKE Gijs
Topsport Vlaanderen Baloise
,,
20
TERPSTRA Niki
Omega Pharma – Quick-Step
,,
21
KUZNETSOV Viacheslav
Katusha Team
,,
22
BANDIERA Marco
IAM Cycling
,,
23
KORETZKY Clément
Bretagne- Séché Environnement
,,
24
SISKEVICIUS Evaldas
Sojasun
,,
25
KREDER Raymond
Garmin – Sharp
,,
26
LIGTHART Pim
Vacansoleil – DCM
,,
27
DE VREESE Laurens
Topsport Vlaanderen Baloise
,,
28
VAN KEIRSBULCK Guillaume
Omega Pharma – Quick-Step
,,
29
EIJSSEN Yannick
BMC Racing Team
,,
30
DE BACKER Bert
Team Argos – Shimano
,,
31
ROELANDTS Jurgen
Lotto Belisol Team
,,
32
VAN DIJK Stefan
Accent.jobs Wanty
,,
33
VANMARCKE Sep
Belkin Pro Cycling Team
,,
34
MAES Nikolas
Omega Pharma – Quick-Step
,,
35
STASSEN Julien
Wallonie – Bruxelles
,,
36
CURVERS Roy
Team Argos – Shimano
,,
37
DELAPLACE Anthony
Sojasun
,,
38
DION Renaud
Bretagne- Séché Environnement
,,
39
DELPECH Jean-luc
Bretagne- Séché Environnement
,,
40
ZINGLE Romain
Cofidis Solutions Crédits
,,
41
FERNANDEZ DE LARREA Koldo
Garmin – Sharp
,,
42
BAK Lars Ytting
Lotto Belisol Team
,,
43
OFFREDO Yoann
Equipe Cycliste FDJ.fr
,,
44
LEQUATRE Geoffroy
Bretagne- Séché Environnement
,,
45
BOL Jetse
Belkin Pro Cycling Team
,,
46
STEELS Stijn
Crelan-Euphony
,,
47
MřRKřV Michael
Team Saxo-Tinkoff
,,
48
SCHAR Michael
BMC Racing Team
0:11
49
VERGAERDE Otto
National Selection Belgium
,,
50
MALACARNE Gael
Bretagne- Séché Environnement
,,
51
KATAEV Alexey
,,
52
CHRISTENSEN Mads
Team Saxo-Tinkoff
,,
53
NUYENS Nick
Garmin – Sharp
,,
54
RICKAERT Jonas
National Selection Belgium
,,
55
VELITS Martin
Omega Pharma – Quick-Step
,,
56
VANSPEYBROUCK Pieter
Topsport Vlaanderen Baloise
,,
57
WALLAYS Jelle
Topsport Vlaanderen Baloise
,,
58
SULZBERGER Wesley
Orica GreenEDGE
,,
59
PAIANI Jean-lou
Sojasun
,,
60
AAEN JORGENSEN Jonas
Team Saxo-Tinkoff
,,
61
VAN DER SANDE Tosh
Lotto Belisol Team
,,
62
HINAULT Sébastien
IAM Cycling
,,
63
PREMONT Christophe
Crelan-Euphony
,,
64
GHYSELINCK Jan
Cofidis Solutions Crédits
,,
65
SIEBERG Marcel
Lotto Belisol Team
0:19
66
SINKELDAM Ramon
Team Argos – Shimano
0:21
67
PESTIAUX Loďc
Color Code – Biowanze
0:35
68
SCHEIRLINCKX Staf
Accent.jobs Wanty
,,
69
SAEZ DE ARREGI Adrian
Euskaltel – Euskadi
,,
70
DELFOSSE Florent
Color Code – Biowanze
,,
71
LABBE Arnaud
Cofidis Solutions Crédits
,,
72
JACOBS Pieter
Topsport Vlaanderen Baloise
,,
73
POLAZZI Fabio
Wallonie – Bruxelles
,,
74
LEMOINE Cyril
Sojasun
,,
75
WESEMANN Martin
Team MTN Qhubeka
,,
76
VAN GOOLEN Jurgen
