Trzeciego dnia Mistrzostw Świata we Florencji, medale zostaną rozdane w wyścigach jazdy indywidualnej na czas kategorii junior i elita kobiet. Na rampie startowej pojawią się: Michał Paluta, Piotr Konwa i Eugenia Bujak.

crono-uomini-junior-600x280

Od godziny 10:00 na trasę wyjadą juniorzy. 17 i 18-latkowie do pokonania będą mieć 22,05 kilometrową trasę ze startem i metą we Florencji. Profil jest płaski jak stół. W tym wyścigu zobaczymy dwójkę Polaków. Będą to aktualny mistrz Polski – Michał Paluta (start o 11:49) oraz Piotr Konwa (start o 11:31).

Pełna lista startowa tutaj

Po południu od godziny 14:30, na tej samej trasie i dystansie, rywalizować będą Panie. Z udziału w tym wyścigu zrezygnowała Katarzyna Pawłowska, ale na polu bitwy pozostaje Eugenia Bujak (start 15:20).

Relacja telewizyjna:

godzina 14:30 – Jazda indywidualna na czas kobiet – POLSAT SPORT EXTRA / POLSAT SPORT EXTRA

mapka: Toscana 2013

Poprzedni artykułFlorencja 2013: Damien Howson wygrał czasówkę orlików. Szymon Rekita 18.