Wyniki XVI Ogólnopolskiego Kryterium Ulicznego o Puchar Karkonoszy z okazji „Wiosny Cieplickiej” Jelenia Góra-Cieplice 25.04.2009
Masters:
Kategoria I
1 206 POL19710502 BONECKI Marek LEGNICA 0 40 28 2 204 POL19730322 WINIARSKI Robert UKS FORMICKI-BIKE.KOSTRZYCA 3 203 POL19710224 JACH Adrian PKG VITESSE BERGAMONT BIKEWO 4 207 POL19770705 KARMELITA Piotr JELENIA GÓRA 5 205 POL19760325 JAŚKIEWICZ Sławomir TEAM TALVI SZKLARSKA PORĘBA 6 201 POL19701110 GAŁEK Damian JELENIA GÓRA 7 200 POL19780615 KANIEWSKI Jacek ZIELONA GÓRA 8 210 POL19721213 KACZMARCZYK Krzysztof ŚWIDNICA 9 208 POL19730813 KIMBORT Paweł SZKLARSKA PORĘBA 10 209 POL19740925 STROKA Robert KKS ŚLĘŻA SOBÓTKA 202 POL19711229 HRYCYK Tomasz PKG VITESSE BERGAMONT BIKEWO Aban 211 POL19741012 TARASEWICZ Piotr RANT STREAMSOFT TEAM Aban
Kategoria II
1 230 POL19660428 PAWŁOWSKI Piotr SOBÓTKA 2 223 POL19650817 ZOK Bogdan SK SAFRATA BOHUMIN CZECHY 3 220 POL19670331 PAWŁOWSKI Arkadiusz ROCKWOOL TEAM ZIELONA GÓRA 4 222 POL19600820*MAKOWSKI Damian RUDA ŚL. 5 221 POL19600113*KURKIEWICZ Bogdan ROCKWOOL TEAM ZIELONA GÓRA 6 225 POL19650521 KOWALÓW Adam MGLKS KWISA LUBAŃ ŚL. 7 224 POL19681116 WOJCZAL Jarosław LKS TRASA ZIELONA GÓRA 8 228 POL19680828 BISKUP Stanisław WILCZYCE 9 226 POL19640429 GAŁĄZKA Piotr MGLKS KWISA LUBAŃ SLĄSKI 10 227 POL19610722*BAŃDURA Antoni KOPANIEC 229 POL19660727 HARTMAN Mariusz WAŁBRZYCH Dysk
Kategoria III
1 251 POL19560926 TWARDZISZEWSKI Waldemar TEAM PODGÓRZYN 0 35 58
2 252 POL19551105 RAZOWSKI Stanisław SZKLARSKA PORĘBA
3 250 POL19580919 PRASKI Henryk CTC CZĘSTOCHOWA
4 255 POL19500530*NADOLNY Jan ŚWIDNICA
5 254 POL19530221*JOWIK Franciszek PSL WAŁBRZYCH
6 256 POL19581119 ŚWITALSKI Maciej LUBIN
7 253 POL19560418 SOBCZYŃSKI Franciszek NOWY DWÓR GDAŃSKI
Kategoria IV
1 274 POL19460503 PFEIFER Zygmunt WAŁBRZYCH 0 32 28 2 272 POL19470101 LASCIOLI Edward SZKLARSKA PORĘBA 3 275 POL19430621*SZYMAŃSKI Wielisław WROCŁAW 4 273 POL19490208 GRYGOROWICZ Bogdan CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC 5 271 POL19440715*BARTKOWIAK Bogdan PTC POZNAŃ 6 270 POL19480614 JANCZEWSKI Edward TC CHROBRY HA.HARYSON GŁOGÓW
Kategoria V
1 294 POL19390711 MISIAK Józef MIĘKINIA 0 26 01 2 291 POL19361013 LUDWICZAK Jan TC CHROBRY KRISBAU GŁOGÓW 3 292 POL19370613 ŁOŚ Włodzimierz AUTHOR GŁOWNO 4 293 POL19370524 WIERZEJSKI Czesław ŚWIDNICA 5 290 POL19360101 JANCZEWSKI Jan LUBIN
Junior:
1 65 POL19911202 TOMASIAK Konrad LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 0 50 43 2 64 POL19920304 ZOK Paweł LKUKS PSZCZYNA 3 67 POL19910701 ZIELIŃSKI Dawid LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 4 69 POL19920508 RODZIEWICZ Rafał MGLKS KWISA LUBAŃ 5 62 POL19921018 LELEK Patryk TSK BIKE TEAM ŚWIEBODZICE 6 63 POL19920625 WACH Piotr TSK BIKE TEAM ŚWIEBODZICE 7 70 POL19910413 WASYLÓW Szymon MGLKS KWISA LUBAŃ 8 66 POL19920120 STANOWICZ Maciej LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 9 68 POL19910731 JĘDRASIEWICZ Jacek UKS FORMICKI-BIKE PL.KOSTRZY 10 71 POL19920329 BAŃDURA Arkadiusz LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z S ST 11 61 POL19910501 ŁAZARSKI Patryk LKK GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST.B 60 POL19910713 MARTYNÓW Kamil LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST Aban
Junior młodszy
1 42 POL19940310 MICKIEWICZ Tomasz LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 0 34 19 2 37 POL19930119 BASZCZIJ Michał UKS MOTO JELCZ LASKOWICE 3 46 POL19930624 DUBIENIECKI Mateusz MGLKS KWISA LUBAŃ 4 34 POL19930212 ZAJĄC Bartosz LKKS "GÓRNIK" W-CH ZS ST.BOG 5 36 POL19940711 ZACKIEWICZ Patryk UKS MOTO JELCZ LASKOWICE 6 32 POL19930101 GROBELNY Przemysław LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST 7 44 POL19930211 BORKOWSKI Andrzej LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 8 30 POL19930705 ANDROSZ Władysław LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST 9 43 POL19940316 