Accent.jobs Wanty
,,
77
EVRARD Laurent
Wallonie – Bruxelles
,,
78
WAEYTENS Zico
Topsport Vlaanderen Baloise
,,
79
SCHMIDT Fabien
Sojasun
,,
80
VEUCHELEN Frederik
Vacansoleil – DCM
,,
81
VAN HUMMEL Kenny
Vacansoleil – DCM
,,
82
TJALLINGII Maarten
Belkin Pro Cycling Team
,,
83
TAMOURIDIS Ioannis
Euskaltel – Euskadi
,,
84
DEGAND Thomas
Accent.jobs Wanty
,,
85
HOOGERLAND Johnny
Vacansoleil – DCM
,,
86
WILSON Jack
An Post – Chainreaction
,,
87
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
Team Argos – Shimano
,,
88
DOCKER Mitchell
Orica GreenEDGE
,,
89
JőEääR Gert
Cofidis Solutions Crédits
,,
90
VACHON Florian
Bretagne- Séché Environnement
,,
91
VON HOFF Steele
Garmin – Sharp
,,
92
SLIK Ivar
Belkin Pro Cycling Team
,,
93
VERONA QUINTANILLA Carlos
Omega Pharma – Quick-Step
,,
94
DILLIER Silvan
BMC Racing Team
,,
95
KOHLER Martin
BMC Racing Team
,,
96
LAMPAERT Yves
Topsport Vlaanderen Baloise
,,
97
VANGENECHTEN Jonas
Lotto Belisol Team
,,
98
CHEVALIER Olivier
Wallonie – Bruxelles
0:46
99
AMORISON Frédéric
Crelan-Euphony
0:48
100
ISTA Kevyn
IAM Cycling
,,
101
BOECKMANS Kris
Vacansoleil – DCM
0:51
102
POULHIES Stéphane
Cofidis Solutions Crédits
1:35
103
MANGEL Laurent
Equipe Cycliste FDJ.fr
,,
104
VANSUMMEREN Johan
Garmin – Sharp
0:35
105
LANDER Sebastian
BMC Racing Team
1:57
106
VANDEWALLE Kristof
Omega Pharma – Quick-Step
0:35
107
ROLLIN Dominique
Equipe Cycliste FDJ.fr
2:08
108
DERNIES Tom
Wallonie – Bruxelles
0:35
109
VAN ZYL Johann
Team MTN Qhubeka
2:21
110
STAMSNIJDER Tom
Team Argos – Shimano
2:23
111
KLEMME Dominic
IAM Cycling
,,
112
KUMP Marko
Team Saxo-Tinkoff
,,
113
BILBAO LOPEZ DE ARMIENTA Pello
Euskaltel – Euskadi
0:35
114
BROECKX Stig
Lotto Belisol Team
5:31
115
JUUL-JENSEN Christopher
Team Saxo-Tinkoff
,,
116
LE BON Johan
Equipe Cycliste FDJ.fr
,,
117
HABEAUX Gregory
Accent.jobs Wanty
6:57
118
NAPOLITANO Danilo
Accent.jobs Wanty
7:36
119
ARNDT Nikias
Team Argos – Shimano
,,
120
BERTHOLET Quentin
Wallonie – Bruxelles
,,
121
DANIEL Maxime
Sojasun
,,
122
LINDEMAN Bert-Jan
Vacansoleil – DCM
,,
123
WESTRA Lieuwe
Vacansoleil – DCM
,,
124
JUODVALKIS Egidijus
Crelan-Euphony
,,
125
FRANSSEN Wout
An Post – Chainreaction
,,
126
HUREL Tony
Team Europcar
,,
127
RASMUSSEN Alex
Garmin – Sharp
9:06
128
MIYAZAWA Takashi
Team Saxo-Tinkoff
9:17
129
MOURIS Jens
Orica GreenEDGE
,,
130
VALLEE Boris
Color Code – Biowanze
11:04
131
VERWAEST Kevin
Crelan-Euphony
13:48
132
WARNIER Antoine
