Trzy pierwsze miejsca na podium w wyścigu ze startu wspólnego w kategorii elity kobiet zajęły zawodniczki klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów podczas I serii  Pucharu Polski, rozgrywanej w dniach 15.04.2012r. w Kłomnicach. Sukces ten odniosły: zwyciężczyni Paulina Brzeźna-Bentkowska, druga Karolina Garczyńska trzecia Natalia Mielnik.

Dziewczyny nie dały szans rywalkom i po wspaniale rozegranym finiszu z całego peletonu wspólnie przekroczyły linię mety. Nie było by takiego wspaniałego osiągnięcia gdyby nie dobra taktyczna jazda naszych wszystkich zawodniczek i współpraca na trasie całego  wyścigu. Dobrą postawę pokazała także Dorota Przęzak, która w wyścigu jazdy indywidualnej na czas zajęła V miejsce ale odliczając zawodniczki z kadry Litwy Dorota zajęła III miejsce wśród Polek. Cały wyścig był bardzo mocno obstawiony, łącznie we wszystkich kategoriach wiekowych wystartowało 450 zawodników. W rywalizacji kobiet do startu przystąpiły najlepsze ekipy z całej Polski i reprezentacja Litwy co podniosło prestiż całych  zawodów.

I seria Pucharu Polski w Kłomnicach zainaugurowała cykl tych zawodów w Polsce. Pierwszego dnia odbyła się jazda indywidualna na czas. Wśród juniorek młodszych V miejsce zajęła Dorota Przęzak. W wyścigu elity kobiet najlepiej na dystansie 16km wypadła Paulina Brzeźna-Bentkowska, która zajęła IV miejsce. 9 lokatę zajęła Paula Guz a 10 była Karolina Garczyńska. Natalia Mielnik uplasowała się na 27 pozycji.  W wyścigu juniorek Joanna Dubieniecka zajęła 20 miejsce.

W niedzielę  wszystkich startujących zawodników przywitała chłodna i deszczowa pogoda. Pomimo złych warunków pogodowych nasi zawodnicy spisali się na medal. Największy sukces odnieśliśmy wśród elity kobiet w rywalizacji ze startu wspólnego na krótkim dystansie wynoszącym  54km. Nasze dziewczyny od startu kontrolowały sytuację w peletonie, próbowały uciekać jednak grupa okazała się zbyt silna by odpuścić. Wala o końcowe lokaty rozegrała się na ostatnich metrach linii mety. Nasze zawodniczki mocno pracowały na ostatnich kilometrach trasy i wspólnie przekraczając linię mety zajęły trzy kolejne miejsca na podium.  W peletonie finiszowała Paula Guz. W kategorii juniorek Joanna Dubieniecka zajęła miejsce w pierwszej piętnastce.

W wyścigu juniorek młodszych w peletonie dojechały: Dorota Przęzak, Paulina Zamaria i Monika Wiatrak. Z niewielką startą do peletonu dojechała Nikola Wiatrak. Na niedzielny start przyjechała także nasza najmłodsza grupa. Wśród młodziczek 12 miejsce  zajęła Weronika Laszkiewicz a13  była Malwina Cholewa. W rywalizacji młodzików Michał Laszkiewicz, Łukasz Kroczak i  Michał Mroczkowski przekroczyli kreskę za peletonem zasadniczym.

Nasze najstarsze zawodniczki czeka teraz start w barwach reprezentacji narodowej w wyścigu  EPZ Omllop van Borselle rozgrywanych w dniach 21.04.2012r. w Holandii. Start ten jest punktowany do rankingu UCI.