KUSIAK Krzysztof LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIO 10 33 POL19940928 WOLSKI Tomasz LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZSZ ST 11 41 POL19940905 JAREMKO Kamil MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSK 12 38 POL19941023 NAPIERAŁA Daniel UKS MOTO JELCZ LASKOWICE 13 40 GER19930421 ZINK Sebastian GUBENER RADSPORT VEREIN 14 45 POL19940916 PAWŁOWSKI Rafał LKS OGNIWO BOX-MET DZIERŻONI 15 47 POL19940603 JAWORSKI Kacper MGLKS KWISA LUBAŃ ŚL. 16 48 POL19940906 SZKLARZEWSKI Adrian TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 17 31 POL19930815 WIŚNIEWSKI Wojciech LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST B 18 35 POL19930705 GUCWA Andrzej ISK BIKE TEAM ŚWIEBODZICE
Młodzik
1 5 POL19950720 RUDYK Mateusz UKS MOTO JELCZ LASKOWICE 0 26 58 2 12 POL19950424 SOŁTYS Aleks MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSK 3 14 POL19951020 KOZŁOWSKI Hubert TC CHROBRY FELT GłOGÓW 4 13 POL19950702 GIBKI Marcin MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSK 5 3 POL19960305 PRZEWIĘDA Paweł LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST. 6 1 POL19950202 KOWALSKI Mateusz LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST. 7 4 POL19950717 DOBRZAŃSKI Wojciech ISK BIKE TEAM ŚWIEBODZICE 8 2 POL19951001 PODGÓRSKI Miłosz LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST. 9 7 GER19960719 GOLDBERG Oliver GUBENER RADSPORT 10 9 GER19950823 THIEME Steve PSV 1893 FORST/L 11 11 GER19960823 SCHLOTT Eric-Julius PSV 1893 FORST/L 12 8 GER19950720 SCHNEIDER Paul PSV 1893 FORST/L 13 6 GER19961224 FRIEDRICH Kilian GUBENER RADSPORT 14 10 GER19960927 BAUTZ Robert PSV 1893 FORST/L 39 POL19940101 PIWNIKIEWICZ Patryk ŚCIĘGNY Aban 72 POL19910927 ŚLEDZIKOWSKI Daniel TC CHROBRY FELT GŁOGÓW Aban
Kobiety – Seniorki
1 153 POL19880830 FRĄCZEK Natalia KS SUŁEK SPORT BOPLIGHT ŚWID 0 25 37
2 152 POL19870818 WÓJT Kamila TC CHROBRY FELT GŁOGÓW
3 151 GER19900222 KLOTZ Sandra GUBENER RADSPORT
Kobiety – Juniorki
1 134 POL19920206 PIOTROWSKA Małgorzata LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 0 25 37 2 133 POL19910101 GUZ Paulina LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 3 135 POL19910122 MIELNIK Natalia GUKS SOKOŁÓW-RYCZEK JERZMANO 4 132 POL19910813 ZAMARIA Patrycja LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 5 131 GER19920524 FRIEDRICH Stefanie GUBENER RADSPORT
Kobiety – Juniorki młodsze
1 110 POL19930809 EKSTEROWICZ Roksana LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST. 0 25 37 2 117 POL19940522 DUBIENIECKA Joanna MGLKSA KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI 3 112 POL19941028 ŻUKOWSKA Klaudia LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST 4 111 POL19940923 DUDA Justyna LKKS "GÓRNIK" WAŁBRZYCH 5 116 POL19940122 WIŚNIEWSKA Aleksandra LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 6 113 POL19940414 CZARNECKA Urszula LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST 7 115 POL19930419 SZEWCZYK Kamila MKS KAROLINA CHAS JAWORZYNA
Kobiety – Młodzik
1 96 POL19950927 KUSIAK Agnieszka LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 0 25 27 2 95 POL19950916 KURCZAB Iwona MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSK 3 90 POL19961006 WOLSKA Karolina LKKS GÓRNIK WALBRZYCH Z.S.ST 4 91 POL19970508 GROCHALSKA Natalia LKKS GÓRNIK WALBRZYCH Z.S.ST 5 92 POL19960314 LASOTA Monika LKKS GÓRNIK WALBRZYCH Z.S.ST 6 94 POL19950730 STELMACH Anna KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 7 97 POL19951115 ZAJĄC Klaudia LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 8 93 POL19950220 GÓRECKA Natalia LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST 8 114 GER19930101 PASSECK Lisa GUBENER RADSPORT VEREIN 130 POL19920605 KAŻMIERCZAK Martyna LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z S ST Aban 4 150 GER19900101 STRUSCHKA Marie-kathr GUBENER RADSPORT