Color Code – Biowanze
14:13
133
GEROMBOUX Arnaud
Color Code – Biowanze
,,
134
ENGOULVENT Jimmy
Sojasun
,,
135
CORDEEL Sander
Lotto Belisol Team
,,
136
MORICE Julien
Team Europcar
,,
137
DEWEER Jochen
National Selection Belgium
,,
138
DRON Boris
Wallonie – Bruxelles
,,
139
MESTRE Ricardo
Euskaltel – Euskadi
,,
140
REGUIGUI Youcef
Team MTN Qhubeka
,,
141
LUND Anders
Team Saxo-Tinkoff
,,
142
VANDENBAK Laurent
An Post – Chainreaction
,,
143
VERMOTE Alphonse
An Post – Chainreaction
,,
144
BELKOV Maxim
Katusha Team
,,
145
COCQUYT Nicky
National Selection Belgium
,,
146
CLARKE William
Team Argos – Shimano
,,
147
VERRAES Benjamin
Accent.jobs Wanty
,,
148
SARAMOTINS Aleksejs
IAM Cycling
,,
149
VALENTIN Tristan
Cofidis Solutions Crédits
,,
150
VRECER Robert
Euskaltel – Euskadi
,,
151
LELEU Antoine
Color Code – Biowanze
,,
152
CORNET Joris
National Selection Belgium
,,
153
GUERIN Alexis
Equipe Cycliste FDJ.fr
,,
154
DELAGE Mickaël
Equipe Cycliste FDJ.fr
,,
155
CORBEL Erwann
Bretagne- Séché Environnement
,,
156
LADAGNOUS Matthieu
Equipe Cycliste FDJ.fr
,,
157
WERTZ Thomas
Color Code – Biowanze
,,
158
HEPBURN Michael
Orica GreenEDGE
,,
159
BOS Theo
Belkin Pro Cycling Team
,,
160
FLENS Rick
Belkin Pro Cycling Team
,,
161
MINGUEZ Miguel
Euskaltel – Euskadi
,,
162
RABON Frantisek
Omega Pharma – Quick-Step
,,
163
CHAVANEL Sébastien
Team Europcar
,,
164
STAUFF Andreas
Team MTN Qhubeka
,,
165
RADOCHLA Steffen
Euskaltel – Euskadi
,,
166
DE PAUW Moreno
National Selection Belgium
,,
167
KERF Jerome
Color Code – Biowanze
,,
168
VEREECKEN Nicolas
An Post – Chainreaction
,,
Klasyfikacja generalna:
1
(1)
DEBUSSCHERE Jens
Lotto Belisol Team
8:25:28
2
(2)
MřRKřV Michael
Team Saxo-Tinkoff
0:02
3
(20)
DEGENKOLB John
Team Argos – Shimano
0:04
4
(24)
DRUCKER Jean-Pierre
Accent.jobs Wanty
0:08
5
(3)
MAES Nikolas
Omega Pharma – Quick-Step
,,
6
(5)
VANBILSEN Kenneth
Topsport Vlaanderen Baloise
0:09
7
(4)
GODDAERT Kristof
IAM Cycling
,,
8
(113)
DE VREESE Laurens
Topsport Vlaanderen Baloise
0:11
9
(165)
TERPSTRA Niki
Omega Pharma – Quick-Step
,,
10
(42)
WYNANTS Maarten
Belkin Pro Cycling Team
0:12
11
(146)
KUZNETSOV Viacheslav
Katusha Team
0:13
12
(8)
FARRAR Tyler
Garmin – Sharp
0:14
13
(12)
BROWN Graeme
Belkin Pro Cycling Team
,,
14
(16)
DEMARE Arnaud
Equipe Cycliste FDJ.fr
,,
15
(19)
ABERASTURI Jon
Euskaltel – Euskadi
,,
16
(33)
MOL Wouter
Vacansoleil – DCM
,,
17
(9)
DE BACKER Bert
Team Argos – Shimano
,,
18
(29)
HAUSSLER Heinrich
IAM Cycling
,,
19
(30)
PLANCKAERT Baptiste
Crelan-Euphony
,,
20
(14)
VAN KEIRSBULCK Guillaume
Omega Pharma – Quick-Step
,,
21
(36)
PETIT Adrien
Cofidis Solutions Crédits
,,
22
(35)
PORSEV Alexander
Katusha Team
,,
23
(10)
CURVERS Roy
Team Argos – Shimano
,,
24
(32)
SBARAGLI Kristian
Team MTN Qhubeka
,,
25
(27)
SISKEVICIUS Evaldas
Sojasun
,,
26
(23)
VANMARCKE Sep
Belkin Pro Cycling Team
,,
27
(44)
KRUOPIS Aidis
Orica GreenEDGE
,,
28
(37)
KREDER Raymond
Garmin – Sharp
,,
29
(45)
VAN HOECKE Gijs
Topsport Vlaanderen Baloise
,,
30
(34)
ROELANDTS Jurgen
Lotto Belisol Team
,,
31
(57)
LODEWYCK Klaas
BMC Racing Team
,,
32
(41)
STASSEN Julien
Wallonie – Bruxelles
,,
33
(31)
BOL Jetse
Belkin Pro Cycling Team
,,
34
(48)
VAN DIJK Stefan
Accent.jobs Wanty
,,
35
(55)
DION Renaud
Bretagne- Séché Environnement
,,
36
(60)
DELPECH Jean-luc
Bretagne- Séché Environnement
,,
37
(64)
ZINGLE Romain
Cofidis Solutions Crédits
,,
38
(71)
BAK Lars Ytting
Lotto Belisol Team
,,
39
(78)
DELAPLACE Anthony
Sojasun
,,
40
(82)
FERNANDEZ DE LARREA Koldo
Garmin – Sharp
,,
41
(108)
KORETZKY Clément
Bretagne- Séché Environnement
,,
42
(107)
LIGTHART Pim
Vacansoleil – DCM
,,
43
(115)
OFFREDO Yoann
Equipe Cycliste FDJ.fr
,,
44
(112)
STEELS Stijn
Crelan-Euphony
,,
45
(120)
LEQUATRE Geoffroy
Bretagne- Séché Environnement
,,
46
(143)
BANDIERA Marco
IAM Cycling
,,
47
(6)
WALLAYS Jelle
Topsport Vlaanderen Baloise
0:19
48
(177)
EIJSSEN Yannick
BMC Racing Team
0:24
49
(21)
RICKAERT Jonas
National Selection Belgium
0:25
50
(47)
VANSPEYBROUCK Pieter
Topsport Vlaanderen Baloise
,,
51
(61)
MALACARNE Gael
Bretagne- Séché Environnement
,,
52
(51)
HINAULT Sébastien
IAM Cycling
,,
53
(67)
AAEN JORGENSEN Jonas
Team Saxo-Tinkoff
,,
54
(86)
CHRISTENSEN Mads
Team Saxo-Tinkoff
,,
55
(76)
GHYSELINCK Jan
Cofidis Solutions Crédits
,,
56
(90)
SULZBERGER Wesley
Orica GreenEDGE
,,
57
(101)
KATAEV Alexey
,,
58
(95)
PREMONT Christophe
Crelan-Euphony
,,
59
(105)
VELITS Martin
Omega Pharma – Quick-Step
,,
60
(111)
VERGAERDE Otto
National Selection Belgium
,,
61
(121)
SCHAR Michael
BMC Racing Team
,,
62
(118)
NUYENS Nick
Garmin – Sharp
,,
63
(116)
PAIANI Jean-lou
Sojasun
,,
64
(117)
VAN DER SANDE Tosh
Lotto Belisol Team
,,
65
(11)
SINKELDAM Ramon
Team Argos – Shimano
0:33
66
(73)
SIEBERG Marcel
Lotto Belisol Team
,,
67
(15)
VACHON Florian
Bretagne- Séché Environnement
0:49
68
(28)
VAN HUMMEL Kenny
Vacansoleil – DCM
,,
69
(26)
DOCKER Mitchell
Orica GreenEDGE
,,
70
(39)
EVRARD Laurent
Wallonie – Bruxelles
,,
71
(22)
LAMPAERT Yves
Topsport Vlaanderen Baloise
,,
72
(43)
TAMOURIDIS Ioannis
Euskaltel – Euskadi
,,
73
(63)
DELFOSSE Florent
Color Code – Biowanze
,,
74
(16)
DEMARE Arnaud
Equipe Cycliste FDJ.fr
,,
75
(62)
JACOBS Pieter
Topsport Vlaanderen Baloise
,,
76
(56)
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
Team Argos – Shimano
,,
77
(75)
POLAZZI Fabio
Wallonie – Bruxelles
,,
78
(66)
TJALLINGII Maarten
Belkin Pro Cycling Team
,,
79
(80)
LEMOINE Cyril
Sojasun
,,
80
(69)
WILSON Jack
An Post – Chainreaction
,,
81
(59)
DERNIES Tom
Wallonie – Bruxelles
,,
82
(85)
DEGAND Thomas
Accent.jobs Wanty
,,
83
(91)
WAEYTENS Zico
Topsport Vlaanderen Baloise
,,
84
(81)
VON HOFF Steele
Garmin – Sharp
,,
85
(92)
VEUCHELEN Frederik
Vacansoleil – DCM
,,
86
(106)
LABBE Arnaud
Cofidis Solutions Crédits
,,
87
(77)
BILBAO LOPEZ DE ARMIENTA Pello
Euskaltel – Euskadi
,,
88
(122)
SCHEIRLINCKX Staf
Accent.jobs Wanty
,,
89
(97)
VANGENECHTEN Jonas
Lotto Belisol Team
,,
90
(119)
VAN GOOLEN Jurgen
Accent.jobs Wanty
,,
91
(135)
PESTIAUX Loďc
Color Code – Biowanze
,,
92
(129)
JőEääR Gert
Cofidis Solutions Crédits
,,
93
(125)
VERONA QUINTANILLA Carlos
Omega Pharma – Quick-Step
,,
94
(138)
HOOGERLAND Johnny
Vacansoleil – DCM
,,
95
(126)
VANSUMMEREN Johan
Garmin – Sharp
,,
96
(139)
SLIK Ivar
Belkin Pro Cycling Team
,,
97
(155)
SCHMIDT Fabien
Sojasun
,,
98
(149)
KOHLER Martin
BMC Racing Team
,,
99
(140)
VANDEWALLE Kristof
Omega Pharma – Quick-Step
,,
100
(159)
DILLIER Silvan
BMC Racing Team
,,
101
(58)
CHEVALIER Olivier
Wallonie – Bruxelles
1:00
102
(89)
ISTA Kevyn
IAM Cycling
1:02
103
(150)
AMORISON Frédéric
Crelan-Euphony
,,
104
(49)
BOECKMANS Kris
Vacansoleil – DCM
1:05
105
(99)
POULHIES Stéphane
Cofidis Solutions Crédits
1:49
106
(181)
WESEMANN Martin
Team MTN Qhubeka
1:59
107
(54)
LANDER Sebastian
BMC Racing Team
2:11
108
(83)
ROLLIN Dominique
Equipe Cycliste FDJ.fr
2:22
109
(176)
VAN ZYL Johann
Team MTN Qhubeka
2:35
110
(46)
KUMP Marko
Team Saxo-Tinkoff
2:37
111
(166)
STAMSNIJDER Tom
Team Argos – Shimano
,,
112
(185)
MANGEL Laurent
Equipe Cycliste FDJ.fr
4:14
113
(114)
BROECKX Stig
Lotto Belisol Team
5:45
114
(124)
JUUL-JENSEN Christopher
Team Saxo-Tinkoff
,,
115
(171)
LE BON Johan
Equipe Cycliste FDJ.fr
,,
116
(84)
HABEAUX Gregory
Accent.jobs Wanty
7:11
117
(7)
LINDEMAN Bert-Jan
Vacansoleil – DCM
7:49
118
(17)
NAPOLITANO Danilo
Accent.jobs Wanty
7:50
119
(25)
HUREL Tony
Team Europcar
,,
120
(52)
JUODVALKIS Egidijus
Crelan-Euphony
,,
121
(87)
BERTHOLET Quentin
Wallonie – Bruxelles
,,
122
(102)
ARNDT Nikias
Team Argos – Shimano
,,
123
(127)
DANIEL Maxime
Sojasun
,,
124
(151)
WESTRA Lieuwe
Vacansoleil – DCM
,,
125
(169)
FRANSSEN Wout
An Post – Chainreaction
,,
126
(145)
RASMUSSEN Alex
Garmin – Sharp
9:20
127
(68)
MIYAZAWA Takashi
Team Saxo-Tinkoff
9:31
128
(133)
MOURIS Jens
Orica GreenEDGE
,,
129
(188)
KLEMME Dominic
IAM Cycling
10:47
130
(79)
VALLEE Boris
Color Code – Biowanze
11:38
131
(50)
VERWAEST Kevin
Crelan-Euphony
14:02
132
(13)
DELAGE Mickaël
Equipe Cycliste FDJ.fr
14:27
133
(40)
REGUIGUI Youcef
Team MTN Qhubeka
,,
134
(53)
VERRAES Benjamin
Accent.jobs Wanty
,,
135
(38)
VEREECKEN Nicolas
An Post – Chainreaction
,,
136
(70)
DRON Boris
Wallonie – Bruxelles
,,
137
(94)
WARNIER Antoine
Color Code – Biowanze
,,
138
(74)
WERTZ Thomas
Color Code – Biowanze
,,
139
(103)
VERMOTE Alphonse
An Post – Chainreaction
,,
140
(88)
BOS Theo
Belkin Pro Cycling Team
,,
141
(104)
VALENTIN Tristan
Cofidis Solutions Crédits
,,
142
(93)
RABON Frantisek
Omega Pharma – Quick-Step
,,
143
(109)
LELEU Antoine
Color Code – Biowanze
,,
144
(110)
CORBEL Erwann
Bretagne- Séché Environnement
,,
145
(134)
ENGOULVENT Jimmy
Sojasun
,,
146
(136)
MESTRE Ricardo
Euskaltel – Euskadi
,,
147
(144)
GEROMBOUX Arnaud
Color Code – Biowanze
,,
148
(141)
DEWEER Jochen
National Selection Belgium
,,
149
(123)
MINGUEZ Miguel
Euskaltel – Euskadi
,,
150
(147)
BELKOV Maxim
Katusha Team
,,
151
(154)
VANDENBAK Laurent
An Post – Chainreaction
,,
152
(163)
MORICE Julien
Team Europcar
,,
153
(153)
SARAMOTINS Aleksejs
IAM Cycling
,,
154
(142)
KERF Jerome
Color Code – Biowanze
,,
155
(161)
VRECER Robert
Euskaltel – Euskadi
,,
156
(148)
RADOCHLA Steffen
Euskaltel – Euskadi
,,
157
(172)
LUND Anders
Team Saxo-Tinkoff
,,
158
(162)
GUERIN Alexis
Equipe Cycliste FDJ.fr
,,
159
(170)
CLARKE William
Team Argos – Shimano
,,
160
(174)
COCQUYT Nicky
National Selection Belgium
,,
161
(164)
HEPBURN Michael
Orica GreenEDGE
,,
162
(156)
DE PAUW Moreno
National Selection Belgium
,,
163
(175)
CORNET Joris
National Selection Belgium
,,
164
(167)
STAUFF Andreas
Team MTN Qhubeka
,,
165
(173)
CHAVANEL Sébastien
Team Europcar
,,
166
(178)
FLENS Rick
Belkin Pro Cycling Team
15:06
167
(183)
LADAGNOUS Matthieu
Equipe Cycliste FDJ.fr
15:54
168
(187)
CORDEEL Sander
Lotto Belisol Team
17:03
Foto: bettiniphoto.net
Marta Wiśniewska